Додано
01.09.23 18:38:00
Авторські парадокси...
Помітила для себе цікаву тенденцію... Чим більше вкладаєш душі, роздумів і ретельних пошуків достоменної інформації під час написання книги, тим менше вона згодом має переглядів.
Найбільш вистраждані, улюблені герої чомусь проходять майже повз читацьку увагу...
При цьому написані майже жартома сюжети розлітаються, немов свіжі пиріжки))))
Хто знає назву такого феномену та причину?))))
Ангеліна Кріхелі
720
відслідковують
Інші блоги
✨Доброї ночі, творча спільното!✨ Нові глави вже на сайті! Але день для нашого картографа не був надто легшим за ніч на дивовижній Вежі Морського Світла в Ард-Лірі. Крутити увесь час динамо — не дуже
Я почала писати цю книгу лише місяць тому. Тому матеріал поки що сирий, місцями нерівний і, можливо, не завжди складений так, як хотілося б. Чесно кажучи, я й сама не все перечитувала. Деякі моменти навіть зараз даються
Хто чекав новинку про Назаренка та Вікторію? Вітаю! А хто не чекав — вам сюрприз! Зустрічайте: нова захоплююча історія в жанрі жіночий роман-трилер. Вас чекають протистояння характерів сильних героїв, пригоди, складні
Прокидаюся в підземеллі! Голова болить, кінцівки не слухаються. Намагаюся підняти руку, щоби протерти очі. Й із жахом дивлюся на зелену пазуристу лапу. Я обернулася?? Озираюся навколо. Голова болить, звуки якісь дивні, і
Ця обкладинка для мене — не просто картинка. Будинок на ній — це мій справжній дім. Саме тут я разом із дітьми прожила сім місяців окупації. А гора на задньому плані — особливе для мене місце. Коли зник зв'язок
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМожливо справа у тому, що люди шукають часто легкості, щоб просто відволіктися, а для прочитання серйозної історії, яка веде до глибоких роздумів треба бути готовим. У мене особисто буває, коли переживаю важкі емоції, поганий настрій (особливо зараз, коли війна)- хочеться відволіктися на щось легке, книгу чи фільм, щоб розслабитися. А іншого разу я читаю великий емоційний твір, плачу і радію за героїв, переживаю з ними. Мені здається, кожна книга чи історія з'являється у житті читача у потрібний час. Одного вечора Ваша історія про дзвінок до Янголів дуже мені допомогла емоційно, згадую її і тепло на душі стає. Ви нагадали, що любов і вдячність треба не тільки відчувати , але й частіше озвучувати, казати про свою любов рідним і тим хто піклується про вас. Бо всім хочеся знати, що вони потрібні, що їх цінують, що їх вчинки допомагають, змінюють життя інших на краще, особливо коли вони роблять це безкорисливо.
Галинка, Дякую, що так розгорнуто відповіли. Бо для мене це справді надважливо...
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати