Зваба. Контрольний дотик
18 657

Зваба. Контрольний дотик 18+

Сучасний любовний роман

Шаграй Наталія

Шаграй Наталія · автор

Повний текст · 148 стор.
170
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 197
Анотація до книги "Зваба. Контрольний дотик"
Я — Ярина Мельник, і я знаю про задоволення все: від механіки оргазму до хімії пристрасті. Мій секс-шоп — це територія свободи для інших, де я щодня допомагаю людям долати сором. Але іронія в тому, що я — справжній швець без чобіт. Я навчилася ідеально контролювати дистанцію, і тепер, знаючи кожну ерогенну зону на людському тілі, я й поняття не маю, як відкрити двері, що ведуть до мого власного серця.

стосункивідверто і емоційногумор та самоіронія

Зміст книги: 34 глави
Розділ 1
Розділ 2
Розділ 3
Розділ 4
Розділ 5
Розділ 5.2
Розділ 6
Розділ 7
Розділ 8
Розділ 8.2
Розділ 9
Розділ 10
Розділ 10.2
Розділ 11
Розділ 12
12.2
Розділ 13
Розділ 14
Розділ 15
Розділ 16
16.2
Розділ 17
Розділ 18
18.2
Розділ 19
19.2
Розділ 20
Розділ 21
Розділ 22
Розділ 22.2
Розділ 23
Розділ 24
Розділ 24.2
Розділ 25

197 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Lyudmyla Kovdrysh
01.02.2026, 09:01:09

То Ярина й провокує Тимофія чи тренує його витримку?
Щиро дякую!

Шаграй Наталія
01.02.2026, 09:15:04

Lyudmyla Kovdrysh, Вона робить і те і інше :)))) Вона кидає йому виклики, відточує його реакцію...а йому, схоже, це подобається і він дозволяє з собою гратися :)))

avatar
Оксана Усенко
01.02.2026, 07:50:59

Ні, ну з чоловіком який розумний, уважний, гарний, при грошах, вечерю уміє готувати ще й має такий самоконтроль, можна так розважатися. Підозрюю, що головна проблема такого знайти:))) Їх же нині менше ніж мамонтів:)

Показати 3 відповіді
Шаграй Наталія
01.02.2026, 09:12:20

Оксана Усенко, Податкова система України не для слабких духом :)))

avatar
Катя Купрейчук
01.02.2026, 00:27:59

Ох ти!)) Точно відбірна відьма!)) Тепер би ще згадати, як дихати....ммм...Маєм готовий посібник зі зваблення)))

Шаграй Наталія
01.02.2026, 08:07:51

Катя Купрейчук, Ну-с , 50 отих самих точок на чоловічому тілі не дають мені спокою...спробуємо порахувати :))))

avatar
Оксана Усенко
01.02.2026, 07:47:16

Ех, вечерю шкода:)))

Шаграй Наталія
01.02.2026, 07:48:13

Оксана Усенко, Доведеться перероблювати :)

avatar
Оксана Кіс
29.01.2026, 22:26:12

Який урок зваби від Ярини! Сама затамувала подих.Відьма і таки відбірна.Дякую,Наталія.Чекаю на продовження.

Шаграй Наталія
29.01.2026, 22:28:06

Оксана Кіс, О, нарешті я вчасно побачила ваш відгук :))) Так, Ярина старалася :))) І нас усіх ще чекає багато нових відкриттів :)))

avatar
Наталя
29.01.2026, 18:41:57

Урок спокуси від Ярини. Тимофій звик все швидко: раз-два і готово, а тут не так сталося, як гадалося ) Ярина молодчинка! Дуже цікаво всі точки віднайти.

Шаграй Наталія
29.01.2026, 19:06:05

Наталя, Ага...Ярина може :) Так, у них різні підходи...подивимося, що з того буде...О, ми будемо старатися віднайти усі ті точки :))) Якщо щось пропущу, поправляйте :))))

avatar
Оксана Усенко
29.01.2026, 14:40:01

Красуня:)))

Шаграй Наталія
29.01.2026, 19:02:15

Оксана Усенко, Гм, сподіваюсь :)

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
29.01.2026, 06:24:23

Оце Тимофія чекає ще багато відкриттів поруч з Яриною. Читала затамувавши подих))))
Щиро дякую!

Шаграй Наталія
29.01.2026, 08:37:36

Lyudmyla Kovdrysh, Однозначно...будемо бавитися зі звабою та насолодою...Принаймні автор має амбітні плани :))))

avatar
Катерина Позняк
29.01.2026, 01:17:18

Відьма
Угу відбірна
Та тут не лише Тимофій,тут я зачарована

Шаграй Наталія
29.01.2026, 08:34:42

Катерина Позняк, Гм!!! То продовжимо? Отих 50 точок на чоловічому тілі треба відкрити...а ще ж є жіноче....

avatar
Оксана Кіс
26.01.2026, 22:40:53

Поки що останнє слово за Яриною.Тимофій тільки в ходить в смак ,вчиться ,вбирає ази ,бо має хорошого вчителя,щоб потім того самого наставника перевершити.Розділ вогонь.Тепер зрозуміла назва історії.Дякую,Наталія.Чекаю на продовження .Вислів : кози в золоті і цап в намисті ,зробив мій вечір.

Шаграй Наталія
29.01.2026, 08:33:55

Оксана Кіс, Поки ставлення Ярини і Тимофія до почуттів та сексу різні. Ярина сприймає задоволення, як мистецтво та психологію, а Тимофій сприймає задоволення, як фізіологічну потребу. Подивимося, що буде далі...А назва така, бо маю зухвалі плани щодо задоволення...Невпевнена, що все зроблю добре, але старатися буду :)

avatar
Serendipity
26.01.2026, 22:10:58

Тимофій вже не знає,на якій козі під'їхати до Ярини, пустив в хід ,здавалося б, весь арсенал звабника, а тут - обломись))) зате вона його вже який раз на лопатки кладе лише словами, лише напівтонами, з мінімальними зусиллями) що не розділ,то "пожежа", несіть вогнегасник!!!;)

Шаграй Наталія
29.01.2026, 08:22:12

Serendipity, Точно...Але нехай розвиває креатив, йому буде корисно :))))А ми ще подивимося на що він здатен. Секс в голові і Ярина це використовує...І по моїй задумці ми маємо зробити багато відкриттів...

avatar
Оксана Усенко
26.01.2026, 19:55:47

" якщо людей залити окропом, вони відразу стають набагато щиріщими"- цікавий детектор щирості:)

Шаграй Наталія
26.01.2026, 20:55:17

Оксана Усенко, Ну тут я згодна...щирі почуття вони демонструють відразу :))))

avatar
Оксана Усенко
26.01.2026, 19:59:50

Непогане поїдання винограду:)

Шаграй Наталія
26.01.2026, 20:54:28

Оксана Усенко, Та, схоже, тут головне не шлунок, а мозок :)

avatar
Катерина Позняк
26.01.2026, 17:13:23

Ярина і Тимофій. Це навіть звучить звабливо

Шаграй Наталія
26.01.2026, 17:19:03

Катерина Позняк, Не знаю...не знаю...Подивимося, як у них з тією звабою вийде :))))

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
26.01.2026, 13:42:04

То хто ж кого буде спокушати? Які цікаві посилання та презенти Тимофій Ярині надсилав...
Щиро дякую!

Шаграй Наталія
26.01.2026, 13:50:48

Lyudmyla Kovdrysh, Він старався, як міг :)))) Ну він зробив свій хід...вона свій...

avatar
Наталя
24.01.2026, 10:49:51

Як все правильно Ярина сказала: секс починається з голови, і я теж хочу горіти! Браво!

Шаграй Наталія
24.01.2026, 12:31:58

Наталя, Глянемо хто з них більший соблазун :))))

avatar
Оксана Кіс
24.01.2026, 00:33:03

Буде дуже скоро Ярина горіти так ,як вона хоче .Тимофій їй це організує ,датчики в нього вже спалені ,тому стримуватися чи відступати він точно не буде. Залишається спостерігати за методикою спокуси від Тимофія ,а те що вона в нього є сумніву немає.Цікава парочка ,варта одне одного.Дякую,Наталія.Чекаю на продовження.

Шаграй Наталія
24.01.2026, 12:28:44

Оксана Кіс, Подивимося, що там в арсеналі зваби у Тимофія є....Бо і Яринка така, що її голими руками не візьмеш...

avatar
Оксана Усенко
23.01.2026, 08:06:11

"Вітаю, ти щойно спалила всі мої датчики"- уміє, практикує:)

Шаграй Наталія
23.01.2026, 09:21:45

Оксана Усенко, Ну Тимофій у нас , схоже, з породи "що бачу те і кажу"...подивимося...

avatar
Оксана Усенко
23.01.2026, 08:01:01

"твій оптимізм, старанно оминає реалізм" - шикарно:) А можна і мені видати порцію такого оптимізму? Дуже треба:)

Шаграй Наталія
23.01.2026, 09:20:44

Оксана Усенко, Гм...задумалася...попрацюю над цим краще :)))

avatar
Оксана Усенко
23.01.2026, 07:59:47

"придивлявся до мене так, наче підбирав калібр, щоб пристрелити на місці і закопали за сараєм"- дійсно, ідеальна ілюстрація варіанту "сподобався":)

Шаграй Наталія
23.01.2026, 09:16:33

Оксана Усенко, Однозначно....це воно...явна прихильність з першого погляду :))))))

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
23.01.2026, 06:31:12

Спочатку батьки ліплять супервідповідальну дочку, а потім отримують наслідки й перебувають в шоці... Оце Яра завела Тимоша чи зуміє зламати її систему?
Щиро дякую!

Шаграй Наталія
23.01.2026, 09:15:52

Lyudmyla Kovdrysh, Так отож...яка кажуть психологи - найбільша проблема дітей - це їхні батьки. Бо вони ж не лікують потім дітей, а лікують наслідки виховання дорослих...О, Яруся може...Гадаю, Тимофія вона ще не раз здивує...Подивимося, який той Тимофій спокусун...

avatar
Оксана Кіс
20.01.2026, 22:36:37

Живемо ми ,дійсно в цікавий час. Про соцмережі чиста правда.Нерозумію навіщо все своє життя туди викладати.Дякую ,Наталія.Чекаю на продовження.

Шаграй Наталія
23.01.2026, 09:12:23

Оксана Кіс, Ох, перепрошую, десь пропустила ваш відгук. Я люблю усі відгуки і дуже вдячна, що ви їх залишаєте, але бувають часи повного блекаута коли нема ні світла, ні мобільного звязку, ні інтернету і щось я таки можу пропустити. Тому пробачте. Я на все відповім, як тільки побачу відгук. От щодо питання навіщо люди викладають своє життя, там, певно, є багато причин, з найпростіших, що кожна вподобайка чи схвальний коментар викликають мікродозу дофаміну. Це ж як визнання, що ти успішний, гарний... і хоч в мережі створюєш кращу версію себе ( ніхто ж не викладає гору немитого посуду)...і коли людина дивиться інші "активні та щасливі" моменти інших в соцмережі їй теж хочеться трішки долучитися до того "свята життя"...

avatar
Катя Купрейчук
20.01.2026, 00:21:58

Когнітивний дисонанс плавно перейде в горизонтальний резонанс)))) Ну, це я вангую такий розвиток подій))) А ще кілометри помотаних нервів Ярини, сюрпризи для Багрія і не тільки, і трохи стресу для "сімейки Адамс"))). Все, я - в захваті! )))

Показати 4 відповіді
Катя Купрейчук
20.01.2026, 22:17:21

Шаграй Наталія, Я у Вас не сумніваюсь!;))

avatar
Оксана Усенко
20.01.2026, 06:22:00

Хм, так цікаво описана дія її товарів, що аж захотілося уточнень, про які саме іграшки йде мова. Лікбез по переліку буде?:)

Показати 2 відповіді
Оксана Усенко
20.01.2026, 21:23:07

Шаграй Наталія, Чекаю:))

avatar
Оксана Усенко
20.01.2026, 06:17:51

Гм, несподівано

Показати 2 відповіді
Оксана Усенко
20.01.2026, 21:22:54

Шаграй Наталія, Так

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
20.01.2026, 09:35:43

Ух ти які аони різні і в той же час схожі! В кожному з них є потреба в розумінні й підтримці! Оце для батьків сюрпрайз буде?
Щиро дякую!

Шаграй Наталія
20.01.2026, 20:48:03

Lyudmyla Kovdrysh, Трішки є...Колись чула притчу про моркву, яйце і каву. Морква у кип’ятку стає м’якою, яйце — твердим. А кава змінює саму воду, перетворюючи її на щось нове, цінне і ароматне. Подивимося, що у них вийде...

avatar
Светлана
20.01.2026, 06:32:50

Ярина знайшла повну протилежність собі. І мабуть такого хаосу та стихії їй не вистачає...

Шаграй Наталія
20.01.2026, 20:44:23

Светлана, Гадаю, що Ярину та Тимофія чекає ще багато відкриттів :)))

avatar
Катерина Позняк
18.01.2026, 10:46:11

Дякую

Показати 2 відповіді
Катерина Позняк
18.01.2026, 15:38:52

Шаграй Наталія, Я не сумніваюсь.

avatar
Катерина Позняк
18.01.2026, 10:45:08

А хлопчик в нас молодше? Хоча яка різниця. Вона неперевершена і він трошечки підвісне від її неперевершеності. А може й ні. Він же темна конячка

Шаграй Наталія
18.01.2026, 10:55:15

Катерина Позняк, А трішечки згодом буде пояснення чого складається таке враження...бо ні...вони однолітки...О, у нього ще буде багато відкриттів :))))

avatar
Наталя
17.01.2026, 21:29:57

Спантеличила хлопця :)

Шаграй Наталія
17.01.2026, 21:33:59

Наталя, Хе-хе! Ой, він ще навіть не уявляє в що в'язався....І Ярину теж чекають несподіванки...

avatar
Оксана Кіс
17.01.2026, 20:15:08

Чмут навіть прізвище багато говорить за Всю.Точно валки ,який випав з колоди і головою вдарився .

Шаграй Наталія
17.01.2026, 20:21:25

Оксана Кіс, Та випецьканий трохи...от і несе у різні сторони того Василя...

avatar
Оксана Кіс
17.01.2026, 20:13:40

Ярина явно недооцінює Тимофія.Тут ще під питанням ,хто кого вестиме і передбачатиме.Дякую,Наталія.Чекаю на продовження.

Шаграй Наталія
17.01.2026, 20:20:44

Оксана Кіс, О, ще й як... і підозрюю, що і його ще чекають сюрпризи...

'Найкращий геморой у світі' - ааааааа, цитата зробила мій вечір - ржу як коняка)))

Шаграй Наталія
17.01.2026, 20:20:16

Тетяна Нікітченко, Ну є така категорія чоловіків...що ти поробиш? Я рада, що повеселила :))))

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
17.01.2026, 08:05:30

Щось сумніви беруть що режисером дійства буде Ярина? Тимофій не виглядає таким уже безпорадним?
Щиро дякую!

Шаграй Наталія
17.01.2026, 20:19:02

Lyudmyla Kovdrysh, Ой, побачимо....І Тимофія побачимо і Яринку....усі проявляться....

avatar
Стейсі Мур
17.01.2026, 00:24:52

Вітаю з новинкою!

Шаграй Наталія
17.01.2026, 20:18:29

Стейсі Мур, Щиро дякую за привітання!

avatar
Nat Pa
15.01.2026, 21:26:02

Чекаю продовження)

Показати 2 відповіді
Nat Pa
15.01.2026, 22:59:39

Шаграй Наталія, Нічого, я все розумію! Бережіть себе

avatar
Наталя
15.01.2026, 20:43:24

Вітаю з новинкою! "Шеф-кухар чужого щастя" - круто сказано! Цікавий початок. Дякую, що радуєте нас новою історією!

Шаграй Наталія
15.01.2026, 21:49:56

Наталя, Щиро дякую за вітання! Ну якось так :) І я теж дуже рада, що ви продовжуєте чекати на новинки...я, сподіваюсь, що буде цікаво...але ви мені потім розкажете вийшло чи ні...

avatar
Serendipity
15.01.2026, 15:47:30

Як класно,що натхнення Вас не покинуло і Ви тішите нас ще однією новинкою! Вітаю! Нехай думки легко лягають на папір, електрики дають побільше, щоб ми,читачі, й надалі ласували Вашими творами регулярно)

Шаграй Наталія
15.01.2026, 21:48:34

Serendipity, Та зазвичай мене вільний час покидає...бо пишу у вільний від роботи час :)))) Дуже дякую за вітання та побажання!!! Рада, що вірити в автора і чекаєте на новинки :)

avatar
Любовь
14.01.2026, 21:11:42

Дуже цiкава тема! Бо в (СССР) сексу не було. Як гарно жити зараз молодим людям, купа iнформацii'. Дякую вам що пишите на цю тему. Най вийде гарна iсторiя!

Шаграй Наталія
14.01.2026, 21:23:25

Любовь, Дякую за побажання! Не знаю, що в мене ще вийде, але старатися буду :) Погоджусь В СРСР ця тема була табуйована і повністю витіснена з публічного простору. І таки гадаю, що сучасній молоді жити легше і цікавіше. Сексуальність зараз визнана важливою частиною фізичного та ментального здоров'я. І тепер це не соромно, а відповідально знати своє тіло. Мені б хотілося розкрити цю тему...а от чи вийде, буде видно...

avatar
Ная Хорувата
14.01.2026, 20:51:39

Вітаю з новинкою бажаю натхнення та вдячних читачів ❤️❤️❤️

Шаграй Наталія
14.01.2026, 20:59:52

Ная Хорувата, Щиро дякую за вітання та побажання!!! :)

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
14.01.2026, 20:29:51

Вітаю з новинкою! Натхнення! Оце, люба авторка нас балує))))
Яка цікава тема! І чого то батьки думають, що знають краще своїх дітей? Вже навіть цікаво як пройде благолійний вечір?
Щиро дякую!

Шаграй Наталія
14.01.2026, 20:59:27

Lyudmyla Kovdrysh, Щиро дякую за вітання та побажання! Прийде весна і літо і автор знову зменшить активність...Гарне питання...відпишу відповідь трішки згодом в книзі...

avatar
Оксана Усенко
14.01.2026, 20:22:37

Стадо дуже цікаво, що ж там обирають сімдесят ґмрічні леді:)

Шаграй Наталія
14.01.2026, 20:29:01

Оксана Усенко, Гм...ну раз цікаво, то трішки згодом відкрию :)))

avatar
Оксана Усенко
14.01.2026, 19:55:15

Успіху новинці!

Шаграй Наталія
14.01.2026, 19:57:36

Оксана Усенко, Щиро дякую!

avatar
Valentina Daleka
14.01.2026, 19:41:50

Доброго вечора! Мої вітання.Успіху .
Мирного,тихого вечора.

Шаграй Наталія
14.01.2026, 19:43:23

Valentina Daleka, Доброго вечора! Дякую за побажання! І вам тихого і мирного вечора!

avatar
Светлана
14.01.2026, 19:34:54

Вітаю з новинкою! Натхнення та успіху книзі !

Шаграй Наталія
14.01.2026, 19:36:19

Светлана, Щиро дякую за вітання та побажання!!!

avatar
Оксана Кіс
14.01.2026, 19:20:56

Вітаю з новинкою,Наталія Успіху книзі ,натхнення авторці і багато вдячних читачів.

Шаграй Наталія
14.01.2026, 19:24:47

Оксана Кіс, Щиро дякую! Що вийде, ще не знаю, але буде багато інтимних розмов...

avatar
Мрія Чарівна
14.01.2026, 19:11:41

Вітаю вас з новинкою)))

Шаграй Наталія
14.01.2026, 19:12:15

Чарівна Мрія, Щиро дякую! :)

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше