Заборонений зв'язок
234 021

Заборонений зв'язок 18+

Сучасний любовний роман

Адам Шейд

Адам Шейд · автор

Повний текст · 160 стор.
1 141
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 119
Анотація до книги "Заборонений зв'язок "
БЕЗКОШТОВНО!!!
Вечеря з родиною мого хлопця мала стати новим етапом у наших стосунках, а стала катастрофою. Я була готова до всього, тільки не побачити за столом того, з ким провела найпалкішу ніч у своєму житті.
Він — чоловік, який вважає мене легковажною та найгіршою партією для свого сина. Він — мій майбутній свекор.

різниця у віцівід ненависті до коханнядарк_роман

Зміст книги: 43 глави
-1-
-2-
-3-
-4-
-5-
-6-
-7-
-8-
-9-
-10-
-11-
-12-
-13-
-14-
-15-
-16-
-17-
-18-
-19-
-20-
-21-
-22-
-23-
-24-
-25-
-26-
-27-
-28-
-29-
-30-
-31-
-32-
-33-
-34-
-35-
-36-
-37-
-38-
-39-
-40-
-41-
-42-
-43-

119 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Натали Натали
23.06.2026, 22:33:03

Ого стільки емоцій, не очікувала такої розвʼязки, думала він поїде, а вона знайшла собі щастя, жалко сина Андрія, як йому боляче було і буде, як він дізнається про все, це великий шрам на серці, але це життя, дякую за цікаву історію

avatar
Алла Демидюк
23.06.2026, 08:28:05

дякую за неймовірну історію хотілосяб продовження

Адам Шейд
23.06.2026, 22:29:05

Алла Демидюк, Щиро вдячний ❤️ А про що чи про кого ви б хотіли почитати продовження?

avatar
Оксана Гребеняк
23.06.2026, 03:33:04

чудова книга! прочитала на одному диханні!

Адам Шейд
23.06.2026, 22:28:36

Оксана Гребеняк, Дуже приємно читати такі теплі відгуки ❤️

avatar
Елена Маштак
23.06.2026, 00:56:32

дуже гарна книга

Адам Шейд
23.06.2026, 22:28:24

Елена Маштак, Щиро вдячний ❤️

avatar
Мария Дем'янчук
22.06.2026, 23:20:41

дуже сподобалася книга.

Адам Шейд
23.06.2026, 22:28:17

Мария Дем, Дякую за ваш відгук ❤️

Точно його не забуде

avatar
Натали Натали
23.06.2026, 17:56:32

Я читаю книгу і думаю, як це батько так поклав око на наречену сина і не подумав, як тому буде боляче, він егоїст? Їй треба їхати з цього міста, він же не кидає свою наречену? Та до весілля готується, а вона на що розраховує? Коханкою бути? І їм не можна бути поряд, тільки ховатись, що це за життя?

А це жорстоко! Як можга так говлрити у перший день знайомства? Якби Амелії були потрібні статки, вона вчепилася би ще тоді в Олександра. Хіба ж не так?!

Адам Шейд
22.06.2026, 12:08:41

Людмила Азорская, В ту ніч вона не знала достеменно, хто такий Олександр. Але і дії чоловіка, звісно, занадто різкі...)
Дякую, що ділитеся враження від прочитаного)

Вітаю! Боюся, що мріям дівчини не здійснитися...

Адам Шейд
22.06.2026, 12:07:49

Людмила Азорская, Вітаю❤️ Побачимо, що буде далі) Можливо, шанс є)

Дякую. Дуже захоплююча історія. Прочитала на одному подиху.

Адам Шейд
22.06.2026, 12:07:14

Валентина Дмитрикова, І вам дякую, шо поділилися враженнями ❤️❤️❤️

avatar
Неля Козак
21.06.2026, 00:27:29

Це супер .
Читала на одному подиху

Адам Шейд
22.06.2026, 12:06:57

Неля Козак, Щиро вдячний за теплі слова ❤️

Дякую за гарний твір.!!!

Адам Шейд
22.06.2026, 12:06:45

Світлана Бондарчук, Дякую за вашу думку ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Бочкор
18.06.2026, 01:09:02

Дуже гарна книга.А закінчення супер!

Адам Шейд
20.06.2026, 10:43:00

Наталія Бочкор, Дуже радію, що історія вам сподобалась ❤️

гарний твір гарні герої дякую автору

Адам Шейд
20.06.2026, 10:42:06

Людмила Полохало, Щиро дякую ❤️ Дуже приємно ❤️

avatar
Жанна Зоря
19.06.2026, 12:21:41

книга цікава, захоплює, але багато граматичних помилок, які інколи напружують .

Адам Шейд
20.06.2026, 10:41:51

Жанна Зоря, Дякую за вашу думку ❤️

avatar
Тетяна Руденко
19.06.2026, 16:53:05

Дякую за щемливе закінчення, кохання має жити!

Адам Шейд
20.06.2026, 10:41:34

Тетяна Руденко, Щиро вдячний за підтримку ❤️ Радію, що сподобалося)

avatar
Ліда Козороз
19.06.2026, 20:15:23

Читаю вперше,що автор чоловік.Респект автору!!!Дякую,за чудову книгу!!!

Адам Шейд
20.06.2026, 10:41:17

Ліда Козороз, Дякую за вашу підтримку ❤️

avatar
Любов Шевчук
17.06.2026, 10:27:14

Дякую,за щасливий кінець історії..

Адам Шейд
17.06.2026, 21:29:24

Любов Шевчук, Дякую, що поділилися враженнями ❤️

avatar
Юлия Бартош
16.06.2026, 22:28:21

Дуже класна книга, але багато орфографічних помилок. Було б не погано виправити їх. Продовжуйте в тому ж дусі. Ви молодець!

Адам Шейд
17.06.2026, 21:29:13

Юлия Бартош, Дякую за вашу думку❤️

твір читається на одному диханні. мені сподобалось поринути в цю історію. дякую

Адам Шейд
16.06.2026, 21:24:34

Лілія Іванівна Лугова, Дуже приємно ❤️ Дякую за підтримку ❤️

дуже сподобалося

Адам Шейд
16.06.2026, 21:24:12

Валентина Ирхановна Ляниха, Щиро цього радію) Дякую за підтримку ❤️

avatar
Zebra Zero
15.06.2026, 22:44:02

Дуже гарна та чуттєва історія. Бажаю вам натхнення та свого читача. Рекомендую всім. Підписуюся.

Адам Шейд
16.06.2026, 21:24:00

Zebra Zero, Щиро вдячний за такі гарні слова підтримки ❤️ Приємно, що історія запала в серденько)

avatar
Софія Рен
14.06.2026, 15:17:31

Історія зачіпає з першого рядка — відчувається особлива атмосфера. Підписуюсь ❤️

Адам Шейд
15.06.2026, 19:44:16

Софія Рен, Дякую за підтримку ❤️ Дуже приємно ❤️

Прекрасна розповідь

Адам Шейд
15.06.2026, 19:44:01

Татьяна Юрпольская, Щиро вдячний за підтримку ❤️

Читається на одному диханні, автору натхнення!

Адам Шейд
13.06.2026, 12:07:27

Людмила Бабиевская, Щиро вдячний ❤️

avatar
Anna Kotetska
12.06.2026, 23:52:29

Дякую

Адам Шейд
13.06.2026, 10:40:42

Anna Kotetska, Дякую за підтримку ❤️ Це дуже важливо для кожного автора❤️

Книга просто загнула в свої тенета,цікава до останньої сторінки.

Адам Шейд
13.06.2026, 10:40:23

Людмила Паламарчук, Щиро вдячний за такі теплі слова) Дякую за підтримку ❤️

avatar
Лисичка
12.06.2026, 17:02:21

Після 12 частини змінила свою думку.Мені сподобалось.

Адам Шейд
13.06.2026, 10:40:04

Лисичка, Приємно вражений, що історія таки зачепила❤️ Дякую, що поділилися враженнями)

avatar
Маряна Дорош
12.06.2026, 13:47:40

Дуже гарна,емоційна історія кохання

Адам Шейд
13.06.2026, 10:39:07

Маряна Дорош, Дякую за вашу думку та враження ❤️ Ціную)

avatar
Татьяна
12.06.2026, 12:32:52

Дратують абсолютно дурнуваті героїні. Наче їм 15 років. Не може відмовити у сексі? Не може висловити свою думку? Я люблю жіночі романи, але такі… героїні викликають у мене роздратування. Якщо прибрати тупість панянки, то цілком нормальний твір. Якщо чесно, то в житті таких жінок я не зустрічала. Данні риси притаманні дітям, а не сформованій людині.

Адам Шейд
13.06.2026, 10:38:47

Татьяна, Можу посперечатися на рахунок того, які бувають жінки, чоловіки інфантильні та безвідповідальні не лише в дитячому віці. У багатьох і після 30-40 немає емоційної дозрілості та чітко сформованої особистості і цьому передує ряд обставин та ситуацій. Але мій твір не про ідеальний персонажів, а про тих, хто помиляється, приймає неправильні рішення і потім стикається з наслідками. І тут вже питання: чи може персонаж подолати проблеми самотужки чи ні, чи розуміє він наслідки своїх вчинків.
Дякую за вашу думку та враження від книги. Якщо зумів зачепити - значить не дарма писав.

гарний твір гарні герої дякую автору

Адам Шейд
13.06.2026, 10:34:08

Людмила Полохало, Щиро вдячний за підтримку та вашу думку ❤️

avatar
Лисичка
11.06.2026, 17:12:08

Прочитала 13 частин...у вас і в інших авторів,чому жінки виглядають такими пришилепкуватими?Чоловіки ламають їх,витирають об них ноги,кирують їх життями через роки,а ці дурепи, дозволяють їм це знову і знову...ні гідності,ні розуму...і ніякого покарання."Альфа-самці"кирують їх життям,граються як іграшками...Просто гидко...(Без образ....)Чому вони у вас(авторів) такі недалекі?...

Показати 3 відповіді
Адам Шейд
13.06.2026, 10:33:50

Лисичка, Дякую, що поділилися думкою.
Не можу сказати за інших авторів, а за свій твір скажу, що цей роман написаний в жанрі дарк, де основною лінією є складні відносини між героями. Так, герої не ідеальні, але їхню поведінку не романтизую і не виправдовую, а просто намагався показати якою може бути закоханість та не здатність брати відповідальність за свої рішення.

avatar
Маряна Костюк
11.06.2026, 16:44:00

вражаюча історія

Адам Шейд
13.06.2026, 10:00:14

Маряна Костюк, Щиро вдячний ❤️

avatar
Elizabeth Yevtushenko
11.06.2026, 13:46:21

Чудова історія, дякую.

Адам Шейд
13.06.2026, 10:00:06

Elizabeth Yevtushenko, Дякую ❤️

avatar
Алла Секліцька
11.06.2026, 05:58:34

Дякую за дуже цікавий сюжет,читала одному вдоху і ще раз дякую

Адам Шейд
13.06.2026, 09:56:58

Алла Секліцька, Вдячний за похвалу і підтримку ❤️

avatar
Алі Віталле
11.06.2026, 01:04:08

Це було абюзивно-маніпулянивно-цікаво.
(В деяких розділах присутні помилки)
Успіхів та натхнення вам надалі авторе.

Адам Шейд
13.06.2026, 09:56:42

Алі Віталле, Дякую за вашу думку) Радий, що історія зацікавила❤️

avatar
Таня Пономарь
10.06.2026, 23:26:37

Емоційно!!! Цікавий сюжет. Читала на одному подиху. Рекомендую!! Автору респект!

Адам Шейд
13.06.2026, 09:54:31

Таня Пономарь, Дуже приємно ❤️ Дякую за підтримку ❤️

avatar
Юлія Василькова
10.06.2026, 23:12:50

Дякую Вам за цікаву історію

Адам Шейд
13.06.2026, 09:54:20

Юлія Василькова, Дякую, що поділилися враженнями ❤️

Дуже сподобалося!

Адам Шейд
13.06.2026, 09:54:08

Алина Бондаренко, Щиро вдячний за підтримку ❤️

avatar
Галина Кохан
10.06.2026, 07:32:44

Дякую за чудовий твір.

Адам Шейд
13.06.2026, 09:54:00

Галина Кохан, Дякую за підтримку ❤️

avatar
Оксана Леськова
10.06.2026, 04:35:24

Надзвичайно зворушлива історія !Читала з захопленням.Щире спасибі автору,ви неймовірні !!!

Адам Шейд
13.06.2026, 09:53:51

Оксана Леськова, Щиро вдячний за ваш відгук❤️ Приємно читати) Запрошую до своєї новинки)

avatar
Юлія Крамар
09.06.2026, 16:12:33

дякую за цікаву книгу

Адам Шейд
09.06.2026, 19:31:39

Юлія Крамар, Дякую за ваш відгук ❤️

avatar
Lana
08.06.2026, 21:10:11

це булм дуже емоційна.історія. змусили Ви мене попередживати за героїв. були різні емоції, їх було багато. але зрештою героїв Ваших я полюбила! дякую!!!! пишіть ще.

Адам Шейд
08.06.2026, 22:08:24

Lana, Щиро вдячний за вашу підтримку. Приємно, що такі не прості герої полюбилися)

avatar
Ліна Морель
08.06.2026, 21:07:08

Початок зацікавив)

Адам Шейд
08.06.2026, 22:07:42

Ліна Морель, Дякую ❤️Приємно❤️

avatar
Броня Сопилка
08.06.2026, 16:05:55

Дякую за таку напружену,чуттєву ,непросту історію.

Адам Шейд
08.06.2026, 22:07:25

Броня Сопилка, Дякую, що поділилися враженнями. Такі відгуки надихають❤️

Навіть у суворих, крижаних чоловіків є серце яке кохає палко.

Адам Шейд
08.06.2026, 13:18:28

Людмила Каменецкая, У кожного є серце, яке також потребує любові. Та не кожен здатний дозволити собі таку слабкість. Для багатьох чоловіків кохання - це слабкість.

avatar
Надія Науменко
08.06.2026, 06:12:04

Автору дякую, за цікаву історію.

Адам Шейд
08.06.2026, 07:35:36

Надія Науменко, Щиро дякую за підтримку ❤️

avatar
Марія Шуфляда
08.06.2026, 00:18:48

дякую книга прекрасна,багато емоцій,переживань.

Адам Шейд
08.06.2026, 07:35:26

Марія Шуфляда, Дякую за підтримку ❤️

avatar
Оксана Пукаляк
07.06.2026, 01:04:15

дуже захоплююча життєва історія, читала на одному подиху, дуже дякую вам за такі життєві історії, плідної вам праці.

Адам Шейд
07.06.2026, 13:08:59

Оксана Пукаляк, Щиро дякую за підтримку та побажання ❤️
Мені дуже приємно ❤️

avatar
Лариса Кущенко
07.06.2026, 01:18:21

дякую бажаю успіхів та нових задумів

Адам Шейд
07.06.2026, 13:08:42

Лариса Кущенко, Щиро дякую за підтримку та побажання ❤️❤️❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше