157
“Поезія народів Аквілону”
Анотація до книги "Вигнанка з ковену"
Ця епічна поема присвячена життєвому шляху Айсіналії Сабах-Рун, сатріанської вештіци, яка наважилася кинути виклик жорстокому укладу життя свого народу та спробувати змінити королівство Моран-Тан на краще, шукаючи світле майбутнє у мирному житті із імперією Аквілон. Айсіналія пройшла довгий та тернистий шлях до своєї мети, щоб заслужити повагу свого народу та неприязнь ворогів, яким не сподобалися її радикальні реформи.
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з крутим твором! натхнення та успіху вам!
Тесса Лавгуд, Дуже дякую)))
Важко вже читати стає
Ірина Скрипник, Це теж поетична версія старої трилогії у прозовій версії, котра просто доповнює загальну картину світу. Та й сатріанські легенди одні із самих складніших в сприйнятті через їхню термінологію та культурні особливості населення островів Моран-Тану. Сатріанці довго були вигнанцями, розколювалися на три гілки племен, змінювали монархію на класову систему із матріархатом та фіктивною монархією і тільки потім об'єдналися знову в один народ із домінуючим новосатріанським діалектом, а "Темна говірка" іноді в церемоніях чи старих назвах зустрічається.
Сама ж історія Айсіналії зламом стала, котрий поклав край вічному протистоянню між імперією Аквілон та королівством Моран-Тан і вона змінила багато чого в житті свого народу. Деякі чинили спротив, залишаючись вірними Ватроназу, тобто Культу Полум'я, і не бажали переходити у більш цивілізовану віру. До сих пір Айсіналія лишається неоднозначною героїнею, яка хотіла, як краще, але, з точки зору політики, продала Моран-Тан імперії, ставши її вірним васалом.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати