Виворот. Перевиховання мамусиного синочка
Є історії, які ти плануєш та "розкладаєш" у своїй голові ледь не по абзацам.
Так ось це точно не про "Перевиховання мамусиного синочка". Історія буквально увірвалася у мою свідомість під пісню Авріл Лавін " Girlfriend" та стала своєрідним викликом.
Насправді вона, що вже типово для мене, мала стати коротким оповіданням, але десь щось пішло не так)))
В якийсь момент зрозуміла, що хочу змінити думку про те, що головний герой обов'язково має бути сильним альфачем, біг босом та й взагалі бруталом з народження. Хто сказав, що інший тип чимось гірший?)))
Хоча насправді мені було важливо написати зовсім про інше - не варто ставитися до людини, орієнтуючись на те, як вона виглядає (і тут мова не лише про зовнішність Віоли). У кожного є причини того, що зараз він був саме таким.
Для когось це свідомий вибір, для інших - швидкоплинна примха, в якій не варто шукати глибокого сенсу.
Історія цих двох закоханих мала скінчитися значно раніше, ніж це сталося. Та й епілог мав бути іншим. Хочете дізнатися яким?
Віолетта б запросила до себе Макса та його матусю, але лише для того, щоб довести - вони помиляються. У той же вечір скасувала б домовленість і розірвала будь-які стосунки з Максом. Хлопцеві було б соромно за свою помилку і він би відступив.
Епілог - їхня випадкова зустріч у кафе. Макс - успішний програміст, Віолетта - відомий музичний продюсер. Її закоханість у нього вже минула, бо було болісно через його ставлення, а його за роки лише зміцніла, проте без будь-якої надії на спільне майбутнє.
Вони прощаються й розходяться, так і не спробувавши бути разом.
Ну, що, чи сподобався б вам такий варіант? От і мені ні. Не вистачало чогось для повноцінного хепіенду, але для нього герої повинні були ще трохи попрацювати над собою та своїм ставленням до всього. І тоді на моєму шляху трапилася чудова чи то пісня, чи то вірш "Будь, пожалуйста, послабее". Текст Роберта Рождєствєнського, виконання - Олексія Воробйова.
Саме це й наштовхнуло мене на думку про те, що Макс мусить розправити крила. Годі вже бажати, нехай і через турботу про маму, догодити їй чи комусь іншому.
Віола ж навпаки мала б дозволити комусь інколи брати відповідальність на себе, і саме нахабний і зверхній мамусин синочок став її спасінням у цій справі.
Коли лише починала писати, мені надзвичайно допомагала Євгенія Чернюх - саме її зацікавила думка матері Макса, і так я стала розвивати цього персонажа. До речі, уже майже завершуючи, неймовірну підтримку отримала від (розкрию вам таємницю - вона наша спільна хрещена фея - надихає, підбадьорює та радіє разом з нами))))
Попри всі особливості стосунків Андрія з Ві та Максом, мені було шкода цього хлопця й хотілося трохи реабілітувати його - хай там як, а він дійсно був закоханий у дівчину, але не знав, як це показати, то ж робив, як умів. Саме тому героя "Любов не в моді" звуть Андрій, хоча це все ж зовсім інша людина))) До речі, один з його близьких друзів - Макс, то ж я хоч трохи, але спробувала подружити цих двох)))
Якось так))) Якщо ще щось хотіли б дізнатися - я до ваших послуг))
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВаріант що ти написала мені більше до вподоби, не думаю, о я б могла змиритися з таким кінцем, який ти ось тут написала. Дякую що поділилася)) дякую Євгенії))))
Каміла Дані, ось і я не змогла)) Дякую за таку чудову ідею, як блоги))
Яка ж цікава історія))))) Чесно, навіть не уявляю її з таким епілогом, який міг би бути))) Все вийшло так чудово))))
З радістю б почитала про написання й інших книг))))
Софія Вітерець, хм... Про цю треба буде подумати) Бо треба ж ще згадати) Ця книга одна з тих, яку писала роки 1,5-2 тому, але виклала лише зараз)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати