18 657
Анотація до книги "Зваба. Контрольний дотик"
Я — Ярина Мельник, і я знаю про задоволення все: від механіки оргазму до хімії пристрасті. Мій секс-шоп — це територія свободи для інших, де я щодня допомагаю людям долати сором. Але іронія в тому, що я — справжній швець без чобіт. Я навчилася ідеально контролювати дистанцію, і тепер, знаючи кожну ерогенну зону на людському тілі, я й поняття не маю, як відкрити двері, що ведуть до мого власного серця.
стосункивідверто і емоційногумор та самоіронія
Зміст книги: 34 глави
197 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТо Ярина й провокує Тимофія чи тренує його витримку?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Вона робить і те і інше :)))) Вона кидає йому виклики, відточує його реакцію...а йому, схоже, це подобається і він дозволяє з собою гратися :)))
Ні, ну з чоловіком який розумний, уважний, гарний, при грошах, вечерю уміє готувати ще й має такий самоконтроль, можна так розважатися. Підозрюю, що головна проблема такого знайти:))) Їх же нині менше ніж мамонтів:)
Оксана Усенко, Податкова система України не для слабких духом :)))
Ох ти!)) Точно відбірна відьма!)) Тепер би ще згадати, як дихати....ммм...Маєм готовий посібник зі зваблення)))
Катя Купрейчук, Ну-с , 50 отих самих точок на чоловічому тілі не дають мені спокою...спробуємо порахувати :))))
Ех, вечерю шкода:)))
Оксана Усенко, Доведеться перероблювати :)
Який урок зваби від Ярини! Сама затамувала подих.Відьма і таки відбірна.Дякую,Наталія.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, О, нарешті я вчасно побачила ваш відгук :))) Так, Ярина старалася :))) І нас усіх ще чекає багато нових відкриттів :)))
Урок спокуси від Ярини. Тимофій звик все швидко: раз-два і готово, а тут не так сталося, як гадалося ) Ярина молодчинка! Дуже цікаво всі точки віднайти.
Наталя, Ага...Ярина може :) Так, у них різні підходи...подивимося, що з того буде...О, ми будемо старатися віднайти усі ті точки :))) Якщо щось пропущу, поправляйте :))))
Красуня:)))
Оксана Усенко, Гм, сподіваюсь :)
Оце Тимофія чекає ще багато відкриттів поруч з Яриною. Читала затамувавши подих))))
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Однозначно...будемо бавитися зі звабою та насолодою...Принаймні автор має амбітні плани :))))
Відьма
Угу відбірна
Та тут не лише Тимофій,тут я зачарована
Катерина Позняк, Гм!!! То продовжимо? Отих 50 точок на чоловічому тілі треба відкрити...а ще ж є жіноче....
Поки що останнє слово за Яриною.Тимофій тільки в ходить в смак ,вчиться ,вбирає ази ,бо має хорошого вчителя,щоб потім того самого наставника перевершити.Розділ вогонь.Тепер зрозуміла назва історії.Дякую,Наталія.Чекаю на продовження .Вислів : кози в золоті і цап в намисті ,зробив мій вечір.
Оксана Кіс, Поки ставлення Ярини і Тимофія до почуттів та сексу різні. Ярина сприймає задоволення, як мистецтво та психологію, а Тимофій сприймає задоволення, як фізіологічну потребу. Подивимося, що буде далі...А назва така, бо маю зухвалі плани щодо задоволення...Невпевнена, що все зроблю добре, але старатися буду :)
Тимофій вже не знає,на якій козі під'їхати до Ярини, пустив в хід ,здавалося б, весь арсенал звабника, а тут - обломись))) зате вона його вже який раз на лопатки кладе лише словами, лише напівтонами, з мінімальними зусиллями) що не розділ,то "пожежа", несіть вогнегасник!!!;)
Serendipity, Точно...Але нехай розвиває креатив, йому буде корисно :))))А ми ще подивимося на що він здатен. Секс в голові і Ярина це використовує...І по моїй задумці ми маємо зробити багато відкриттів...
" якщо людей залити окропом, вони відразу стають набагато щиріщими"- цікавий детектор щирості:)
Оксана Усенко, Ну тут я згодна...щирі почуття вони демонструють відразу :))))
Непогане поїдання винограду:)
Оксана Усенко, Та, схоже, тут головне не шлунок, а мозок :)
Ярина і Тимофій. Це навіть звучить звабливо
Катерина Позняк, Не знаю...не знаю...Подивимося, як у них з тією звабою вийде :))))
То хто ж кого буде спокушати? Які цікаві посилання та презенти Тимофій Ярині надсилав...
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Він старався, як міг :)))) Ну він зробив свій хід...вона свій...
Як все правильно Ярина сказала: секс починається з голови, і я теж хочу горіти! Браво!
Наталя, Глянемо хто з них більший соблазун :))))
Буде дуже скоро Ярина горіти так ,як вона хоче .Тимофій їй це організує ,датчики в нього вже спалені ,тому стримуватися чи відступати він точно не буде. Залишається спостерігати за методикою спокуси від Тимофія ,а те що вона в нього є сумніву немає.Цікава парочка ,варта одне одного.Дякую,Наталія.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Подивимося, що там в арсеналі зваби у Тимофія є....Бо і Яринка така, що її голими руками не візьмеш...
"Вітаю, ти щойно спалила всі мої датчики"- уміє, практикує:)
Оксана Усенко, Ну Тимофій у нас , схоже, з породи "що бачу те і кажу"...подивимося...
"твій оптимізм, старанно оминає реалізм" - шикарно:) А можна і мені видати порцію такого оптимізму? Дуже треба:)
Оксана Усенко, Гм...задумалася...попрацюю над цим краще :)))
"придивлявся до мене так, наче підбирав калібр, щоб пристрелити на місці і закопали за сараєм"- дійсно, ідеальна ілюстрація варіанту "сподобався":)
Оксана Усенко, Однозначно....це воно...явна прихильність з першого погляду :))))))
Спочатку батьки ліплять супервідповідальну дочку, а потім отримують наслідки й перебувають в шоці... Оце Яра завела Тимоша чи зуміє зламати її систему?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Так отож...яка кажуть психологи - найбільша проблема дітей - це їхні батьки. Бо вони ж не лікують потім дітей, а лікують наслідки виховання дорослих...О, Яруся може...Гадаю, Тимофія вона ще не раз здивує...Подивимося, який той Тимофій спокусун...
Живемо ми ,дійсно в цікавий час. Про соцмережі чиста правда.Нерозумію навіщо все своє життя туди викладати.Дякую ,Наталія.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Ох, перепрошую, десь пропустила ваш відгук. Я люблю усі відгуки і дуже вдячна, що ви їх залишаєте, але бувають часи повного блекаута коли нема ні світла, ні мобільного звязку, ні інтернету і щось я таки можу пропустити. Тому пробачте. Я на все відповім, як тільки побачу відгук. От щодо питання навіщо люди викладають своє життя, там, певно, є багато причин, з найпростіших, що кожна вподобайка чи схвальний коментар викликають мікродозу дофаміну. Це ж як визнання, що ти успішний, гарний... і хоч в мережі створюєш кращу версію себе ( ніхто ж не викладає гору немитого посуду)...і коли людина дивиться інші "активні та щасливі" моменти інших в соцмережі їй теж хочеться трішки долучитися до того "свята життя"...
Когнітивний дисонанс плавно перейде в горизонтальний резонанс)))) Ну, це я вангую такий розвиток подій))) А ще кілометри помотаних нервів Ярини, сюрпризи для Багрія і не тільки, і трохи стресу для "сімейки Адамс"))). Все, я - в захваті! )))
Шаграй Наталія, Я у Вас не сумніваюсь!;))
Хм, так цікаво описана дія її товарів, що аж захотілося уточнень, про які саме іграшки йде мова. Лікбез по переліку буде?:)
Шаграй Наталія, Чекаю:))
Гм, несподівано
Шаграй Наталія, Так
Ух ти які аони різні і в той же час схожі! В кожному з них є потреба в розумінні й підтримці! Оце для батьків сюрпрайз буде?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Трішки є...Колись чула притчу про моркву, яйце і каву. Морква у кип’ятку стає м’якою, яйце — твердим. А кава змінює саму воду, перетворюючи її на щось нове, цінне і ароматне. Подивимося, що у них вийде...
Ярина знайшла повну протилежність собі. І мабуть такого хаосу та стихії їй не вистачає...
Светлана, Гадаю, що Ярину та Тимофія чекає ще багато відкриттів :)))
Дякую
Шаграй Наталія, Я не сумніваюсь.
А хлопчик в нас молодше? Хоча яка різниця. Вона неперевершена і він трошечки підвісне від її неперевершеності. А може й ні. Він же темна конячка
Катерина Позняк, А трішечки згодом буде пояснення чого складається таке враження...бо ні...вони однолітки...О, у нього ще буде багато відкриттів :))))
Спантеличила хлопця :)
Наталя, Хе-хе! Ой, він ще навіть не уявляє в що в'язався....І Ярину теж чекають несподіванки...
Чмут навіть прізвище багато говорить за Всю.Точно валки ,який випав з колоди і головою вдарився .
Оксана Кіс, Та випецьканий трохи...от і несе у різні сторони того Василя...
Ярина явно недооцінює Тимофія.Тут ще під питанням ,хто кого вестиме і передбачатиме.Дякую,Наталія.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, О, ще й як... і підозрюю, що і його ще чекають сюрпризи...
'Найкращий геморой у світі' - ааааааа, цитата зробила мій вечір - ржу як коняка)))
Тетяна Нікітченко, Ну є така категорія чоловіків...що ти поробиш? Я рада, що повеселила :))))
Щось сумніви беруть що режисером дійства буде Ярина? Тимофій не виглядає таким уже безпорадним?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Ой, побачимо....І Тимофія побачимо і Яринку....усі проявляться....
Вітаю з новинкою!
Стейсі Мур, Щиро дякую за привітання!
Чекаю продовження)
Шаграй Наталія, Нічого, я все розумію! Бережіть себе
Вітаю з новинкою! "Шеф-кухар чужого щастя" - круто сказано! Цікавий початок. Дякую, що радуєте нас новою історією!
Наталя, Щиро дякую за вітання! Ну якось так :) І я теж дуже рада, що ви продовжуєте чекати на новинки...я, сподіваюсь, що буде цікаво...але ви мені потім розкажете вийшло чи ні...
Як класно,що натхнення Вас не покинуло і Ви тішите нас ще однією новинкою! Вітаю! Нехай думки легко лягають на папір, електрики дають побільше, щоб ми,читачі, й надалі ласували Вашими творами регулярно)
Serendipity, Та зазвичай мене вільний час покидає...бо пишу у вільний від роботи час :)))) Дуже дякую за вітання та побажання!!! Рада, що вірити в автора і чекаєте на новинки :)
Дуже цiкава тема! Бо в (СССР) сексу не було. Як гарно жити зараз молодим людям, купа iнформацii'. Дякую вам що пишите на цю тему. Най вийде гарна iсторiя!
Любовь, Дякую за побажання! Не знаю, що в мене ще вийде, але старатися буду :) Погоджусь В СРСР ця тема була табуйована і повністю витіснена з публічного простору. І таки гадаю, що сучасній молоді жити легше і цікавіше. Сексуальність зараз визнана важливою частиною фізичного та ментального здоров'я. І тепер це не соромно, а відповідально знати своє тіло. Мені б хотілося розкрити цю тему...а от чи вийде, буде видно...
Вітаю з новинкою бажаю натхнення та вдячних читачів ❤️❤️❤️
Ная Хорувата, Щиро дякую за вітання та побажання!!! :)
Вітаю з новинкою! Натхнення! Оце, люба авторка нас балує))))
Яка цікава тема! І чого то батьки думають, що знають краще своїх дітей? Вже навіть цікаво як пройде благолійний вечір?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Щиро дякую за вітання та побажання! Прийде весна і літо і автор знову зменшить активність...Гарне питання...відпишу відповідь трішки згодом в книзі...
Стадо дуже цікаво, що ж там обирають сімдесят ґмрічні леді:)
Оксана Усенко, Гм...ну раз цікаво, то трішки згодом відкрию :)))
Успіху новинці!
Оксана Усенко, Щиро дякую!
Доброго вечора! Мої вітання.Успіху .
Мирного,тихого вечора.
Valentina Daleka, Доброго вечора! Дякую за побажання! І вам тихого і мирного вечора!
Вітаю з новинкою! Натхнення та успіху книзі !
Светлана, Щиро дякую за вітання та побажання!!!
Вітаю з новинкою,Наталія Успіху книзі ,натхнення авторці і багато вдячних читачів.
Оксана Кіс, Щиро дякую! Що вийде, ще не знаю, але буде багато інтимних розмов...
Вітаю вас з новинкою)))
Чарівна Мрія, Щиро дякую! :)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати