Плани щодо циклу “драконяче Кохання Як Воно Є”

 

Заплановано три романи. Перший із них,

"СЕСТРА-ХОДЖАТКА ТА ЗНАЙДА-ДРАКОН" завершено.  Наразі він публікується.

 

 

Гадаєте світ драконів це середньовіччя, криноліни та високі замки? Зовсім ні! Це цілком сучасна, технологічно розвинена цивілізація. Хоча і магія тут є. Ходжатками у цьому світі називають сестер Милосердного, що ходять за хворими.

Зоя –  звичайна дівчина з нелегкою долею та суворою професією. Вона доглядає безнадійних. Пацієнт їй дістався не простий, він - дракон, який втратив другу іпостась. Такі, зазвичай, довго не живуть, отже доведеться їй дбати про нього до кінця його днів. Так вирішила мати бідолашного дракона і прив'язала Зою до нього магічним ритуалом. От тільки після цього незвичайний пацієнт помирати передумав, а родичі його раптово зникли. І що тепер робити? 

 

Якщо ви ще не встигли познайомитися з мешканцями драконячого світу, вельми прошу:

 

ЧИТАТИ ТУТ

 

“РОЗКЛАДИ ДРАКОНЯЧОГО КОХАННЯ”

Друга книга циклу. Була розпочата в грудні минулого року. Завершити її я планувала наприкінці березня, але перешкодила війна. Зараз я повернулася до неї і маю намір дописати, хоча, з огляду на обстановку, не можу скласти чіткого плану. Постараюся якнайшвидше, але вже як вийде. :( :( :(

 

 

Кінець дев'ятнадцятого сторіччя. Науково-технічна революція в драконячому світі набирає обертів попри те, що і магічна наука розвивається дуже швидко. Але переважна частина людства все ще не знає, що поряд мешкають дракони. Давній ритуал не дозволяє людям цього зрозуміти. 

Ельг-Таїр, молодий дракон, приїздить працювати в медичну академію, де навчаються  лише люди. Йому треба облаштуватися на новому місці і насамперед знайти кухарку, бо академія харчуванням не опікується, а сам він готувати не вміє. І якби хто знав до чого призведе його договір з Магдою,  дівчиною, яку він зустрів на кухні у гуртожитку!

 

Про початок публікації попереджу заздалегідь, тут, у блозі.

 

Задумано і третю книгу, про Тайлі-попаданку, що привела драконів у той світ, але жодного слова поки що не написано, обкладинки немає і навіть назви не існує. Бог дасть, колись буде. :) :) :)

Мушу попередити: Оскільки в драконячому світі все не так як у людей, то й книжки про нього пишуться в зворотньому порядку, від майбутнього до минулого. Чому так? Не питайте мене. Так вийшло. :) :) :) 

Запрошую всіх, хто полюбляє драконів, до мого світу. І не забувайте 

ПІДПИСАТИСЬ НА АВТОРА :) :) :) КНОПКА ТУТ

 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ольга Козакова
13.07.2022, 16:06:49

Перша книга дуже сподобалась ... Друга мабуть буде ще цікавіша ... Чекаємо з нетерпінням продовження ...

Єва Ромік
13.07.2022, 16:33:00

Ольга Козакова, Дякую. Не можу порівнювати свої книги між собою, для мене всі вони однаково цікаві. :) Але сподіваюся що вони різні, не схожі одна на одну, навіть якщо належать одному циклу.

avatar
Наталія Косенко
12.07.2022, 17:41:45

Цікаво))) я ще не читала першу. Чекаю закінчення)

Єва Ромік
12.07.2022, 17:46:59

Наталія Косенко, Вийшли на фінішну пряму, до кінця тижня закінчимо. Я також полюбляю читати вже повністю опубліковані книжки. :) :) :)

avatar
Елена Шевцова
12.07.2022, 11:59:50

Гарні, цікаві книги. Натхнення!

Єва Ромік
12.07.2022, 12:02:55

Елена Шевцова, Дякую, навзаєм. І окремо дякую за поради і допомогу.

avatar
Людмила Єрош
12.07.2022, 10:18:33

Перша книга припала до душі. Сподіваюсь душу Ви незабаром закінчите і ми будемо радіти, читаючи. І на третю вистачить натхнення. А перемога наша близько!)))

Єва Ромік
12.07.2022, 10:35:33

Людмила, Дякую,, пермога, звичайно, стане найкращим стимулом, чекаю її як усі ми, але й зараз вже повертаюся у свій звичний ритм.

Інші блоги
Золоті фантазії
Елевонда. Рада приєднатися до чудового флешмобу Золоті фантазії, організований талановитою авторкою Віккі Грант. Фантазія – це найбільш дивовижне, що існує в нашій реальності. Вона дозволяє побувати
Інтерв'ю з героями (якого ви не просили)
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Ведучий: Отже, вітаємо! Сьогодні народилася нова... дружба? Кет: Ні. Новенький: Я сподівався, що так.(прийнамні я на
Бестіарій «моровиці»: Пекельниці
Пекельниці: служниці вогню української демонології Якщо мавки заманювали в ліси, а русалки — до води, то Пекельниці належали до найтемнішого прошарку української демонології. У народних віруваннях вони були жіночими
Моя спокуслива помилка | Цитати
Добрий день. Сьогодні я до вас із казкою “Моя спокуслива помилка”) Це невеличка конкурсна робота, яка зайняла третє місце свого часу. Заходьте, буде солодко) Цитата: — Звідки ти їх взяла, люба…? — тільки
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше