Ніколи не писала блогів. Що ж, почну...
...і так, мені лячно, як школярці.
Привіт, друзі!Сьогодні я хочу поділитися з вами розповіддю про маленьку дівчинку-сироту, на ім'я Ая, яка одного дня зустріла пані Смерть... і це виявився не кінець її шляху.
Іноді