Додано
12.11.21 22:18:48
А як би ви виразили свій світ?
Ось і кінець тижня, а значить, прийшов час для п’ятничних посиденьок. Або полежанок, це вже кому як до душі припаде. Але пам’ятайте про зір, читати лежачи треба обережно і при достатньому освітленні.
Якщо чашка запашного чаю вже в руках, то айда до нових пригод Оксани, у якої, здавалося б, життя починає налагоджуватись. Та чи надовго? Дізнатись можна із сьогоднішньої проди «Станцюй мені свій світ», що вже викладена. Ну а хто ще не читав і не знайомий з дивними героями книги, запрошую!
Богдан Государський
103
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, мої чудові. Історія Лідії у тілі Розі набирає обертів і саме час познайомитись із головними героями. Це Лідія. Цинічна редакторка романтичного фентезі. Вона любить свою роботу, але не любить тексти, з якими
Оновленя книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі БУКНЕТУ. Заходьте, читайте та коментуйте.❤ Гарного всі вечора.✨
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Фортеця відкриває свої двері — і те, що ховається за ними, виявляється небезпечнішим за будь-який відвертий бій. Аромат квітів, що давно зів’яли, шовк, який пам’ятає тепло іншого життя, і магія, що намагається прорости
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже хочеться подивитися, що вона станцює. Який її світ тепер.
Рома Аріведерчі, Та ото ж, музику я підібрав, а от з відеорядом проблема. Можна, звісно, з фільмів щось знайти, але то будуть звичайні танці, трішки не те..
Цікаву книгу хочеться читати сидячи, лежачи чи навіть стоячи на одній нозі в громадському транспорті в "годину пік" )) Дякую за запрошення )
Оксана Мрійченко, Це точно!) Будь ласка, сподіваюсь, сподобається)
ох Бодику, а я ніяк не можу доїхати до твого твору, а зараз взагалі читати не можу. От тільки главу одну вичитала і далі голова тріщить((
Каміла Дані, Ти там більше відпочивай та бережи себе! Потім все прочитаєш, нікуди воно не дінеться) І вичитувати краще в нормальному стані, бо потім знову доведеться перепровіряти.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати