Додано
29.05.22 13:48:26
"Зів'ялі серця" - новинка вже на сайті!
Вітаю, любі читачі! Обіцяна новинка вже на сайті!
"Зів'ялі серця" - читати тут. Оновлення двічі-тричі на тиждень - вт, пт і, можливо, нд.

Анотація:
Він повернувся з фронту в пошуках забуття й усамітнення, але зробив пропозицію жінці, яку ледве знає.
Вона вже й припинила мріяти про кохання, але пропозиція від фактично незнайомця подарувала шанс.
Тільки чи так легко двом самотнім людям з зів'ялими серцями порозумітися, подолати опір пересудів і полюбити?
Запрошую до читання!
п.с. Анотацію і обкладинку було важко вибрати, бо були різні думки, але я дослухалася до більшості, своїх вподобань і думки свого чоловіка))
п.п.с. Сподіваюся, ви подаруєте книзі свій час, а вона вам - теплі емоції.
Ваша авторка
Устина Цаль
4613
відслідковують
Інші блоги
погана новина книга "Шахіст. Гра в три крока." що мала завершити трилогію затримується на невідомий час. пропала флешка з чорновиким.
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Цей марафон я вже проводила двічі, і щоразу він показував чудові результати. Тому вирішила зробити його регулярним — раз на один-два місяці. Його мета — взаємне читання, підтримка авторів та знайомство з новими книгами.
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
Ви коли-небудь замислювалися, як народжуються найемоційніші сцени? Для мене половина успіху книги — це правильно підібраний трек. Під потрібну музику картинка в голові стає чіткою, а текст пишеться сам, ніби я просто
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з новинкою!
Netaly McKenzie, Дякую!
Обкладинка дуже хороша! Вона говорить багато про що! А твір дійсно аж ух! Чекаю продовження з нетерпінням!
Галина Левтер, Дякую за ці слова і окреме дякую за нагороду твору!❤
З нетерпінням чекаю на нові проди, дуже цікавий початок!!!
Ольга, Продовження завтра о 8 ранку)
Дякую!
Ой, обкладинка, яка мені сподобалась...Починаю читати!!!
Ольга, Приємного читання!)
Супер! Почекаю кілька глав, а тоді почну читати.
Ліна Алекс, Дякую, буду рада, якщо й ця книга зацікавить Вас!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати