Флешмоб "Клаві-Мем", але без мемів)

Зате буде багато фото з власного телефону. Спасибі Renata Richi та Міла Федорук за передачу естафети)

Умови дуже прості!

Все, що Вам потрібно - це запастись клавіатурою та найкращими мемчиками;)

*меми можуть бути будь-якою мовою*

Ось таких чотири запитання на Вас чекають:

1. Як відбувається Ваше перезавантаження від текстів та ідей? Як відволікаєтесь? Поділіться лайфхаком, як не бути зомбі;)

2. В якому зі створених Вами персонажів більше всього рис Вашого характеру? Хто Ви?

3. Ваше фото, або фото із запчастин Вашого тіла (палець, коліно, випавший волос і т.п.;)

4. Мем, який характеризує ту негідницю/хорошу людину, яка посміла дати Вам цю естафетно-чарівну паличку)

Головна умова ― кожний пункт підкріплюйте відповідним мемчиком, або фото!

Копіюйте весь текст, який виділений курсивом і вставляйте в свій естафетний блог, який потрібно обов'язково передати іншому.

Думаю, сьогодні все буде коротко і чітко. Нехай фото говорять самі за себе.

Отож: 

1. Як відбувається Ваше перезавантаження від текстів та ідей? Як відволікаєтесь? Поділіться лайфхаком, як не бути зомбі;)

Іноді справді дуже важливо відволіктися, особливо коли сюжет зайшов в глухий кут, а виходу я не бачу. В таких випадках мені допомагають кілька речей. Дальше за пунктами:

а) Серіали. На фото те, що дивлюсь зараз.

б) Звичайні побутові справи. Найголовніше - це відірватись від монітора. Дальше думки самі спрямовують в потрібне русло. Краще піти і приготувати щось смачненьке)

в) Інколи мені не залишають вибору і просто кажуть: "Ходи гуляти". Тоді вже хочеш чи ні, а відриваєшся від клавіатури і йдеш з сім'єю на прогулку чарівними вуличками міста. 

2. В якому зі створених Вами персонажів більше всього рис Вашого характеру? Хто Ви?

Мабуть повністю мене немає ніде, хоч часточка завжди присутня в кожному. Навіть не можу сказати в кому ця часточка більша, а в кому менша. Але якщо вже треба фото, то нехай буде Дерія з "Вибору чаклуна", бо зараз пишу саме про неї.

3. Ваше фото, або фото із запчастин Вашого тіла (палець, коліно, випавший волос і т.п.;)

Ось вам половинка мене)

4. Мем, який характеризує ту негідницю/хорошу людину, яка посміла дати Вам цю естафетно-чарівну паличку)

Можливо через вінок з квітів на аватарці, а можливо через неймовірно казкові книги, але ця чудова людина дуже нагадує мені польову мавку)

Естафету передаю Інка Вікторова)

 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Марина Гайдар
13.07.2020, 02:45:34

І як Outlander зайшов?))

Показати 5 відповідей
Ярина Мартин
13.07.2020, 18:58:41

Марина Гайдар, Тут я вже скажу, що там бувають "занадто" моменти))

avatar
Рената Річі
12.07.2020, 21:21:17

Гарно вийшло!
То там на фото паста карбонара? Смачно виглядає...
Дякую за мій чарівний образ. Дуже сподобалось. Та й з волоссям Ви вгадали...

Показати 2 відповіді
Рената Річі
13.07.2020, 00:06:41

Ярина Мартин, ❤️❤️❤️

avatar
Інка Вікторова
12.07.2020, 19:37:37

Чудово впоралась!)) Дякую за передачу естафети!

Ярина Мартин
12.07.2020, 20:53:53

Інка Вікторова, Дякую! Це було не легко! Тепер черга за тобою))

Інші блоги
Нова книга! ❤️
Вітання всім! Опублікувала нову книгу "Ті, ким ми є" !!!✨ Це невелика квір-історія про пошук себе, прийняття та сміливість бути тим, ким ти є насправді. Про страх відрізнятися від інших. Про чужі очікування, які
Лиходійки в ударі⚠️смачно.Гаряче.Незаконно❗18+
​⚡️ Потраплянки-киянки 35+ (без рожевих шмарклів) ✨ Система-троль ✨Секс-квести на виживання: Володарка. Німфоманка. Мазохістка ✨Ламання залізної чоловічої дисципліни ❤️ Гарячий дарк-романс & Гумор ​Оновлення
Інструкція з виживання в Літнє сонцестояння ✨
Інструкція з виживання в Літнє сонцестояння ✨ Дехто пише, що я вигорів і мені терміново потрібен відпочинок. Офлайн, тиша, жодних текстів. Вони помиляються... ≧◠ᴥ◠≦ Для мене найкращий релакс — це
А от не треба з відрядження повертатися раніше!
Хочу зробити коханій сюрприз і не попереджаю про своє дострокове повернення. А далі все відбувається як у класичних любовних романах… Заходжу в нашу спальню і перше, що бачу, — чоловіка, який ритмічно рухається
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше