46 645
“Брати Корбути”
Анотація до книги "Залежність Рейзора"
- Ви знаєте, що я заміжня і тому ніяк не зможу піти з вами на побачення, Олександре. А погодилася на це дурне змагання лише для того, щоб не влаштовувати сцен перед усіма і…
- Поберегти моє его, - не стримався Рейзор, - Знаю. А ще знаю, що ти розлучаєшся. І що колишній все затягує заради помсти.
У темних очах дівчини з’явилася паніка. Відчай. Злість.
- Уже й довідки навели. Навіщо? Хоча, дайте вгадаю… Щоби запропонувати вирішити мої проблеми в обмін на секс?
- Гарна ідея, - вишкірився він, - Зекономила мені час. То що? Ти згодна?
- Пішов ти!
*******
Колишній-прокурор не дає мені розлучення і переслідує, але я не здаюся. Ніколи йому не пробачу і доб’юся розлучення. А тут ще цей… Олександр Корбут — бізнесмен і мільйонер, який явно додасть мені проблем за те, що я відмовила йому. Або навпаки…
- Поберегти моє его, - не стримався Рейзор, - Знаю. А ще знаю, що ти розлучаєшся. І що колишній все затягує заради помсти.
У темних очах дівчини з’явилася паніка. Відчай. Злість.
- Уже й довідки навели. Навіщо? Хоча, дайте вгадаю… Щоби запропонувати вирішити мої проблеми в обмін на секс?
- Гарна ідея, - вишкірився він, - Зекономила мені час. То що? Ти згодна?
- Пішов ти!
*******
Колишній-прокурор не дає мені розлучення і переслідує, але я не здаюся. Ніколи йому не пробачу і доб’юся розлучення. А тут ще цей… Олександр Корбут — бізнесмен і мільйонер, який явно додасть мені проблем за те, що я відмовила йому. Або навпаки…
владний геройдуже емоційноодержиме кохання
“Мільйонер з шматком каменю замість серця і проста дівчина, яку переслідує минуле. Він став одержимий з першої зустрічі і зробить все, аби забрати її собі. Обережно! Дуже гаряче”
“Він-владний мільйонер з темним минулим і не хоче стосунків. Вона розлучається з колишнім-тираном і прагне триматись подалі від чоловіків. Але він з першої зустрічі стає одержимим і ладним на все, аби забрати її собі.”
Зміст книги: 31 глава
Останнє оновлення: сьогодні
136 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДівчата, графік продовжень 5/2.
На всіх чекаю у тіктоці) @nadiia_borzakova_
Змогли обрати не образу, а почуття і поговорити чесно і щиро.
Олена, це важливий крок на шляху до щастя)
Чудова розмова між ними, бо вони не закриваються одне від одного в своїх думках, а одразу проговорюють. І від цього лише стають ще ближче. Бо всі їх слова та дії сповнені довіри і кохання одне до одного.
Олена, Так) Вчаться близькості.
Нарешті у них все сталося, а то Саші голову добряче зносило. Дуже багато проблем емоційних у них,але розберуться. Треба лише говорити між собою все. Дякую за такі емоційні проди, чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, Вміти спілкуватися - найважливіше.
Скажіть, а як це, що приходить сповіщення про поповнення книги, а його не тільки немає, але й пропадає навіть глави які читала
Наталія Яремчук, Це коли розділи об'єднуються.
Весь текст, що опублікований, є на порталі.
Дірвався таки Саня до своєї жаданої дівчинки Алінки, але й вона не проти. Палає між ними.❤️ Не захоче тепер Саня її відпускати від себе, бо занадто довго мріяв про те, щоб вона була поряд. Так, звісно, всі повірили, що він не брав участі у нічних перегонах, і Аліна в першу чергу).
Олена, колись то мало статись)))
Що Саша, що Аліна після тривалої розлуки не в силах випустити одне одного з обіймів.
Олена, Так)
Нарешті Саша вдома, Аліна поряд. Що ще треба? Спокою, але здається мені що це ще не кінець історії. Дякую за проду, чекаю на продовження.
Ирина Онощенко, Звісно що не кінець)
Наразі Аліна з Сашею взагалі б нікого бачити не хотіли, та правила гри вимагають не зникати від суспільства повністю.
Олена, І потрібно їх дотримуватися, бо інакше стане гірше.
Важко Аліні, але все робить так, щоб підтримати Саню і дати зрозуміти, що вона поруч.
Олена, так) Це і є стосунки
Невже Саня скоро зможе побачити Аліну))). Ох, Діма, вміє зробити брату інтригу).❤️
Олена, Діма оце розгрібає завали за молодшеньким))
Ну Діма справжній старший брат,вирішив це питання. Будемо сподіватися що без поганих наслідків. Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, Демон-лідер клану. Як інакше?)
Та невже все ж таки Саню відпустять. Дуже хочеться вірити, що і бандюки вміють слово тримати.
Олена, Для бандитів слово-закон)
Всім наразі важко. Белла б дійсно не поїхала, бо кохає Діму. І Аліна не їде, хоча і не знає, що між ними з Сашею.
Олена, Коли кохаєш, то не покинеш)
А як вас в телеграмі знайти?
Natalia Taranenko, https://t.me/viktoriafirs
Окрім Аліни цей вибір ніхто не зробить за неї. А вибір дійсно важкий, бо наслідки можуть бути непередбачуваними.
Олена, це точно(
Аліна має вирішити для себе, чи зможе вона прийняти те, ким є Саша і бути з ним, чи це відштовхне її від нього.
Олена, Так, це дуже складний вибір і правильного рішення просто не існує.
Чомусь здається, що Аліна не поїде закордон, а буде поруч на скільки зможе.❤️
Олена, подивимось, який вибір вона зробить.
Невже Рейзора прижмуть? Дуже сподіваюся що він та Діма справляться з цими викликами. Дякую за таку цікаву книгу,та чекаю на продовження.
Ирина Онощенко, Наразі схоже на те.
Саню, здається, зараз випишуть раніше, ніж він думав. Тільки не додому він поїде. Але Аліна не схожа на тих, хто відвернеться.
Олена, побачимо)
Наважився таки Саня, молодець. І отримав не по обличчю, а те, чого так хотів - взаємнісь.❤️
Олена, так)
Як же Діма правий. Аліна подругу послухала. Може і Саня брата послухає).
Олена, та досвід же ж)
Дівчата, графік продовжень 5/2.
На всіх чекаю у тіктоці) @nadiia_borzakova_
Може це і гарна ідея від подруги і допоможе Сані, бо прокурор вже не буде виглядати такою вже невинною жертвою обставин.
Олена, зараз такий час, що цілком ймовірно.
Кожен з братів хоче захистити близьких, тому в кожного свій план на вирішення конфлікту. Та чи зможе Саня вирішити все офіційно, коли всі інші не налаштовані грати чесно.
Олена, навряд чи.
Помста колишнього Аліни не змусила на себе довго чекати. Чи зможуть Саня з Дімою вирішити ці питання.
Олена, там все трохи складніше)
Головні ліки для Саші це та небайдужість від Аліни, яку вона йому показала. Мабуть, якби все так у нього не боліло, то стрибав би від щастя.❤️
Надія Борзакова, У нього в житті ще не було жінки, до якої їх варто було б проявляти. Може тепер щось зміниться.)
Алінка поруч, як свого часу Емма після дзвінка Саши кинулась до Діми. Тоді ще Саша зрозумів на скільки Емма і Ліза різні, й позаздрив брату. Тепер і сам знає як це, коли Аліна прийшла до нього, бо переживає.❤️
Олена, Белла давно бачить)
Дівчата, створила для вас тікток!
Заглядайте, там буде багато цікавого, зокрема анонси та плюшки)
@Nadiia_Borzakova_avtor
Ну Саша втнув,так втнув. Не зря він Рейзор. Хоч би обійшлось. І так їх з Дімою життя пошматувало. Дякую за таку цікаву книгу, чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, Ну так... Прізвиська ж за просто так не дають)
Дякую!
Такі собі, звісно, перспективи, вимальовуються у Сані, втрапив так втрапив... Але те, що Аліна прийшла для нього повинно бути справжнім показником її відновлення.❤️
Олена, та взагалі утнув так утнув(
Хто ж взяв слухавку, сподіваємось, що Аліна все ж таки спитає про Сашу, а не вирішить все для себе одразу.
Олена, от так. Бо інакше буде нове коло.
Ну тепер Сані треба самому собі хоча б зізнатись, що все серйозно. Бо биття морди прокурору вже не дуже на просто стосунки-прикриття скидається)❤️❤️❤️
Олена, то взагалі вчинок, звісно...
Так, дуже не паливно Саша питання поставив, щоб перевірити) Саме не паливне із того, що він сьогодні зробив)❤️❤️❤️
Олена, ахаха) Давно)
Ох, тяжко чекати на одну сторінку щодня) це знущання просто, але дуже цікаво)
Natalia Taranenko, Це особливості книг у процесі публікації. Саме тому на передплату нижча ціна, ніж на повний текст, бо читачі мають можливість читати книгу, яка ще пишеться.
Дякую! Придбала і читаю з радістю!
Успіхів Вам, легкого пера!
Валенсія, Будь ласка)
Коментар видалено
Здається не тільки Аліна засумувала за Сашею, а й він також хотів її побачити. І зробив такий чудовий подарунок ну і привід відповідно знайшовся. Наче просто так все, по справі)❤️❤️❤️
Олена, без паліва.
Ліза ще та стерва,біситься,бо гроші забрали але ж сама винна.Не втікала б і жила б собі спокійно.Її поведінка насторожує,щоб не було проколів ,треба Антона ще раз перевірити.
Станіслава Барабошко, ну так хіба ж вона могла ризикувати заради того, кого не кохає?
Ліза сука ще та, 10 років жила в шоколаді з Сашою, і не цікавило походження грошей, а як проблеми з'явилися то втекла, а тепер сама тягається в пошуках нового гаманця, особливо коли Саша кормушку прикрив, взявши забезпечення сина на пряму, с вона в прольоті, а тепер ще щось вякає йому про особисте життя, ще й сином погрожує, щось дуже осміліла, там і за нею б не завадило приглянути, бо мало що втне
Надя Баранівська, думаю, наглядає)
❤️❤️❤️❤️❤️
Невже Ліза готує якийсь підступ для Сані? Взагалі якась тоді вона дивна, він Даню любить, все для нього робить. Чисто заради помсти таке вирішила зробити?... ❤️
Олена, ну, Лізі в цілому байдуже на всіх, окрім себе.
❤️❤️❤️❤️❤️
Як вас знайти в тікток?
Natalia Taranenko, один користувач для двох профілів) @viktoriafirs_booknet
Аліна вже ловить себе на нових відчуттях поряд із Сашею, і думки дуже цікаві з'являються)❤️ Що ж тепер Ліза, терміново вирішить, що вона передумала і Саша їй і самій треба?
Олена, не думаю, що Саша пробачить.
Як у них все гарно фіктивно-нефіктивно розвиваєттся
Ira, поступово)
Гарно сіділи і тут вона,Ліза.Сашко розізлився,а чого?Може швидше від нього відчепіться.Питання,де син,?
Станіслава Барабошко, Ну, син може бути з нянею, з бабусею, сам залишитись на пару годин. Сашко в цілому злиться через те, що потрапив вситуацію, з якою не знає що робити. А тут ще й колишня, на яку є образа і з якою є проблеми.
Ой дуже хотілось би, щоб Алінка дійсно підіграла. Може б на крок ближче з Сашею стали і Аліна відчула, що може бути для нього в чомусь підтримкою, а не тільки він їй.❤️
Олена, вони ж обидва впевнені, що все фіктивно)
Ліза не довго плакала
Ira, ну, минув рік. Важливіше причина розлучення.
Обоє розгублені, бо починають щось одне до одного відчувати, але вважають все виставою. Але серце вже б'ється швидше, ніж повинно було б)❤️
Олена, це точно)
Ага, конспірація. Коли вони вже за нею побачать почуття один до одного
Ira, ой, то ще не скоро)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати