338 472
Анотація до книги "Зірка у долонях"
Я думала, що мою матір вбили, аби заволодіти нашими статками. Та тепер здається, що метою вбивці була я сама. Адже він впевнений, що зможе володіти мною.
Щоб помститись й втекти від нього, я готова зникнути назавжди, підписавшись на участь в секретному проєкті Глобальної ради Землі з освоєння нових світів. Тепер буду однією з перших колонізаторів планети Скоріон, яку наша влада віддала в нагороду колишнім бійцям елітних земних військ, створених в минулому для боротьби з космічними загарбниками. Це Бестіари, досконалі вбивці, котрі добровільно пройшли через генетичні й біонічні модифікації заради захисту земної раси. Справжні звірі, як багато хто вважає. І тепер, за умовами контракту, я маю стати дружиною одного з них. Однак мій обранець чекає зовсім на іншу жінку. Упс...
Щоб помститись й втекти від нього, я готова зникнути назавжди, підписавшись на участь в секретному проєкті Глобальної ради Землі з освоєння нових світів. Тепер буду однією з перших колонізаторів планети Скоріон, яку наша влада віддала в нагороду колишнім бійцям елітних земних військ, створених в минулому для боротьби з космічними загарбниками. Це Бестіари, досконалі вбивці, котрі добровільно пройшли через генетичні й біонічні модифікації заради захисту земної раси. Справжні звірі, як багато хто вважає. І тепер, за умовами контракту, я маю стати дружиною одного з них. Однак мій обранець чекає зовсім на іншу жінку. Упс...
різниця у віцівладний геройніжна героїня
“Щоб врятувати своє життя, вона приймає ризиковану пропозицію. Але тепер її життя залежить від Бестіара – могутнього воїна-звіра, який очікував зовсім іншу обраницю. Чим завершать непрості взаємини? Рекомендую, захопливо!”
“Щоб втекти від убивці, вона погодилася на небезпечну місію – колонізацію далекої планети. Але тепер її доля пов’язана з Бестіаром, воїном-звіром, який чекав на зовсім іншу дружину. Чи зможе між ними розквітнути кохання?”
Зміст книги: 58 глав
Останнє оновлення: 22 дн. тому
1 068 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКНИГА ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗКОШТОВНОЮ,
проте писатиметься в КОМФОРТНОМУ для мене темпі.
Це початок нового циклу і я хочу ретельно все продумати й прописати, щоб вам було смачно читати не тільки цю історію, а й наступні. Дякую за розуміння.
Захопила історія... Дякую і чекаю продовження.
Тетяна Мирончак, Дякую❤️
вітражі життєві плануються грандіозні, чує моя ж.. )))
Sonya, О так, а які сюжетні перспективи)) Муз в екстазі))
Почала читати. На одному диханні. Дуже захопливо! Чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Дякую❤️
Дякую за вашу працю!!! З кожним розділом все цікавіше і цікавіше! А скоро ми зустрінемося з головним героєм?)
Розалія Лоренс, Дякую❤️❤️❤️
Та її можна зрозуміти..!!! Адже на кону її життя..!!! Тому і не може бездумно довіряти..!!!
Дякую за проду,дорога !!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Звісно. В її ситуації довіра може надто дорого коштувати
Дуже цікава, інтригуюча історія. Очікую з нетерпінням кожне продовження. Натхнення!
Светлана, Дякую))
Ну дуже заінтригували.. Чекаю з нетерпінням продовження.
Олена Левчук, Дякую))
Класс!!! Шикарний імплант, я б такий теж хотіла!
І як тепер дочекатися продовження?
Тая Двожанська, І мені б такий хотілося))
Давно хотіла почитати щось подібне. Рекомендую
Руслана, Дякую))
«Чому ти встала ?»
Даруйте, може у вбиральню потрібно. Всякі седативні по різному впливають, фізіологію ніхто не відміняв.
Контролер параноїдальний. Він так кожен раз буде бігати, коли домашні андроїди помітять рухи у її кімнаті?
Світлана Гайдаєнко, Він ладен стерегти кожен її крок(
Дякую! Дуууже цікаво)
Анжела Белаковская, Дякую))
Ох,матінко..!!! Ледве встигла..!!! Ще б хвилина і…!!! Добре,що «включила» дурочку..!!! А імплант… просто вау..!!! Я б теж не проти такий мати..!!!…
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️ Хух!!!…
Олена Гушпит, Режим "дурочка" інколи дійсно виручає)))
Коментар видалено
з кожним розділом все захопливіше!) Подобається такий насичений деталями новий світ. Прям радію )))
Iryna Kozak, Дякую❤️
Охриніти! Я теж хочу собі такий імплант)) Дуже подобається початок історії! Неймовірно)
Розалія Лоренс, От і я про такий мрію))) Дякую❤️
Дуже цікавий початок для історії.
Багато загадкового, небезпека додає адреналіну в ситуацію.
Гг змальована такою собі розумною панянкою, до якої відразу проникаєшся симпатією.
Технологічний світ з андроідами, міжзоряними польотами та колонізацією нових планет теж приємно зацікавлює))
Коротше, все дуже і дуже захоплює і початок нової історії залишає передсмак прийдешніх пригод та таємниць!
Вітаю з новинкою!
Lyudmila Sokolova, Дякую за коментар❤️
Рада що мама навіть попри помилку знайшла вихід з ситуації, головне шоб в Люсіль все задумане вийшло)
І читаючи про модифіковані збройні сили так захотілось щоб вони дійсно існували, але…
Натхнення на наступні глави❤️
Яна, Ех, от і мені б хотілося...
Хоча мама і «помилилася» з Малкором,але дуже сподіваюся,що в усьому іншому вона відпрацювала відмінно..!!! І їй не залишається нічого іншого,як діяти згідно маминих інструкцій..!!!… Хоча й дуже страшно..!!!…
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Скоро Люсі доведеться вирішити, за чиїм планом діяти...
Як інтригуючи. Люсіль має хорошу інтуіцію чи то 6те чуття. Сподіваюся, що тепер вона втече від цього хижака. Дякую.
Наталка Сеник, Тепер в неї є два можливі шляхи)
Обоє стали жертвами довірливості..!!! Але мама всеодно знайшла вихід… для неї..!!! Люсіль,тепер не підведи і скористайся тим,що вона змогла для тебе дістати..!!!..
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️ Страшно,але залишитися з виродком ще страшніше..!!!…
Олена Гушпит, Люсіль страшно помилитися, надто багато поставлено на карту...
А там мабуть інструкція до втечі
Наталья Мараховская-Белаш, Принаймні перші пункти)
І почула я голос акторки дубляжу Катерини Сергеєвої )))
Людмила Білоножко, Аааа, клас))) Тепер уявлятиму саме так))
Фууууу,паскудник..!!! Прийшов,торкається,нюхає,цілує…!!! Беееее,гидотний тип..!!!
Згадала…??? Знайде..??? Хоч би встигла повернутись вчасно.. і безпечно..!!!…
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Так, коли таке відбувається без згоди, сприймається дійсно вкрай неприємно(
Ось же гад який!
Olga, Є таке
Як гидко від цього опікуна. Він як слизняк. Цікаво як вона має вибратися із цієї пастки. І чи зможуть допомогти друзі? Дякую.
Наталка Сеник, Скоро все дізнаємось)
Спадає на думку, що Малкор одружився на матері Люсіль, щоб ближче дістатися до Люсіль та отримати відповідні права на неї як опікун. Гидко що земля таких носить. Чекаю продовження ♥️ Дякую ♥️
Марина Шимонюк, Ви дуже влучно підмітили. На жаль, покидьків вистачає(
Яке ж падло..!!! Бути «його дівчинкою»…!!! Збоченець садистичний..!!! Але Люсі мусить грати роль,аби знайти спосіб втекти..!!!… Ох..!!!…
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️ Що та дівчинка відчуває…!!!…
Олена Гушпит, Падло так, вбивця і одержимий психопат теж так, але чи збоченець? Вона ж йому нерідна, доросла красива дівчина.
Дякую за проду ♥️ хоч би їй усе вдалося та й згадала так потрібні спогади.
Марина Шимонюк, Пам'ять не підвела)
От падлюка..!!! Таки вирішив одурманити іі,щоб щось не викинула..!!! Добре,що Окс попередив і розповів симптоми..!!! Тепер тільки підіграти..!!!
Куди…?!? Куди вона пірнула..?!? Нащо..?!?…
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️
Пірнула в даркнет, оверлейну мережу, тобто надбудову інтернета, де неможливо відстежити користувачів і відповідно, серед іншого, здійснюються невідстежувані угоди. Він і зараз існує)
Бідолашна Люсіль, стільки таємниць і небезпек навколо…
Радує що хоча б Окс попри накази «пріоритетного», все ж таки вірний Люсіль, але чи надовго(
Яна, Окс вірний попри все)
Ох,бідолашна дівчина..!!! Самотня…!!! Мама… підозрювала..?!? Чому ж нічого не зробила,не запобігла…?!? Лише встигла помістити в програму її захист..!!!.. От же ж…!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, У мами були зв'язані руки. Про це потім буде ще трішки детальніше
Цікава головоломка виходить. Тепер потрібно лумати як втікти, або позбутися цієї нездорової опіки опікуна. Дякую
Наталка Сеник, А втекти від такого важко. Вкрай багато можливостей має( Навіть в нашому сьогоденні важко сховатися, а це майбутнє і технології ще досконаліші
Дуже цікаво та захопливо... Добре, що хоч андроїд береже Люсіль, попри установки пріоритетного користувача... Про що ж послання матері??? хоч би знайшла...Цікаво як виглядає Люсіль ♥️ дякую ♥️
Марина Шимонюк, Люсіль білявка, як на обкладинці) Ще не було нагоди ненав'язливо описати її зовнішність в тексті, але в тг каналі вже є перший візуал)
Вітаю з новинкою! Натхнення вам і сил писати і радувати нас, свої читачів))
Наталья Мараховская-Белаш, Дякую❤️
Вітаю з новинкою. Успіхів натхнення, здоров'я. Все біжу читати.
Наталка Сеник, Дякую❤️
ой, щось мені здається, що той фреш буде з сюрпризом від Малкора
можливо він не захоче, щоб Люсіль потрапила на панахиду і поспілкувалась з друзями, хто зна..
Світлана Гайдаєнко, Так, це цілком в його стилі зробити все, щоб вона була контрольована
5.1
РОЗХИТУЮЧИСЬ і тихо скиглячи.
Варто замінити слово, бо
розкачиваться (рос.) - розхитуватись.
А кататися ( і качалка теж від цього) це дія, яка не просто хитає тебе, а прямо катає по землі,
якби дівчина каталась з боку на бік по поверхні - слово підійшло б))
Lyudmila Sokolova, Дякую. Виправила)
Ох,халепа..!!! Що ж та мама сліпа була чи обпоєна,що не помічала гнилої душі покидька..?!? А тепер Люсіль сам на сам з небезпекою..!!! … І ніхто не вірить і не допоможе…!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Так, становищу Люсіль не позаздриш. Однак вона дівчинка кмітлива і вихід знайде)
Вітаю з новинкою)
Аліна Амор, Дякую♥️♥️♥️
Дуже цікаво, чудова новинка !
Довго не могла собі візуалізувати вітчима, але тут в голові зʼявився Мадс Міккельсен, що так філігранно відігравав поганців
Світлана Гайдаєнко, Дякую♥️♥️♥️ Так, Мадс би чудово зіграв цього поганця)
Дуже цікаво!
Olga, Дякую♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою!!!!!
Anna-Maria, Дякую♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою❤
Ліля Ваніль, Дякую, Ванілько♥️♥️♥️
Еротична фантастика?! ВАУ! Я вже в захваті! Успіху і натхнення, натхнення і успіху!
Sonya, Еге ж)) Щоправда, обранець в героїні буде лише один. Зате який, ммм)))
Вітаю з новинкою!
Надія, Дякую♥️♥️♥️
Вітаю з початком нового твору, успіху книзі, автору натхнення))
Валентина Хомяк, Дякую♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Натхненого,невтомного муза з легким пером!!! ❤️❤️❤️
Яка анотація!!! )))
Олена Гушпит, Дякую♥️♥️♥️
Цікава анотація!
Вітаю з новинкою ❤️
Тана Лі, Дякую♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою!
Натхнення❤️
Яна, Дякую♥️♥️♥️
УРА, вітаю з новинкою, натхнення Вам!!!
Ольга Поліщук, Дякую♥️♥️♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати