Додано
31.01.20 15:07:08
Як часто виставляти оновлення книги?
Дорочі читачі й автори, допоможіть розібратись, з яким інтервалом оптимально виставляти нові розділи книги, яка тільки в процесі написання?
Попередню книгу я виставляла мало не щодня, але вона була повністю готова. Зараз розпочала роботу над новою частиною і не знаю як краще - виставляти по мірі написання, чи коли вже буде готова певна частина твору?
Поділіться, будь ласка, досвілом? І як зручніше читачам?
Дякую!
Вікторія Івасенко
2011
відслідковують
Інші блоги
Залітаю в останній вагон флешмобу «Райдужні сторінки» від Аріани Лінк з новою книгою — першою сапфічною історією у своєму житті. Чому саме сьогодні? Тому що я приїхала в місто, про яке почала писати. І тому що
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
Друзі, на честь свята (та й взагалі давно не було) зробила ЗНИЖКИ аж на чотири книги! «Моє безкриле кохання» (вигнанка-фейрі та безкрилий дракон, розслідування, таємниці та інтриги) «Стіна між нами» (істина
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде. І повірте, вона варта
Доброго вечора, мої хороші! Сьогодні діє знижка на книгу "Гуляй, мажоре". До закінчення дії знижки залишається кілька годин. Поспішайте! ;))) Анотація -
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЦе дійсно цікаве питання, я тут теж думаю над ним і вдячна, що ти підняла цю тему. Почитаю коментарі в цьому пості :) Не буде зайвим.
Violetta Yevtushenko, Зараз я схиляюсь до двох разів на тиждень, боюсь, частіше не встигатиму.
Однозначно доцільніше викладати книгу в процесі.
Чим частіше нові розділи, тим краще, проте якість тексту не має поступатися швидкості.
Коли книга цікава, то будь-який графік викладки не завадить її прочитати. Проте краще, щоб оновлення були хоча б раз на тиждень, бо інакше доводиться пригадувати, що було в попередніх частинах.
Щиро дякую! Надіюсь, вам ця книга також сподобається)
Я так помітила, що найзручніше робити оновлення раз у два-три дні, тоді книга не встигає опуститися в рейтингу ( що неминуче, коли викладати нові розділи рідко), але разом із тим автор не впаде без сил)) Я також пишу і відразу викладаю.
Мар'яна Доля, Дякую! Я теж думала, що це оптимальний графік. Тож зроблю невеличкий запас розділів для підстраховки і почну викладати)
Гадаю тричі на тиждень цілком динамічно і достатньо, у будь якому випадку Вам як автору видніше) Слухайтесь свого серця)
Богдан Аксюк, Дякую за вашу відповідь!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати