33 279
Анотація до книги "Відчуй"
Життя Іви здається ідеальним: заможний чоловік, успішна робота, стабільність.
Але за цією бездоганністю немає головного — почуттів.
Поруч зі своїм чоловіком, який не визнає емоцій, Іва давно навчилася не відчувати нічого.
Допоки в її житті не з’являється Наіль — самовпевнений, різкий і до біса живий.
Він бачить Іву наскрізь, доводить її до сказу… і стає її новим діловим партнером.
І з кожною зустріччю руйнує той холодний світ, у якому їй так довго було безпечно.
* трохи лайки
Але за цією бездоганністю немає головного — почуттів.
Поруч зі своїм чоловіком, який не визнає емоцій, Іва давно навчилася не відчувати нічого.
Допоки в її житті не з’являється Наіль — самовпевнений, різкий і до біса живий.
Він бачить Іву наскрізь, доводить її до сказу… і стає її новим діловим партнером.
І з кожною зустріччю руйнує той холодний світ, у якому їй так довго було безпечно.
* трохи лайки
любовний трикутникдуже емоційно
Зміст книги: 44 глави
Останнє оновлення: сьогодні
81 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМій тгк: https://t.me/chapt_1
тут збиратиму усі візуали до своїх книг
Ох і класний роман Дякую.
Olena Pulupiv, ❤️❤️❤️
Ох....як щемливо! Дуже хвилювалась за героїв і сподіваюсь, зрештою кохання переможе!
Коментар видалено
Немає такого поганого,що би не вийшло на добре,але це не той випадок.Напевно з їхнього розставання нікому не стало легше...на жаль!!!
Дякую за емоції!!
я думала що вона поїде а потім виявиться що вагітна від Наіля. А тут Наіль з дитиною... За Іву хвилююсь
Маша Юхимчук, Що ж, герої пішли трохи іншим шляхом)
Прикро за Іву... У Наїля своє життя..
Як це все важко!!!
Іван трошки охолола і їй дуже важко без
Наіля ,якого вона любила понад усе.Хто не робить помилок,кожний з нас, Наіль хотів оберегти кохану,а вийшло,що скрив правду.
Хочеться,що би були разом,дуже!!!
Дуже емоційний розділ. Дякую.
Тетяна Микицей, ❤️❤️❤️
Тільки б не повернулась до того монстра. Я так розумію, що буде друга книга?
Драч Марія, хоча дуже хочеться Іві і Наїлю бути разом
Так не можна!!
Не можна після однієї розмови з братом коханого все перевернути з голови на ноги.На Наїля зі всіх сторін атаки...Смолін,брати,батьки,Іва повинна була розмовляти з ним по іншому,не вміщувати грошові своє матеріальне благополуччя,а так виставила себе меркантильною сукою(вибачте )
Дякую,дуже сильно!!!
Емоційно і безнадійно
Драч Марія, Ох ,як складно і боляче!
Дякую за розмову,натхнення вам і миру!!
Вона це зробила, щоб врятувати Наїля. Мені здається він одружиться. А Іва виявиться вагітною від Наїля. І вони зустрінуться через роки..
Оксана Шинкаренко, цікава думка)
Як тяжко ,коли на тебе одну зі всіх сторін навалюється біда і всі щось від тебе чекають рішень,дій і висновків!!!
Співчуваю Іві,хочеться,що би у неї було все добре!
Це буде дуже серйозна розмова,яка приведе до руйнування стосунків з Наілем...на мою думку.
Може я помиляюся!!!
Макс хоче принизити Іву. Вона покине Наїля???
Драч Марія, А як він зрадив дружину.. так це нічого. Макс просто так не залишить Іву.. думає що вона приповзе до нього буде пробачення просити..
Як же важко Іві!!!
Ситуація така,що ,навіть,порадитись немає з ким.
До Макса йти безумовно небезпечно може закрити дома або ще щось.Наіль не каже правди,може в глибині душі він і хоче так зробити,але це тільки мрії,а житті зовсім по іншому....
Подивимося,що підкажете ви???
Дякую,за те,що ви так емоційно,так реалістично до сліз,до зупинки дихання описали почуття Іви.Я десь підозрювала,що щось бути,але так кардинально????
Я не уявляю, як можна пережити таке і як можна таку ситуацію поправити!!!?
Дякую за емоції!!
Так хочеться продовження
Драч Марія, В такому випадку передай вітання Іві і нехай тримається,ми їїлюбимо і тримаємо за неї кулаки!!!
Не зрадіє,бо він чоловік і має сам все вирішити,а її втручання це наче невіра у нього.Хоча прекрасно її розумію і сама б не змогла б стояти осторонь та просто спостерігати.
Сподіваюсь,коли Наіль охолоне ,то подивиться на ситуацію і з іншої сторони і прийме те,що зараз їм не можна розкидатись допомогою
Думаю що Наіль не зрадіє,він не зможе отримувати допомоги від жінки,тим.більше від коханої...це на мій погляд, а може і не так
Iryna H, ясна річ, не зрадіє, бо її спроби йому допомогти для нього = наражати себе на небезпеку і сумніватися в його можливостях
В якійсь мірі шкода Оксану,що все своє життя присвятила очікуванню чоловіка,який до неї не повернеться
А Макс вичекав момент і починає прицільно бити(
Сподіваюсь,що вони витримають цей ураган
Наіль розуміє,що не все у цьому світі залежить від нього,від їхнього кохання!!
Він, на жаль залежить від родини,від традицій,відяких неможливо відмовитись!
Бідна,бідна Іва!
Щось безумовно діється,впливає розмова з братами.
Але передзвонити коханій людині невже так важко???
Дякую за емоції!!
Затишшя перед бурею...
Мій тгк: https://t.me/chapt_1
тут збиратиму усі візуали до своїх книг
Згодна, Макс монстр. Не виправдовую зраду Іви, але Макс більше фігні народив.
То в Наїля серйозний тил,але чи допоможуть вони знаючи про Іву.Таке враження,що весь світ проти них і як вистояти вдвох проти цього апокаліпсису...
Дуже серйозна розмова брата з братом.Східні родини вони такі там не проходить не поважати старших,особливо батьків,хто знає яке майбутнє чекає на Наіля і Іву???
Дякую за чудову книжку!!
Як же це страшно...А тут ще й на такому заході Іва пішла від нього...Мене саму від адреналіну тіпає.
Як дочекатись продовження???
Тетяна Маркова, Для Макса це справжній ляпас, бо на заході його кинула дружина
Страшно за героїв, дуже. Що ж їх чекає дальше. Не думаю що Макс не буде мститись. Дякую автору. Дуже інтересна книга. Натхнення вам та успіхів.
Макс, щось задумав...
Страшно за Наїля,але ще більше за Іву.Таке собі затишшя перед бурею...Сама вона не піде він -не дасть,а от знищити і викинути-то запросто.
Це називається "золота клітка". Іва прирекла себе на таке життя, але ж серцю не накажеш... шкода їх всіх і Макса також.
Макс підлий щур. Такий чоловік не вартий жодної жінки! Жодної! Якщо він сам не може впоратися з чоловіком, а наймає "биків", то й на жінку руку зможе підняти.
А це підло...Принаймі карти розкриті і все стає на свої місця ...
Історія про Вала затягує з перших рядків
Тетяна Маркова, ❤️❤️❤️
Дякую,уже зазирнула і отримую море задоволення!!!
Iryna H, ❤️❤️❤️
Який Макс підлий,бідна,бідна Іва потрапила в таке болото і невідомо чи вибереться з нього??!!
О,Макс все прорахував і вирішив показати хто є хто...
І коли запахло смаженим,то виявилось,що може бути уважним та турботливим...От його помічниця йому ідеально підходить,вона йому точно все життя заглядатиме до рота
Тетяна Маркова, як-то кажуть, може, коли хоче)
Якщо він знає про Іву і Наіля. Значить він пробачив її зраду з ним...
Дуже зворушливо,ніжно,але у повітрі якесь,як би збирання хмар над ними,Невже Наіль настільки впевнений в собі,у своєму бізнесі,у тому ,що все тримає під контролем,що не звертає на погрози і попередження Максима???
Iryna H, Так, дійсно дуже впевнений (
Як же це все складно...Але і про зустріч з Максом не сказав...
Тетяна Маркова, не сказав..(
Місяць,щоб знищити або відкупитись від Наїля і спробувати повернути все ,як було,але цього не буде...Навіть,якщо
Наіль піде,то минулої Іви вже немає(та і це не та ситуація,де можна відмотати назад
Смолін показує свої"зуби" і свою владу,а може почуття над дружиною?!?.
Дякую!
хм... Схоже це буде історія, де немає гарних і поганих героїв, а є неідеальні люди , і вкожного своя правда і причини для вчинків. Сподіваюсь і з цікавістю слідкую .
Ви посіяли сумнів у такі ніжні почуття..невже Наіль так прекрасно грає роль закоханого???
Драч Марія, Драч Марія, Я не дуже азартна людина,але вірю у добро, ви змогли посіяти зерно недовіри...ха-ха.
Гарного дня!!
Макс так просто її не відпустить.. Їм прийдеться боротися за своє щастя...
Драч Марія, Макс власник... хай повертається до дружини... Я даже незнаю, що повинно статися з Максом, щоб він її відпустив... Вона для нього зручна, гарна картинка..
Іві за себе потрібно було б хвилюватись,бо від таких ,як Макс не йдуть.Він може піти,але не від нього...
Ну от для повного щастя ще колишньої не вистачало(((
Це той момент,коли стосунки себе вижили.Іва переросла їх,їй хочеться більшого,а Макса влаштовує все так ,як є.Йому потрібна маленька,наівна Іва,яка віддано заглядає йому в очі,виконує будь-які забаганки і не сперечається,а її вже немає.
Тетяна Маркова, Макс продумав усе, окрім того, що одного разу Іва припинить буде наївною дівчинкою(
Хочеться сподіватися що вони вже не втратять один одного.
Іва нарешті відчула, що значить находитись поруч з чоловіком, який вловлює кожну потребу чи бажання жінки, бо вона важлива ... Іва, як не дивно, змогла розповісти Наелю свою історію з Максом, довірилась... Дякую! Чекаю продовження
Два чоловіка-два контрасти
Але сьогодні хочеться сказати просто:"Вау"
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати