Реванш. Кохання. ЗведенІ. ЗІ Знижкою 20%

Привіт, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 20% на ще одного зведеного брата.
«Ісая. Реванш».
ОДНОТОМНИК


Історія про кохання до нестями. Історія про те, що відстань ніщо для кохання. І навіть коли ти гадаєш, що бажаєш реваншу, то подивившись у вічі коханій людині – реванш перетворюється на прощення.

Уривок:

«Аромат її тіла, губи на моїх і згода бути моєю – вибивали мене з рівноваги, але… я добре пам’ятав, як без жодного пояснення вона поїхала чотири роки тому. Айрін знищила мене. Знищила нас. Чому? Чому вона це зробила? Я міг би це взнати прямо зараз, але я боюсь це єдина відповідь. Боюсь, що це я якось міг вплинути на те, щоб втекти від мене. Невже я щось таке зробив, що в неї виникло бажання залишити мене? Я ж бачу в її очах те саме кохання, той самий вогонь, що і тоді. То що ж могло бути причиною втекти?
   Відчинивши холодильник, я дістав пляшку холодної води. Випивши пів пляшки, я знову поставив її назад і зачинив дверцята холодильника. Як спати, коли я знаю, що Айрін наверху… в спальні, яку я робив для нас, хоча і не знав – чи вона колись повернеться. Вона в ліжку… в нашому ліжку. Я мав би її кохати прямо зараз, але я тут… а вона там. І зараз, - так має і залишитись, доки я не взнаю правду.
   Треба поспати. Сам собі брешу. Як можна спати, коли думки біля Айрін…
   Я пройшов до вітальні і гепнувся на диван. Підкладаючи під голову подушку, я важко видихнув. Схрестивши руки на грудях, я прислухався до її кроків. Айрін ходила по кімнаті туди-сюди… туди-сюди… Теж не може заснути, як і я.

   Кроки наді мною зупинились. Потім знову почулись. Я прислухався. Двері зі спальні відчинились і зарипіли сходинки. Айрін спускається сюди.
   Вона увійшла до вітальні і ми зустрілись поглядами у тьмяному світлі, який йшов з вуличних ліхтарів. Айрін неперевершена - в нічній, шовковій сорочці червоного кольору. Але я б краще зняв би її, щоб бачити справжню красу.
   — Я не можу заснути».


Уривок:
«Я хотіла звідси звалити, але це означало б, що він добився чого хотів, а головне – я не хотіла проходити повз нього. Тож, коли я доробила свій перекус, я просто стояла і продумувала шляхи відступу. Відчуваючи, як Ісая свердлить мене своїм поглядом, я все-таки не витримала, і розвернувшись до нього обличчям, запитала:
   — Чого тобі, Ісая? Що ти тут забув?
   — Якщо ти забулась, то я тобі нагадаю – я тут живу.
   — Це моє покарання, але не знаю за що. — Я схрестила руки під грудьми і помітила, як прослідкував погляд Ісаї на моє декольте. Топ з глибоким вирізом демонстрував все, що я маю з найкращого ракурсу – тож хай насолоджується,… а я… я теж насолоджуватимусь його поглядом.
   Нарешті він підняв очі, і зустрівшись з моїми, облизав губи.
   — Я теж не в захваті, що ти тут.
   — Вчора вночі ти був іншої думки.
   — Я ж казав – я був п’яним».

 #бестселер #ХарламоваАнна #Зведені #Еротичний_роман #сучасний_роман
******

А ЩЕ, СЬОГОДНІ СМАЧНА ЗНИЖКА У МОЄЇ КОЛЕГИ!!!
Холод Влада – на книгу Зіграй мою наречену. Наречена для боса

*******
Моя сторінка на Букнет

Моя група фейсбук

Моя сторінка на фейсбук

Мій інстаграм


P.S. СЬОГОДНІ ПРЕМ'ЄРА КНИГИ "ВЕСІЛЬНИЙ РАНОК У ВЕГАСІ"
О 19:00

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лілія Пісня
07.08.2022, 22:33:20

Ісая, - він підкорить ваше серце. Я читала цю книгу тричі. Це щось!

Анна Харламова
13.08.2022, 14:12:36

Лілія Пісня, Щиро, щиро дякую!!!

avatar
Мар'яна Доля
07.08.2022, 18:17:48

Що не книга, то красень чоловік))

Анна Харламова
13.08.2022, 14:12:29

Мар, Ммм дякую, моя люба!!!

avatar
Юлія Король
07.08.2022, 17:29:02

Ісая, закоханий розбишака. Я насолоджувалася цією історією. Вона пристрасна і водночас дуже ніжна та чуттєва. Раджу.

Анна Харламова
13.08.2022, 14:12:14

Юлія Король, Щиро, щиро дякую моя люба Натхненнице!!!

avatar
Стефанія Лін
07.08.2022, 17:12:14

О, цей Реванш)))

Анна Харламова
13.08.2022, 14:12:05

Стефанія Лін, Мммм дякую за увагу, Крихітко ❤️❤️❤️

avatar
Холод Влада
07.08.2022, 16:15:04

Круто)) люблю тему зведених, крім того, цікаво, що ж то буде за новинка про весілля)) Дякую за згадку моєї книги!

Анна Харламова
13.08.2022, 14:11:54

Холод Влада, Дякую, моя люба Пташечко ❤️❤️❤️ Завжди рада!!))

avatar
Марина Саливін
07.08.2022, 14:11:41

Ммм, смачні зведені)) Вони стільки пройшли, щоб бути разом)) Рекомендейшен)) Це чистий кайф)) Люблю ❤️❤️❤️! Цьомаю ???!

Анна Харламова
13.08.2022, 14:11:25

Марина Салывин, Мммм дякую моя люба подруго ❤️❤️❤️ Люблю і міцно обіймаю ❤️❤️❤️

Інші блоги
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Як найняти кілера в даркнеті?
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Роман з шефом
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом? Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше