49 442
Анотація до книги "Загадай бажання"
Диво? Ні, Олеся вже давно на таке не сподівається. Чоловік її покинув, заощаджень не залишилося, тож сина доводиться виховувати самостійно. Та одного разу їй пощастило влаштуватись кухарем у новий ресторан. Відтоді життя жінки кардинально змінюється.
Марину сватають за забезпеченого та гарного чоловіка, але вона не хоче виходити за нього заміж. Як же бути? Прислухатися до побажання батьків чи до поклику власного серця?
У Дмитрика з'явилося заповітне бажання. Він загадує його у День народження та вірить, що воно обов'язково здійсниться.
Марину сватають за забезпеченого та гарного чоловіка, але вона не хоче виходити за нього заміж. Як же бути? Прислухатися до побажання батьків чи до поклику власного серця?
У Дмитрика з'явилося заповітне бажання. Він загадує його у День народження та вірить, що воно обов'язково здійсниться.
бос та підлегламати-одиначка#комфортна_романтика
Зміст книги: 22 глави
407 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, мої любі читачі! Перед вами емоційна та пристрасна історія, яку вже давно хотіла вам показати. Вона написана багато років тому, але зараз мушу привести її до ладу. Вона буде безкоштовною в процесі написання, а потім стане платною. Мушу зізнатися, що оновлення не будуть частими, бо на першому місті в мене зараз передплата. Прошу підтримати цю книжку вподобайками та коментарями!
Які вони неймовірні..І Максим з Олесею..І Маринка з Яном..
Дві прекрасні,сумісні пари..І дуууууже щасливі..
Вітаю з завершенням такої чудової,сповненої пристрасті, шаленних почуттів, неповторного кохання історії..
Ну і як же без підступу і підлості..
Але справедливість завжди перемагає..
Дякуууууую за подаровані і емоції ...Їх було дуууууже багато..
♥️♥️♥️♥️♥️
Оксана Морус, щиро дякую, Оксанку!)
Дяяякую за таку чудову емоційну історію! Головне, правильно загадати бажання і вірити, що воно обов'язково здійсниться!❤️❤️❤️
Наталія Діжурко, щиро дякую, Наталіє!)
Ох, так хочеться продовження, читати, як опустять з небес на землю цю зухвалу та самозакохану жінку. Нарешті в її очах розгубленість і нерозуміння!) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, люба Софієчко, за продочку.)))
Анна Багирова, ))) Дякую, Аню!)
Дякую за цікаву проду
Дякую!❤️❤️❤️
Які ж новини приніс Максим? Дякую за чудове продовження!
Невже та мрія нарешті здійсниться?))))
З нетерпінням чекаю тих новин!
Щиро дякую, Софійко ❤️
Як же ж дочекатися аби дізнатися з якими новинами прийшов Максим?? Невже якийсь компромат нарили на мачуху?! А може знайшли доньку Максима???) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку, люба Софієчко.)))
І що ж за новини має Максим?
Щиро дякую!
Схоже, що новини дуже хороші...
♡✷✿✷❤️✷✿✷♡
Дякую! Натхнення!
Добре мати таку подругу..І підтримає ,і зрозуміє,і допоможе..
Зате Максим отримав свою бажану і кохану Олесю.
Доки Таня розважає малого..
І які там розмови..Почекають..
Дякую ♥️♥️♥️
Пані вдова ще гірше ніж я думала. Безчесна та безморальна.. та кохання мусить ксе перемогти! Інакше немає заради чого усміхатися)))))
Дякую, Софійко ❤️
Хммм Адріана і Вітольду встигла капостей підкласти щоб її... Сподіваюся що за все вона справедливо отримає
Це збіг чи доля зіграла в шахи невідомо Та як не крути завдяки цим збігам вони скоріше можуть знайти один одного
Дякую вам Софіє! Натхнення вам, гарного настрою, теплого сонечка та мирного дня!
В даній ситуації Максиму варто очікувати на допомогу тільки Вітольда
Та й взагалі думаю що тільки він зможе вирішити дані проблеми
Дякую вам Софіє!
Можливо й на краще що Максим зважився все розповісти Олесі але як знайти вихід з їх ситуації...
Є ще шанси що Марина вплине на це весілля але для цього їй треба випити відро хоробрісті та поговорити й переконати батьків
Дякую вам Софіє!
Так, так, жахливий збіг
Тож, Олеся вже працює на новому місці... а її думки весь час про Максима. Але думаю, що дарма вона втручається у сердечні справи брата. Нехай би він вирішував сам, що йому робити.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, люба Софіє, за продочку.)))
Олеся з найкращих намірів може ще більше заплутати пошуки Яна...
☀❤️☀❤☀❤️☀❤☀❤️☀
Дякую! Натхнення!
Втік ,не спитав,все вирішив за них,а Марина також страждає,ось як побігла на кухню аби дізнатись про Яна.Вся надія тепер на детектива.Дякую за проду
То Андріана й до Вітодьда лізла? Тепер вона буде всіх шантажувати?
Щиро дякую!
Олеся надіється, що то не та Марина. Але світ дійсно дуже тісний.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
P.S. Пошвидше все б літо - вареників із вишеньками так захотілося!
Вітольд ..Людина великих розумових здібностей і теж попався як лох..На гачок підступної вдови..
Але тепер вони разом (і він ,і Збруєв) мають подолати цю мерзенну особу..
Знищити її..
І добре що у Вітольда дома така дружня родина..Їх допомога теж потрібна..
Дякую ❤️❤️♥️
Як гора з плечей спала!
✷⚡✷❤️☀☀️☀❤️✷⚡✷
Дякую! Натхнення!
Нарешті Макс не горілку п'є,а починає діяти.Повчився би у Марини як відстоювати своє кохання.Надіюсь,друг батька допоможе.Дякую за проду.
Ого, який поворот! Андріана ще та ...... Слів нормальних немає. А Марина - велика молодчинка. Заради свого кохання готове на все. Її батьки дуже розуміючі і добрі. Хай як вони хотіли цей шлюб, але щастя донечки у них на першому місці. Тепер, надіюсь, справи підуть краще. І мачуха отримає свої статки, на які дійсно заслуговує.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
О, а Марина молодець, одразу правду в лоб, не одружиться ніколи з Максом. Респект дівчині, бореться за своє кохання, на відміну від Максима. Йому треба було одразу йти до Вітольда й відверто з ним поговорити. А він хвоста піджав і вже готовий на одруження з не коханою дівчиною...це так "по-чоловічому"...) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку, люба Софіє.)))
Максу треба було зразу йти до Вітольда! Марина вміє бути категоричною!
Щиро дякую!
Дякувати богу Даль виявився розумним і розуміючим чоловіком .
А ще Маринка молодець..
Вперше виступила хоробро...І не дарма..
Дякую ♥️♥️♥️
Гуртом легше і батька бити!
Бачите, як добре правду казати. Звісно, рано казати гоп, але шанси однозначно підвищилася!
Щиро дякую, Софійко❤️
І дійсно, чому Макс не поділився проблемами з другом батька? Так соромно про таке розповідати,але ж що сталося, те сталося і його не змінити. А от Даль таки порадував,як батько своїм розумінням та згодою допомогти йому.
Дякую! Чекаю на продовження!♥️
Хух, трішки легше стало на душі. Він вже не один а їх троє хто знає цю всю ситуацію. Дякую. Інтрига набирає обертів.
Як каже народна мудрість:
"Розділене горе - то половина горя, а розділене щастя - то подвійне щастя".
☀✷✿☀❤☀✿✷☀
Дякую! Натхнення!
Софія Чайка, ☘️✿☘️❤️☘️✿☘️
Максим розповів все.Одна проблема відпала.Марина не піде заміж за нього,а мачуху треба провчити Спочатку тест,що так вірити на слово.Олеся молодець,підтримала . Дякую за проду
Станіслава Барабошко, дякую, Станіславо!)
Яка ж все таки Адріана гидка жінка
Так і хочеться щоб її затія провалилась разом із нею й більше не могла псувати людям життя
Дякую вам Софіє!
Наталія, дякую, Наталю!)
Що сказати...Важливо, що Максим відкрився! Разом легше торувати шлях перешкод...
А то ще Марина на шахову дошку не вийшла!!
Дякую щиро, Софійко ❤️
Halyna Shchyrba, завтра вийде))) Дякую, Галинко!)
Дякую за цікаву проду
Nadya, будь ласка, Надіє!)
Максиму потрібно було виговоритися.Тепер йому полегшає. Марина не хоче заміж за Максима і можливо це врятує його від цього шлюбу
Світлана Корх, усе так))) Дякую, Світланко!)
Максим розповів Олесі про себе і про мачуху збоченку...але це не привід отак розкисатиі і просто сидіти та заливатися алкоголем!! Швидше б приїхала Марина, можливо тоді все стане на свої місця...) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку, Софієчко.)))
Анна Багирова, дякую, Аню!)
То Сакс відкрився Олесі! Може вдвох щось придумають, а ще ж Ян з Мариною є?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, все налагодиться) Дякую щиро, Людмило!)
Макс має боротись..А не ось так здатись..Сильний чоловік..І щоб така нікчема отримала перемогу..
Попив трішки,постраждав і досить..
Має взяти себе в руки..А Олеся ,його підтнимка і натхнення,як їй жити далі..
І це ж іще не знають що і в Марини своя вже історія є...
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, йому треба подумати. Не кожен день людині руйнують плани і повідомляють про те, що десь є донька. У будь-якому випадку першим ділом він знайшов для коханої інше місце, щоб усілякі Андріани її навіть не бачили. Дякую, Оксанко!)
Тому я і не люблю писати про те, що в думках у чоловіків, бо всі хочуть лише бачити впевнене обличчя та чути "Я все вирішу", а що за цим стоїть, мало кого хвилює. А в думках ось саме таке, як я написала, і відбувається насправді)
Оце так чокнута!!! На скільки я розумію - це і її донька теж. Це вона хоче продати власну доньку
Світлана Корх, іноді люди не сприймають таких людей серйозно, а дарма. Ось така психопатка - ця Андріана.
Дякую, Світланко!)
Цікаво, як Максим міг втримати і розкрутити ресторани, якщо ведеться на цю неадекватну особу?!
Ганна Тодорів, в житті більшість чоловіків ставиться до таких повідомлень серйозно. В книжках - рідко, це точно) Дякую щиро!)
Дякую за цікаву проду
Nadya, будь ласка, Надіє!)
Мати таку гадюку поруч, це ж увесь час треба пильнувати. Дякую, Софі!
Рін Фольк, дякую щиро!)
Жах. Я шокована. Ця жінка як змія. Дякую
Наталка Сеник, дякую, Наталочко!)
Що????
Я навіть не знаю що сказати...
Геть жінка з розуму вижила!!!!
З нетерпінням чекаю продовження, Софійко ❤️дякую!
Halyna Shchyrba, вона завжди такою була. Просто в молодості це не так помітно.
Дякую, Галинко!)
Чому через дії неадекваної Андріани має страждати четверо людей?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, на жаль, через неадекватів страждає найбільше. Дякую, Людмило!)
І чому я цій алкоголічці не вірю??? Невже Максим поведеться на це???) Та й Марина дівчина розумна, тим більше, закохана в Яна, вона не погодиться на одруження з Максимом. А батьки люблять свою кровиночку і, сподіваюся, проти волі Марини заміж її не віддаватимуть.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку.)))
Анна Багирова, дякую, Аню!)
Хіба ж такій можна вірити?!
♥︎❣♥︎❤♥︎❣♥︎
Дякую! Натхнення!
Софія Чайка, ♥︎♡❣♡❤♡❣♡♥︎
Ранок дійсно тяжкий.Як вчинити?Одна надія на Марину,якщо не погодиться,ніякого весілля не буде.Дякую за проду
Станіслава Барабошко, це теж. Ми про це знаємо, а Андріана - ні) Дякую, Станіславо!)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати