Додано
07.05.23 15:58:56
Фінал першої новели
Романтична історія Айшес та Лукаса поступово добігає свого фіналу!
Останній розділ буде опубліковано 10.05 і перша книга циклу А свідкому було Світове древо буде офіційно закінчена.
А поки, продовжую знайомити вас із персонажами цієї романтичної новели.
До вашої уваги портрети батьків наших героїв, графського подружжя Вієрте та герцогського подружжя Сіаль!
Козел Валерія
435
відслідковують
Інші блоги
Друзі, на честь свята (та й взагалі давно не було) зробила ЗНИЖКИ аж на чотири книги! «Моє безкриле кохання» (вигнанка-фейрі та безкрилий дракон, розслідування, таємниці та інтриги) «Стіна між нами» (істина
Ви коли-небудь замислювалися, хто насправді керує вашим життям? Ваші рішення чи страхи, які майстерно роздмухують інші? У моєму новому проекті «Податок на надію» (назва робоча, як і мій рівень цинізму сьогодні)
Любі читачі, завтра буде квест на пошук промокоду для супер-фентезі, книги-антистресу "Ветеринарка для дракона" талановитої авторки Неба Крайчик Промокод буде поділений на дві частини і захований в моїй книзі "Серце
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Усі грають в ігри — автори теж! Завтра стартує розіграш промокоду моєї чудової колеги Неба Крайчик на книгу «Ветеринарка для дракона». Один із промокодів буде захований у моїй безкоштовній книзі «Двоє


2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗайшла переглянути ваш блог, і аж засмутилася, що закінчення книги так скоро ( ;∀;) і якщо це цикл, то чи будуть у наступних книгах згадуватися персонажі з попередніх? :) А також дякую за візуалізацію, неймовірно точно співпала з моєю уявою! ( ╹▽╹ )
Козел Валерія, Вас зрозуміла, дякую за відповідь (◍•ᴗ•◍)
А пасхалки це завжди круто, дуже їх люблю! (人*´∀`)。*゚+
Дякую за візуалізацію батьків дівчини я уявила більш набуньдючивішими,а ще злішими .А книга мені сподобалась ,люблю фентезівже багато ,багато років.БаєаюВам успіхів і мирного нашого майбуття.А друга книга буде безкоштовною,бо на пенсію не розженешся.
Козел Валерія, Дякую за відповідь гарного вечора мирної ночі.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати