Що я читаю?

 

Слава Україні!

Мої милі почитайлики, сьогодні п'ятниця.  В народі кажуть, що вона похатниця. Я ж сьогодні вдома, але завтра знову їду на рандеву. Сподіваюся, цього разу повернуся без пригод. Дуууууже сподіваюся)))

А за тим, щоб цього вечора ви не сумували, я підготувала невеличку добірку гарних книжечок.

Отож, загортайте рукави, беріть щось смачненьке і гайда до забави.

Почнемо з пристрасті. Вогняної. Такої, що обпікає долоні, та разом з тим, все одно те полум'я холодне. Саме з цією стихією асоціюється головна героїня чудової дилогії, яку я нині вам презентую. Я люблю таких героїнь, вони мене підкорюють. Ця одна з таких: самовпевнена, зухвала, вперта, напориста…. Тут не три  водному, а всі п’ять! Вона знає чого хоче і йде до мети. Ламає стандарти і стереотипи. Образ цієї дівчини - це відображення сучасної української пані, себто, розумної, освіченої, самодостатньої. Дякую Аделіні за це творіння. Я кайфонула.

Переконаю тебе

Ця книга сповнена містичних дивовиж. Я наче відкрила для себе інший світ. Та й чого наче? Насправді, відкрила. І цю авторку відкрила. Спочатку це була мала проза. Від “Капчиків” я досі під враженням. Аж тут новинка. І назва така, що зачіпає око, дещо інтригує. Не треба лякатися жанру, як подекуди буває, і вважати, що це не ваше. Спробуйте. Такого любовного трикутника ви ще точно не бачили, і так ваше серце ще точно не скакало галопом. Неймовірне творіння, де переплелося минуле і майбутнє. Авторка майстерно поєднала світ потаємного, і світ, нібито відкритий оку, та чи бачимо ми щось насправді? Браво Роксолані!

СвІти СумІжнІ

Ох, як я спокусилася на цю Люсю. Однооку Звабницю. А тоді мене понесло до Лариси, далі була Фаїна - за ким ще поволочуся, бозна. Книга в процесі написання. Нині читачеві віддано на розсуд три історії про непросту жіночу долю. І не треба вважати ці оповідання наївними, вони про життя без прикрас. Хоча, буду відверта, закінчення невеличкого циклу про Ларису мене приголомшило. Ну, це без слів. То читати треба, бо навіщо спойлерити))

Люся хотіла заміж

Гарного вам вечора. Не забувайте, що завтра спозаранку на вас чекає Гайворон. І поки я на рандеву, дозволяю розібрати його на молекули))

 

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Наталія костів
25.03.2023, 22:27:25

Дякую за рекомендацію)) Так приємно від вас чути Слава Україні. Героям слава

Інна Камікадз
26.03.2023, 08:44:05

Наталя Костів, взагалі-то, я тільки й так вітаюся, ніяк інакще, і вже давно, ще до вторгнення)

Забрала все до своєї бібліотеки,почитаєм))) Дякую за рекомендацію)))

Інна Камікадз
25.03.2023, 08:14:22

Пінчук Олександра Хомяк, Насолоджуйтеся:)

avatar
Олеся Глазунова
24.03.2023, 21:46:48

Дякую! У Вас завжди гарні та змістовні рекомендації !
Твори Аделіни дійсно варті уваги, а інші забрала до бібліотеки)

Інна Камікадз
24.03.2023, 22:04:19

Alesia, Читаю сама, рекомендую читачам) Смак маю специфічний, але завжди вірю, що хтось підбере для себе книгу не лише топових авторів)

avatar
Аделіна Янг
24.03.2023, 20:02:15

Згадка моєї дилогії стала повним сюрпризом!))) Дякую, Інно!) Обожнюю впертих і сміливих дівчаток!)

Показати 2 відповіді
Аделіна Янг
24.03.2023, 20:09:42

Інна Камікадз, Відчуття, наче феєрверк для мене влаштували)

avatar
Віра Вікторівна
24.03.2023, 19:23:56

Ммм... Які різні жанри!) Дилогія '' Переконай...'' неймовірна, з нелегкою долею Наді... Дякую, що нагадала❤️

Показати 4 відповіді
Віра Вікторівна
24.03.2023, 20:00:15

Інна Камікадз, Можливо) ❤️❤️❤️

Інші блоги
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Культурний Шок Для Мажора 
Ну що, наш золотий хлопчик офіційно вийшов із зони комфорту. Причому зробив це максимально різко, без попереджень і без свого фірмового Cristal. Хто вже встиг прочитати новий розділ «Викрасти сина мільярдера», той зрозуміє,
Конкурсна книга ⭐️
Привіт, любі ❤️ Вчора мою книгу "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" прийняли на конкурс:) Тож я дуже вдячна всім, хто читає і підтримує мене, як автора ❤️ Покажу вам трохи візуалізації до нового розділу ⭐️ Оліаія
Сьогодні тривіально, але коротко)))
– Будь ласка, зроби це знову. Мені потрібно відчути межу… – вона повільно підняла руки, простягаючи йому шовкову стрічку. Нікс лише мовчки розчинив двері ширше. Відступивши вглиб кабінету, він впустив її всередину. –
⭐підтримка для моїх авторів та їх перший флешмоб ⭐
Привіт, мої любі читачі та колеги!⭐ Сьогодні у мене особлива місія. Я завжди намагаюся підтримувати авторів, які вміють креативити, мислити неординарно та створювати незабутні світи. Мої улюблені письменниці — Торія
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше