Додано
07.05.23 15:58:56
Фінал першої новели
Романтична історія Айшес та Лукаса поступово добігає свого фіналу!
Останній розділ буде опубліковано 10.05 і перша книга циклу А свідкому було Світове древо буде офіційно закінчена.
А поки, продовжую знайомити вас із персонажами цієї романтичної новели.
До вашої уваги портрети батьків наших героїв, графського подружжя Вієрте та герцогського подружжя Сіаль!
Козел Валерія
435
відслідковують
Інші блоги
Усі грають в ігри — автори теж! Завтра стартує розіграш промокоду моєї чудової колеги Неба Крайчик на книгу «Ветеринарка для дракона». Один із промокодів буде захований у моїй безкоштовній книзі «Двоє
...а справжня шукає шлях до свободи і помсти. Гела дівчина вперта, тож запрошую поспостерігати за її пригодами. У принцеси власні плани Гела вперто кружляла по палацу, намагаючись знайти спосіб знешкодити
Привіт! Сама ще не вірю, але вчора в другій половині дня розпочалася передплата на мою новинку) Хвилююся страшно, але варто рухатися вперед. Запрошую усіх, хто ще не читає цю історію, бо буде справді цікаво і, сподіваюся,
Всім привіт! Я тут новенька. Це початок моєї творчої історії на booknet-і Насправді, пишу давно. Писала протягом життя, але постійно знищувала написане. Іноді через когось, іноді так складалися обставини, але частіше
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість


2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗайшла переглянути ваш блог, і аж засмутилася, що закінчення книги так скоро ( ;∀;) і якщо це цикл, то чи будуть у наступних книгах згадуватися персонажі з попередніх? :) А також дякую за візуалізацію, неймовірно точно співпала з моєю уявою! ( ╹▽╹ )
Козел Валерія, Вас зрозуміла, дякую за відповідь (◍•ᴗ•◍)
А пасхалки це завжди круто, дуже їх люблю! (人*´∀`)。*゚+
Дякую за візуалізацію батьків дівчини я уявила більш набуньдючивішими,а ще злішими .А книга мені сподобалась ,люблю фентезівже багато ,багато років.БаєаюВам успіхів і мирного нашого майбуття.А друга книга буде безкоштовною,бо на пенсію не розженешся.
Козел Валерія, Дякую за відповідь гарного вечора мирної ночі.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати