За що я люблю Букнет, Закон і порядок ...
Поки журі (вісім юристів, один маркетолог і один філолог) підводить підсумки конкурсу «Закон і Порядок планети Онлайн 2.0», я вирішила зізнатися в любові і повазі до Букнету.
Не є секретом той факт, що сьогодні читати вміють всі.
А ось отримувати задоволення від самого процесу читання, відчути присмак від книги, відчути нові емоції від вдалого слова, передчувати літературну новинку - це сьогодні можуть тільки обрані.
Саме такі люди - автори і читачі - зібралися тут, на літературной платформі Букнет.
Кажуть, що в сучасному світі люди стали читати менше. Особливо, коли мова йде про художню літературу. І навіть з урахуванням того, що інтернет (серед іншого) відкрив нові можливості для читання.
Цьому є кілька пояснень: світ став більш споживчим, тобто люди читають для того, щоб отримати інформацію, дізнатися новин, навчитися чогось.
При цьому кожен хоче, щоб це було швидко, легко, без зайвих зусиль.
Якщо є «зручна» альтернатива (відео, аудіо, графіка, короткий пост замість лонгріда), ми, як правило, користуємося нею, і отримуємо те, що нам потрібно.
Тобто ... Ми самі позбавляємо себе кайфу, який ми можемо отримати від мистецтва слова, стилю, від самого процесу читання та сприйняття художнього тексту. Може, читати для задоволення - це занадто велика розкіш сьогодні?
Для авторів і читачів Букнета - це не розкіш. Це - життєва необхідність. Це те, без чого життя втратить свої яскраві фарби і стане нудним і сірим.
Букнет вже другий рік надає нам свою платформу для проведення конкурсу «Закон і порядок планети Онлайн».
Наш конкурс - це звернення до сучасного світу.
Давайте читати? Давайте читати не тільки «інструкції по застосуванню»?
Давайте отримувати емоції від книг?
Давайте красиво і грамотно розповідати один одному про те, що відбувається в інтернеті (ще одному світі, де ми всі живемо)?
Давайте дотримуватися юридичних та людських законів в цих світах?
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗ кожним блогом про конкурс "Планета Онлайн" мені все більше починають подобатися жюрі. Видно, що ви живете цим та дуже захоплюєтеся ідеєю.
Мені теж подобається Букнет та тутошні автори. А люди, мабуть, читають менше через те, що любов до читання не прививає школа. Навпаки, вона відштовхує від читання. Мабуть, вам це здаватиметься странним, але, нажаль, це правда. Моя старша донька переходить у 4 клас. Їм на літо дали список з 9 великих книжок. І коли в них буде час на читання того, що подобається саме їм? Ци це не программа, як заставити ненавидіти книжки, коли все йде примусово?
Ольга Іваненко (Ольга Джонс), Школа? Вибачте, але любов до читання формується не в школі, а в колі сім'ї. Якщо батьки не читають, ніяка шкільна програма, навіть найцікавіша, не зможе привити любов до книги.
Ах так, якщо на літо задали читати книжки і це примусово, поскаржтесь на такого вчителя директору. Ніколи література на літо не носила обов'язковий характер.
Висвітлювання соціальних проблем шляхом сучасних можливостей, дозволяє і навчає людей, що потрібно відповідально ставитися до усіх видів безпеки, а також не мовчати та не боятися вчасно звертатися за допомогою.
Подібні конкурси розкривають читачеві актуальні теми в актуальному режимі "споживання", себто через Інтернет.
Важливо, щоб автори також розуміли свою роль, й свідомо працювали над тим, про що пишуть!
Ваш допис виглядає, як маленьке оповідання - мініатюра, яку цікаво читати)
=)) Я теж люблю букнет)) Він дає авторам можливість знайти свого читача =))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати