1 463
“Як я стала відьмою”
Анотація до книги "Як я стала відьмою. Учениця"
Це продовження історії Верби - дівчини, яка заради коханого вирішила піти на крайню міру. І тепер вона опинилась у Навʼячому Царстві - потойбіччі, в якому зовсім інші правила і порядки. Де можна зустріти в коридорі язицького бога, потоваришувати з суккубою і закохатися у того, кого боїться кожний в трьох світах...
дуже відвертовладний герой бідна незаймана дівчинаучениця і наставник
Зміст книги: 12 глав
Останнє оновлення: 2 дн. тому
17 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиХм, цікаво, яку ж гру він розпочав?Дякую за продовження))
Svetlana Shimanskaya, Ой, Володар Наві - ще той затєйнік))
Які яскраві образи та описи сцен, ніби крокуєш позаду та бачиш всі події своїми очима)) Мені дуже подобається, як ви пишите дорогий авторе))
Svetlana Shimanskaya, Дякую-дякую-дякую. Надзвичайно приємно таке чути.
Отже, в якості кого ця мрійниця залишилась в нев'ячому царстві? Чим ж Верба зачепила володаря? Своею вродою? Впертістю? Чи наївністю? А ще, таке питаня, чому цей темний та моторошний цар перетворився в свою хижу сутність після поцілунків з Вербою( ще в першій частині)?Дякую за продовження)
Svetlana Shimanskaya, Ось-ось ми дізнаємось, що Вербі запропонує Цар, і в якій якості вона залишатиметься в його володіннях. А от чим вона його зачепила... Це буле інтрига якийсь час, адже можливо, сам Володар ще не до кінця це розуміє. І його перетворення на Звіра, також частково випливатиме з цього.
Цікавий та динамічний сюжет. Чекатиму продовження)
Але я в процесі читання постійно замінювала "господин" на "володар", "господарь" або "пан", "демоніца" на "демониця" і "сукуба" на "суккуб" "(бо латиною succubus i incubus), хоч суккуб і демон для зваблення чоловіків))
Пінкі Пайрот, Мені дууууже сподобалось! І окреме дякую за такий чудовий коктейль слов'янського і міського фентезі)))
Чекатиму продовження!
Цікаво, хід історії очима та відчуттями Чарнави)) Цікаво)) Дякую за продовження))
Svetlana Shimanskaya, Ще один шматочок від неї - і почне розгортатись справжня історія...)
Вітаю з новинкою! Книзі успіху та багато вдячних читачів!
Юлія Куліш, Дуже дякую!
Я б замінила звертання «господине» на пане, володарю, господарю або якесь інше. Трошки вибивається з загальної картини. Це не засудження, а спроба допомогти)) книга справді класна! Дякую
Ірина Гавришук, Дуже дякую. Я зверну на це увагу!
Чарнава дуже допитлива))Дякую за продовження))
Svetlana Shimanskaya, Дякую, що читаєте і коментуєте! Це дуже цінно!
Ой, так от хто така Чарнава)Цікавенько)
Ах, Чарнава ще та пустунка та зваблива штучка ))Детальні описи гарно малюють в уяві картинки сюжету, я в захваті))Дякую)))
Svetlana Shimanskaya, Дякую і вам! Чарнава ще себе покаже))
Нарешті дочекалась продовження! Дякую, Пінкі♥️
Marina, Приємного читання!
Вітаю з новинкою!
Книзі успіху!
Автору натхнення!
Андрій Казкар, Дуже дякую!
Дякую, за книгу і чекаю продовження, дуже захопливо
Logvia, Дякую, що читаєте!
Вітаю з новинкою!❤️
Morwenna Moon, Дуже дякую!
О! Я дуже чекала!!! Сподіваюсь, ця частина буде не менш відвертою, ніж перша!
Elena Petrova, Дякую за ваш коментар. Я теж сподіваюсь не розчарувати ваших очікувань.
Ввтаю Вас з новинкою,Бажаю Вдячних Читачів та Шанувальників,Вашої Творчості,Дякую Вам За Продовження))))))Мирного неба
Tanya, Дуже дякую! І вам мирного неба!
Вітаю вас з новинкою ❤️Успіху ☘️
Марія Таріна, Дуже дякую!!!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати