338 600
Анотація до книги "Зірка у долонях"
Я думала, що мою матір вбили, аби заволодіти нашими статками. Та тепер здається, що метою вбивці була я сама. Адже він впевнений, що зможе володіти мною.
Щоб помститись й втекти від нього, я готова зникнути назавжди, підписавшись на участь в секретному проєкті Глобальної ради Землі з освоєння нових світів. Тепер буду однією з перших колонізаторів планети Скоріон, яку наша влада віддала в нагороду колишнім бійцям елітних земних військ, створених в минулому для боротьби з космічними загарбниками. Це Бестіари, досконалі вбивці, котрі добровільно пройшли через генетичні й біонічні модифікації заради захисту земної раси. Справжні звірі, як багато хто вважає. І тепер, за умовами контракту, я маю стати дружиною одного з них. Однак мій обранець чекає зовсім на іншу жінку. Упс...
Щоб помститись й втекти від нього, я готова зникнути назавжди, підписавшись на участь в секретному проєкті Глобальної ради Землі з освоєння нових світів. Тепер буду однією з перших колонізаторів планети Скоріон, яку наша влада віддала в нагороду колишнім бійцям елітних земних військ, створених в минулому для боротьби з космічними загарбниками. Це Бестіари, досконалі вбивці, котрі добровільно пройшли через генетичні й біонічні модифікації заради захисту земної раси. Справжні звірі, як багато хто вважає. І тепер, за умовами контракту, я маю стати дружиною одного з них. Однак мій обранець чекає зовсім на іншу жінку. Упс...
різниця у віцівладний геройніжна героїня
“Щоб врятувати своє життя, вона приймає ризиковану пропозицію. Але тепер її життя залежить від Бестіара – могутнього воїна-звіра, який очікував зовсім іншу обраницю. Чим завершать непрості взаємини? Рекомендую, захопливо!”
“Щоб втекти від убивці, вона погодилася на небезпечну місію – колонізацію далекої планети. Але тепер її доля пов’язана з Бестіаром, воїном-звіром, який чекав на зовсім іншу дружину. Чи зможе між ними розквітнути кохання?”
Зміст книги: 58 глав
Останнє оновлення: 23 дн. тому
1 068 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКНИГА ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗКОШТОВНОЮ,
проте писатиметься в КОМФОРТНОМУ для мене темпі.
Це початок нового циклу і я хочу ретельно все продумати й прописати, щоб вам було смачно читати не тільки цю історію, а й наступні. Дякую за розуміння.
Дякую, книга читається легко, цікаво, смачно. Чекаємо на продовження.
Дякую за продовження! В захваті від вашої фантазії... Дуже цікавий світ, книга затягує..... Чекаю продовження.
Дуже б хотілось побачити візуалізацію Мурчика )
Оля Склярова, Візуалами я ділюся у своєму телеграм каналі. Посилання є на моїй авторській сторінці.
Неймовірно круто!З нетерпінням. чекаю продовження!!!
дякую
дуже чекаємо на продовження
Міцного здоров'я, натхнення і мирного неба
Дякую!
Аааа. Які ж вони класнючі!
Неймовірно!!! Дякую !!!
Ой.як же цікаво.....
От вже і знаємо чому Зірка ) Вміє Люсі задавати влучні питання, так багато дізналися, стільки подробиць, дуже цікаво! І я як Звір - «хочу більше» )))) дякую ❤️
Як цікаво!!! Чи намагатиметься Люсі випитати у Звіра більше інформації??? Звір більш наполегливий та ініціативний у стосунках з Люсіль)
Дякую ♥️
Мурчик така милота. Дякую вам за проду
Дякую за продовження, чекаю із нетерпінням оновлень
дякуємо за продовження) так багато деталей, що навіть уявити складно, скільки ще непізнаного в цій книзі!)
захоплююча та цікава книжка.
Ну так смачно пишете!) як завжди мало, хочеться ще) чекаємо далі
Ах ти ж..!!! Диви-но,який звабник..!!! Поцілунків йому подавай..!!! Хитрун..!!!..
А Мурчик..!!! Ну мазун-муркотун..!!! Але ж герой..!!! І вихваляка..!!!…
Дякую,дорога,за проду!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
Мурчик) милота)))
Неймовірно цікава книга. Це найкраще з того, що я читала за останній рік. ДЯКУЮ!!! І з нетерпінням очікую на продовження.
Милота, дякую, чекатиму продовження.
Дякую .
дуже цікаво! дякую!
Дякую! Дуже затишно. Відчувається, що Люсі на своєму місці.
Така потішня прода.. це було так по-домашньому… мммм.
Ого, як цікаво. Несподіваний поворот
Супер! З нетерпінням чекаю продовження !
Дуже інтригуюче продовження. В мене тепер як в Люсі - купу запитань в голові крутиться )
Вау! Яке ж продовження! Вогонь!
чудова та інтригуюча історія! чекаю з нетерпінням продовження
гарна,цікава книжка,напричуд легко читається.
дуже довго чекати на продовженя
Таке враження що вона стала теж Бесиіарою тільки лайт версії. Сутність в неї схоже є , можливо не така сильна як у бестіарів але точно є.
І що це за щакарбування що це означає в повному значенні? І жодних доторків? невже все життя так? а лікування? та мало що?
дякую за цікаву історію.
сподобалося, хочеться далі читати цю історію.
Чесно кажучи не думала читати цю книгу, зовсім не моє про роботів, хоч і подобається сам автор. Та вирішила все таки почитати і зовсім не пошкодувала. Вона неймовірна. Дякую)
цікаво, дякую! а далі?
хотіла б частіше продовження,дуже гарна книга.
Галина Мирославівна, Автор вкладає свій час і частинку себе в твір, тому він подобається. Потерпіть, не підганяйте, не тисніть ;)
...дуже цікава реакція сутності.
І дуже цікава книга.
Дякую.
ох вже цей звір)):)
Оце гаряченьке спілкування)
воувоу !!! оце так подарунок!!! дякуємо))))
Ух! Який він все-таки..
Дякую!
дякую Вам за оновлення, я дуже чекала на нього))) це та книга яку я буду ще раз перечитувати щоб відчути її за раз)))
ох, які Ми грайливі, любимо тягати кота за вуса)))
Як цікаво! Дякую за продовження!
Який чудовий ранок ))) Дякую за проду!
Чудова прода, велике прохання не заморожувати книгу, ми всі почекаємо, ви дуже гарно пишите!!!
боги!!! я готова чекати скільки завгодно!!? заради таких смачнючих розділів!!!! *писк щасливої гієни*))))
Вау, як круто! Дякую за отримані почуття!!
Чудова книга. Дякую за таку велику проду.
Дуже цікавий всесвіт. Чекаю на наступні книги.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати