Додано
31.07.22 15:24:51
Ілюстрація - так чи ні?
На сьогоднішній день в роботі три романи, ще два чекають, поки я закінчу переклад "Оцифрованих". І паралельно, я потроху ілюструю "Академію бойових ткачів". Ілюструю чисто для себе, адже розумію, що я по суті і не художник ніякий, а так, любитель.
Виникло питання до широкої аудиторії. Чи варто додавати ілюстрації до романів?
Бачила у деяких романах, як поміж розділів додавали фото та картиночки. Але так для себе і не вирішила - потрібно ілюструвати свою писемну творчість чи лишити місце для фантазії читачів і дати можливість кожному самостійно уявити персонажа/локацію?
Козел Валерія
433
відслідковують
Інші блоги
Розкажіть, будь ласка, що для Вас важливо у фентезі? Можливо є якісь моменти, на які обов'язково треба звернути увагу або якісь лайфхати, якими Ви користується. Давно уже в голові, років так із 10, виношую величезний світ,
Чому жінки люблять читати романи? ♡‿♡ Чоловіки у моїх романах: Ратмір Татаров "Я переверну цей світ догори дриґом, але знайду тебе". "Невинний ангел для демона" _______________ Марат
У Брахдумі кожен знаходить своє місце. Габріель знайшов його серед горнів, металу й майстрів, які оцінюють людину не за словами, а за її роботу. Айзек... знайшов бібліотеку з табличкою "Стороннім вхід заборонено". І,
Коли найближчі стають найнебезпечнішими У світі, де небо затягнуте мороком, а монстри ховаються не лише в тінях, а й на королівських тронах, немає нічого міцнішого за сестринство. Це не обов’язково кровний зв'язок.
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНу якщо хочеться і можеться, то... чому ні?
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати