Додано
28.07.23 07:36:28
Озвучка уривка мого роману!
Вітаю, любі читачі!
Пищу від захвату і не можу не поділитися з вами — дорога читачка і блогерка ToriKa озвучила уривок з мого роману "Наречена з нетрів"!❤️
Мене особливо тішить, що для озвучки обраний саме цей уривок — один з моїх улюблених у книзі. А ще більше тішить, як майстерно і гарно прочитала його авторка відео. Запрошую переглянути відео і читати книгу тут.
Устина Цаль
4613
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, мої любі читачі! Мабуть, ви вже встигли засумувати за цією історією — так само, як і я, а можливо і забути! Ця довга пауза була мені життєво необхідною, і я щиро радію, що знову повертаюся до письменництва. За цей
Можливо настав час розказати що я гей... Я нічого з цим не можу зробити, батьки ще не знають, і напевно скоро не дізнаються Важко було змиритися з цим фактом, я не міг прийняти себе 4 роки, але з рештою змирився коли зустрів
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
А що, як твій власний батько... продав тебе? Не заради порятунку.
Не через любов.
А заради вигоди. Уявіть, що одного дня ви дізнаєтесь: ваше життя стало розмінною монетою. Людина, яка мала захищати, власноруч віддала вас
Анотація книги: — А як же останнє бажання перед смертю?
Я мала боятися його, мала благати про пощаду. Але замість цього попросила поцілунок...
Артур прийшов у моє життя як ворог — чоловік із темними очима й зброєю в
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОх, сиджу червона і з усмішкою до вух))) Дуже вдячна всім, що оцінили мої старання! А Устині за прекрасну книгу, я б її всю начитала із задоволенням, так все там добре описано, що відчуваєш кожен рядок❤️
ToriKa Reader, ❤️❤️❤️
Вау, це дуде круто, коли в спільноті можна побачити такі колаби і співпрацю. Дуже коутий формат
Ярко, Так, на Букнет є багато творчих читачів, які роблять відеовідгуки, ілюсирації, пишуть вірші по творах)
Чудова робота! Дуже гарний голос у авторки відео.))
Лореін Владислава, Цілком згодна!))
ГАРНО.З інтонаціями.емоціями прочитано текст.Відразу хочеться дочитати.А що далі?
Станіслава Барабошко, Так, згодна, дуже гарно вийшло! Безмежна вдячна авторці відео!
Озвучка неймовірна! Неначе дивишся фільм. Дякую.
Людмила Азорская, Дякую❤️
Просто супер! Треба ж так зімітувати голос Влада. А голос Раї просто супер! Інтонація, милозвучність!!!☀️Гарний сюрприз! Дякую
Оля Пасічник, Дякую, цілком згодна❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати