Книги, які зачепили

Автор: Наталка Черешня / Додано: 11.08.22, 20:15:43

Привіт!

Я хочу розповісти про авторів, які ще не здобули популярність на Букнеті, але пишуть справді круті книги.

І, звичайно, буду рада, якщо в коментарях ви поділитеся своїми знахідками.

Отже.

Галина Левтер. Дуже своєрідний впізнаваний стиль. Наче й СЛР, але не канонний. Почала я її читати на якомусь марафоні, зачепилася за "Троянди у фіолетовій обгортці". Так і залишилася читачкою. Але ще більше мені подобається "Тиха радість", яка в процесі. Тема для мене тригерна - дія відбувається в ДНР - тому я далеко не відразу вирішилася почати читати. А тепер з нетерпінням чекаю на кожне продовження.

"Тринадцята" Марічки Опівнічної. Особисто для мене - чистий кайф. Містичний міський детектив, який розкручується в київському метрополітені, закручений сюжет, прекрасно пропрацьовані образи, героїня взагалі чудесна. Страшно, цікаво, не відірватися. 

"Вісім ножів" Володимира Кошелюка. От вже не думала, що тему археології (і чорної також) можна так вдало переплести з українською містикою без усякої шароварщини. Я сама люблю досконало покопирсатися в темі, а перед автором просто знімаю капелюха. Ніяких тобі напіввигаданих Чорнобогів, віриш кожній деталі. Плюс вдале використання суржику - саме так в Києві багато хто й говорить :) І в героя віриш, справжній. З нетерпінням чекаю прод.

"Позасвіття" Лари Роси. Знову-ж таки містика, люблю я цю тему. Схарапуджена не хрестоматійна головна героїня, демонічний (бггг) головний герой, і абсолютно не шароварне оригінальне переосмислення нашої міфології і вірувань. Загадки, небезпека, кохання - ну повний букет.

І, нарешті, мабуть, найнестандартніша рекомендація. Михайло Шиповський, який пише жахи. Особисто я - майже грамар-наці. А тут людина пише не просто неграмотно, а жах-ли-во. Але. Автор дивовижно талановитий. Йому чудово вдаються короткі оповідання - а це насправді складно. Мені  було моторошно від "Оновлення" та інших оповідань. Книги "Чорний кінь", "Вулочник" нерівномірні та спірні, але чіпляють. Спробуйте. Думаю, аби на автора та редактора, міг би вийти український Стівен Кінг.

3 коментаря

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти

Дякую за рекомендацію. Приємно, що книга сподобалась.

Наталка Черешня, )))

avatar
Лара Роса
11.08.2022, 20:19:01

Дякую за рекомендацію мого витвору! Приємно))

Наталка Черешня
12.08.2022, 13:28:44

Лара Роса, ❤️❤️❤️
)))))

avatar
Галина Левтер
11.08.2022, 21:36:39

Дуже приємно побачити свої твори серед тих, які вас зачепили)),❤️

Наталка Черешня
11.08.2022, 22:19:54

Галина Левтер, ❤️❤️❤️