Додано
17.02.20 12:45:07
Є тут прихильники слов'янської міфології?)
Обожнюю фентезі, та у власній творчості хотіла відійти від стандартних ельфів та гномів... Тож звернулася до "свого, рідного" - слов'янської міфології. До речі, хто як до неї ставиться?
В оповіданні "Черепаховий гребінь" я синтезувала як загальні уявлення, міфи про русалок, так і власну фантазію. Воно завершене, але публікуватиму його частинами. Перша вже доступна для читання.
Чесно, хвилююсь, адже до сьогоднішнього дня мало з ким ділилася своєю уявою, творами) Попередні опубліковані на Літнет оповідання я видалила, хоча отримувала чудові відгуки. До того ж, мене тут давно не було. Знову адаптуюся і буду вдячна всім, хто зацікавиться моїм новим твором і залишить свій відгук)
Світлана Лісна
13
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ також зазирнув ) Початок мені сподобався ) Додав до бібліотеки )
Дякую вам☺️
Додала до бібліотеки, цікаво!
Дякую, Ірино)
Я пишу "Час гори". Русалок там нема, але Чугайстер, Мавка і ще п'ять героїв є :)
Як круто! Треба обов'язково почитати)
Люблю слов'янську міфологію і поважаю тих, хто її популяризує. Обов'язково почитаю Ваш твір
Дякую вам)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати