Результати і враження

 

 

Завершено публікацію на Букнеті мого другого роману. Ділюся враженнями. 

СЕСТРА-ХОДЖАТКА ТА ЗНАЙДА-ДРАКОН невеликий твір, всього дев'яносто три сторінки, без чітко вираженої архітектури. Просто оповідь, без підзаголовків. 

При публікації було зроблено двадцять одне оновлення. 

На початку книгою зацікавились шістнадцять читачів. Заключне оновлення прочитали сто сорок один (це за добу, з дев'ятої до дев'ятої ранку). Після завершення роману кількість переглядів різко зросла - вдвічі порівняно з попереднім днем. Із цього роблю висновок, що дехто з читачів просто чекає на завершення книги і тільки тоді починає читати. 

Зірочки під оновленнями. Хоча, на мою думку, вони недостатньо інформативні (я більше звикла спілкуватися з людьми за допомогою другої сигнальної системи) спостерігати за ними цікаво. Помітила, що цим способом комунікації користується набагато більше читачів, ніж пишуть коменти. :)

І нарешті рейтинг. Почали ми з ХОДЖАТКОЮ як звичайно, з кінця, але дуже швидко увійшли спочатку до ТОП-100, а пізніше і в ТОП-20 в жанрі фентезі. Після шістнадцятого оновлення роман вийшов на перше місце у піджанрі міське фентезі. 

Через добу після закінчення публікації рейтинг має такий вигляд:

#18 - любовне фентезі

#15 - фентезі

#1 - міське фентезі

Кількість підписників за час публікації зросла з 58 до 112. І за це вам дякую, любі мої друзі, бо це дозволило мені набути на Букнеті комерційного статусу.

Із негативних вражень залишилось одне: було дивно спостерігати як люди, завершивши читання, видаляють книгу з бібліотеки, хоча зрозуміло, що це загальна тенденція.


В минулому блозі я намагалася трошки пограти з читачами - запропонувала обрати роман, який би вони хотіли прочитати наступним, але не можу сказати, що цей досвід був вдалим, бо голоси розділилися порівну. Отже, хто має бажання, ще може висказати свою думку, голосування в попередньому блозі триватиме до дев'ятої години ранку понеділка.

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Маряна Курбабич
20.07.2022, 02:30:12

Ніколи не видаляю прочитані книги із бібліотеки, просто заношу в архів.

Єва Ромік
20.07.2022, 07:30:06

Маряна Курбабич, Дякую, я роблю так само. А якщо і видляю, то лише те, що категорично не сподобалось.

avatar
Тетяна Рибак
17.07.2022, 17:42:24

Після прочитання книги просто переміщую її в архів .

Єва Ромік
17.07.2022, 18:59:24

Таня Руденко, ❤❤❤

avatar
Рома Аріведерчі
17.07.2022, 12:52:25

Ваші спостереження підтверджують те, говорить школа Букнет.
Багато читачів відкладають читання до закінчення книги. І від того, що не хочуть чекати продовження. і від того що безплатна книга (а іноді й платна) може бути заморожена на невизначений строк або не дописана. На щастя є читачі, які супроводжують автора в написанні. І це саме фішка Букнету.
Зірочки під оновленням і справді дають змогу висловитись тим, хто не коментує з різних причин)
Ви викладали книгу швидко й регулярно, тому її весь час було видно, довго чекати проди було не треба, сюжет цікавий і небанальний, тож рейтинг був високий.
А книги з бібліотек часто видаляють після прочитання. Бо мало хто перечитує. До речі це той момент, через який я проти друкованих книг. Їх теж перечитують далеко не завжди. А нове дерево замість того, яке спиляли, щоб видати книгу, повинно рости ще років десять. А тут просто видалив, і все. Жодна складова екологічного ланцюга не постраждала)

Показати 4 відповіді
Рома Аріведерчі
17.07.2022, 15:07:50

Єва Ромік, :)

Інші блоги
7 творів навіки покинуть цю платформу
Дорогі читачі, вітаю. Хотів повідомити цим блогом, що через три дні з цієї платформи зникнуть 7 творів: "Безбарвний сон", "А вони плачуть", "Вантажівка з гниллю", "Увімкни темряву. Збірка новел", "Я
Доброго дня.
Доброго дня! Мене звати Anni Cher, і я рада вітати вас у своїй першій роботі. Сподіваюся, вам сподобалися перші частини, і ви залишитеся зі мною. Буду щиро вдячна за підтримку — додавайте книгу до своєї бібліотеки та підписуйтеся
✨ Це неймовірно гарно! Вау! ✨
Подивіться, яку красу сьогодні зробив чат gpt для «Вогняна дружина для Тіньового герцога"! ТИЦЬ ТУТ ЩОБ ЧИТАТИ!
Боярський заступився за Мію.
Вітаю! Новий розділ вже чекає вас. ✨✨✨ — Сподіваюся, всі мене почули. І щоб слова горбатого на адресу цієї малої я більше не чув. Тиша продовжується, тому одягаю окуляри та йду. Але встигаю зробити кілька кроків,
ШІ. Завершальний акцент.
Поки ідуть дискусії про етичність, практичність або навіть доцільність використання всюди ШІ спішу вас запевнити, що в світі нічого не змінилося. Нічогісінько. Взагалі. Коцептуально. Можна спробувати залаякати всіх фактом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше