Я - особливий автор! Ну...

Вітаю, естафету мені передав Максим Власвіт Флешмоб започаткувала Мар'яна Доля. Чому я особливий автор?

Я автор, що пише під чоловічим псевдонімом. На букнеті я давно, однак почала писати 21.06.2020 в день сонячного затемнення.

Це доволі цікаво, бо я прокинулась вранці з несамовитим бажанням нарешті зробити те про, що так багато і довго говорила. Навіть не знаю чому, саме того ранку, я вирішила видалити все, що було написано до цього, і зберігалось на флешці. Я натиснула кнопку форматування, відкрила новий та чистий аркуш і почала. Рядки летіли, я навіть не встигала за своїми думками і не сподівалась на такий успіх для початківця. Звісно я спостерігаю за творчістю успішних авторів. Я бачу скільки переглядів і вподобань, але для мене кожна відкрита та прочитана сторінка це – перемога.

В мене залежність від Інтернету, букнету і бажання бути почутою і прочитаною.

Я знаю, що за успіхом стоїть дисципліна та самонавчання. Я бачу які бджілки працюють на сайті і визнаю їх титанічну працю.

Так я люблю писати, особливо вірші, для них потрібне натхнення, особливий стан закоханості, сумніву і ненависті. Вірш пишеться на межі бажання поцілувати і вбити. Вбити в собі всі почуття і виплеснути решту на папір. Так буває рідко, бо я намагаюсь стримувати і контролювати себе та ситуацію весь час, але такі хвилини сакральні, тож, можливо, саме вірші пишуться не так часто, як хотілось би.

Що стосується прози, я ніколи не знаю, що буде з моїми героями далі, не маю чіткого плану, як і що писати, рядки самі лягають і коли я їх перечитую, то буває дивуюсь, як можна було до такого додуматись.

Мене надихають люди, які створили себе, які працюють над собою. Я захоплююсь і схиляю голову. Тож коли лінь бере гору над бажанням працювати я відкриваю Інстаграмм і заряджаюсь їх енергетикою.

Ще донедавна я боялась писати, висоти та самотності. Тож зараз, на власному балконі, з ноутбуком і смачною кавою, спостерігаючи за дощем, я намагаюсь збагнути чому я особлива? Чому саме мене потрібно читати, і що в моїх рядках такого, чого не говорили чи не писали до мене. І не знаходжу відповіді. Є набагато кращі, розумніші, успішніші, їх сюжети захоплюють, а рядки читаються на одному подиху. Та це не означає, що не варто спробувати.

І я пробую невміло, ніяково та соромлячись.

Естафету передаю  Д.Мірошніков   

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

І правильно робите, а от соромитися тут немає чого) Треба впевнено робити те, що подобається і не слухати всяких там "зівак"... Та й тут на сайті, всі люди нормальні, і всі все розуміють, і готові підтримати, переконалась на собі))) Бажаю успіхів, багато гарних ідей, відданих читачів та творчого натхнення!

Показати 4 відповіді

Максим Власвіт, Думаю, якби не було взаємної підтримки, і всі думали кожен про себе, то ті початківці так і лишались би десь там унизу, а читачі розбіглись би хто куди... Дякую)

avatar
Мар'яна Доля
17.10.2020, 15:40:52

Коментар видалено

Мигаль Мартин
17.10.2020, 15:54:35

Коментар видалено

Інші блоги
Досвід взаємного читання.
Майже два місяці тому я брала участь у марафоні взаємного читання. Відгук залишила все по правилах, тільки мою книгу так і не прочитали. І ні, це не претензія — я розумію, всяке буває. Просто стало цікаво, як у вас з мара
Комір не поправлений, або що читає авторка )
Вітаю, любі читачі і гості сторіночки) Поки я не пишу, я читаю )) І поки в мене в бібліотеці "Наречена мого сина". від Мелані Ром Досить неоднозначні почуття вона викликає, власне
Знижка!
Мої вітання, любі читачі❤️ Історія про таємничого Змія з книги “Мій захисник” сьогодні продається зі знижкою. Це завершальна частина циклу "Небезпечні ігри". Всього їх три: 1. Особистий охоронець 2.
Новинка з хімією
Сьогодні, 26 червня, стартувала новинка “Парі на катастрофу” Мабуть, ви помітили, що назва не та, та й обкладинка також… Інколи так буває: починаєш писати, а потім розумієш, що ні назва, ні обкладинка не відповідають
А ви вже з нами?)
– До речі, дякую, що врятував моє обличчя, – промовив я, не зводячи очей з дверей спальні, де лежала непритомна Аманда. Кутик рота трохи сіпнувся у посмішці: – Якби крісло сіло прямо перед лакеями, я знов з володаря
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше