473
Анотація до книги "Весняне танго"
Поліна самотня, має роботу, але іноді трохи сумує. Весна зі своєю квітучою магією має свої подумки щодо цього.
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую за чудову історію кохання
Таня Гасюк, Дуже дякую. Мені приємно, що Вам подобаються мої твори :)
Ех... аж мені закортіло потрапити у той ресторан) Я б там і Поліну, й Катерину, Ксюху, Валю і Аліну запросив на танець! =) З моїм режимом "дім-лікарня-дім-лікарня... до кінця моїх днів", такі розваги та романтика стали лише фантазією. Дякую, що хоч за допомогою подібних творів, подумки я можу відчути цю атмосферу. Сміливо тицяю вподобайку! =)
П. С. Я сам того не помітив, як повільно розбавив свій звичний режим читання "м'яса-кров'яки" любовними романами. Що зі мною коїться?... )
Dark Overlord, Дякую за такий теплий відгук. :) Аж на серці тепло.
З новинкою!
Мару Мар, Дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати