Шукаємо натхнення + Візуал

Або "Пані Авторко, чого вам не вистачає?!"

Наше життя – вервиця днів, подій, людей, надій, очікувань, кропіткої праці. А ще можливості. Безкінечні. Обмежені. Що робить їх такими?

Оточення? Настрій? Обставини? Все це разом? І яка в цьому наша роль?

Це не філософські питання, а практичні. Тому, що кожного дня ми свідомо, підсвідомо або не усвідомлюючи цього, шукаємо на них відповіді. Знаходимо або ні. Відволікаємося, знову хапаємося за втрачену нитку й знову починаємо пошук.

Якщо з цим вдається розібратися, ми на якийсь час заспокоюємося.

Якщо уважно подивитися на криву наших днів, як вона виглядатиме? Більше вгору або вниз?

Кожен з нас має таку криву? Іноді ми дивимося на неї з посмішкою та великою долею

оптимізму, а іноді хочеться взяти маркер або олівець, домалювати та додати фарб та піків.

Сьогодні мені захотілося взяти та намалювати продовження історії, але натхнення намалювати не вдається. Воно мовчить. Тому поки що малюю Вам візуал та шукаю натхнення.

Шукати вмію, але потрібна допомога ЗНАЙТИ.

 

Герої історії теж шукають свої відповіді та чекають на ВАС

https://booknet.ua/book/ne-sama-razom-b431978

Початок історії https://booknet.ua/book/ne-sama-b429600

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Вадим Булава
24.01.2025, 10:09:19

Я багато думав над цим питанням: чи залежить від нас наше майбутнє, а конкретніше обмеження... Чи є вони? Особисто я навіть написав про це цілу книгу, доторкнувшись теми Безмежності... Якщо довго все розповідати, то у фіналі ми прийдемо до того, що людина сама вирішує своє життя, але з деякими нюансами

Тена Дітна
24.01.2025, 13:08:49

Вадим Булава, Саме нюанси надають барв та розставляють акценти.

Почну з того, що Ви неймовірно красиво і чуттєво вмієте передати ту гаму емоцій, які проживають і переживають герої, вмієте передати краєвиди, стиль, пору року, навіть запах.
Продовжу тим що, мені особисто Ваші книги запам'ятовуються в деталях( є звичка читати декілька одночасно, тому можу порівнювати) і це круто)
Закінчу тим, що читаючи книгу настільки круто відчуваєш правильно підібрані пропорції для "смакування" читання, що це багато чого вартує.
Маю надію, що натхнення малювати продовження Вас надихне так сильно, що Ви самі будете в приємному шоці)
Р.S. кожна картинка несе свою маленьку історію, дивлячись на них це розумієш)

Показати 3 відповіді
Тена Дітна
24.01.2025, 00:17:46

Тетяна Ковальчук, нехай так і буде) дякую та обіймаю❤️

avatar
Олеся Глазунова
23.01.2025, 23:38:07

Гарні та продумані візуалізацій
Дякую ❤️

Тена Дітна
23.01.2025, 23:47:39

Олеся Глазунова, багато речей ми обираємо не очима) мене дуже тішить, що у Вас вони також знайшли відгук❤️

Інші блоги
експеримент
Сьогодні вирішила опублікувати одну історію, яка вже давно лежала в моїх чернетках. Без кохання в центрі сюжету, без романтичної лінії. Просто історія, яка тримається на відчутті, що з реальністю щось не так. Довгий час
експеримент
Сьогодні вирішила опублікувати одну історію, яка вже давно лежала в моїх чернетках. Без кохання в центрі сюжету, без романтичної лінії. Просто історія, яка тримається на відчутті, що з реальністю щось не так. Довгий час
Де я?
А я в редагуванні)) І зловила себе на питанні до читачів: Чому "Перегони на почуття" така читабельна і цікава? Що в ній такого, що вас приваблює? Наразі чотири книжки з восьми (рахуючи заморожену) набрали більше тисячі
Коли ти намагаєшся бути суворою маман...
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
Коли щось примерзає...
... і мається на увазі не лише залізо. Вітання, леді й джентльмени! ✋ Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ✦ про особливості гігієни у льодовиках; ✦ чому "серце, закуте у кригу" - це іноді не метафора; ✦ чому
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше