234 021
Анотація до книги "Заборонений зв'язок "
БЕЗКОШТОВНО!!!
Вечеря з родиною мого хлопця мала стати новим етапом у наших стосунках, а стала катастрофою. Я була готова до всього, тільки не побачити за столом того, з ким провела найпалкішу ніч у своєму житті.
Він — чоловік, який вважає мене легковажною та найгіршою партією для свого сина. Він — мій майбутній свекор.
Вечеря з родиною мого хлопця мала стати новим етапом у наших стосунках, а стала катастрофою. Я була готова до всього, тільки не побачити за столом того, з ким провела найпалкішу ніч у своєму житті.
Він — чоловік, який вважає мене легковажною та найгіршою партією для свого сина. Він — мій майбутній свекор.
різниця у віцівід ненависті до коханнядарк_роман
“Вона хотіла виграти парі, а він хотів розважитися. А потім вони зустрілися на її заручинах з його сином. Інтрига!”
Зміст книги: 43 глави
119 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиРадий вітати вас на сторінках моєї новинки.
Додавайте книгу до бібліотеки, аби не загубити.
Також, запрошую до моєї новинки - Фіктивний зв'язок. Це історія про подругу Амелії - Анастасію!
Ого стільки емоцій, не очікувала такої розвʼязки, думала він поїде, а вона знайшла собі щастя, жалко сина Андрія, як йому боляче було і буде, як він дізнається про все, це великий шрам на серці, але це життя, дякую за цікаву історію
дякую за неймовірну історію хотілосяб продовження
Алла Демидюк, Щиро вдячний ❤️ А про що чи про кого ви б хотіли почитати продовження?
чудова книга! прочитала на одному диханні!
Оксана Гребеняк, Дуже приємно читати такі теплі відгуки ❤️
дуже гарна книга
Елена Маштак, Щиро вдячний ❤️
дуже сподобалася книга.
Мария Дем, Дякую за ваш відгук ❤️
Точно його не забуде
Я читаю книгу і думаю, як це батько так поклав око на наречену сина і не подумав, як тому буде боляче, він егоїст? Їй треба їхати з цього міста, він же не кидає свою наречену? Та до весілля готується, а вона на що розраховує? Коханкою бути? І їм не можна бути поряд, тільки ховатись, що це за життя?
А це жорстоко! Як можга так говлрити у перший день знайомства? Якби Амелії були потрібні статки, вона вчепилася би ще тоді в Олександра. Хіба ж не так?!
Людмила Азорская, В ту ніч вона не знала достеменно, хто такий Олександр. Але і дії чоловіка, звісно, занадто різкі...)
Дякую, що ділитеся враження від прочитаного)
Вітаю! Боюся, що мріям дівчини не здійснитися...
Людмила Азорская, Вітаю❤️ Побачимо, що буде далі) Можливо, шанс є)
Дякую. Дуже захоплююча історія. Прочитала на одному подиху.
Валентина Дмитрикова, І вам дякую, шо поділилися враженнями ❤️❤️❤️
Це супер .
Читала на одному подиху
Неля Козак, Щиро вдячний за теплі слова ❤️
Дякую за гарний твір.!!!
Світлана Бондарчук, Дякую за вашу думку ❤️❤️❤️
Дуже гарна книга.А закінчення супер!
Наталія Бочкор, Дуже радію, що історія вам сподобалась ❤️
гарний твір гарні герої дякую автору
Людмила Полохало, Щиро дякую ❤️ Дуже приємно ❤️
книга цікава, захоплює, але багато граматичних помилок, які інколи напружують .
Жанна Зоря, Дякую за вашу думку ❤️
Дякую за щемливе закінчення, кохання має жити!
Тетяна Руденко, Щиро вдячний за підтримку ❤️ Радію, що сподобалося)
Читаю вперше,що автор чоловік.Респект автору!!!Дякую,за чудову книгу!!!
Ліда Козороз, Дякую за вашу підтримку ❤️
Дякую,за щасливий кінець історії..
Любов Шевчук, Дякую, що поділилися враженнями ❤️
Дуже класна книга, але багато орфографічних помилок. Було б не погано виправити їх. Продовжуйте в тому ж дусі. Ви молодець!
Юлия Бартош, Дякую за вашу думку❤️
твір читається на одному диханні. мені сподобалось поринути в цю історію. дякую
Лілія Іванівна Лугова, Дуже приємно ❤️ Дякую за підтримку ❤️
дуже сподобалося
Валентина Ирхановна Ляниха, Щиро цього радію) Дякую за підтримку ❤️
Дуже гарна та чуттєва історія. Бажаю вам натхнення та свого читача. Рекомендую всім. Підписуюся.
Zebra Zero, Щиро вдячний за такі гарні слова підтримки ❤️ Приємно, що історія запала в серденько)
Історія зачіпає з першого рядка — відчувається особлива атмосфера. Підписуюсь ❤️
Софія Рен, Дякую за підтримку ❤️ Дуже приємно ❤️
Прекрасна розповідь
Татьяна Юрпольская, Щиро вдячний за підтримку ❤️
Читається на одному диханні, автору натхнення!
Людмила Бабиевская, Щиро вдячний ❤️
Дякую
Anna Kotetska, Дякую за підтримку ❤️ Це дуже важливо для кожного автора❤️
Книга просто загнула в свої тенета,цікава до останньої сторінки.
Людмила Паламарчук, Щиро вдячний за такі теплі слова) Дякую за підтримку ❤️
Після 12 частини змінила свою думку.Мені сподобалось.
Лисичка, Приємно вражений, що історія таки зачепила❤️ Дякую, що поділилися враженнями)
Дуже гарна,емоційна історія кохання
Маряна Дорош, Дякую за вашу думку та враження ❤️ Ціную)
Дратують абсолютно дурнуваті героїні. Наче їм 15 років. Не може відмовити у сексі? Не може висловити свою думку? Я люблю жіночі романи, але такі… героїні викликають у мене роздратування. Якщо прибрати тупість панянки, то цілком нормальний твір. Якщо чесно, то в житті таких жінок я не зустрічала. Данні риси притаманні дітям, а не сформованій людині.
Татьяна, Можу посперечатися на рахунок того, які бувають жінки, чоловіки інфантильні та безвідповідальні не лише в дитячому віці. У багатьох і після 30-40 немає емоційної дозрілості та чітко сформованої особистості і цьому передує ряд обставин та ситуацій. Але мій твір не про ідеальний персонажів, а про тих, хто помиляється, приймає неправильні рішення і потім стикається з наслідками. І тут вже питання: чи може персонаж подолати проблеми самотужки чи ні, чи розуміє він наслідки своїх вчинків.
Дякую за вашу думку та враження від книги. Якщо зумів зачепити - значить не дарма писав.
гарний твір гарні герої дякую автору
Людмила Полохало, Щиро вдячний за підтримку та вашу думку ❤️
Прочитала 13 частин...у вас і в інших авторів,чому жінки виглядають такими пришилепкуватими?Чоловіки ламають їх,витирають об них ноги,кирують їх життями через роки,а ці дурепи, дозволяють їм це знову і знову...ні гідності,ні розуму...і ніякого покарання."Альфа-самці"кирують їх життям,граються як іграшками...Просто гидко...(Без образ....)Чому вони у вас(авторів) такі недалекі?...
Лисичка, Дякую, що поділилися думкою.
Не можу сказати за інших авторів, а за свій твір скажу, що цей роман написаний в жанрі дарк, де основною лінією є складні відносини між героями. Так, герої не ідеальні, але їхню поведінку не романтизую і не виправдовую, а просто намагався показати якою може бути закоханість та не здатність брати відповідальність за свої рішення.
вражаюча історія
Маряна Костюк, Щиро вдячний ❤️
Чудова історія, дякую.
Elizabeth Yevtushenko, Дякую ❤️
Дякую за дуже цікавий сюжет,читала одному вдоху і ще раз дякую
Алла Секліцька, Вдячний за похвалу і підтримку ❤️
Це було абюзивно-маніпулянивно-цікаво.
(В деяких розділах присутні помилки)
Успіхів та натхнення вам надалі авторе.
Алі Віталле, Дякую за вашу думку) Радий, що історія зацікавила❤️
Емоційно!!! Цікавий сюжет. Читала на одному подиху. Рекомендую!! Автору респект!
Таня Пономарь, Дуже приємно ❤️ Дякую за підтримку ❤️
Дякую Вам за цікаву історію
Юлія Василькова, Дякую, що поділилися враженнями ❤️
Дуже сподобалося!
Алина Бондаренко, Щиро вдячний за підтримку ❤️
Дякую за чудовий твір.
Галина Кохан, Дякую за підтримку ❤️
Надзвичайно зворушлива історія !Читала з захопленням.Щире спасибі автору,ви неймовірні !!!
Оксана Леськова, Щиро вдячний за ваш відгук❤️ Приємно читати) Запрошую до своєї новинки)
дякую за цікаву книгу
Юлія Крамар, Дякую за ваш відгук ❤️
це булм дуже емоційна.історія. змусили Ви мене попередживати за героїв. були різні емоції, їх було багато. але зрештою героїв Ваших я полюбила! дякую!!!! пишіть ще.
Lana, Щиро вдячний за вашу підтримку. Приємно, що такі не прості герої полюбилися)
Початок зацікавив)
Ліна Морель, Дякую ❤️Приємно❤️
Дякую за таку напружену,чуттєву ,непросту історію.
Броня Сопилка, Дякую, що поділилися враженнями. Такі відгуки надихають❤️
Навіть у суворих, крижаних чоловіків є серце яке кохає палко.
Людмила Каменецкая, У кожного є серце, яке також потребує любові. Та не кожен здатний дозволити собі таку слабкість. Для багатьох чоловіків кохання - це слабкість.
Автору дякую, за цікаву історію.
Надія Науменко, Щиро дякую за підтримку ❤️
дякую книга прекрасна,багато емоцій,переживань.
Марія Шуфляда, Дякую за підтримку ❤️
дуже захоплююча життєва історія, читала на одному подиху, дуже дякую вам за такі життєві історії, плідної вам праці.
Оксана Пукаляк, Щиро дякую за підтримку та побажання ❤️
Мені дуже приємно ❤️
дякую бажаю успіхів та нових задумів
Лариса Кущенко, Щиро дякую за підтримку та побажання ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати