Додано
13.02.23 18:42:19
Поступово чи все і одразу?
Хотілося б почути думку читачів (та й авторів також). На багатьох ресурсах часто бачу поради публікувати твори не одразу. Кажуть, що читачам більше до вподоби слідкувати за розвитком історії поступово, по декілька днів, а то і тижнів, очікуючи новий розділ. Але чи так це насправді?
Мені важко сформулювати свою думку з цього приводу, як автору. Тому що як читач, я терпіти не можу так звані «онгоінги». Мені потрібно щоб книга (серіал, аніме, манга) була завершена, я маю сісти і прочитати її від початку до кінця одразу. Через нетерплячість, я можу закинути навіть той тайтл, який мені дуже сподобався одразу.
Тож, власне, і питання: читати поступово по розділу в тиждень чи одразу всю книгу?
Козел Валерія
357
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, мої любі! Сьогодні така сира і холодна погода, що хочеться чогось такого… І в мене це є)) Ромчик запрошує на знижку. Наче знав, що вихідні будуть лінивими)) Протягом доби книга «Манлива мрія» продається зі
Привіт! Привіт! Привіт! Завітайте до мене на вогник, адже я хочу поділитись з Вами своїм експериментом! Не секрет, книга «ТетаАвва. Серце дракона» - це перша проба пера в амурних справах. І я вважаю, що вийшло
Шукаю Вас. Тих, що тут, завсе - прольотом, бо альтернатив - катма минулий такий допис видалили, що ж, це лише говорить про місцеву культуру
"Мої персонажі завжди несуть тіньові сторони людей, яких я знаю. Хто з вас хоч раз побачив себе у вигаданому герої?"
Привіт, друзі! Скучили за своєю феєю Морганою? Чи, може, хто уже й забув хто вона така? Давно моя скромна персона не з'являлася на просторах Букнету. Сьогодні субота, один-єдиний день тижня, позбавлений уроків зі школи
12 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗ позиції читача - хто як любить. Одні люблять все й одразу, іншим в кайф читати маленькими порціями. На букнеті радять викладати невеликими шматочками, але зі стабільною регулярністю, щоб збереглася система. В мене це працює з однією з книг, з іншою викладаю рідше і результати гірші. З позиції автора, який планує продаж книги не доцільно викладати всю одразу, бо втрачається інтрига, читачі в коментах можуть лишати спойлери. Виняток може бути, коли у вас, наприклад, певна концепція і ви просити читача зробити щось в замін, щоб отримати книгу повністю. Це вже більше просування та комунікації )
На це питання найкраще відповість статистика -- якщо оновлення щодня, то кількість читачів невпинно росте, якщо зробити перерву в оновлені, то кількість читачів зменшується, а коли книга завершена, то якийсь час іде сплеск прочитань, а тоді поступово падає інтерес читачів.))
Я люблю читати все й одразу. Дуже рідко читаю процесники, а якщо і читаю, то люблю ті, де оновлення кожен день.
А взагалі, в пошуку завжди шукаю завершені книги.
Читач хоче все, з точки зору маркетингу, принаймні сайту, дробити.
Я також люблю прочитати все одразу, зануритися в атмосферу книги... А коли розтягують викладання книги, скажу чесно стає не цікаво, починаю читати щось завершене, а ту книгу, що пишеться закидаю і дуже рідко повертаюсь до неї, тому що момент загублений...
Згодна з іншими коментаторами. Авторів на БН та творів стає все більше, тому ваша книга, опублікована одразу, дуже шивдко зникне з гарячих новинок. Тому рекомендують викладати частинами. Її побачить більше читачів та забере в бібліотеку.
Мені подобається також читати вже завершині книги, але як письменник, думаю щоденні оновлення, або хоч через день, теж не погано.
Обожнюю читати від початку й до кінця, особливо якщо книга справді сподобалася)
Але з іншого боку вважаю оновлення кожного дня/через день ідеальними) Та й мені як автору так набагато зручніше) Так історію й справді бачить найбільше число читачів. До того ж книга більше затягує мене як читача, коли потрібно чекати як мінімум кілька годин))) Тоді навіть моя некоментаторська особистість лізе в коментарі книги обговорювати сюжет з автором та іншими читачами))))
Більшість читачів не люблять читати книги з продовженням, але, на жаль, публікувати їх поступово - це необхідність. Інакше ви не наберете аудиторію, ваша книга просто пройде повз увагу. Будьте готові також до того, що частина тих, хто взяв книгу в бібліотеку, не будуть читати її аж до завершення публікації. Люди не довіряють авторам через те, що багато книг залишаються недописаними. Поступова викладка книги має багато переваг. Найголовніша з них - спілкування з коментаторами. Коменти під книгою, якщо, звісно, вони цікаві - це найкраща рекомендація вашим творам.
Я також люблю читати від початку до кінця, а якщо книга в процесі і довго не оновлюється , то забувається і я можу її покинути.
Сьогодні закінчила читати книгу , яка була в процесі, і лише тому, що автор не тягнув з главами, тому цікаво було спостерігати за сюжетом не забуваючи що до чого .
Тому мабуть, все на любителя , можна і готову книгу главами через день виставляти , щоб зацікавити )
Книгу рекомендують викладати поступово тільки для того, щоб її побачили більше читачів. І робити оновлення краще не один раз на тиждень, а з інтервалом 1-3 дні, тоді читач не забуде, що було на початку твору.
Все-таки краще викладати поступово, але робити щоденні оновлення, тоді вашу книгу побачить більше читачів. А ті, хто полюбляють читати одразу цілу історію, додають собі в бібліотеку і читають коли вона буде вже завершеною.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати