Підбиваю підсумки, ділюсь планами на майбутнє

Завжди вважала, що важче почати якусь справу, а закінчити її - то вже якось само собою виходить. Аж тут життя внесло корективи. Почалася війна, яка в одну мить знищила все, надбане раніше, і напевне назавжди звільнила мене від бажання писати  російською. 

Отже найголовнішим надбанням цього року я вважаю те, що пішла з російськомовних площадок і оселилася тут, на Букнеті. Звичайно, довелося починати все спочатку: переписувати готові романи українською, залучати читачів. 

Навесні я все бідкалася, що зависли три недописані книги, і не знала, чи зможу їх закінчити. Але почала працювати, і от, завершую вже останню. Цікавого досвіду, до речі, набула -  зрозуміла, що писати українською "з нуля" набагато приємніше і легше, ніж перекладати  російський текст. Автоматичний переклад інколи допомагає, але частіше дратує, і немає жодного сенсу терпіти ці "пекельні борошна" :):):) якщо можна від початку все зробити правильно.

Отже з березня місяця у мене в добутку три нових романи:

 

 

 

 І постало питання, що робити далі. 

А далі треба завершувати обидва розпочатих цикла. 

Задумки щодо цього були у мене і раніше, але як же важко виявилось зрушити з місця! Війна, зима, темрява … бажання працювати геть зникло. Я навіть злякалася, а потім подумала: і на холєри мені той депресняк?! Хто, з рештою ким керує, я життям, чи життя мною? Хоча через силу, але буду писати! І, уявляєте, допомогло. А тут ще й  обкладинки від моєї чудової помічниці надійшли. 

 

  

 

Запропоновані картинки мене надзвичайно надихнули і я  нарешті видала на гора два прологи до наступних творів. Тепер залишилися дрібниці - дописати їх до епілогів :):):). Але це вже справи наступного року.

 А вам, що легше, почати чи закінчити? І як минув ваш творчій рік?

 

Вітаю всіх з Різдвом Христовим. Перемоги нам і миру!

 

До речі, як вам  нові обкладинки? Картинка до "Матері драконів" створена штучним интелектом.

 

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Уляна Скіденко
25.12.2022, 10:52:45

Обкладинка від нейромережі - супер! Неймовірно атмосферно!
Всі ваші книжки в бібліотеках давно, потрібно нарешті дістатися, але в самої творчий процес) Ідеї дуже сподобалися, тож до кінця циклів якраз і доберуся)
Натхнення то важливо, але бажаю сил саме на ту щоденну роботу, без якої книжка не створиться, бо як на мене це найскладніше - писати в будь-яких умовах.

Єва Ромік
25.12.2022, 12:06:20

Уляна Скіденко, Дякую, дуже доречне побажання, залюбки приймаю його. ❤

avatar
Елена Шевцова
25.12.2022, 10:27:28

Зі святом! Натхнення та успіхів!

Єва Ромік
25.12.2022, 11:57:19

Елена Шевцова, Дякую. Навзаєм. ❤

avatar
Наталка Черешня
25.12.2022, 10:01:47

Зі святом! Натхнення! :)

Єва Ромік
25.12.2022, 10:04:32

Наталка Черешня, Дякую. Вам також успіхів у творчості. ❤

avatar
Роза Фаєр
25.12.2022, 08:45:06

Ви молодець) Натхнення на подальші звершення!

Єва Ромік
25.12.2022, 09:08:08

Роза Фаєр, Дякую, і вам успіху в наступному році.

avatar
Людмила Єрош
25.12.2022, 08:14:04

Дякую, що Ви тут є. Ваші твори оригінальні, не повторюється з іншими ні в яких площинах (сюжет, вигаданий світ, дії героїв), особистого мені це дуже імпонує! Писати з 0 дійсно легше, ніж переклад, бо це ваш твір, чужий перекладати легко, але не свій. Бажаю аби натхнення Вас не покидало! Легкого пера!

Єва Ромік
25.12.2022, 08:17:48

Людмила Єрош, Дякую, бажаю вам щасливого і успішного Нового року.

Інші блоги
Шукаю бету для "Моровиці".
Мені потрібна людина (або кілька людей), яка готова стати першою жертвою... тобто першою, хто читатиме роман ще до його завершення. ? Зараз я активно працюю над «Моровицею» — новим романом про українську міфологію,
А ви вже з нами?)
– До речі, дякую, що врятував моє обличчя, – промовив я, не зводячи очей з дверей спальні, де лежала непритомна Аманда. Кутик рота трохи сіпнувся у посмішці: – Якби крісло сіло прямо перед лакеями, я знов з володаря
"Курортний роман" - Івент на Букнет
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
Комір не поправлений, або що читає авторка )
Вітаю, любі читачі і гості сторіночки) Поки я не пишу, я читаю )) І поки в мене в бібліотеці "Наречена мого сина". від Мелані Ром Досить неоднозначні почуття вона викликає, власне
Авторам новачкам. Ч-2
Якщо ти плануєш публікувати свій перший твір на Букнет, у тебе в запасі повинно бути як мінімум 5-10 розділів або 50 тисяч знаків. Неймовірно приваблива обкладинка, влучна назва і... отакої — байдуже який сюжет. Добре,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше