338 572
Анотація до книги "Зірка у долонях"
Я думала, що мою матір вбили, аби заволодіти нашими статками. Та тепер здається, що метою вбивці була я сама. Адже він впевнений, що зможе володіти мною.
Щоб помститись й втекти від нього, я готова зникнути назавжди, підписавшись на участь в секретному проєкті Глобальної ради Землі з освоєння нових світів. Тепер буду однією з перших колонізаторів планети Скоріон, яку наша влада віддала в нагороду колишнім бійцям елітних земних військ, створених в минулому для боротьби з космічними загарбниками. Це Бестіари, досконалі вбивці, котрі добровільно пройшли через генетичні й біонічні модифікації заради захисту земної раси. Справжні звірі, як багато хто вважає. І тепер, за умовами контракту, я маю стати дружиною одного з них. Однак мій обранець чекає зовсім на іншу жінку. Упс...
Щоб помститись й втекти від нього, я готова зникнути назавжди, підписавшись на участь в секретному проєкті Глобальної ради Землі з освоєння нових світів. Тепер буду однією з перших колонізаторів планети Скоріон, яку наша влада віддала в нагороду колишнім бійцям елітних земних військ, створених в минулому для боротьби з космічними загарбниками. Це Бестіари, досконалі вбивці, котрі добровільно пройшли через генетичні й біонічні модифікації заради захисту земної раси. Справжні звірі, як багато хто вважає. І тепер, за умовами контракту, я маю стати дружиною одного з них. Однак мій обранець чекає зовсім на іншу жінку. Упс...
різниця у віцівладний геройніжна героїня
“Щоб врятувати своє життя, вона приймає ризиковану пропозицію. Але тепер її життя залежить від Бестіара – могутнього воїна-звіра, який очікував зовсім іншу обраницю. Чим завершать непрості взаємини? Рекомендую, захопливо!”
“Щоб втекти від убивці, вона погодилася на небезпечну місію – колонізацію далекої планети. Але тепер її доля пов’язана з Бестіаром, воїном-звіром, який чекав на зовсім іншу дружину. Чи зможе між ними розквітнути кохання?”
Зміст книги: 58 глав
Останнє оновлення: 22 дн. тому
1 068 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКНИГА ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗКОШТОВНОЮ,
проте писатиметься в КОМФОРТНОМУ для мене темпі.
Це початок нового циклу і я хочу ретельно все продумати й прописати, щоб вам було смачно читати не тільки цю історію, а й наступні. Дякую за розуміння.
Дякую!
Ох, як тяжко відкритися та й боязно, що чекатиме її дальше... прикипіла душею і вже підсвідомо вважала Дроґана своїм чоловіком... Дякую ♥️
Я дуже хочу проду. Це класна книжка. Зрлбіть її платною будь ласка й публікуйте регулярно, будь ласочка
Вільна Пані, підтримую на всі 100 відсотків
як жеж хочеться дізнатись, що там далі... мені надзвичайно цікаво
Така довгоочікувана розмова. Але ж крихітка була не до кінця відвертою, що в принципі і логічно. Дякую за цікавий розділ, чекатимемо на продовження)))
добрий вечір. Дякую, дуже чекаю продовження, хочеться щоб продовження були частіше.
Міцного здоров'я, натхнення і мирного неба
Дякую за таку дуже цікаву книгу. З нетерпінням чекаю на продовження. Вашому музу ще більше натхнення у нових історіях.
Дякую, чекатиму продовження.
Дякую вам за проду.
Добрий день! Скажіть, будь ласка, коли можна очікувати продовження історії?
Алекса Адлер, дякую.
так і хочеться дізнатися що далі)))
у мене за тиждень з'явилась нова теорія про Зої)) От їй подобається, як я розумію, не тільки наречений, Марк, Вайссен, може їй ще й другий і четвертий сподобались)) може тут якась поліаморна комбінація намічається? Чи бестіарам то протиприродно, як категоричним власникам?))) щодо нареченого.. нічого поки не зрозуміло, чому не зустрів. Але цікаво. І Селін десь там, між зірок
Той момент, коли чекаєш вихідних, не щоб відпочити від роботи, а щоб почитати нову главу Зірки )))
Світлана Гайдаєнко, а цього разу вже понеділок має бути не таким тяжким;)))
покамест неплохо
Який він милий та турботливий. Балдію від нього. Дякую. Цікаво, що Зої знайшла свого судженого чи Марк і є? Дякую.
Тепла зустріч!
Трохи хвилююся за Зої, чому не знайшлися одразу з своїм нареченим?
Цікаво, в який момент Герті перетвориться знову на Люсі?
І як в космопорті з відеоспостереженням? - хтось зможе потім відстежити зовнішність з якою прибула на планету дівчина?
Скажіть будь ласка, а коли буде продовження?
чарівна зустріч.
дякую.
Дякую,все дуже чудово.
Дуже сподобалася історія, супер❣️
З нетерпінням чекаю продовження ❤️
Так зворушливо ❤️ Дякую!
Дякую!
дуже чекаємо продовження
дякую
?
Нарешті зустрілися. Юху)))
дякую за новий розділ :)
Супер, чекатиму продовження.
Нарешті нова глава! Нарешті вони зустрілися!!! Це так романтично. Я думаю Зої і Марк будуть разом. Дякую вам! Чекаю з нетерпінням продовження! Мирного неба!
ого а серденька генерала ох яке сполохане ))) супер приліт я гадаю !)
шановні, я повторюсь: якщо чуєте дикунські крики і гі-гікання, не лякайтесь, то я волаю, бо важко стримуватись!!!!
Наталия Убейбарсова, майже те саме, але стислий переказ слухає )) є навіть улюблене слово - "біосинтезоїд")))
Ну, нарешті вони зустрілися.. який романтик із квітами зустрічає, і дає усім знати, що ця красуня уже його, он як ніжно та бережно обіймає... однак попереду хвилювання, Люсіль ж має відкрити правду та показати справжню зовнішність....
Дуже чекаю продовження ♥️ кожного разу читаю із великим захватом і уважно, щоб нічого не пропустити...
Надзвичайно цікаво написано,захоплює дуже,дуже чекаю продовження
ці глави з польотом героїні реально зайняли реальний місяц очікування зустрічі з нареченим, ніби сама летіла - цілий місяць очікування:')
Перша зустріч - то шедевр))) Але не без гостроти, бо я он теж за Зої хвилююсь, імпланту нема, чужа, на хвилиночку, планета, як не впасти в паніку? тут веселий характер може здутись, як повітряна кулька. Дуже тішуся, що пані Алекса тішить нас регулярно(ну, для мене поява оновлень досить прогнозована, не знаю, хто там що не розуміє), об'ємно і розкішно!)))
Такий великий і брутальний,а такий… романтик..!!! Зустрічає з квітами..!!! І одразу ж по,що вона переймається подругою..!!! А як пильнував при реєстрації..!!! І речі сам пішов забирати..!!! Мрія,а не чоловік..!!! Хоч би і далі все було так само гарно..!!!…
Дякую,дорога,за проду!!! ❤️❤️❤️ Щось мені здається,що Зоя…. буде з Марком..!!!
Такий великий і такий милий)) чуйний жест з квітами, у реліктів є свої плюси))
Скоро буде розмова, що розставить все на свої місця..
Хочеться ще шматочок!!))) так смачно пишете, неможливо відірватись!
Цікаво, але мало:)))
Ой, здається, є взаємна симпатія)))
Як завжди - смачно і цікаво )
Варте того, щоб почекати ;)
Цікаво а хто ж пара Зої і чому не зустрічає? Симпатія вже є це добре. Цікаво в чому ж інформація від Далтона , чи досі на місці? і чи потрапить за призначенням?
цікаво! дякую!
дуже довго немає продовження,чекаю з нетерпінням,цікаво щож буде далі
ну далі вже давай!!!
Дуже цікаво і дуже повільно...сподіваюсь, хоч до нового року дочитаємо?...
ok!next!
добре написано, багато показано, що коїться в голові жінок. чекаю на залишок розповіді.
дякую вам за чудову можливість поринути у фантастичні пригоди мені дуже подобається з нетерпінням чекаю продовження
Дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати