теорія мертвого букнету

Автор зі згенерованним ШІ портретом проганяє текст новинки через ШІ.

ШІ генерує йому детальний коментар на прочитане. Вкінці цього тексту, тут, і тільки тут, ця людина напише щось від руки і це буде "загляньте і на мою сторінку, буду вам радий".

На його сторінці звісно ж також буде твір згенерований з ШІ. Він або вона не забуде додати і ілюстрації всередені що також згенеровані ШІ на текст згенерований ШІ.

Читайте більше книжок по кіберпанку, бо ви вже живите усередені нього. 

 

 

 

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

І я кажу - читайте кіберпанк! Наприклад, Оскара Бласта. ❤️

avatar
Леся Найденко
12.12.2024, 21:34:45

А ви обраний, який має запобігти повстанню машин.

avatar
Рома Аріведерчі
12.12.2024, 21:21:59

як страшна жить

avatar
Анна Несторова
12.12.2024, 20:50:14

*вдягає шапочку з фольги*

avatar
Вадим Булава
12.12.2024, 20:34:48

Я в основному використовую ШІ у створенні картинок, які щоправда, як на мене живі. На рахунок книг ШІ, то їх майже ніхто не читає, тож це й не є помітним, та теорія цікава

avatar
Олесь Король
12.12.2024, 18:40:25

Вельми цікаво. Також про це думала . Ші генерує мені картинки. Тут ніде не дінешся хоча й сама малюю досить непогано. Ші допомагає мені робити розрахунки або ж ми просто обговорюємо сюжет. Але ніколи ші не робило для мене тексту. Одного разу я попросила розставити героїв. Воно їх розставило до цієї пори смішно.

Показати 2 відповіді
Олесь Король
12.12.2024, 19:07:25

Марк Лапкін, Любі. В залежності, що потрібно.

avatar
Олеся Глазунова
12.12.2024, 19:05:49

ШІ розвивається, але не настільки, щоб писати емоційні тексти. Поки це бездушні, однакові описи. Тексти, коментарі, рецензії, написані ШІ, відрізняються від тих, що пише людина.
На Букнет є автори, які користуються ШІ для створення своїх творів та коментарів, відгуків для інших авторів...
На мою думку, подібна "творчість" тільки про те, що людина не здатна нічого сама написати, ось і звернулася за допомогою до ші...

avatar
Олексій Цапович
12.12.2024, 16:57:42

Це звичайний самообман, на мою думку. Раніше теж люди могли накрутити ботів для власного контенту, який був досить посередній. Вони лайкали самі себе, або доручали друзям, які писали їм коментарі типу: "Сонечко, Кицічка, Красунчик/Красуня" - загалом щось однотипне, максимально улесливе. Звісно такі люди мали й справжню аудиторію, бо людям у часи перенасичення інформацією простістіше ставити знак дорівнює між кількість та довірою.
Але суть незмінна - самообман залишається лише обманом. Й виявляться, що поза межами інтернету цих людей з гігантською аудиторією ніхто взагалі не знає, натомість відомі творці, які не мають й ста підписників.
Доречі на самвидавах є сторінки реальних українських письменників книги яких друкуються великим тиражем, але прикол в тому, що вони інколи не мають і десятої частини аудиторії умовної "Насті С.", про яку ти в житті не чув)))

Марк Лапкін
12.12.2024, 18:31:06

Олексій Цапович, І цих людей і пикою не ткнеш в ЦЕ коли бачиш такі речі, бо особисто я уявляю слабку людину.
Коли підсміюєшься над кимось сильним то сатира, а сміятись над убогими це вже булінг

Інші блоги
Ви просили Матвія? Отримуйте! 
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями, повідомленнями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде.
А що завтра?
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Я цього чекала ♥️
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Коли маски починають плавитися: Глава 2
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше