Історія цих двох... який на них чекає фінал?

Обіймаючи її за талію, стискаючи її долоню у своїй, Таск думав про те, яка вона все-таки тендітна. У неї такі тонкі зап'ястя, така ніжна шкіра. Він міг би необережно зламати її, якби стиснув у своїх обіймах занадто сильно. І при цьому вона була така сильна. Її відточені до ідеального рухи, її сила волі, впертість, її пристрасть. Це все так приваблювало в ній. Весь цей час, що вони провели порізно, він хотів надолужити всі втрачені моменти. Хотів торкатися її руки, ловити кожен її погляд, кожний рух, кожну посмішку. І чути про те, що її життя буде коротшим, він не хотів. Не хотів думати про складні речі, про подальші плани у ролі генералів, про подорож у пошуках четвертого. Він не хотів думати про долю Континенту, про чотири королівства, про Алена та про сусідні країни. Все, чого він хотів, це міцно тримати її у своїх обіймах.

Академія бойових ткачів. Двогострий клинок

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Elena Bogdan
13.06.2023, 17:30:00

Як романтично )) Дякую!

Інші блоги
Промокод у подарунок!
Усі грають в ігри — автори теж! Завтра стартує розіграш промокоду моєї чудової колеги Неба Крайчик на книгу «Ветеринарка для дракона». Один із промокодів буде захований у моїй безкоштовній книзі «Двоє
Принц врятував не ту принцесу, а справжня...
...а справжня шукає шлях до свободи і помсти. Гела дівчина вперта, тож запрошую поспостерігати за її пригодами. У принцеси власні плани Гела вперто кружляла по палацу, намагаючись знайти спосіб знешкодити
Запрошую!
Привіт! Сама ще не вірю, але вчора в другій половині дня розпочалася передплата на мою новинку) Хвилююся страшно, але варто рухатися вперед. Запрошую усіх, хто ще не читає цю історію, бо буде справді цікаво і, сподіваюся,
Початок моєї історії на booknet-і
Всім привіт! Я тут новенька. Це початок моєї творчої історії на booknet-і Насправді, пишу давно. Писала протягом життя, але постійно знищувала написане. Іноді через когось, іноді так складалися обставини, але частіше
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше