Вікенд для боса
91 565

Вікенд для боса 18+

Анна Харламова
Повний текст · 153 стор.
246
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 501
Вечірка для боса
№ 1
Вечірка для боса
Вікенд для боса
№ 2
Вікенд для боса
“Брати "SKY"”
Анотація до книги "Вікенд для боса"
Рія.
Ми вперше зустрілись п'ять років тому. Стрімкий роман боса та практикантки. Справжнє шалене кохання, всепоглинаюча пристрасть та мрії, доки він мене не покинув.
І от ми знову зустрілись. Моя сестра і його брат разом. Але є ще дещо - ми знову працюємо разом.

Янг
Я пам'ятаю все і хочу її повернути. Я знаю, що її почуття вирують, так само, як і мої. Вона розбила моє серце, покинувши мене п'ять років тому, але вона єдина хто може його зцілити. Лише вона. Тому я мушу зробити все, щоб повернути її. Тепер - ми працюємо разом. Гра почалась.
Зміст книги: 22 глави
Глава 1
Глава 2
Глава 3
Глава 4
Глава 5
Глава 6
Глава 7
Глава 8
Глава 9
Глава 10
Глава 11
Глава 12
Глава 13
Глава 14
Глава 15
Глава 16
Глава 17
Глава 18
Глава 19
Глава 20
Глава 21
ЕПІЛОГ. ПОДЯКА.

501 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Ксения Ксения
24.06.2024, 21:58:29

Ну от і ця вже прочитана. Дуже хочеться вірити, що таке кохання дійсно існує. Але потрібно говорити з коханими, а не бути правими. Не завжди те що бачимо є насправді. Так вони дійсно молоді і зелені амбіції по переду всієї планети.Але 5 років це забагато, говорить та яка пішла без пояснень)))) Я за них дуже рада, тільки мені мало діток))) Залишилися остання книга яку не прочитала)) Дякую сонечко за емоції.

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
29.06.2024, 12:11:32

Ксения Ксения, Ааааа бо я ж думаю, що ти вже все перечитала)
Будемо тебе ралі бачити в гостях) Лейла та Лука прокатають з вітерцем)))
Дякую, моя люба за смаколик! І до написаних історій та нових!) Цьом)

avatar
Нінчик
07.05.2024, 12:00:24

Дякую, за неймовірну історію кохання. Одна помилка і стільки років розлуки,але добре що герої змогли подолати перешкоди і пронести і далі своє кохання з продовженням у вигляді донечки. Вони заслуговують на щире кохання. Бажаю натхнення Автору ви дуже талановиті.

Анна Харламова
08.05.2024, 19:26:04

Нина Церковная, Моя люба, Натхненнице, я завжди надихаюсь коли бачу ваш коментар!!!
Щиро дякую, що звернули увагу і на цю книгу та подарували їй свій час та увагу!!!
Мені надзвичайно приємно!!! Дуже приємно знати, що ця історія кохання подарувала гарні емоції та враження!!!
Так, вони пройшли всі перепони бо вони кохають одне одного понад усе на світі. Їхнє кохання вічне. Тепер вони сім'я і на них чекає лише щасливе майбутнє.
Дякую за теплі слова, щирі емоції та наснагу писати нові книги!
Трохи більше про новинки в телеграм)
Обіймаююю міцно-міцно!!! До нових книг!!!
Мирного дня!!!

avatar
Надія
15.01.2024, 22:14:14

Неймовірна історія!!!! Наші герої пройшли такий нелегкий шлях і нарешті здобули своє довгоочікуване щастя!!! Дуже рада за них!!! Дякую!!!!! Невичерпного потоку натхнення!!!! Творчих успіхів!!!! Мирного неба над головою!!!!

Анна Харламова
20.01.2024, 11:52:50

Надія, Так, це правда вони багато чого пройшли, багато чого переосмислили та вилікували свої рани, та побороли страхи і все це завдяки їхньому вічному коханню. Щиро дякую за увагу до цієї книги, смачні слова та натхнення!!! Мені надзвичайно приємно, що ця книга торкнулась душі.

Якщо бажаєте більше новин та візуалізацій до книг, все це можна знайти у телеграм https://t.me/book737anna
Ще раз дякую вам за увагу, теплі слова та підтримку! Мирного неба та усіх гараздів!!! До нових книг!!!

avatar
Марина Салывин
14.01.2024, 22:14:08

Як цікаво доля розпорядилася - дві сестри потрапили до фірми братів Скай і одразу зачепили їх, закохали та полонили. Рія та Янг пройшли складний та тернистий шлях до свого щастя: розлуку, непорозуміння, випадковості, які мали фатальні наслідки в їхніх життях. Моментами здавалося, що Рія все-таки не дасть шансу ні собі, ні Янгу, але потім згадувала, що це ж ти, і хепі енду для цих впертюхів бути) Дякую, моя Квіточко, за неймовірну історію кохання, де були сльози і радості, і болю, де були радісні та болісні зустрічі, де кохання долає всі перепони, де підтримка родини найцінніший скарб, де сміх коханої людини чарівна мелодія для вух) Люблю!) Цьомаю)

Анна Харламова
15.01.2024, 14:01:15

Марина Салывин, Оооооо як приємно, що Рія та Янг отримали свою дозу уваги, тепла та гарних вражень удруге!!! Дякую моя люба, що повернулась до цієї пари та їхньої історії кохання. Так, дійсно що в цієї пари лише не було. Стільки пережили, стільки боролись, стільки болю та чекання, але це все все привело до їхнього вічного кохання, щасливої сім'ї та дому де є любов. Дві пари і одна величезна сім'я. Ідилія на яку їхня велика сім'я заслужила сповна.
Дякую моя люба за смаколик!!! Не очікувано, як завжди. Я про них не подумала!!! Смачного!!! Тепер цікаво, що ж ти наступне обереш!!! Дякую!!! Обіймаююю міцно-міцно і до старих та нових книг!!! Цьомаю!!!!

avatar
Валентина Хомяк
06.08.2023, 15:27:51

Дякую, Ваші історії неймовірні,надихаючі .Бажаю Вам мирного неба, жіночого щастя , вірних друзів та підписників. Натхнення

Анна Харламова
14.08.2023, 18:35:27

Валентина Хомяк, Вітаю, люба Натхненнице! Щиро дякую, що продовжуєте дарувати час та смачні враження моїй творчості. Тішусь, що і ця книга подарувала гарні емоції.
Якщо забажаєте, запрошую у телеграм - тут всі новини.
https://t.me/Anna_writen
Ще раз дякую. Мирного неба та усіх гараздів! Обіймаю!

avatar
Ірина Тимань
27.04.2023, 13:07:11

Радію що прочитала і цю історію у вашому виконанні....Як одна помилка може поламати життя двох людей і я дуже радію що Рія і Янг змогли почути один одного поговорити розставити все на свої місця і бути разом щасливими..... Одна зустріч а скільки пристрасті і великого кохання це незабутньо... Дякую Анно))))

Анна Харламова
29.04.2023, 17:01:02

Ірина Тимань, Вітаю, моя люба Натхненнице!!! Щаслива, що ця пара до смаку та потішила своєю історією кохання.
Дякую за ейфорії від теплих, смачних емоцій та вражень!!! Я щаслива знати, що ви посмакували і ці історії торкнулись серця. Це мій стимул братися за нові ідеї та писати нові книги. Дякую моя люба!!! Обіймаю міцно-міцно і до нових книг)

avatar
Rinka Asaeva
21.04.2023, 11:14:24

Це просто неймовірна історія) як одна прикра помилка іноді може погратись з долею людей( шкода втрачених років, і скільки всього довелось пережити Рії та Янгу( але дуже радію тому, що все вирішилось і попри все, вони знову разом, щасливі, закохані та мають неймовірний подарунок долі - донечку)

Анна Харламова
21.04.2023, 20:58:35

Rinka Asaeva, Мммм моя люба Пташечко, щиро дякую, що подарувала свій час та неймовірні враження до книги. Радію, що ти отримала гарні та теплі враження від історії кохання Рії та Янга) Це моя персональна нагорода!!!!
Так, вони багато чого пройшли, подолали і от тепер мають свій персональний рай, там де їхні душі, серця та тіла співають в унісон і поєднані назавжди!!! А їхнє маленьке творіння - це витвір нереального кохання)
Дякую моя люба за Кайф кайфезний!!!! Обіймаю міцно-міцно і до нових книг) Цьом)

avatar
Марина Салывин
12.04.2023, 23:20:10

Нарешті я наважилася відпустити Рію та Янга прочитавши їхній хепі енд)) Мммм, їхнє життя після важких років розлуки тепер сповнене щастя, радості, кохання, сміху, затишку, шаленства)) Вони заслужили те, що мають, один одного, родину, друзів. Їхнє кохання таке сильне, що змогло пройти всі випробування на міцність, зміцніти ще більше і пробачити все і всіх, хто хоч якось мав відношення до їхньої розлуки. Миритися з голосними стогонами добре, але про розмови не варто забувати, якщо, звичайно, причина сварки не була надумана і спровокована для солодко-шаленого примирення)) Дякую, моя Квіточко, за ще одну крутезну історію кохання! Вітаю тебе з закінченням цієї історії і циклу «Sky», який буде захоплювати нових читачів, відносити їх у світ насолоди, кохання і щастя)) Люблю! Цьомаю!

Анна Харламова
17.04.2023, 14:52:14

Марина Салывин, Оййййй ти їх не відпускаєш, це точно!!! Коли забаєається в гості - вони і я ласкаво просимо)))
Так, вони змогли пройти не легкий шлях, подолання депресії Рії, дурбецельної поведінки Янга... І от доля подарувала знову зустріч. Це зустріч зцілення. Доля знала, що ці двоє назавжди одне ціле, тож хепі ЕНД був їм гарантованим.
Четвірка Скай щасливі, закохані, мають величезну родину та емперію потужного бізнесу. Дитячий сміх, красуні дружини - братам Скай пощастило, як і сестричкам - бо ці брати, для них цілий всесвіт.
Я дуже щаслива, що ці пари, їхні історії кохання, ти полюбила та вболівала за них кожного разу, навіть тоді коли вони партачили)
Вони навчилися миритися, слухати і розуміти одне одного, а Олімп і так підкорений ними)
Дякую за натхнення, за враження, за те, що ти надихаєш на кожну главу!!!! Люблю і обіймаюююю міцно!!!! Ще дві щасливих парочки є))) До нових та вже написаних книг!!! Цьомаю)

avatar
Наталія
08.04.2023, 11:40:14

Вибач сонце мене мантелепу таку забудькувату....
Прочитала , а про коментар забула (
Вітаю тебе з завершенням книги про ще одне сімейство Скай
Вони неймовірні... Заради свого щастя подолали багато болю,сумнівів та навчились знову кохати і берегти один одного Хоча їх любов не здолали час, а ні відстань лише внесли корективи та зміцнили їх почуття , що дало продовження у донечці Сподіваюся, що вони наздоженуть старше сімейство Скай ,але це вже інша історія....
Дякую тобі моя хороша за все! Дякую за книги,які допомагають поринути хоч на мить у мирне та безхмарне життя....
Мирного неба, творчої наснаги, невтомних ручок, здоров'я, підтримки рідних та читачів! А ще неймовірного натхнення, щасливого муза та радістих митей тобі! Ціную! Люблю! Міцно обіймаю!

Анна Харламова
12.04.2023, 20:19:57

Наталія, Моя люба, ну, що ти я все розумію!!! І звичайно знала, що отримую від тебе смаколик бо це традиція!!
Дякую, дякую моя люба Красунечко за вир емоцій, вітання, побажання, кайф кайфезний, враження під книгою, які надихають кожного разу на нову главу. Твоя підтримка безцінна!!! Я завжди чекаю від тебе смаколиків бо це мій заряд кайфу та наснаги!!!!
Ооо так, ця пара пройшла багато випробувань і врешті-решт доля подарувала їм їхній персональний рай, солодкий, нестримний та найдорожчий серцю!!!!
Вони щасливі, закохані, мріють та втілюють мрії у життя.
Дякую моя люба за емоції та натхнення!!! Міцно, дужеееее міцно обіймаю моя мила!!! До нових історій про шалене кохання!!!!
Мирного неба та усіх гараздів моя хороша!!!

avatar
Kate Mag
04.04.2023, 19:46:22

Дякую тобі за можливість дізнатися долю Рії та Янга! Вони такі милі!))) Шкода, що чиясь випадкова помилка може коштувати комусь щастя чи років життя... Хай все у всіх буде солодко, дахозносно та незабутньо - як у цієї невгамовної четвірки!!!

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
12.04.2023, 20:16:39

Kate Mag, Думаю, пройдусь по книгам і тут бац - два коментаря. Я в шоці, сповіщання не було(
Ммммм я зараз усміхаюсь на всі 32!!!! Кел буде знову обдарований солодкою увагою!!!! Аааааа Кайф кайфезний!!!! Це моє натхнення, величезна наснага знати, що ти повертаєшся до красунчика!!!! Емоції дахознос!!!! Дякую моя люба Бубонько за кайф кайфезний!!!
Оооо це правда бог з Олімпу!!!! Почесне місце!!!))) Обіймаю!!!!!

avatar
Лілія Пісня
04.04.2023, 20:46:25

Дякую за цикл братів " Sky" я від них просто шаленію. Стільки пристрасті, тепла, кохання, гарних емоцій - не передати словами. Раджу усім. Це неймовірні книги. Дякую, Анно за вир почуттів. Йду до вашої новинки "вона мій бос".

Анна Харламова
05.04.2023, 12:07:53

Лілія Пісня, Моя люба Пташечко, щиро дякую за шквал смачних емоцій!!! Радію, що ці пари припали до душі та серця!!! Це моя нагорода та стимул писати ще краще!!!! Дякую за час подарований книзі за смаколик!!! Обіймаю міцно-міцно і до нових книг!!! Цьом)

avatar
Reader Lana
04.04.2023, 08:59:01

Дякую Кицю за неймовірну історію ♥ Насолоджувалася разом з героями) переживала разом з ними, а тепер дуже тішуся за них! Доля приготувала їм нелегке випробування, показала "як це жити одне без одного", проте......потім нагородила безцінним подарунком)) ооо....тепер Янг нікуди не відпустить свою Колібрі) їм хватило п'ять років, щоб відчути весь біль та розпач.....
Дякую ❤️❤️❤️ Чекаю на нову шалену історію)) Обіймаю міцно-міцно ♥ Заціловую усю ❤️❤️❤️

Анна Харламова
05.04.2023, 12:05:42

Reader Lana, Моя люба Полуничко, я дуже щаслива, що книга подарувала теплі емоції, смачні враження та насолоду)
Це і ж моя нагорода та натхнення на нові книги. Щаслива отримувати такі смачні слова та знати, що читати цю книгу в кайф!!!
Так, ця пара подолала багато всього і нарешті має свій заслужений рай. Тепер вони його плекають, захищають та просто насолоджуються своїм коханням та міцною сім'єю)
Дякую моя люба Полуничко за кайф кайфезний!!! До нових книг!!! До нових історій смачного кохання!!!) Обіймаю міцно-міцно, моя люба ❤️❤️❤️❤️Цьомики)

Вітаю із завершенням! Історія неймовірна. Таке палке кохання як у Рії та Янга не зникає з часом. Воно міцнішає та здатне витримати багато перепон. Янг і Рія закохалися, будували плани, а потім доля їх розлучила, неначе влаштувала перевірку
почуттям. Проте почуття витримали, хоч серця і були практично розбиті. Вони чекали зустрічі знову, сподівалися, вірили! І цей день настав. Він став початком нових стосунків Рії та Янга. Тепер вони по-справжньому цінуватимуть одне одного, свою родину. Щастя їхнє безмежне і безкрайнє, Олімп! Дякую люба Анно за цю чудову історію. Вона наповнює моє серце ніжністю і затишком. Це чудово!!! До зустрічі!!!

Анна Харламова
05.04.2023, 11:52:25

Людмила Азорская, Дякую, моя люба Натхненнице, дякую за кожне гарне слово, смачні емоції, дахозносні враження та шалений заряд натхнення та позитиву!!!
Радію, що ви поруч і ціную!!!
Так, ці двоє багато чого пройшли, подолали і депресію, і дурню, якою займався Янг від страждань... І нарешті дочекались нової зустрічі, з'ясували все і тепер лише кохання та щаслива сім'я!!!
Вони щасливі в своєму раю, зі своєю міцною родиною. Все, як треба. Вони заслужили на своє персональне щастя!!! Дякую моя люба Пташечко за емоції, які надихають на нові історії кохання!!!
Обіймаю міцно-міцно і до зустрічі у нових книгах!!! Цьом)

avatar
Неталі МакКензі
04.04.2023, 00:12:47

Дякую люба за цю чудову історію! Так гарно зафіналила! Ця парочка, як ніхто, заслужила це щастя. І це чудово, що в них з'явився другий шанс і, що попри емоційні гойдалки, вони ним скористалися. Не всім це дано. Й від розуміння цього їхні стосунки ще більш цінніші.
Натхненнячка тобі на нові історії та любові читачів!

Анна Харламова
04.04.2023, 18:08:28

Неталі МакКензі, Моя люба, я дуже щаслива знати, що Янг та Рія подарували тобі гарні емоції та враження!!! Це моя найбільша нагорода!!!
Мммм як кайфезно знати, що хепі енд посмакував!!!! Аааа заряджаюсь натхненням, завдяки твоїм смачним словам!!!
Так, ця пара пройшла довгий та насичений шлях і нарешті має своє персональне щастя в своєму персональному раю)
Дякую тобі моя люба Пташечко за те, що ти поруч!!!! Ціную твою підтримку!!! Обіймаю міцно-міцно!!!!!

avatar
ІВУШКА
03.04.2023, 22:44:32

Дякую! Такі прекрасні історії братів і сестер. Гріють серце теплі почуття. Дякую!

Анна Харламова
04.04.2023, 13:58:24

Иванна Лукьяненко, Дякую, моя дорога Натхненнице за теплі враження та дорогі серцю емоції!!! Мені надзвичайно приємно, що ця серія про братів Скай припала до душі та серця!!! Це моя нагорода та наснага писати ще краще!!! Тепер до пані бос, а там скоро і ще один смаколик) Ще раз дякую, моя люба!!! Обіймаю міцно-міцно і до нових книг)

avatar
Віра Вікторівна
03.04.2023, 14:08:13

Дякую за проду, сонце!) Прочитала і тішусь... прямо либа тягнеться такааа!))) Все склалося так, як і повинно)
'' І хай там як, а ми щасливі разом
І нерозлучні, як птахи й весна.
Від радості стискає горло спазмом,
Коли в моїх обіймах засина.
І я не дам в образу свою квітку,
Бо з нею я дбайливий садівник.
І знаю: ми одружимося влітку,
А до весни розширимо квітник,
Маленьким карооким янголятком
Чи хто-зна, може, навіть, і двома.
Вони мене колись покличуть: „Татко!”
Й снігами зігріватиме зима.
З тобою я повірив в неможливе,
Й до " коників " твоїх давно вже звик
В майбутньому одне лише важливо:
Дбайливо доглядати свій квітник.''

/ О. Буяльський /

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
04.04.2023, 13:57:09

Вера, До зустрічі, моя люба Ягідко ❤️❤️❤️

avatar
Ludmila Ivanitskay
03.04.2023, 16:32:11

Вітаю люба Пташечка з хепі ендом історії кохання братів Скай. Янг і Рія пройшли роки розлуки і зберегли своє кохання. Отримали своє сімейне щастя і затишок.
Який збіг долі їх поєднав, потім роз'єднав, а потім знову з'єднав. І на цей раз тримались один одного, боючись зробити, щось не так і втратити все. Брати знайшли кохання і сімейне благополуччя.
Дякую люба за неймовірну історію.
Чекаю твої нові історії.
Творчого натхнення дорогенька, шалених емоцій, легкого пера, вдячних читачів.
Люблю, обнімаю міцно-міцно, цілую.
❤️❤️❤️❤️❤️

Анна Харламова
03.04.2023, 16:44:37

Ludmila Ivanitskay, Дякую, дякую моя люба Красунечко за вир емоцій, вітання, побажання, кайф кайфезний, враження під книгою, які надихають кожного разу на нову главу.
Ооо так, ця пара пройшла багато випробувань і врешті-решт доля подарувала їм їхній персональний рай.
Вони щасливі, закохані, мріють та втілюють мрії у життя.
Дякую моя люба за емоції та натхнення!!! Люблю і міцно обіймаю моя мила!!! До нових історій!!!!
Мирного неба та усіх гараздів моя хороша!!!❤️❤️❤️

avatar
Iryna
03.04.2023, 14:29:41

Дякую Анютка за чудові книги які ноповнюють наймовірними емоціями, що аж до мурашок на шкірі:))) І історії братів Скай теж запали глибоко в серце. Обожнюю твою творчість, натхнення тобі мила:)

Анна Харламова
03.04.2023, 16:41:20

Iryna, Моя люба Пташечко, від душі дякую за емоції, за враження та тепло серця!!! Кожен коментар надихав на нову главу, кожне сонячне слово дарувало мені заряд позитиву. Дякую моя хороша за наснагу писати та творити!!! Вже думаю над новинкою, а сьогодні пані бос)
Радію, що сім'ї Скай захопила та подарувала гарні емоції!!! Щаслива, що пишу для таких чудових людей!!! Обіймаю міцно-міцно і до нових книг!!! Ціную!!!! Цьомаю!!!!!

Від тоді як я почала читати ваші книги, а прочитала я їх майже всі, залишилось три, то хочу сказати що з кожною книгою сюжет все краще і краще. Я отримала массу задоволення від цієї серії. Хочу подякувати вам Анно натхнення і багато читачів. Дякую.

Анна Харламова
03.04.2023, 16:38:54

Наталья Петровна, Ооо так, майже всі книги прочитані вами, моя люба Пташечко!!! Мені надзвичайно приємно, що мої історії дарують вам гарні емоції та враження!!! Щиро дякую за такі гарні слова та підтримку. Надихаюсь вашими словами і вже думаю над новинкою) Обіймаю міцно-міцно і до нових книг!!!

avatar
Раїса Сонце
03.04.2023, 14:29:05

Я в захваті, я в такому захваті, що це просто феєрія почуттів. Анночко дякую за братів Скай та їхніх красунь. Ці книги полонили та захопили. Натхнення вам безмежного.

Анна Харламова
03.04.2023, 16:37:36

Раїса Сонце, Дякую, щиро дякую моя люба Пташечко за враження та емоції від книги!!! Мені надзвичайно приємно, що сім'я Скай зачарувала та подарувала гарні емоції!!! Обіймаю міцно-міцно і до нових книг) Дякую!!!!!

avatar
Анна Харламова
03.04.2023, 13:09:04

❤️❤️❤️Дякую за враження під книгою, любі Натхненники!!!❤️❤️❤️Хепі ЕНД за кілька хвилин ❤️❤️❤️

avatar
Марина Салывин
31.03.2023, 18:14:26

Ну ти і дала, Аню!) Так читачів налаштувати проти змій, шукати винних і все вивернути на збіг обставин) Їм навіть папери не варто було перебирати, бо там навряд чи вони знайшли б щось їм потрібне. І знову збіг обставин. Якби не документи, які потрібно підписати, якби не цікавість Рії, якби Янг не згадав події минулого, то вони так би і блукали в пошуках істини. А зараз вони знають все, знають, що кохання було, є, і буде, щастя вирує) Тепер ще й примножене) Ой, клас, я колись писала про сестричок, і рада, що так і сталося)) Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю! Чекаю з нетерпінням епілогу)) Дуже цікаво, що ти там вигадала їм))

Анна Харламова
03.04.2023, 13:07:30

Марина Салывин, Ааааа як я рада, що зуміла здивувати!!!! Я так цьому рада!!!)
Видно, що дивлюсь детективи, так???!!))))) Хіхі)))
Люблю повороти такі, щоб не було банального і радію, що вийшло.
Це точно, доля влаштувала їм ось це все. Зайшов до кабінету хлопчина і давай збиратись пазл. Все, як треба. Тягар з плечей знято, тепер до щасливого майбутнього. Вони цінують те, що в них є, оберігають та захищають. Все тепер буде, як треба. Кохання, сім'ї та дім наповнений щастям!!!
Дякую, моя люба подруго за те, що надихала мене на кожну главу, це безцінно!!! Дякую за ейфорію від твоїх слів та вражень!!! Люблю і міцно обіймаю моя мила!!! До сьогодні)) Цьом)))

Ой, просто так сталося. Рія та Янг не розлучалися, чекали одне на одного, берегли вірність, страждали, сподівалися, боролися і таки змогли бути разом. Це неймовірно та нереально чарівно. Шкода звісно втрачених років. Проте тепер вони більше цінуватимуть час разом і не витрачатимуть марно на розбіжності та недомовки. Доля у них така. І тепер вони абсолютно щасливі за себе, за сім'ю! Бажаю їм кохання та взаємоповаги на довгі роки!

Анна Харламова
03.04.2023, 13:03:41

Людмила Азорская, Ооо так, вибрик долі, так склалось. Але та сама доля знову подарувала їм зустріч, бо знала, що ці двоє належать одне одному.
Тягар з плечей впав, тепер тільки надолужувати, мріяти та втілювати мрії у життя.
Мммм так і буде, так і буде ці двоє берегтимуть те, що в них є, те, що найдорожче у житті кохання та сім'я!!! Дякую, моя люба Пташечко, що надихаєте мене творити, що даруєте свою увагу та підтримку!!! Завжди з нетерпінням чекаю ваших смаколиків!!! Обіймаю міцно-міцно і до сьогодні, до зепі енду)

avatar
Олена Гушпит
31.03.2023, 18:07:48

Прикрість…Це просто прикре співпадіння непорозумінь, спричинене хворобою…!!! Ніхто не винен, ніхто не зраджував і не відмовлявся…!!!….
Дякую за проду!!! ::))) Хоч тепер все склалося так, як треба!!! ::)))

Анна Харламова
03.04.2023, 13:00:59

Олена Гушпит, Так, це вибрик долі, і так мало статись. Але доля знає, що ці двоє створені одне для одного тому подарувала зустріч через роки. Ці двоє тепер щасливі і дивляться в неймовірне майбутнє.
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції які надихають на нові ідеї!!! Обіймаю міцно-міцно і до сьогодні, до зепі енду!!!

avatar
Reader Lana
31.03.2023, 16:58:56

Якби Софі все пам'ятала, то картала б себе саме більше, що її хвороба стала причиною розлуки на довгих п'ять років...... але як вже сталося. А от доля вирішила зробити приємний подарунок за ті роки їхніх страждань)) і дуже приємний))
Дякую, Кицю ♥, за зворушливу проду ⭐ Обіймаю міцно ♥ Цьомаю ♥❤️❤️

Анна Харламова
03.04.2023, 12:56:38

Reader Lana, Це точно. Добре, що вона цього не розуміє, вона хороша і вона дуже допомагала братам Скай, коли їхніх батьків не стало.
Добре, що Рія та Янг знають правду і тепер можуть скинути тягар з плечей і йти до свого щасливого майбутнього.
Дякую, моя люба Полуничко за кайф кайфезний!!! Продовження вже за мить) Хепі енд❤️❤️❤️ Обіймаю міцноооо і до сьогодні)Цьом❤️❤️❤️

avatar
Віра Вікторівна
31.03.2023, 15:49:12

Доля ... такий фортель викинула!) Добре, що молодята не здалися і змогли знову знайти одне одного. Та ще й не просто поновити стосунки...а ще й поповнити!))) Відвоювали у обставин свою любов!)
''...Любов не купиш... не замовиш в бронь... не збережеш взапас ...
Кажуть... любов'ю...наказує хтось нас...
Любов... "важка"... така ж, як і її відсутність...
Тільки дні... прожиті в ній - найкращі...''
/Взято з мережі/

Анна Харламова
02.04.2023, 21:36:49

Вера, Це точно!!!! Доля зробила викрутас і подарувала їм другий шанс, бо ці двоє створені для того щоб кохати одне одного і робити щасливими.
Все нарешті встало на свої місця і все тепер як має бути)
Кохання це безцінно, кохання велий дар і сім'я то велике щастя і прааця. Ці двоє все це одне одному даватимуть все життя. Завтра хепі енд))))
Дякую моя люба, що надихала кожним словом, віршом, строками мене на цю книгу!!! Обіймаю міцно-міцно і до завтра)

avatar
Наталія
01.04.2023, 10:07:10

Життя цікава штука,як не крути
От помилка Софі коштувала 5 років щастя для Рії та Янга
Але що вже тепер Розібрались з минулим і все
Тепер треба взятись за руки та крокувати у майбутнє де вони наповнять його коханням та дитячим сміхом
Спритні братики що тут скажеш побачили ,завоювали (хтось вперше,а дурачок -вдруге але точно в останнє), закохали та посіяли своє насіннячко красуням сестричкам практично одночасно))
Дякую тобі квіточка! Натхнення тобі, удачі, позитиву , мирного неба та спокійних вихідних

Анна Харламова
02.04.2023, 21:33:15

Наталія, Так, життя дуже цікаве. Іноді немає винних у якихось казусах, так мало статись.
Доля подарувала їм ще одну зустріч, бо ці двоє створені одне для одного.
Дві парочки щасливі, закохані, мріють та втілюють свої мрії у життя.
Завтра смачненький хепі енд)))
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції які надихають на нові ідеї!!!
Обіймаю міцно-міцно і до завтра)
Мирного неба та усіх гараздів моя люба Пташечко!!! Дякую за те, що ти поруч!!! Цьом)

avatar
Iryna
31.03.2023, 16:29:50

Маленька принцеса, татове пташенятко ммммм як це зворушливо. Хоча доля розвела їх на довгі роки але вони вистояли і їх кохання все здолало а внагороду маленький ангелочок:))) Анютка сім'я Скай підкорила мене своєю пристрастю та коханням.

Анна Харламова
01.04.2023, 14:38:58

Iryna, Мммм так, Янг наповнений щастям, він вже уявляє, як робить щасливими вже двох Пташечок, двох своїх принцес) Рія нарешті пізнає радість материнства, а Янг батьківства. Вони будуть чудовими батьками)
Так, вони пройшли нелегкий шлях, і тепер на них чекає лише щастя!!! Дякую моя люба Пташечко, я така щаслива, що ці історії торкнулись серця та душі!!! Це моє натхнення!!! Обіймаю міцно-міцно!!! До хепі енду) Цьом)

avatar
Анна Багирова
31.03.2023, 20:49:53

Ех, а шкода, що все так просто!!! Я вже придбала попкорн і колу, аби смакувати розправою над Шер або Емки, а тут облом!!! Все виявилося таким банальним! Я так не гуляю, хочу крові!!!(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)(⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠) Міцно обіймаю тебе, сонце, і дуже люблю. Дякую тобі, моя красунечко. Цілую.))))

Анна Харламова
01.04.2023, 14:36:30

Анна Багирова, Збіг обставин. Вибрики долі. І пара розійшлась на довгі роки, але та сама доля подарувала їм нову зустріч, бо знала, що ці двоє створені одне для одного.
Що до того, що це банально - без зайвої скромності, скажу, що навпаки. Свіжо, з нотками детективу і новими подіями. Банально було б все-таки, якщо б це було через підлість дівчат, не поділення чоловіка і таке інше.
Люблю писати не таке, як у всіх, а головне життєво) Ще хепі енд)))
Дякую моя люба Пташечко за враження!!! Люблю і міцно обіймаю!!!! До нової глави))

Одна необачність і двоє закоханих розійшлись. Але хто ж знав??? Хвора жінка, яка навіть сама не розуміла про свою хворобу? Чи це доля так разпорядилась? Мабуть таки точно доля, раз після п'ятирічного розставання вони все одно об'єднались. Дякую.

Анна Харламова
01.04.2023, 14:32:21

Наталья Петровна, Так, життя дуже цікава річ. Так, це дійсно доля. Обставини розвели Янга та Рію і ніхто в цьому не винен. Тому доля і дала їм другий шанс на те, щоб вони зробили одне одного щасливими. Ця пара одне ціле, тож топер лише щастя та кохання.
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції!!! Обіймаю міцно-міцно і до зепі енду)

avatar
Анна Харламова
31.03.2023, 13:58:57

❤️❤️❤️Дякую за враження під книгою, любі Натхненники!!!❤️❤️❤️

avatar
Віра Вікторівна
30.03.2023, 09:17:32

Так-так... Рію щось клонить в сон...на неї це не схоже!) Мабуть тому, що там вже є маленька/кий Скай!) Тож не потрібно затягувати з таким важливим моментом... А може і у Різ там теж, якісь незвичності проявляються?)

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
31.03.2023, 13:58:51

Вера, Біжу відправляти главу))) Мить і буде❤️❤️❤️

avatar
Марина Салывин
30.03.2023, 16:01:40

Вечеря пройшла з неймовірними новинами, сміхом, радістю, коханням і ніжністю) Братам Скай пощастило, так само як і сестрам Реншоу, вони були створені один для одного і зустрілися тоді, коли їм це було потрібно. Хоч і пройшли нелегкий шлях до свого щастя, і ще треба трохи поборотися, та незважаючи на це, вони щасливі вже і будуть щасливі завжди, бо разом і кохають) Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю! А сонливість Рії якась підозріла)) Напевно слід чекати ще новин))

Анна Харламова
31.03.2023, 13:58:27

Марина Салывин, Оооо так, ця четвірка знайшла своє, знайшла кохання і тепер ця величезна сім'я буде дарувати одне одному щастя та підтримку.
Кожен знайшов свій рай, Олімп та казку.
Мммм так, сонливість на щось натякає))) І ця новина на них чекає вже сьогодні, як і відкриття таємниці.
Продовження вже за мить)))
Дякую моя люба подруго за ейфорію від твоїх слів та вражень!!!! Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!! Цьомаю)

avatar
Леся Вікрам
29.03.2023, 23:02:48

Так їхня четвірка дійсно благословенна коханням, брати знайшли сестер і вони всі поринули в світ безмежної любові. Дуже кайфова і смачна продочка я в кайфезному захваті від неї. Тепер залишилось дізнатись причину розставання Рії з Янгом і дочекатись їхнього весілля.

Анна Харламова
31.03.2023, 13:56:10

Леся Вікрам, Мммм так, вони благословенні. Вони заслужили на своє персональне щастя.
Дуже щаслива, що все смакує, тішить та дарує гарні емоції. Мені надзвичайно приємно, моя люба Пташечко!!!! Сьогодні відкриються всі карти і ми взнаємо всі таємниці.
Продовження вже за мить.
Дякую моя люба!!!! Обіймаю міцно-міцно!!!!

avatar
Марія Тарасюк
31.03.2023, 13:03:54

добрий день. В мене чомусь не оновлюється ваша книга. Вже другий день написано що є оновлення але немає нових розділів. останній розділ 91

Анна Харламова
31.03.2023, 13:54:02

Марія Тарасюк, Вітаю. Щиро дякую за увагу до книги та підтримку. Продовження буде за хвилину. Глава вже не буде 91 а буде 21 (за правилами Букнет, я мала поєднати глави між собою, але це ніяк не впливає на саму книгу. Все, як і було, просто номер глави останньої буде 22)
Ці дні були збої, намагалася вирішити. Але вже за мить буде оновлення у великій главі.
Ще раз дякую за натхнення та за те, що обрали мою творчість для гарних емоцій!!!
Обіймаю з найкращими побажаннями добра!!!

Як гарно! Брати і сестри. Разом назавжди. Кохання таке чарівне. Взаємне, пристрасне, ніжне, захоплююче. Кохати і бути коханим - найкраще у житті. Кел і Янг зустріли ідеальних дівчат. Різ і Рія зустріли суджених. Далі лише ДОВГО І щасливо разом і назавжди!!!

Анна Харламова
31.03.2023, 13:49:11

Людмила Азорская, Ооо так, це подарунок долі. Кожен з них щасливий, закоханий і це все одна велика гарна родина.
Любляча родина.
Для цього ми і прийшли на цей світ, кохати та любити.
Оооо так!!! Довго і щасливо з поповненням у родині!!))) Продовження вже за мить)))
Нарешті дізнаємося, що розлучило нашу парочку.
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції які надихають!!! Обіймаю міцно-міцно!!!!

avatar
Reader Lana
30.03.2023, 11:25:57

Дуже зворушлива продочка❤️
Тішуся за цей квартет страшенно!!!
Дякую, Кицю ♥, за емоції) Обіймаю міцно ♥ Цьом цьом♥♥♥

Анна Харламова
30.03.2023, 19:37:55

Reader Lana, Мммм дякую, моя люба!!! Мені надзвичайно приємно, що смачно.
Так ця четвірочка - знайшла в цьому світі найголовніше -кохання)
Дякую моя люба Полуничко за кайф від твоїх вражень!!! Продовження вже завтра в подвійній порції (сьогодні вирубували світло в будинку, тому не встигла написати дві глави).
Дякую!!! Обіймаю міцно-міцно ❤️❤️❤️

avatar
Ludmila Ivanitskay
30.03.2023, 06:41:26

У наших закоханих все добре і гарно. Вони заручені і щасливі. Тепер ще одружитись разом з Келом і Різ. І родина Скай збільшиться ще. А потім і ще, ну дітей вони явно вже наробили в будиночку 69. )))))
Всі щасливі, заручені і головне закохані.
Нарешті пану спокій і щастя.
Тепер ще розібратись, хто або що їх розлучило на ці роки. Розв'язка вже близько.
Дуже чекаю на продовження.
Творчого натхнення люба, нестримної Музи, шалених емоцій, легкого пера.
Люблю, обнімаю міцно-міцно, цілую.
❤️❤️❤️❤️❤️

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
30.03.2023, 19:35:51

Ludmila Ivanitskay, Сьогодні у мене вирубалось світло (в будинку) тому просто не встигла написати сьогодні главу, але завтра буде в подвійному обсязі)
І вже завтра відкриються всі карти... Побачимо, чи Янг щось таки налажав... Обо ні)))
Дякую моя люба Пташечко ❤️❤️❤️

avatar
Олена Гушпит
29.03.2023, 22:42:35

Ох, як гарно!!! Всі помирилися, всі щасливі…!!! Ще б розкрити таємницю їх розлуки…!!!
Дякую за проду!!! ::))) Ммммм, як було гаряче і смачно..!!! ::)))

Анна Харламова
30.03.2023, 13:05:29

Олена Гушпит, Так, щастя, кохання та сім'я - це найголовніше в житті. Вони мають найбільший скарб.
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції!!! Попереду ще цікаві факти та смачний епілог)
Обіймаю міцно-міцно і до сьогодні ❤️❤️❤️

avatar
Анна Багирова
29.03.2023, 19:32:54

Ну щож, обидві пари вже заручені, то можливо й весілля в один день справлять?!))
Дякую тобі, моя красунечко, за продочку та чекаю на продовження з нетерпінням.))
Люблю тебе, сонечко і обіймаю міцно-міцно.)))))

Анна Харламова
30.03.2023, 13:04:22

Анна Багирова, Мммм так, запучені та щасливі. Доля звела їх і подарувала справжнє кохання.
Мммм все може бути)
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції!!! Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!! Цьомаю)

avatar
Maryna Jovbak
29.03.2023, 21:50:23

Незнаю чому радіти цевсе вигадагі персонажі не живі люди їх не існує в реаліїї.
Лічно я перестала радіти за них цеж просто смішно радіти Кохання якого просто напросто немає лише в книзі це все несправжне.
Просто кохання це все туфта.
Дійсно одне що май потрібно в цьому житі це гроші то мущо коханням ти ситий і одітий небудеш.
Просто напросто нерозумію дівчат які радіють що виходять заміш для чого просто для того щоб сидіти дома вічно готувати їжу стірати убирати .
Без кохання людина вільна може робити все що захоче .
Захотіла купити собі щось купила а нетреба гроші складати на памперси і всяку чепуху.
Якщоб стояв вибір між коханням і грошими яб незадумуючися обрала гроші.

Анна Харламова
30.03.2023, 13:03:26

Maryna Jovbak, Вітаю моя люба Пташечко.
Я вірю в кохання, я вірю в його силу і те, що воно може бути навіки. Без кохання неможливо написати гарну книгу, не можливо творити та вдихати на повну. Але це моє бачення та відчуття. Я вважаю, що кожен повинен вирішувати сам, що йому потрібно в житті, як жити і що обирати.
У вас бачення таке і це ваше право, як в людини, яка прийшла в цей світ вільною.
Я ж гадаю, що справжнє кохання дає крила і водночас міцний фундамент.
Кохання, якщо це дійсно кохання це не клітка, не кайдани... Літай - але в парі.
Ці персонажі такі ж люди, як і всі. Навпаки я не люблю книги там де є багато вигаданого (він вкрав її, вона завагітніла, потім його брат сказав, що вона була повією, яку підіслали до нього, але врешті-решт вони покохали одне одного) ось це не реально. Я ж пишу у жанрі реалізм. Але повторюсь, кожен має право жити, як бажає серце.
Я поважаю думку своїх читачок, хоча можу бути не згодною. От тому життя таке чудово, коли ти обираєш, що для тебе важливо.
Ці чотири пари, обрали бути по-своєму щасливими.
Дякую моя люба Пташечко за емоції!!! Обіймаю міцно-міцно і до нової глави)

avatar
Анна Харламова
29.03.2023, 18:40:16

❤️❤️❤️Дякую за враження під книгою, любі Натхненники!!!❤️❤️❤️

avatar
Віра Вікторівна
29.03.2023, 09:32:27

Як я люблю такі моменти... Для мене, це завжди асоціюється з новим етапом життя!) Це як із садочка в школу))) Тому що починається інша сторона життя, а не букетно-цукерочні стосунки. І ці двоє, вже пройшли всі етапи та випробування перед таким важливим рішенням.
''Вінчання душ - це так невипадково
Лиш знає Бог, для чого їх єдна
Чом моє серце б'ється лиш для твого
Чом я з тобою ніжна і легка
Вінчання душ - це так благословенно
Ще незбагненна досі таїна
Це так незримо, і так вище земно
А я твоя...до безміру твоя
Вінчання душ - це вище ніж блаженно
Це дві зорі, що сяють як одна
Моя без тебе не горіла б певно
Господь велів щоб стрілася твоя'' / V. Abramuyk /

Анна Харламова
29.03.2023, 18:40:03

Вера, Оооо я коли пишу про такі от речі, як освідчення мене вкриває муразами, обожнюю писати про таке
Як приємно знати, що смачно і солодко)
Ха-ха точно підмічено, як з садочка в школу)
Сто відсотково, вони вже пройшли всі свої випробування і тепер лише робити одне одного щасливими. І радіти щастю своїм рідним, до яких сьогодні в гості)
Мммм як гарно, прекрасно, смачно та солодко. Ейфорія та краса!!!
Дякую моя люба Ягідко за смачні слова та враження, це кайф!!! Ммм а строки... Насолода!!! Обіймаю міцно-міцно і цьомики)
Продовження вже на сайті)

avatar
Марина Салывин
28.03.2023, 22:32:05

Капець, як же ж складно складається той пазл під назвою «розгадай, хто розлучив». Факти про Емму приємно шокували. Та наостанок вона могла зробити все що завгодно. Їм реально потрібна допомога детектива. Але то все з понеділка, бо зараз у них «медовий місяць» передвесільний, де вони будуть шаленіти, палати, кохати і доводити один одному раз у раз, що це все насправді, зараз і назавжди) Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю! А слова Янга, то як мед для моїх вух, справжня обітниця))

Анна Харламова
29.03.2023, 18:36:51

Марина Салывин, Оооо ще й як важко. Це було п'ять років тому, та й до того ж в Бостоні. Могли якісь документи і пропасти.
Реально хто знає, що ображеним дівулям закортить зробити, навіть попри те, що вона пішла з фірми.
Оооо так, вони тішаться, кохаються та надолужують час. Тепер ця парочка також має що розповісти Келу та Різ)
Можливо і звернуться до когось, бо це реально така плутанина, що капець, але може щось таке буде, що підштовхне до інформації.
Дякую моя люба подруго за ейфорію від твоїх слів та вражень!!!! Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!! Продовження вже на сайті) Цьом)

avatar
Наталія
29.03.2023, 00:06:41

Мммм яка пропозиція на пам'ятному місці
От тільки минуле аж надто заплутаним виявилося
Он навіть Емма щаслива і не мала причин їм шкодити
Сподіваюся що зможуть нарешті розплутати цей клубок
Дякую тобі! Натхнення, здоров'я, мирного неба над головою, підтримки читачів та тихої ночі

Анна Харламова
29.03.2023, 14:11:59

Наталія, Ооо так, серед квітів... Серед смачних спогадів утворили ще один, який зробить їх сім'єю)
Реально заплутане. Та й п'ять років тому все сталося і до того ж в Бостоні. Тож треба дуже постаратись все допетрити їм обом.
Це точно, Еммі було вже до лампочки вони.
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції!!! Обіймаю міцно-міцно і до сьогодні)
Мирного неба, перемоги, насолоди від життя та усіх гараздів!!! Цьом)))

avatar
Анна Багирова
28.03.2023, 20:44:57

Ну все, пропозиція зроблена, мільйон "так" отримано! Тепер вперед, на пошуки шкідливого гада чи гадини, яка посміла їх розлучити!!!)) Чекатиму на продовження з нетерпінням. Дякую тобі моя краса, за продочку. Люблю і обіймаю міцно-міцно.)))

Анна Харламова
29.03.2023, 14:09:49

Анна Багирова, Оооо так, їхній персональний рай отримано, тепер лише щастя та кайф!!!
Обов'язково ці двоє знайдуть того, хто так вчинив.
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції які надихають!!! Люблю і Міцно обіймаю!!! До сьогодні)
Цьом)

Ура, ура,ура. У мене аж метелики запурхали в животі, я як представила собі цю картину. Вони отримали своє. Я дуже рада за головних героїв. Дякую, дякую.

Анна Харламова
29.03.2023, 14:08:02

Наталья Петровна, Ммммм як приємно чути!!!!! Ааааа я в кайфі кайфезному!!! Радію, що смачні емоції отримані!!!)
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції!!! Продовження вже сьогодні) Обіймаю)

avatar
Iryna
28.03.2023, 17:35:42

Ммммм я аж розчулилась від пропозиції Янга. Як це зворушливо Анютка:)

Анна Харламова
29.03.2023, 14:07:12

Iryna, Мммм як приємно) Я коли писала, то затамовувпла подих. Ця пара заслужила на свій рай!!!
Дякую моя люба Пташечко за смаколики, які тішать та надихають!!! Обіймаю міцно-міцно і до сьогодні)

avatar
Reader Lana
28.03.2023, 16:53:36

Ммм......пропозиція)) вони і так довго були в розлуці, тому треба надолужити згаяний час та "наробити" багато маленьких Скайчиків))))
Дякую, Кицю ❤️, за неймовірну продочку) Цьомаю ❤️ Обіймаю міцно-міцно ♥♥♥

Анна Харламова
28.03.2023, 17:13:17

Reader Lana, Оооо так!!!! Нарешті це сталося!!!! Урааааа!!!!!!
Ха-ха на Олімп і робити боженят))))
Це вони можуть)))) Дякую моя люба за смаколики, настрій та натхнення!!!!
Обіймаю міцно-міцно ❤️❤️❤️ Цьомаююююю ❤️❤️❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше