Плани й новий зворушливий розділ

Автор: Айрін Ван / Додано: 10.09.22, 14:03:53

 Вітання усім й кожному зокрема, хто читає зараз цей блог. Кожному читачеві щиро дякую за те, що маленькими кроками моя читацька родина збільшується. Радію кожному новому коментарю під книгою чи зірочці. Після зворотного зв'язку бажання творити зростає в рази. За що вам також окреме спасибі. 

 Ще одна з моїх книг поступово йде до свого завершення й саме кінцівка стане основною родзинкою у цій історії. Сьогодні доданий новий 37 розділ. Як на мене, він вийшов доволі зворушливим. Хто ще не читав, запрошую приєднатися й пірнути у вир непередбачуваних поворотів, таємниць й пристрасного кохання.  

Книга тут

Уривочок із сьогоднішньої глави:

Чоловік обійняв її за плечі й міцно пригорнув до себе.

– Я хотів з тобою серйозно поговорити.

– Все, що починається зі слів «серйозно поговорити» мене тепер неабияк лякає. Та я здогадуюсь про тему розмови. – Вона плавно розвернулась, спрямовуючи свій погляд у його глибокі малахітові очі. – Я згодна спробувати, якщо тобі від цього стане легше. Не хочу, щоб ти жив із думкою, що міг щось змінити, та не зробив цього.

– Я хочу тебе відпустити, повернути тобі те, що вкрав. Мені важко про це навіть думати, та найбільше за все на світі я хочу, щоб ти була щасливою.

– А якщо я скажу, що вже щаслива? Щаслива, що ти живий й стоїш поруч, не зважаючи на все, що нам довелось пережити. Знаю, що ти досі не можеш собі пробачити, що шаленим вихором увірвався у моє звичне життя, та я справді рада, що зустріла тебе й ні про що не шкодую. Як говорять у моєму світі: «Все, що не робиться – робиться на краще».

 Чоловік повільно нахилився до її губ, залишаючи на них легкий поцілунок.

– Айлін – сяйво місяця – млосно прошепотів їй на вушко.

– Що ти маєш на увазі? – з цікавістю глянула на усміхненого чоловіка.

– Ім’я, яким тебе називали у минулому, мало таке символічне значення. Коли на небі з’являвся місяць, ти любила виходити у двір й купатись в його світлі, яке грайливо підсвічувало твої руді локони.

– Тепер у мене інше ім’я, та його значення, за дивним збігом обставин, схоже: зірка, або зоряна. Хоча тепер я не вірю, що всі збіги у моєму житті були звичайними випадковостями.

– Моя зоря, світло моєї душі, яке веде мене, вказуючи правильний шлях.

 Після завершення книги "Сон тривалістю в життя" я візьмусь за вичитку вже викладених на сайті книг, щоб привести все до ладу й підготувати наступну фентезійну історію, яка вже в процесі. Вона познайомить вас з новими не менш харизматичними героями. Це буде дилогія. В планах завершити її до кінця, щоб оновлення виходило щоденно й вам не довелось довго очікувати на її продовження. Залишайтесь зі мною, щоб не пропустити новинок. Попереду ще багато цікавого.  

1 коментар

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Наталка Черешня
10.09.2022, 15:56:32

Чудова новина!
Легкого пера!

Айрін Ван
12.09.2022, 08:41:22

Наталка Черешня, Дякую!