Відчуй
33 279

Відчуй 18+

Сучасний любовний роман

Драч Марія

Драч Марія · автор

В процесі · 210 стор. · Регулярно оновлюється
232
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 81
Анотація до книги "Відчуй"
Життя Іви здається ідеальним: заможний чоловік, успішна робота, стабільність.
Але за цією бездоганністю немає головного — почуттів.
Поруч зі своїм чоловіком, який не визнає емоцій, Іва давно навчилася не відчувати нічого.
Допоки в її житті не з’являється Наіль — самовпевнений, різкий і до біса живий.
Він бачить Іву наскрізь, доводить її до сказу… і стає її новим діловим партнером.
І з кожною зустріччю руйнує той холодний світ, у якому їй так довго було безпечно.

* трохи лайки

любовний трикутникдуже емоційно

Зміст книги: 44 глави
Останнє оновлення: сьогодні
Розділ 1. Наїль.
09 берез.
Розділ 2. Іва.
10 берез.
Розділ 3. Іва.
11 берез.
Розділ 4. Іва.
12 берез.
Розділ 5. Іва.
13 берез.
Розділ 6. Іва.
16 берез.
Розділ 7. Іва.
19 берез.
Розділ 8. Іва.
21 берез.
Розділ 9. Іва.
24 берез.
Розділ 10. Іва.
26 берез.
Розділ 11. Іва.
28 берез.
Розділ 12. Іва.
01 квіт.
Розділ 13. Іва.
02 квіт.
Розділ 14. Іва.
03 квіт.
Розділ 15. Іва.
06 квіт.
Розділ 16. Наїль.
07 квіт.
Розділ 17. Іва.
09 квіт.
Розділ 18. Іва.
13 квіт.
Розділ 19. Іва.
15 квіт.
Розділ 20. Іва.
20 квіт.
Розділ 21. Іва.
22 квіт.
Розділ 22. Іва.
23 квіт.
Розділ 23. Іва.
24 квіт.
Розділ 24. Іва.
26 квіт.
Розділ 25. Макс.
29 квіт.
Розділ 26. Іва.
30 квіт.
Розділ 27. Іва.
04 трав.
Розділ 28. Іва.
06 трав.
Розділ 29. Наїль.
07 трав.
Розділ 30. Іва.
08 трав.
Розділ 31. Іва.
09 трав.
Розділ 32. Наїль.
14 трав.
Розділ 33. Іва.
19 трав.
Розділ 34. Іва.
31 дн. тому
Розділ 35. Іва.
27 дн. тому
Розділ 36. Іва.
26 дн. тому
Розділ 37. Іва.
23 дн. тому
Розділ 38. Іва.
21 дн. тому
Розділ 39. Іва.
16 дн. тому
Розділ 40. Іва.
13 дн. тому
Розділ 41. Наїль.
7 дн. тому
Розділ 42. Іва.
4 дн. тому
Розділ 43. Іва.
2 дн. тому
Розділ 44. Іва.
сьогодні

81 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Olena Pulupiv
24.06.2026, 16:18:20

Ох і класний роман Дякую.

Драч Марія
24.06.2026, 16:34:34

Olena Pulupiv, ❤️❤️❤️

avatar
Марина Ілюшина
24.06.2026, 11:34:32

Ох....як щемливо! Дуже хвилювалась за героїв і сподіваюсь, зрештою кохання переможе!

avatar
Hrigorii Panchuk
24.06.2026, 11:16:38

Коментар видалено

avatar
Iryna H
24.06.2026, 10:42:50

Немає такого поганого,що би не вийшло на добре,але це не той випадок.Напевно з їхнього розставання нікому не стало легше...на жаль!!!
Дякую за емоції!!

avatar
Маша Юхимчук
23.06.2026, 00:28:19

я думала що вона поїде а потім виявиться що вагітна від Наіля. А тут Наіль з дитиною... За Іву хвилююсь

Драч Марія
23.06.2026, 07:38:53

Маша Юхимчук, Що ж, герої пішли трохи іншим шляхом)

Прикро за Іву... У Наїля своє життя..

avatar
Iryna H
20.06.2026, 14:34:11

Як це все важко!!!
Іван трошки охолола і їй дуже важко без
Наіля ,якого вона любила понад усе.Хто не робить помилок,кожний з нас, Наіль хотів оберегти кохану,а вийшло,що скрив правду.
Хочеться,що би були разом,дуже!!!

avatar
Тетяна Микицей
17.06.2026, 18:26:07

Дуже емоційний розділ. Дякую.

Драч Марія
17.06.2026, 18:37:27

Тетяна Микицей, ❤️❤️❤️

avatar
Лілія Петренко
17.06.2026, 10:03:12

Тільки б не повернулась до того монстра. Я так розумію, що буде друга книга?

Показати 3 відповіді
Лілія Петренко
17.06.2026, 11:55:00

Драч Марія, хоча дуже хочеться Іві і Наїлю бути разом

avatar
Iryna H
17.06.2026, 10:52:43

Так не можна!!
Не можна після однієї розмови з братом коханого все перевернути з голови на ноги.На Наїля зі всіх сторін атаки...Смолін,брати,батьки,Іва повинна була розмовляти з ним по іншому,не вміщувати грошові своє матеріальне благополуччя,а так виставила себе меркантильною сукою(вибачте )
Дякую,дуже сильно!!!
Емоційно і безнадійно

Показати 4 відповіді
Iryna H
17.06.2026, 11:27:25

Драч Марія, Ох ,як складно і боляче!
Дякую за розмову,натхнення вам і миру!!

Вона це зробила, щоб врятувати Наїля. Мені здається він одружиться. А Іва виявиться вагітною від Наїля. І вони зустрінуться через роки..

Драч Марія
17.06.2026, 10:23:46

Оксана Шинкаренко, цікава думка)

avatar
Iryna H
11.06.2026, 11:28:23

Як тяжко ,коли на тебе одну зі всіх сторін навалюється біда і всі щось від тебе чекають рішень,дій і висновків!!!
Співчуваю Іві,хочеться,що би у неї було все добре!

avatar
Iryna H
08.06.2026, 11:09:00

Це буде дуже серйозна розмова,яка приведе до руйнування стосунків з Наілем...на мою думку.
Може я помиляюся!!!

Макс хоче принизити Іву. Вона покине Наїля???

Показати 4 відповіді

Драч Марія, А як він зрадив дружину.. так це нічого. Макс просто так не залишить Іву.. думає що вона приповзе до нього буде пробачення просити..

avatar
Iryna H
03.06.2026, 14:47:30

Як же важко Іві!!!
Ситуація така,що ,навіть,порадитись немає з ким.
До Макса йти безумовно небезпечно може закрити дома або ще щось.Наіль не каже правди,може в глибині душі він і хоче так зробити,але це тільки мрії,а житті зовсім по іншому....
Подивимося,що підкажете ви???

avatar
Iryna H
01.06.2026, 15:15:40

Дякую,за те,що ви так емоційно,так реалістично до сліз,до зупинки дихання описали почуття Іви.Я десь підозрювала,що щось бути,але так кардинально????
Я не уявляю, як можна пережити таке і як можна таку ситуацію поправити!!!?
Дякую за емоції!!
Так хочеться продовження

Показати 2 відповіді
Iryna H
01.06.2026, 16:40:18

Драч Марія, В такому випадку передай вітання Іві і нехай тримається,ми їїлюбимо і тримаємо за неї кулаки!!!

avatar
Тетяна Маркова
29.05.2026, 14:35:47

Не зрадіє,бо він чоловік і має сам все вирішити,а її втручання це наче невіра у нього.Хоча прекрасно її розумію і сама б не змогла б стояти осторонь та просто спостерігати.
Сподіваюсь,коли Наіль охолоне ,то подивиться на ситуацію і з іншої сторони і прийме те,що зараз їм не можна розкидатись допомогою

avatar
Iryna H
29.05.2026, 12:38:47

Думаю що Наіль не зрадіє,він не зможе отримувати допомоги від жінки,тим.більше від коханої...це на мій погляд, а може і не так

Драч Марія
29.05.2026, 12:41:48

Iryna H, ясна річ, не зрадіє, бо її спроби йому допомогти для нього = наражати себе на небезпеку і сумніватися в його можливостях

avatar
Тетяна Маркова
28.05.2026, 17:22:52

В якійсь мірі шкода Оксану,що все своє життя присвятила очікуванню чоловіка,який до неї не повернеться
А Макс вичекав момент і починає прицільно бити(
Сподіваюсь,що вони витримають цей ураган

avatar
Iryna H
26.05.2026, 11:35:32

Наіль розуміє,що не все у цьому світі залежить від нього,від їхнього кохання!!
Він, на жаль залежить від родини,від традицій,відяких неможливо відмовитись!
Бідна,бідна Іва!

avatar
Iryna H
28.05.2026, 12:06:45

Щось безумовно діється,впливає розмова з братами.
Але передзвонити коханій людині невже так важко???

avatar
Iryna H
26.05.2026, 11:36:20

Дякую за емоції!!

avatar
Тетяна Маркова
24.05.2026, 14:38:45

Затишшя перед бурею...

avatar
Маріана Сорбало
19.05.2026, 22:55:52

Згодна, Макс монстр. Не виправдовую зраду Іви, але Макс більше фігні народив.

avatar
Тетяна Маркова
14.05.2026, 14:58:48

То в Наїля серйозний тил,але чи допоможуть вони знаючи про Іву.Таке враження,що весь світ проти них і як вистояти вдвох проти цього апокаліпсису...

avatar
Iryna H
14.05.2026, 13:26:13

Дуже серйозна розмова брата з братом.Східні родини вони такі там не проходить не поважати старших,особливо батьків,хто знає яке майбутнє чекає на Наіля і Іву???
Дякую за чудову книжку!!

avatar
Тетяна Маркова
09.05.2026, 14:21:01

Як же це страшно...А тут ще й на такому заході Іва пішла від нього...Мене саму від адреналіну тіпає.
Як дочекатись продовження???

Драч Марія
09.05.2026, 15:27:54

Тетяна Маркова, Для Макса це справжній ляпас, бо на заході його кинула дружина

avatar
Ольга Скоба
09.05.2026, 13:42:26

Страшно за героїв, дуже. Що ж їх чекає дальше. Не думаю що Макс не буде мститись. Дякую автору. Дуже інтересна книга. Натхнення вам та успіхів.

Макс, щось задумав...

avatar
Тетяна Маркова
08.05.2026, 18:51:29

Страшно за Наїля,але ще більше за Іву.Таке собі затишшя перед бурею...Сама вона не піде він -не дасть,а от знищити і викинути-то запросто.

avatar
Марина Ілюшина
08.05.2026, 17:09:06

Це називається "золота клітка". Іва прирекла себе на таке життя, але ж серцю не накажеш... шкода їх всіх і Макса також.

avatar
Маріана Сорбало
07.05.2026, 22:09:29

Макс підлий щур. Такий чоловік не вартий жодної жінки! Жодної! Якщо він сам не може впоратися з чоловіком, а наймає "биків", то й на жінку руку зможе підняти.

avatar
Тетяна Маркова
07.05.2026, 20:27:04

А це підло...Принаймі карти розкриті і все стає на свої місця ...
Історія про Вала затягує з перших рядків

Драч Марія
07.05.2026, 20:36:01

Тетяна Маркова, ❤️❤️❤️

avatar
Iryna H
07.05.2026, 20:12:24

Дякую,уже зазирнула і отримую море задоволення!!!

Драч Марія
07.05.2026, 20:16:01

Iryna H, ❤️❤️❤️

avatar
Iryna H
07.05.2026, 20:14:27

Який Макс підлий,бідна,бідна Іва потрапила в таке болото і невідомо чи вибереться з нього??!!

avatar
Тетяна Маркова
06.05.2026, 13:00:57

О,Макс все прорахував і вирішив показати хто є хто...
І коли запахло смаженим,то виявилось,що може бути уважним та турботливим...От його помічниця йому ідеально підходить,вона йому точно все життя заглядатиме до рота

Драч Марія
06.05.2026, 13:08:07

Тетяна Маркова, як-то кажуть, може, коли хоче)

Якщо він знає про Іву і Наіля. Значить він пробачив її зраду з ним...

avatar
Iryna H
04.05.2026, 15:54:44

Дуже зворушливо,ніжно,але у повітрі якесь,як би збирання хмар над ними,Невже Наіль настільки впевнений в собі,у своєму бізнесі,у тому ,що все тримає під контролем,що не звертає на погрози і попередження Максима???

Драч Марія
04.05.2026, 16:08:05

Iryna H, Так, дійсно дуже впевнений (

avatar
Тетяна Маркова
04.05.2026, 12:39:20

Як же це все складно...Але і про зустріч з Максом не сказав...

Драч Марія
04.05.2026, 12:53:25

Тетяна Маркова, не сказав..(

avatar
Тетяна Маркова
30.04.2026, 18:04:05

Місяць,щоб знищити або відкупитись від Наїля і спробувати повернути все ,як було,але цього не буде...Навіть,якщо
Наіль піде,то минулої Іви вже немає(та і це не та ситуація,де можна відмотати назад

avatar
Iryna H
29.04.2026, 14:38:53

Смолін показує свої"зуби" і свою владу,а може почуття над дружиною?!?.
Дякую!

avatar
Оксана Лесюк
29.04.2026, 14:14:18

хм... Схоже це буде історія, де немає гарних і поганих героїв, а є неідеальні люди , і вкожного своя правда і причини для вчинків. Сподіваюсь і з цікавістю слідкую .

avatar
Iryna H
26.04.2026, 14:08:08

Ви посіяли сумнів у такі ніжні почуття..невже Наіль так прекрасно грає роль закоханого???

Показати 2 відповіді
Iryna H
26.04.2026, 15:04:00

Драч Марія, Драч Марія, Я не дуже азартна людина,але вірю у добро, ви змогли посіяти зерно недовіри...ха-ха.
Гарного дня!!

Макс так просто її не відпустить.. Їм прийдеться боротися за своє щастя...

Показати 6 відповідей

Драч Марія, Макс власник... хай повертається до дружини... Я даже незнаю, що повинно статися з Максом, щоб він її відпустив... Вона для нього зручна, гарна картинка..

avatar
Тетяна Маркова
26.04.2026, 13:28:27

Іві за себе потрібно було б хвилюватись,бо від таких ,як Макс не йдуть.Він може піти,але не від нього...
Ну от для повного щастя ще колишньої не вистачало(((

avatar
Тетяна Маркова
24.04.2026, 18:59:48

Це той момент,коли стосунки себе вижили.Іва переросла їх,їй хочеться більшого,а Макса влаштовує все так ,як є.Йому потрібна маленька,наівна Іва,яка віддано заглядає йому в очі,виконує будь-які забаганки і не сперечається,а її вже немає.

Драч Марія
24.04.2026, 19:06:14

Тетяна Маркова, Макс продумав усе, окрім того, що одного разу Іва припинить буде наївною дівчинкою(

Хочеться сподіватися що вони вже не втратять один одного.

avatar
Светлана
23.04.2026, 12:12:34

Іва нарешті відчула, що значить находитись поруч з чоловіком, який вловлює кожну потребу чи бажання жінки, бо вона важлива ... Іва, як не дивно, змогла розповісти Наелю свою історію з Максом, довірилась... Дякую! Чекаю продовження

avatar
Тетяна Маркова
23.04.2026, 12:07:38

Два чоловіка-два контрасти
Але сьогодні хочеться сказати просто:"Вау"

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше