Додано
07.02.21 12:07:14
Я теж влогер Букнет ))
Добрий день, дорогі читачі і колеги)
Мушу зізнатися, пишу я краще, ніж говорю, але все ж наважилася ось взяти участь у конкурсі "Я - влогер Букнет"))
Вашій увазі експромт з першого дубля)
Устина Цаль
4613
відслідковують
Інші блоги
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
У космосі немає звуку. Це перша брехня, яку розповідають дітям. Насправді космос звучить як тихе потріскування апаратури, що бореться за життя, і глухий стукіт власного серця, коли розумієш: до крижаного вакууму —
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
20 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПриємно було Вас побачити, Устино!!!
«Твоя згідно з пунктом три» - ♥️♥️♥️ Неймовірна історія, завжди пригадую цю книгу із теплом та захватом)))
Ірина Кузьменко, Дякую безмежне за всі компліменти цій книзі❤❤❤
О як приємно було вас побачити. Я уявляла вас як збірний образ ваших героїнь. А ви - така, ніби знала вас усе життя. За вчора і сьогодні підчитала "Твоя згідно...". Це навіть не любовний роман, а гостросюжетна драма. Хвилювалася за обох героїв як вперше. Дякую за емоції. "Личинці" привіт.
Світлана Фецич, У кожній з моїх героїнь є якась крихти від мене, тому так і виходить, що не знаючи мене особисто, ви вже мене знаєте. Рада, що перечитуєте!
І дякую, "личинка" передає привіт навзаєм!)
Дуже приємно було побачити і познайомитися з автором " вживу"?. Дякуємо за такий відеоролик. Дуже люблю ? Ваші твори☺
Наталя Остафійчук, Дякую, мені дуже приємно❤
І справді, ви дуже мила. Нехай щастить у конкурсі!
Буяна Іррай, Дякую, навзаєм!)
Все не помістилося в один відгук)))
Продовження...
Помітила тату... То пір'їнка?
Думаю, що Ви така ж чуттєва та емоційна, як Марта ("Сто мільйонів зірок...)
А ще... сором'язлива, як Даринка з "Бідної родички"
Дякую,що пишите !!!
І ДЯКУЮ Букнет, що дає можливість талантам відкриватися... а читачам насолоджуватися творами та спілкуватися з улюбленими авторами !!!
Alesia, Тату - письменницьке перо)
Сором'язливою я буваю рідко, а з емоційністю - так, маєте рацію)
Дякую, що читаєте!)
Мояяяя квіточка!!! ❤️❤️❤️
Дуже приємно бачити і чути !!!
Не знаю чому, але після цього відео Ви у мене асоціюєтеся із фіалочкою )))
Така нііііжна-ніііжна, домашня, відкрита і... рідна))
Майже кожного дня Ви змушуєте переживати емоції, жити з героями)))
Також подаються Ваші блоги про Автор-Героїня)))
Побачивши Вас на відео провела паралелі із Вашими героїнями (можливо, не права, але...)
Перше моє знайомство з Вашими творами розпочалося з "Не хвойда"... Ви щира та відкрита, як героїня
Не знаю чому вважаєте "Вулкан для Венери" провалом !!! Обожнюю живопис і Ви змусили пригадати та переглянути усі картини на міфічний зміст про Вулкана))) Думаю, що Ви, як Віра будете йти до мети, але не переступите через свої принципи та не підете по головах))) ❤️
А ще у цьому творі Вам круто вдалося передати колорит місцевості, природу (мені здавалося, що я на власні очі бачила ті вулкани, виноградники, захід сонця...)
Ви така ж дотепна те ерудована, як Соломія (з "Брудних секретів") та, сподіваюсь, що бісики у Ваших оченятах все ж дозволяють (хоч інколи) ставати Мією (але чоловік в курсі ;))))
Як фіалочку Вас потрібно поливати,пестити, доглядати, а ще... захищати, як Поліну ("Твоя згідно з пунктом.
Alesia, Ох, дякую, моя люба, Вам за такий відгук!))
Насправді Ви багато чого точно описали! Хоч з Вірою чи Ксенею я мало чим схожа, але з Соломією/Мією маю багато спільного)
Дякую, що Ви у мене є!))
Гарно вийшло! Успіхів і перемоги!
Kate Mag, Дякую)
Як для експромту, то дуже гарно :) Живе відео. Було цікаво слухати. :)))
Наталія Девятко (Natalia Devyatko), Дійсно, мабуть так і є, тому важливо зберегти емоції)
У вас чудово вийшло) Мені сподобалося відео і навіть захотілося прочитати якусь вашу книгу) Успіхів у конкурсі!
Ксана Рейлі, Дякую, мені дуже приємно!)
Вийшло чудово! По-доброму заздрю Вашій сміливості, бо особисто я на теке зважитися не можу)))
Лаванда Різ, Дякую) Я довго вагалася, перш ніж наважилась))
Дуже цікаво було подивитися і послухати вас наживо. Гарно вийшло. Бажаю успіхів і здійснення задуманого!
Ліна Алекс, Дякую, мені дуже приємно!)
Гарно говорите, просто трохи хвилюєтесь)
Стася Павлів, Просто мені доводилось не раз говорити на публіку, але на камеру - вперше)) Дякую)
На вас дуже приємно дивитися)))
Леся Найденко, Дякую))
О, дуже гарно)
София Чайка, Дякую)
Яка ви красива❤️❤️)) Ви дуже гарно розмовляєте українською мовою,і в вас дуже приємний голос.Хочеться слухати і слухати відео))Ви велика молодчинка ❤️)
Марія, Лише українською так і можу розмовляти, з іншими мовами в мене не дуже)) Дякую, мені дуже приємно❤❤
Вітаю) чудова розповідь)
Анна Пахомова, Дякую)
Дуже крутий експромт! ❤️
Лана Вернік, Дякую❤
Ооо!!! Найчарівніше порівняння для Букнету це 100% . Ви така мила!)) Натхнення Вам)
Олена Когут, Дякую щиро))
Я б не скашала, що Ви погано говорите. Недооцінюєте себе) Бажаю успіху і надалі. Ви гарно пишете! Рала була Вас побачити❤️
Бук Фан, Дякую дуже, це підбадьорює❤
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати