Загадай бажання
49 442

Загадай бажання 18+

Короткий любовний роман

Софія Чайка

Софія Чайка · автор

Повний текст · 128 стор.
445
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 407
Анотація до книги "Загадай бажання"
Диво? Ні, Олеся вже давно на таке не сподівається. Чоловік її покинув, заощаджень не залишилося, тож сина доводиться виховувати самостійно. Та одного разу їй пощастило влаштуватись кухарем у новий ресторан. Відтоді життя жінки кардинально змінюється.
Марину сватають за забезпеченого та гарного чоловіка, але вона не хоче виходити за нього заміж. Як же бути? Прислухатися до побажання батьків чи до поклику власного серця?
У Дмитрика з'явилося заповітне бажання. Він загадує його у День народження та вірить, що воно обов'язково здійсниться.

бос та підлегламати-одиначка#комфортна_романтика

Зміст книги: 22 глави
Пролог
Глава 1
Глава 2
Глава 3
Глава 4
Глава 5
Глава 6
Глава 7
Глава 8
Глава 9
Глава 10
Глава 11
Глава 12
Глава 13
Глава 14
Глава 15
Глава 16
Глава 17
Глава 18
Глава 19
Глава 20
Епілог

407 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Оксана Морус
17.05.2026, 16:22:56

Які вони неймовірні..І Максим з Олесею..І Маринка з Яном..
Дві прекрасні,сумісні пари..І дуууууже щасливі..
Вітаю з завершенням такої чудової,сповненої пристрасті, шаленних почуттів, неповторного кохання історії..
Ну і як же без підступу і підлості..
Але справедливість завжди перемагає..
Дякуууууую за подаровані і емоції ...Їх було дуууууже багато..
♥️♥️♥️♥️♥️

Софія Чайка
17.05.2026, 16:32:08

Оксана Морус, щиро дякую, Оксанку!)

avatar
Наталія Діжурко
17.05.2026, 16:30:59

Дяяякую за таку чудову емоційну історію! Головне, правильно загадати бажання і вірити, що воно обов'язково здійсниться!❤️❤️❤️

Софія Чайка
17.05.2026, 16:31:44

Наталія Діжурко, щиро дякую, Наталіє!)

avatar
Анна Багирова
17.05.2026, 10:50:48

Ох, так хочеться продовження, читати, як опустять з небес на землю цю зухвалу та самозакохану жінку. Нарешті в її очах розгубленість і нерозуміння!) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, люба Софієчко, за продочку.)))

Софія Чайка
17.05.2026, 11:57:11

Анна Багирова, ))) Дякую, Аню!)

avatar
Nadya
15.05.2026, 15:25:29

Дякую за цікаву проду

Дякую!❤️❤️❤️

avatar
Світлана Корх
15.05.2026, 07:02:28

Які ж новини приніс Максим? Дякую за чудове продовження!

avatar
Halyna Shchyrba
15.05.2026, 00:59:17

Невже та мрія нарешті здійсниться?))))
З нетерпінням чекаю тих новин!
Щиро дякую, Софійко ❤️

avatar
Анна Багирова
15.05.2026, 00:52:07

Як же ж дочекатися аби дізнатися з якими новинами прийшов Максим?? Невже якийсь компромат нарили на мачуху?! А може знайшли доньку Максима???) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку, люба Софієчко.)))

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
15.05.2026, 00:26:17

І що ж за новини має Максим?
Щиро дякую!

avatar
Тетяна Авогадро
15.05.2026, 00:18:37

Схоже, що новини дуже хороші...
♡✷✿✷❤️✷✿✷♡
Дякую! Натхнення!

avatar
Оксана Морус
14.05.2026, 23:41:37

Добре мати таку подругу..І підтримає ,і зрозуміє,і допоможе..
Зате Максим отримав свою бажану і кохану Олесю.
Доки Таня розважає малого..
І які там розмови..Почекають..
Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Halyna Shchyrba
11.05.2026, 03:46:44

Пані вдова ще гірше ніж я думала. Безчесна та безморальна.. та кохання мусить ксе перемогти! Інакше немає заради чого усміхатися)))))
Дякую, Софійко ❤️

avatar
Наталія
10.05.2026, 09:42:55

Хммм Адріана і Вітольду встигла капостей підкласти щоб її... Сподіваюся що за все вона справедливо отримає
Це збіг чи доля зіграла в шахи невідомо Та як не крути завдяки цим збігам вони скоріше можуть знайти один одного
Дякую вам Софіє! Натхнення вам, гарного настрою, теплого сонечка та мирного дня!

avatar
Наталія
10.05.2026, 09:28:17

В даній ситуації Максиму варто очікувати на допомогу тільки Вітольда
Та й взагалі думаю що тільки він зможе вирішити дані проблеми
Дякую вам Софіє!

avatar
Наталія
10.05.2026, 08:43:29

Можливо й на краще що Максим зважився все розповісти Олесі але як знайти вихід з їх ситуації...
Є ще шанси що Марина вплине на це весілля але для цього їй треба випити відро хоробрісті та поговорити й переконати батьків
Дякую вам Софіє!

avatar
Ira
10.05.2026, 00:16:25

Так, так, жахливий збіг

avatar
Анна Багирова
09.05.2026, 19:09:53

Тож, Олеся вже працює на новому місці... а її думки весь час про Максима. Але думаю, що дарма вона втручається у сердечні справи брата. Нехай би він вирішував сам, що йому робити.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, люба Софіє, за продочку.)))

avatar
Тетяна Авогадро
09.05.2026, 18:02:58

Олеся з найкращих намірів може ще більше заплутати пошуки Яна...
☀❤️☀❤☀❤️☀❤☀❤️☀
Дякую! Натхнення!

Втік ,не спитав,все вирішив за них,а Марина також страждає,ось як побігла на кухню аби дізнатись про Яна.Вся надія тепер на детектива.Дякую за проду

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
09.05.2026, 17:42:55

То Андріана й до Вітодьда лізла? Тепер вона буде всіх шантажувати?
Щиро дякую!

avatar
Наталія Діжурко
09.05.2026, 15:48:05

Олеся надіється, що то не та Марина. Але світ дійсно дуже тісний.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
P.S. Пошвидше все б літо - вареників із вишеньками так захотілося!

avatar
Оксана Морус
09.05.2026, 15:35:16

Вітольд ..Людина великих розумових здібностей і теж попався як лох..На гачок підступної вдови..
Але тепер вони разом (і він ,і Збруєв) мають подолати цю мерзенну особу..
Знищити її..
І добре що у Вітольда дома така дружня родина..Їх допомога теж потрібна..
Дякую ❤️❤️♥️

avatar
Тетяна Авогадро
06.05.2026, 19:25:23

Як гора з плечей спала!
✷⚡✷❤️☀☀️☀❤️✷⚡✷
Дякую! Натхнення!

Нарешті Макс не горілку п'є,а починає діяти.Повчився би у Марини як відстоювати своє кохання.Надіюсь,друг батька допоможе.Дякую за проду.

avatar
Наталія Діжурко
06.05.2026, 12:09:13

Ого, який поворот! Андріана ще та ...... Слів нормальних немає. А Марина - велика молодчинка. Заради свого кохання готове на все. Її батьки дуже розуміючі і добрі. Хай як вони хотіли цей шлюб, але щастя донечки у них на першому місці. Тепер, надіюсь, справи підуть краще. І мачуха отримає свої статки, на які дійсно заслуговує.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

avatar
Анна Багирова
06.05.2026, 11:18:09

О, а Марина молодець, одразу правду в лоб, не одружиться ніколи з Максом. Респект дівчині, бореться за своє кохання, на відміну від Максима. Йому треба було одразу йти до Вітольда й відверто з ним поговорити. А він хвоста піджав і вже готовий на одруження з не коханою дівчиною...це так "по-чоловічому"...) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку, люба Софіє.)))

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
06.05.2026, 10:04:32

Максу треба було зразу йти до Вітольда! Марина вміє бути категоричною!
Щиро дякую!

avatar
Оксана Морус
06.05.2026, 09:33:23

Дякувати богу Даль виявився розумним і розуміючим чоловіком .
А ще Маринка молодець..
Вперше виступила хоробро...І не дарма..
Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Halyna Shchyrba
06.05.2026, 09:03:52

Гуртом легше і батька бити!
Бачите, як добре правду казати. Звісно, рано казати гоп, але шанси однозначно підвищилася!
Щиро дякую, Софійко❤️

І дійсно, чому Макс не поділився проблемами з другом батька? Так соромно про таке розповідати,але ж що сталося, те сталося і його не змінити. А от Даль таки порадував,як батько своїм розумінням та згодою допомогти йому.
Дякую! Чекаю на продовження!♥️

avatar
Наталка Сеник
06.05.2026, 08:04:08

Хух, трішки легше стало на душі. Він вже не один а їх троє хто знає цю всю ситуацію. Дякую. Інтрига набирає обертів.

avatar
Тетяна Авогадро
03.05.2026, 22:21:03

Як каже народна мудрість:
"Розділене горе - то половина горя, а розділене щастя - то подвійне щастя".
☀✷✿☀❤☀✿✷☀
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
05.05.2026, 22:56:23

Софія Чайка, ☘️✿☘️❤️☘️✿☘️

Максим розповів все.Одна проблема відпала.Марина не піде заміж за нього,а мачуху треба провчити Спочатку тест,що так вірити на слово.Олеся молодець,підтримала . Дякую за проду

Софія Чайка
05.05.2026, 22:33:31

Станіслава Барабошко, дякую, Станіславо!)

avatar
Наталія
05.05.2026, 08:28:48

Яка ж все таки Адріана гидка жінка
Так і хочеться щоб її затія провалилась разом із нею й більше не могла псувати людям життя
Дякую вам Софіє!

Софія Чайка
05.05.2026, 22:33:13

Наталія, дякую, Наталю!)

avatar
Halyna Shchyrba
04.05.2026, 01:45:08

Що сказати...Важливо, що Максим відкрився! Разом легше торувати шлях перешкод...
А то ще Марина на шахову дошку не вийшла!!
Дякую щиро, Софійко ❤️

Софія Чайка
05.05.2026, 22:32:58

Halyna Shchyrba, завтра вийде))) Дякую, Галинко!)

avatar
Nadya
03.05.2026, 23:02:15

Дякую за цікаву проду

Софія Чайка
05.05.2026, 22:32:37

Nadya, будь ласка, Надіє!)

avatar
Світлана Корх
03.05.2026, 13:15:53

Максиму потрібно було виговоритися.Тепер йому полегшає. Марина не хоче заміж за Максима і можливо це врятує його від цього шлюбу

Софія Чайка
05.05.2026, 22:32:10

Світлана Корх, усе так))) Дякую, Світланко!)

avatar
Анна Багирова
03.05.2026, 10:32:32

Максим розповів Олесі про себе і про мачуху збоченку...але це не привід отак розкисатиі і просто сидіти та заливатися алкоголем!! Швидше б приїхала Марина, можливо тоді все стане на свої місця...) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку, Софієчко.)))

Софія Чайка
05.05.2026, 22:31:53

Анна Багирова, дякую, Аню!)

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
03.05.2026, 09:52:34

То Сакс відкрився Олесі! Може вдвох щось придумають, а ще ж Ян з Мариною є?
Щиро дякую!

Софія Чайка
05.05.2026, 22:31:00

Lyudmyla Kovdrysh, все налагодиться) Дякую щиро, Людмило!)

avatar
Оксана Морус
03.05.2026, 07:51:36

Макс має боротись..А не ось так здатись..Сильний чоловік..І щоб така нікчема отримала перемогу..
Попив трішки,постраждав і досить..
Має взяти себе в руки..А Олеся ,його підтнимка і натхнення,як їй жити далі..
І це ж іще не знають що і в Марини своя вже історія є...
Дякую ♥️♥️♥️

Софія Чайка
05.05.2026, 22:29:10

Оксана Морус, йому треба подумати. Не кожен день людині руйнують плани і повідомляють про те, що десь є донька. У будь-якому випадку першим ділом він знайшов для коханої інше місце, щоб усілякі Андріани її навіть не бачили. Дякую, Оксанко!)
Тому я і не люблю писати про те, що в думках у чоловіків, бо всі хочуть лише бачити впевнене обличчя та чути "Я все вирішу", а що за цим стоїть, мало кого хвилює. А в думках ось саме таке, як я написала, і відбувається насправді)

avatar
Світлана Корх
01.05.2026, 23:03:41

Оце так чокнута!!! На скільки я розумію - це і її донька теж. Це вона хоче продати власну доньку

Софія Чайка
05.05.2026, 22:23:44

Світлана Корх, іноді люди не сприймають таких людей серйозно, а дарма. Ось така психопатка - ця Андріана.
Дякую, Світланко!)

avatar
Ганна Тодорів
01.05.2026, 05:31:58

Цікаво, як Максим міг втримати і розкрутити ресторани, якщо ведеться на цю неадекватну особу?!

Показати 2 відповіді
Софія Чайка
05.05.2026, 22:20:13

Ганна Тодорів, в житті більшість чоловіків ставиться до таких повідомлень серйозно. В книжках - рідко, це точно) Дякую щиро!)

avatar
Nadya
01.05.2026, 15:57:39

Дякую за цікаву проду

Софія Чайка
05.05.2026, 22:20:33

Nadya, будь ласка, Надіє!)

avatar
Рін Фольк
01.05.2026, 10:15:36

Мати таку гадюку поруч, це ж увесь час треба пильнувати. Дякую, Софі!

Софія Чайка
05.05.2026, 22:19:08

Рін Фольк, дякую щиро!)

avatar
Наталка Сеник
01.05.2026, 10:08:16

Жах. Я шокована. Ця жінка як змія. Дякую

Софія Чайка
05.05.2026, 22:18:56

Наталка Сеник, дякую, Наталочко!)

avatar
Halyna Shchyrba
01.05.2026, 08:11:27

Що????
Я навіть не знаю що сказати...
Геть жінка з розуму вижила!!!!
З нетерпінням чекаю продовження, Софійко ❤️дякую!

Софія Чайка
05.05.2026, 22:18:46

Halyna Shchyrba, вона завжди такою була. Просто в молодості це не так помітно.
Дякую, Галинко!)

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
01.05.2026, 07:28:24

Чому через дії неадекваної Андріани має страждати четверо людей?
Щиро дякую!

Софія Чайка
05.05.2026, 22:17:45

Lyudmyla Kovdrysh, на жаль, через неадекватів страждає найбільше. Дякую, Людмило!)

avatar
Анна Багирова
01.05.2026, 01:02:29

І чому я цій алкоголічці не вірю??? Невже Максим поведеться на це???) Та й Марина дівчина розумна, тим більше, закохана в Яна, вона не погодиться на одруження з Максимом. А батьки люблять свою кровиночку і, сподіваюся, проти волі Марини заміж її не віддаватимуть.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку.)))

Софія Чайка
05.05.2026, 22:16:52

Анна Багирова, дякую, Аню!)

avatar
Тетяна Авогадро
01.05.2026, 00:30:06

Хіба ж такій можна вірити?!
♥︎❣♥︎❤♥︎❣♥︎
Дякую! Натхнення!

Показати 4 відповіді
Тетяна Авогадро
01.05.2026, 00:43:10

Софія Чайка, ♥︎♡❣♡❤♡❣♡♥︎

Ранок дійсно тяжкий.Як вчинити?Одна надія на Марину,якщо не погодиться,ніякого весілля не буде.Дякую за проду

Софія Чайка
01.05.2026, 00:33:40

Станіслава Барабошко, це теж. Ми про це знаємо, а Андріана - ні) Дякую, Станіславо!)

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше