Те, чого ніколи не робила - візуалізація ;)

Вітаю, любі читачі! Пам'ятаєте, я казала, що не додаю на обкладинки облич і не роблю візуалізацій, бо у моїх героїв абсолютно своя унікальна зовнішність і як їх ні з кого не списую? Це досі актуально, але зараз я зроблю маленький виняток для нового роману "Дозволити все"

 

Просто не можу втриматись, бо гортала фотосток у пошуках картинок для банерів і дописів й абсолютно випадково натрапила на фото якогось чоловіка, зиркнула, та й думаю: "Йой, та це ж вилитий Андрій!". Тому хочу показати й вам це фото:

 

(Ну, хіба що Андрій щетини не носить, але то таке)))

 

А оскільки є він, то вирішила пошукати й когось схожого на Злату. Абсолютного її двійника не знайшла, але ось ця дівчина трохи схожа:

 

 

Що скажете, схожими уявляли собі Андрія й Злату чи не дуже?)

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Віра Лиман
23.01.2022, 21:09:58

Андрій, саме таким я його уявляла. Злата у мене трохи інша)))

Устина Цаль
23.01.2022, 21:50:11

Віра Лиман, Це лише моє приблизне уявлення про Злату, але кожен читач бачить по-своєму, тож Ваш варіант теж має право на життя))

avatar
Оксана Тарас
23.01.2022, 19:52:45

Героїв так собі і уявляла... Андрій - круто, не дарма Злата пропала, дуже вже ух! Дівчина дуже магнетична, щось є в ній таке, що залипаєш.... Дякую за візуал!)))

Устина Цаль
23.01.2022, 21:48:11

Оксана Тарас, Рада, що візуал співав з Вашими уявленнями))

avatar
Олена Когут
23.01.2022, 17:54:07

Оххх)) яка візуалізація!! Не медійні, прості, такі близькі і рідні!! Вавввв!! Андрій, то 100% попадання!!

Устина Цаль
23.01.2022, 18:19:59

Олена Когут, Нізащо б не хотіла примальовувати своїм героям обличчя якихось акторів чи інших зірок)
Рада, що читачі поділяють мою думку щодо Андрія, значить, я його достатньо добре описала)

avatar
Аліна Скінтей
23.01.2022, 18:11:47

А мені подобається візуалізація! Це чудова спроба побачити очима автора персонажів і те, як він їх бачить✨

Устина Цаль
23.01.2022, 18:18:26

Skintey Alina, Можливо) Але автор на те й автор, щоб описати словами так, щоб читачі побачили перед собою героїв без жодних ілюстрацій)

avatar
Елена Клименко
23.01.2022, 16:47:43

Я люблю візуалізації і шукаю дуже довго героїв, щоб не тільки зовні були схожі, а й передавали увесь спектр емоцій притаманні саме цій героїні чи герою. Але усі люди різні і по різному представляють героїв, як і доречі по різному сприймають сюжет книги. Тому нічого поганого не бачу у візуалізації, це тільки допомагає читачеві. Фото Андрія і Злати гарні, Андрій такий весь в роботі, нема коли й поголитись, а Злата задумалась і згадує де я бачила ці сірі очі. Якщо натрапите і на Христину, то не соромтесь, думаю ваші читачі з радістю переглянуть. Успіхів Вам і хай фото ваших героїв самі вас знаходять, бо в цьому є щось унікальне і магічне.

Показати 3 відповіді
Устина Цаль
23.01.2022, 17:26:36

Елена Клименко, Не змінюють думку тільки закоренілі впертюхи, тому згодна)

Дуже гарна візуалізація!

Устина Цаль
23.01.2022, 17:04:13

Кристина Асецька, Дякую)

avatar
Олеся Глазунова
23.01.2022, 16:44:42

Надя-Злата-Аврора прямісінько в точку. Саме такою її й уявляла. Чудовий візуал!!!
Андрій милий )))

Устина Цаль
23.01.2022, 16:51:31

Alesia, Рада, що наші думки на її рахунок співпали)
Дякую!

avatar
Аля
23.01.2022, 16:27:53

Ваууу!! Клас!! Дякую)) Чесно, так стало ще цікавіше!) Я вже подумки його поголила)))

Устина Цаль
23.01.2022, 16:31:45

Аля, Тоді подумаю над тим, щоб частіше підшуковувати візуалізації))
Ахах, щодо гоління - +++ )))

avatar
Венера Савмар
23.01.2022, 16:25:28

Ооо, щось подібне я собі уявляла!

Устина Цаль
23.01.2022, 16:29:21

Венера Савмар, Супер, значить, не одній мені здаються ці фото влучними!

avatar
Джулія
23.01.2022, 16:25:20

Дуже круту візуалізація.

Устина Цаль
23.01.2022, 16:28:56

Джулія, Дякую)

Інші блоги
Новий розділ!
Сьомий розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
Знижка 15% - "Відродження" і "Руда бестія"
Дорогі читачі! Сьогодні (27.06.2026) діє знижка 15% на дві мої книгу: "Відродження. Небезпечний вибір" Анотація: Я зробила непоправну помилку. Пішла наперекір родині в гонитві за справжнім коханням. Перекреслила
Знижка на дві книжки!!!
Коли вже не знаєш, що відповідати батькам на їхнє питання «коли вже ми тішитимемося онуками», краще не брехати і не вигадувати собі хлопця. Бо що потім робити? Позичати? А якщо ще й твоя сестра утне щось подібне?))) Любі
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше