314 335
“Між нами”
Анотація до книги "Таємниці між нами"
Одна дівчина. Чотири чоловіки. І секрети, які можуть знищити все, що вони побудували.
Аріадна думає, що знайшла притулок. Четвірка чоловіків пропонує їй те, про що вона мріяла й читала тільки в заборонених книгах: любов без вибору і пристрасть без меж.
Але правда завжди знаходить шлях.
Скандали руйнують компанію. Хтось із тіні полює на тих, хто знає забагато. І коли Аріадна дізнається, що аварія її батьків — не просто випадковість, а наслідок брехні родини одного з них… чи витримає їхня любов?
Гарячий reverse harem, сімейні таємниці, небезпека й кохання, яке врятує… або знищить.
Аріадна думає, що знайшла притулок. Четвірка чоловіків пропонує їй те, про що вона мріяла й читала тільки в заборонених книгах: любов без вибору і пристрасть без меж.
Але правда завжди знаходить шлях.
Скандали руйнують компанію. Хтось із тіні полює на тих, хто знає забагато. І коли Аріадна дізнається, що аварія її батьків — не просто випадковість, а наслідок брехні родини одного з них… чи витримає їхня любов?
Гарячий reverse harem, сімейні таємниці, небезпека й кохання, яке врятує… або знищить.
багатомужжядарк_романрізнобарвне кохання
“Кожна хоче мати багатого хлопця. А у неї їх 4! Ніяких ревнощів, бо це зворотний гарем, про який вона так любить читати в книгах. Але що, як таємниці, які приховує кожен із них, можуть зруйнувати все, що вони побудували?”
“Одна дівчина, четверо чоловіків і жодних «вибач, я кохаю іншого». Бо обирати не треба — можна взяти всіх. Але чи витримає їхнє кохання, коли правда про аварію її батьків випливе назовні?”
Зміст книги: 129 глав
499 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНемає. Там. Нікого. Правильного! І це прекрасно))))) А Кай точно має показати своє бажання Арі))))))
Люмен Белл, Тааак) Немає!!!!)) Ви чудово все розумієте ♥️
32.1 здається я все ближче до своєї теорії ❤️❤️❤️
Арія Щульц, Я дуже радію, що ви будуєте теорії ♥️ Для авторки це неймовірно важливо та приємно, що книга цікавить!))
32. Хм цікаво , як підуть події після того як Ліам дізнався хто копає на нього…
Арія Щульц, Радію, що вам цікаво ♥️ Побачимо, чи щось зміниться.... чи ні ♥️
31.1 здається Ліам … теж тане , але по своєму ❤️
Арія Щульц, Саме так ♥️ Ви чудово це відчули))
32. Здається після цієї інформації хлопці …. Ну як би це правильно сказати, зірвуться з ланцюгів ))) за стелю сміялась довго . Кай така лапочка … я не , вона сама ..
Арія Щульц, Ахаха)) Ой, хлопцям після такої інформації важко...)))) А от чи зірветься хтось з ланцюгів.... побачимо ♥️
30.1 блін а Дрей і Джош все ж чули… і напевно зараз два варіанти:вони його задовбуть питаннями, а бо мовчки будуть поправляти , дещо в штанях …❤️
Арія Щульц, Ахаха)) У вас цікаві здогадки!))) Мені подобається) Продовжуйте ♥️
30. Читати це від імені Кая ще та насолода … але ну джентельмен, приніс , спати положив , гарних снів побажав ахахх
Арія Щульц, Ахаха) розумію) Дуже хотілося показати його ПОВ ♥️ Рада, що сподобалося)
29.1 ну після такого сон точно буде солодкий, але здається Арі хотіла більше ?
Арія Щульц, Арі точно хотіла більше) І навряд чи на цьому тепер зупиниться ♥️
Але так)) Спати буде добре)))
29. Де ви взяло такого чоловіка з такою витримкою?ах це до біса гаряче ❤️
Арія Щульц, Ахаха) То не я!) То він такий, що ж вже зробиш ♥️
Джулі Мун, я вбіса схвильована і бажаю клятого продовження!)⚡️
Ви пишите гарче і неймовірно цікаво. Я вже в передчутті від того, що буде, коли Аріадна дізнається більше про цих хлопців і їх сімейні "традиції ділитися", в які вона дуже навіть вписується зі своїм улюбленим чтивом.
До того ж я хочу знати чому адвокат не розповів про великі витрати Аріадни і погрози їй. Бо банківські переводи він же бачив... ну крч це дуже цікаво. І прикол, що Ліам відчув брехню (або ж знав)
А також цей Х. Який поки нам не показався. Можливо він і залишиться за закритими дверима, або стане п'ятим?
Чорт забирай, цікава особа, але у мене закрадається ще й дивна думка, що це один із членів "родини". Або і сам Ліам, який ненавидів батька та прагне не своїми руками, а руками журналістів знищити власну компанію (сорі, теорія поки що прісна, чекаю нові розділи☺️).
Але ж Ви пишите а*іренно! Бажаю Вам ВЕЛИКОГО натхнення!❤️
Ганна Літвін, Ваш коментар — просто мед для моєї душі! Радію, що книга вас так зачепила і зацікавила!)
Дізнається вона дуже скоро) Побачимо, якою буде її реакція!)
Відносно адвоката все відкриється трохи згодом!)
Мене дуже тішить, що ви будуєте свої теорії! Це дуже цікаво читати, бо як авторка, я іноді важко можу оцінити, як читається текст і сприймається інформація читачем!)
Дякую вам за таку високу оцінку!) І дякую за такий розлогий коментар ♥️♥️♥️
Охохо, Арі звісно отримала свій приз, а от бідний Кай нічого не отримав( Ну він прям дуже шляхетний і правильний! Але про дупу слова запам'ятав і проаналізував))))))
Цікава буде розмова з Дрейком і Джошем)))))❤️❤️❤️
Анна Лір, Є таке))) Арі домоглася свого))) Ну... хоч не зовсім того, чого бажала, але все ж...)))
Ох так, Кай, бідний залишився незадоволеним) Але совість чиста ♥️ Ви чудово підмітили)) Він дійсно запамʼятав)) Розмова буде цікава!) Завтра побачимо) Щиро дякую ♥️
28.1це було так гаряче, що я сама не проти змінити білизну, чи брати приклад з Арі❤️ ах…
Джулі Мун, Чекаююююю!!!
26. Так руденька, фурія , веснянка … підкажіть як звертається Дрейк …❤️❤️❤️❤️
Джулі Мун, Я думала я неуважний читач ❤️❤️ чекає)))
28.1 еееее продовження терміново !!!
Арія Щульц, ахаха)) Все буде завтра)))
28. Вона не зупиниться… навіть не мрій ❤️
Арія Щульц, О тааак) Арі отримає те, чого хоче ♥️♥️♥️
27.1 ну я ж казала… джентльмен , а даремно..
Арія Щульц, Точно даремно....)))
27. А Кай ніби справжній джентельмен..
Арія Щульц, Є таке) Він намагається)
26. Здається сек*** потрібно не тільки Арі))
Арія Щульц, Він потрібен їм всім)))♥️♥️♥️
25. Я вже веду нотатки… з містером х … тільки поки пазл не складається
Арія Щульц, Ммммм)) дуже цікаво ♥️♥️♥️
24. В чергу будь ласка всі в чергу!
Арія Щульц, хпахаапхх)) ой, так ви мене посмішили цим коментарем ♥️♥️♥️
23. Мені здається чи кави ранішньої на сніданок не потрібно, і так всі збудженні до максимума!
Арія Щульц, Це правда)) там уже сексуальна напруга на межі ♥️♥️♥️
23. Жінко так йому боляче … тільки не синець , а в трусах зараз буде ахає❤️❤️❤️
Арія Щульц, ахахах)) Це точно)) ♥️♥️♥️
22.1 ой Ліамчику… хотів перший напасти , тільки чле*** тримай , а то він видає твої справжні наміри!
Арія Щульц, Ахаха)) Ви чудово все зрозуміли))) У Ліама не дуже то і вийшло напасти)) Арі виявилася язиката)))
22. Аххх Ліам все таки запав на неї , і трах*** чорняву точно уявляв Арі… ар надіюся цей вогник буде з ними до кінця ❤️
Арія Щульц, Оооо)) Цей вогник нікуди не дінеться))))
21.1 мені подобаюсь стосунки між хлопцями , вони не хочуть забрати Арі собі , а спільно хочуть зробити її щасливою ❤️
Арія Щульц, Тааак!) Ви все вірно зрозуміли ♥️♥️♥️
21. Звичайно ревність присутня, але вона відчувається більш, як бажання теж спробувати, а не переманити собі❤️
Арія Щульц, Саме так) Хлопці просто теж хочуть поцілунок) А от за Джоша вони раді ♥️♥️♥️
20.1 хм , перший поцілунок на проєкті -єєєє ))) як це було ніжно , і походу неочікувано для Джоша.
Арія Щульц, ахахха)) Джош точно не очікував поцілунку ☺️☺️☺️☺️
20. Я думаю їй не тільки зручно але і комфортно) Джош постарався, щоб для комфорту було все ❤️❤️носочки мм
Арія Щульц, Тааак) Джош і правда дуже постарався ♥️♥️♥️
Коротше, ну їх всіх. Я обираю дбайливого чуйного Джоша)))
Олена Ранцева, Джош дійсно солоденька булочка ♥️♥️♥️ Хороший вибір ☺️
От про Ліама це правда)))
Олена Ранцева, Сто відсотків)) Я з вами згодна ♥️♥️♥️
Куди вже сягнули)
Олена Ранцева, ахаха)) ♥️♥️♥️
Сподіваюся, що протримаєшся зовсім недовго))))
Олена Ранцева, Іхіхі))) Недовго)))
Ух, я чекаю на гаряченьке))) Це 12 главу прочитала щойно
Олена Ранцева, Розумію вас))) Арі, думаю, теж чекає))))
Оце так витримка у Кая! Арі просить, благає, а він усе не піддається)) Треба терміново допомогти дівчині!))) Ну раз уже повернулися додому, точно щось буде♥️♥️♥️
Анна Лір, Таак, у Кая витримка дійсно висока, але не після того, що вона влаштувала в машині!)
Ви не помилися!)) Не може ж він залишити її без задоволення, коли вона так благає ♥️ Завтра буде гаряченьке)
Дякую вам за коментар ♥️♥️♥️♥️
А Джоші швидко розставляє кордони))) Мені подобається❤️ за це окреме ❤️
Люмен Белл, Є таке ♥️ Щиро вам дякую за коментарі ♥️♥️♥️
Чи Ліам мудило? Так. Чи заслуговує він виделку в око? Без сумніву. Але чи хочеться Ліама як води після перепою? Думаю ви здогадуєтесь❤️
Люмен Белл, Оххх)) Прекрасно вас розумію ♥️
З Ліамом у Арі буде своя хімія та палка історія ♥️
А ще, мені дуже подобається їхнє братерство. У них немає занадто важкої маскулінності, яка потребує постійного відчуття переваги. Вони хвалять один одного, не ревнуй, радіють та захоплюються один одним. Важко описати, але прям відчувається оця лінія, де вони справжні брати без романтичного зв'язку. І це неймовірно описано! Браво! ❤️
Люмен Белл, Вони одне для одного вже давно родина ♥️ Тому немає і конкуренції між хлопцями)
Дякую вам за такі теплі слова ♥️
Оу єс, то Джоші зірвав перший поцілунок))) неймовірно тішусь)))) Він такий солодун)))) ❤️❤️❤️
Люмен Белл, Джоші дуже мило звучить ☺️ Так-так) Перший поцілунок нашому пиріжечку дістався ♥️
Оооо, то мабуть все таки булочка Джош буде першим))) Вечеря, кіно...) Це буде цікаво))))
Люмен Белл, Ммммм) Джош точно булочка) Йому відкритися легше всіх ♥️
А Ліам то хоче Арі наскільки, що готовий тримати її погляд навіть в моменті пристрасті))) думаю він все таки хоче її сильніше, ніж сам це визнає))))
Люмен Белл, О такк) Ви влучно це підмітили)) Ліам дуже хоче Арі) Хоча і не може ♥️
Які ж вони милі з усіма тими покупками))) Найцікавіше те, що кожен підібрав Арі речі під свій характер і погляд не неї.))) ще жарт про бодішеймінг насмішив)))) але дуже класно, що вони без зашореності потурбувались про речі першої необхідності в гігієні. Це прям повага❤️❤️❤️
Люмен Белл, Ой так)) точно всі підбирали на свій характер ♥️
Ахаха) Кай тут вже був готовий сваритися))) У хлопців немає тут дійсно зашореності) Якщо готові ділити одну жінку, то критичні дні це просто база)
Оточили дівчину такою спокусливою чоловічою красою)))) Ну як витримати, коли ці Аполони ходять там в самих трусах???
Здається, Арі вже готова накинутись на того, хто першим потрапить під руку у зручний момент, і Кай тепер головний кандидат у черзі❤️❤️❤️
Анна Лір, Так-так)) Витримати, думаю, не можливо....)))
Арі вже дійсно ледве тримає себе в руках)) Завтра побачимо, чи у неї вийде, чи все це марні спроби ♥️
Щиро вам дякую за коментар ♥️
Бажаю успіхів та багато вдячних читачів. А також — легкого пера.✨ Лайк і підписка, дякую за взаєм ❤️
Вікі Ян, Щиро дякую ♥️ Навзаєм бажаю успіхів ♥️
просто вау чекаю на продовженя
Ольга, Щиро дякую вам!) Радію, що книга подобається) Все найцікавіше та найпалкіше попереду ♥️
А нові розділи виходять щодня!)
Дякую вам за коментар ♥️♥️♥️
Ой Джош ну дуже милий))) Та звісно Арі до нього до першого стала щось відчувати, ну і цілуватися з ним захотілося)))) І шкарпетки вміє обирати))))
Дрейк напевно буде наступним, хто заслужить поцілунок)))
А от Ліам як завжди нахабний і хамовитий! Дівчина старалась, готувала, а у нього ще й претензії! Ну Арі теж знайшла що відповісти))) Не очікував? А насправді між ними аж палає, і бідний член Ліама вже з штанів виривається))))))
Обожнюю цю історію♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Анна Лір, Тааак)) Джош просто булочка солоденька ☺️☺️☺️ Він дуже турботливий, а тому вона відчуває себе поруч з ним спокійно)
Ооо) Цікава здогадка...)) Чекати не довго залишилося, щоб дізнатися, хто буде наступним)) І там поцілунком не обмежиться))) іхіхі))))
Ооо) Ліам ненавидить безлад) І Арі недолюблює через те, що його до неї тягне))) І так! Він точно не очікував))) Між ними палати буде дооовго) Всю книгу) Але ж як гарно) ахаха))
Щиро вам дякую за такий емоційний коментар!) І що ви читаєте ♥️♥️♥️
19. 1 я потребую продовження, я знаю чим спільний перегляд фільмів закінчується ❤️❤️❤️
Арія Щульц, Іхіхі)) Побачим...)) нічого не буду обіцяти, але все дуже скоро...))) ♥️♥️♥️♥️
19. Здається білизна їй сподобалось вся , особливо Джоша … ❤️❤️❤️
Арія Щульц, Так ☺️ Це правда))) ♥️
18.1 здається білизна в подарунках , а ж ні трохи її не бентежить, навпаки ❤️❤️❤️ во б вже її одягнула б аххах
Арія Щульц, Ооо)) Вона вже зняла б....))) хапхап)) ♥️
18. Ну на місці Арі я теж насторожливо ставилася б , до таких дорогих подарунків))) а хлопці молодці з бірками!❤️❤️❤️
Арія Щульц, Отаак) Тому в неї і така реакція!)) ♥️♥️♥️
Щось Арі погарячкувала, Джош такого не очікував) Ну вона явно не меркантильна дівчина, і їй було незручно приймати стільки подарунків. А ще вона не відійшла від споглядання Ліама)))) Який, до речі, продовжує вперто вдавати байдужість до неї))
А все-таки Арі підкорили ці комплекти білизни і розбурхали в ній різні бажання. Хіхі, чекаємо, як закінчиться вечір з Джошем♥️♥️♥️
Анна Лір, Ой так)) Трішки погарячкувала)) Ніхто з хлопців не очікував такої реакції) це точно)
Арі було дуже не зручно. Вона звикла робити все сама)
Ахаха) Тааак, вона ще не скоро відійде від спойлядання Ліама))) І він ще певний час буде вдавати свою байдужість) Але чи надовго.....))
Ви чудово підмітили) Арі тримається вже на останніх силах ♥️
Щиро дякую за коментар ♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати