Додано
06.10.20 10:16:27
У авторки свято - читачам подарунки :)
Доброго ранку, дорогі читачі!
Сьогодні авторка стала старшою ще на рік, і оскільки таку сумну нагоду ведеться вважати святом, вирішила зробити маленький подарунок усім, хто планував прочитати "Вулкан для Венери" чи "Твоя згідно з пунктом три".
Тільки сьогодні на обидві книги ждіє знижка 10% - покваптеся скористатися)
Устина Цаль
4613
відслідковують
Інші блоги
погана новина книга "Шахіст. Гра в три крока." що мала завершити трилогію затримується на невідомий час. пропала флешка з чорновиким.
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Цей марафон я вже проводила двічі, і щоразу він показував чудові результати. Тому вирішила зробити його регулярним — раз на один-два місяці. Його мета — взаємне читання, підтримка авторів та знайомство з новими книгами.
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
Ви коли-небудь замислювалися, як народжуються найемоційніші сцени? Для мене половина успіху книги — це правильно підібраний трек. Під потрібну музику картинка в голові стає чіткою, а текст пишеться сам, ніби я просто
14 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю Вас! Нехай ніколи не полишає натхнення! Читачі не скупляться на зірочки та відгуки❤️
А в реальному житті, було щире кохання, як у Ваших персонажів!
Стася Павлів, Неодмінно)
Вітаю! Творчої наснаги і літературного росту(люблю вашу творчість, і я не одна;), але, як кажуть - досконалість безмежна ). Міцного здоров'я . Тепла і затишку в домі. І калейдоскопу позитивних емоцій на наступні 365.❤❤❤❤❤
Люба, Дякую велике за теплі побажання ❤️
Мила авторко !
Бажаю, що Вам світило сонечко навіть у розмірі дні, аби Вас зігрівала щира усмішка та обійми коханого, навіть у найлютіші морози та хай Ваші янголи-охоронці завжди будуть поруч та виконують усі бажання!
Ну, а ми - читачі, обіцяємо любити Вас та дарувати свої сердечка та зірочки
Alesia, Дякую щиро, дорога читачко!)
Вітаю !!! Творити в такому ж дусі. Удачі у особистому та творчому житті.
Олександра Василик, Велике дякую!
Вітаю! Бажаю благополуччя і творчого натхнення!
✽ ✾ ✿ \ (•◡•) /✽ ✾ ✿ ❀
Лана Вернік, Гарно дякую!)
Від щиро серця вітаю з Днем народження! Бажаю здійснення мрій, хороших задумів у творчості, шаленннннннннннного муза, сімейного достатку та благополуччя!
Ольга Сова, Дуже дякую за теплі слова!)
Вітаю з днем народження! Нехай всі Ваші мрії здійснюються. Щоб Вас завжди супроводжував успіх, натхнення та бажання щось змінювати. Щоб в Вашому житті не було місця смутку, а Ви завжди усміхались. Нехай кожен день буде сонячним і наповнений щастям. Міцного Вам кохання та простого жіночого щастя!
Ну і звісно творчого натхнення♡
Оленка, Гарно дякую за такі теплі слова!)
Вітаю з днем народження)) Бажаю досягти великих життєвих висок, успіху у всіх починаннях, вірних друзів та хороших людей довкола!
Кетрін Вайт, Дякую щиро!)
З Днем народження! Всього вам найкращого!
Ерін Кас, Дуже дякую!)
Міцного здоров'я, жіночого щастя, творчих злетів!
Світлана Фецич, Дуже дякую!)
Вітаю!!! Нехай вдасться все задумане, і не тільки в творчому плані.
Інна Камікадз, Щиро дякую!)
Вітаю з Днем народження! Нехай усе задумане здійсниться!
Ліна Алекс, Дуже дякую!
Вітаю з Днем народження! На рік досвідченнішою і щасливішою:) все інше тільки цифра:) бажаю всього найкращого!!!)
Лілія Барковська, Маєте рацію)) Дякую!)
Щиро вітаю з днем народження!!!! Всього тільки найкращого бажаю!!!
Олена Когут, Щиро дякую!)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати