4 511
“Між пеклом і раєм ”
Анотація до книги "Заборонений рай"
Він — харизматичний серцеїд, який звик брати від життя все, незважаючи на правила і почуття.
Вона — поєднання ніжності й вогню в одній особі. Втомлена від розчарувань у стосунках, все ще вірить у справжнє кохання — те, що не зраджує і не ламає.
Доля зводить їх несподівано і між ними спалахує іскра, яку неможливо ігнорувати. Він хоче спокусити її і довести собі, що кохання не має над ним влади. Вона планує триматися подалі від нього, бо саме такі завжди залишають шрами.
Коли минуле не відпускає, кожен крок назустріч стає випробуванням. Що робити, коли бажання стає сильнішим за власні правила, а дотики зривають заборони? І чи достатньо цього, щоб зламати стіни, які вони роками будували навколо себе?
⚠️Книга містить сцени еротичного змісту, нецензурну лексику, моменти жорстокості. 18+
Вона — поєднання ніжності й вогню в одній особі. Втомлена від розчарувань у стосунках, все ще вірить у справжнє кохання — те, що не зраджує і не ламає.
Доля зводить їх несподівано і між ними спалахує іскра, яку неможливо ігнорувати. Він хоче спокусити її і довести собі, що кохання не має над ним влади. Вона планує триматися подалі від нього, бо саме такі завжди залишають шрами.
Коли минуле не відпускає, кожен крок назустріч стає випробуванням. Що робити, коли бажання стає сильнішим за власні правила, а дотики зривають заборони? І чи достатньо цього, щоб зламати стіни, які вони роками будували навколо себе?
⚠️Книга містить сцени еротичного змісту, нецензурну лексику, моменти жорстокості. 18+
яскраві героїмелодія коханняемоційно і відверто
“Емоційна й відверта історія про протистояння ніжної дівчини та харизматичного серцеїда. Пристрасть сильніша за правила, а сила тяжіння надто сильна. Чи ризикнуть герої переступити межу? Історія захоплює з перших сторінок”
“Вадим — небезпечна спокуса, від якої варто тікати. Кріс — дівчина, яка не збиралася його підпускати надто близько. Та доля мала інші плани. Історія, де почуття сильніші за страх, а пристрасть стирає всі межі ❤️”
Зміст книги: 49 глав
Останнє оновлення: 2 дн. тому
270 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПривіт, друзі❤️
Оновлення цього тижня будуть виходити щодня, окрім вихідних, зранку о 6:00.
Дякую за вашу підтримку і за те, що залишаєтеся зі мною ✨
Добре вони вияснили обставини минулого.
Крісті Ко, Нарешті всі питання обговорили)
Співчуваю Кріс, але мені здається вона перебільшує.
Крісті Ко, Вам не здається.. з їі то характером..
Навіть дуже себе накрутила. Але і її можна зрозуміти, після минулого досвіду важко не подумати про зраду..
Чому колишні з'являються так невчасно. Шкода, що вона знову побачила це. ))
Крісті Ко, Так, видовище болюче і неприємне ((
Побачимо що ж було далі…
Кріс пощастило з бабусею, так підтримує внученьку.
Лана Сетман, Бабуся її дуже любить ☺️
Кріс так мило виправдовується)
Мар Тен, Трохи розхвилювалась наша білявка☺️
Ось це так, прокинулась, лежить собі, думає, а тут такий сюрприз під боком))
Мар Тен, Сюрпрайз-сюрпрайз з самого ранку)
Вадим вже поплив, Кріс його тільки наздоганяє))
Мар Тен, Ті останні шоти явно були зайві)
Вадим дуже правильно говорить, підтримка близьких має велике значення
Мар Тен, Це справді дуже важливо❤️
Між ними аж іскри летять)
Мар Тен, Дужее вже палає між ними❤️
Обожнюю таких подруг: які можуть підтримати у важкий час. Вона сильно підтримує Кріс.
Лана Сетман, Так, це дуже цінно✨✨✨
Які ж красиві візуали)
Мар Тен, Дякуую❤️
Ну зрозуміло все з тим Сергієм, що і треба було очікувати
Мар Тен, Ага, ще той гівнюк виявився((
Як ж класно Вадим вміє контролювати свої емоції)
Мар Тен, Насправді не завжди виходить у нього, іноді добряче псіхує. Але він знає свої способи зняти стрес…
Дуже милий Вадим, як він ще отак здалеку, але вже хвилюється за Кріс))
Мар Тен, Сам того не підозрюючи, вже піддався її чарам✨
Оце закручується. Ренат мстивий, ще завдасть багато проблем(
Мар Тен, О так, Ренат непростий чоловік.. Таких краще не злити(
Аліса справжнє стерво. ((
Крісті Ко, Стерво це ще мʼяко сказано..
Але не все так просто
Чудовий в період побачень я за них рада.))
Оце так зустріч на прикінці розділу. )))
Крісті Ко, Квітково-букетний період ❤️
О таак, несподіваний поворот…
Захоплюючий опис близькості! ❤️
Лана Нова, Дякую❤️
Тішусь, що вам сподобалось✨
Ого, Вадим вміє бути романтиком! ❤️
Лана Нова, О так, навіть дуже. Хоч він поки про це ще не підозрює❤️
Заробив Вадим плюсик, що не образився, не чекав, а одразу поїхав. От тільки якщо чекатиме до завтра, то розминуться, поїде(( А Кіра часом не буде героїнею наступної історії?)
Лана Жулінська, Вона мені теж дуже подобається, з перчинкою)
21. А Вадим дуже й дуже романтичний. А цей поцілунок❤️ Цікаво чи зуміє зупинитися Кріс, бо Вадим, навіть не думає;)
Тея Калиновська, Таак, вийшло дуже навіть романтично ❤️
Вадим точно не думає зупинятись. Змій-спокусник)
Страшніше за голодного чоловіка, лише голодна жінка) Молодець Вадим)) тепер із правильного боку підбирається до Кріс))
Тея Калиновська, Вадим ще той стратег.. ахах❤️
Вадим без звичного режиму «нахабного мачо» виглядає навіть більш симпатично) і взагалі негоже, таким молодим дівчатам ходити в темряві самим– правильно каже Вадим)))
Тея Калиновська, Навіть милий виглядає, коли не говорить дурниць.. ахах)
Але тут згідна, повівся гарно☺️
О ні, і як я так швидко дочитала до останньої проди? Ще й на найцікавішому завершили.
Ну що, рада, що Кріс так швидко не здається, треба трохи нерви потріпати Вадиму. Хай ще поревнує трохи, але й самій достобіса цікаво, хто то її підвіз)
Лана Жулінська, Ви дуже швидко прочитали ✨
Вже добряче тріпає, ахах)
Вадим ревнує, аж пара з вух іде…
Вже скоро все дізнаєтесь✨
Неймовірна бабуля: і зовні, і всередині. Дуже мудрі поради дала, шкода, що Кріс вирішила з країни поїхати.
Лана Жулінська, Бабця і справді вогонь))
Кріс рубає з плеча. Не поговоривши вирішила втекти. В ній говорить образа і вона навіть не підозрює що побачене відрізняється від реальності)
До речі, ви дужеее швидко читаєте ❤️
Якщо Вадим зараз піддасться під тиск Аліси і допоможе зменшити термін Ренату, то я в ньому розчаруюсь повністю(
Лана Жулінська, Він мусить думати як свою білявку повернути, нема часу киснути☺️
Вже й Вадима стало шкода( А ще на такій інтризі закінчили, чекаю на продовження)
Ларія Ковальська, Шкода, не те слово❤️
Він ж навіть не здогадувався, що таке могло бути.. от і як тепер білявку переконати, що нічого не було?)))
Скоро вже все буде відомо. Ще трішечки❤️
Таки парні тату, та ще й з таким змістом)) Ох побачила спойлер у тік тоці, боюсь читати, бо очікую той момент. Зараз все так добре, ідеально.
Лана Жулінська, Ахах.. Ваші емоції безцінні❤️
Не будьте такі категоричні до нашого чорнявого красеня☺️
Наступний розділ все прояснить)
Не легко зараз буде чорнявому. Слова... слова... а очам своїм Кріс вірить більше.
Дуже цікаво хто її привіз. Може то тато?
Олена Родан, Ех, нелегко не те слово(
Після минулих розчарувань, важко просто повірити на слова, якщо очі бачили… Боляче, образливо і характер вибуховий. Комбо)
Не буду поки відкривати карти❤️
Круто. Спільне тату.))
Крісті Ко, Вийшло дуже романтично ❤️
Аліса вчасно повернулася, щоб все зіпсувати.
Лана Нова, Зазвичай колишні завжди повертаються невчасно… ех
Особистий супергерой, якій завжди поруч в потрібну хвилину! Рада за Кріс, хоча їй зараз не легко.
Лана Нова, Нелегко, але не все так страшно, як вона уявила)
А супергерой справді постійно поруч останнім часом✨
Ну нарешті поцілунок)) ❤️
Лана Нова, Ми на нього довго чекали, заслужено❤️
Вадиму треба буде добре постаратись, аби помиритись з Кріс, але, можливо, бабуся трішки допоможе)
Ларія Ковальська, Побачимо що буде далі)
Ще декілька розділів і фінал❤️
Боялася, що на перегонах буде сутичка або аварія, а їх накрили. Ну й добре, все обійшлося. А які бомбезні візуали)))
Лана Жулінська, Дякую ❤️❤️❤️
Та я думаю, вже й так чимало аварій у сюжеті, вже досить мучити героїв.. хіх)
Бабуся має рацію. Але ж так хочеться швидше розібратись і палко завершити це непорозуміння❤️
Олена Родан, О так, поскоріш б❤️
Але побачимо, побачимо…
Гарний вибір фільму. ))
Крісті Ко, Теж люблю цей фільм)
Як добре, що її врятувала "червона бандана".
Крісті Ко, О так, тут пощастило, що Вадим вчасно побачив❤️
Знову ця панянка. Сподіваюсь із Кріс буде все добре. ))
Крісті Ко, Любить приходити, коли її не чекають…
От не треба ніяких брюнеток, все ж добре було, так гарно сиділи)) Ммм, а Вадиму пасує діловий стиль, недаремно Кріс зиркала всю дорогу)
Лана Жулінська, Дуже личить, погоджуюсь❤️
Все було супер, а тут колишня припхалась.. от халепа.
От взагалі не згодна з психологінею)) Як чоловік керує авто, такий і в ліжку...
Лана Нова, Звісно, що це тільки така жартівлива думка… хіх)
Добре, коли є такі подруги, з якими можна відвести душу)
Лана Нова, Нашій Кріс дуже пощастило з подругою❤️
Цікаво, що задумав Вадим? Ренат сам нарвався)
Лана Нова, Про це більш детально буде далі)))
О нарешті))) Не знаю, як Вадим, а я чекала ))) це було солодко, такі вони милі. Ідеальні одне для одного)
Лана Жулінська, Я вже й сама чекала, скажу так чесно)
Добрячий slow burn у мене вийшов❤️
Але іноді, чим більше чекаєш, тим солодше)
Чудова жінка бабуся Ніна, і мудрі поради дає онучці)
Ларія Ковальська, Так, бабуля у Кріс чудесна і дуже розумна❤️❤️❤️
І,... (тут має бути нецензурне слово), Аліса? Аліса??? З чорнявою дитиною? Штольц? Питань багато — читаю, щоб знайти відповіді.
Лана Жулінська, Оо так, треба трішки інтриги, щоб читачі не скучали❤️
Тішить, що зацікавила і викликала такі емоції)))
Ахах пам'ятаю уривок про ролики і чому хлопці лишалися позаду з тік току)))
Лана Жулінська, Ну а хлопці кмітливі.. Ахаха)
Який романтичний вийшов вечір з бургерами у його кофті))) Шкода, що на такій поганій новині завершився(
Візуали дуже атмосферні)
Лана Жулінська, Дякую❤️
Дуже романтично, мені аж заздрісно було, коли писала. Ахах)
Там не все так страшно, як Кріс уявила
Дуже цікава бабця)))
А Лерка в своєму репертуарі... хі-хі))) Пипки рвати вже спішить)))
Крісті ображена, тому і не дає навіть шансу Вадимові щось сказати. А ще як поїде...оу... а може не встигне? Може її Вадим перехватить, чи нас примирення знов очікує через пів року....?
Олена Родан, Мені бабця теж вогонь, ахах)
Хочу теж такою бути в старості. Списала образ своєї сусідки і бабулі чоловіка, ну і плюс своєї фантазії додала. Такий от мікс вийшов)
Лерка така, що може і відірвати.. хіх
Ще трошки і відкриються всі карти. Ми вже на фінішній прямі❤️❤️❤️
Так не вчасно минуле нагадало про себе. ))
Крісті Ко, Дуже невчасно(
Зазвичай так завжди буває ✨
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати