Додано
12.12.24 16:21:08
теорія мертвого букнету
Автор зі згенерованним ШІ портретом проганяє текст новинки через ШІ.
ШІ генерує йому детальний коментар на прочитане. Вкінці цього тексту, тут, і тільки тут, ця людина напише щось від руки і це буде "загляньте і на мою сторінку, буду вам радий".
На його сторінці звісно ж також буде твір згенерований з ШІ. Він або вона не забуде додати і ілюстрації всередені що також згенеровані ШІ на текст згенерований ШІ.
Читайте більше книжок по кіберпанку, бо ви вже живите усередені нього.
Марк Лапкін
51
відслідковують
Інші блоги
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями, повідомленнями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде.
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиІ я кажу - читайте кіберпанк! Наприклад, Оскара Бласта. ❤️
А ви обраний, який має запобігти повстанню машин.
як страшна жить
*вдягає шапочку з фольги*
Я в основному використовую ШІ у створенні картинок, які щоправда, як на мене живі. На рахунок книг ШІ, то їх майже ніхто не читає, тож це й не є помітним, та теорія цікава
Вельми цікаво. Також про це думала . Ші генерує мені картинки. Тут ніде не дінешся хоча й сама малюю досить непогано. Ші допомагає мені робити розрахунки або ж ми просто обговорюємо сюжет. Але ніколи ші не робило для мене тексту. Одного разу я попросила розставити героїв. Воно їх розставило до цієї пори смішно.
Марк Лапкін, Любі. В залежності, що потрібно.
ШІ розвивається, але не настільки, щоб писати емоційні тексти. Поки це бездушні, однакові описи. Тексти, коментарі, рецензії, написані ШІ, відрізняються від тих, що пише людина.
На Букнет є автори, які користуються ШІ для створення своїх творів та коментарів, відгуків для інших авторів...
На мою думку, подібна "творчість" тільки про те, що людина не здатна нічого сама написати, ось і звернулася за допомогою до ші...
Це звичайний самообман, на мою думку. Раніше теж люди могли накрутити ботів для власного контенту, який був досить посередній. Вони лайкали самі себе, або доручали друзям, які писали їм коментарі типу: "Сонечко, Кицічка, Красунчик/Красуня" - загалом щось однотипне, максимально улесливе. Звісно такі люди мали й справжню аудиторію, бо людям у часи перенасичення інформацією простістіше ставити знак дорівнює між кількість та довірою.
Але суть незмінна - самообман залишається лише обманом. Й виявляться, що поза межами інтернету цих людей з гігантською аудиторією ніхто взагалі не знає, натомість відомі творці, які не мають й ста підписників.
Доречі на самвидавах є сторінки реальних українських письменників книги яких друкуються великим тиражем, але прикол в тому, що вони інколи не мають і десятої частини аудиторії умовної "Насті С.", про яку ти в житті не чув)))
Олексій Цапович, І цих людей і пикою не ткнеш в ЦЕ коли бачиш такі речі, бо особисто я уявляю слабку людину.
Коли підсміюєшься над кимось сильним то сатира, а сміятись над убогими це вже булінг
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати