56 177
“Любовні ігри”
Анотація до книги "Срібний. Не грай зі мною "
— Ну що, готова зі мною працювати, міс Порвана Спідниця? - запитує грайливо.
— Я б воліла, щоб ви називали мене Єва, - нарешті кажу, зробивши крок уперед.
— Як скажеш, Єво, - розтягує моє ім'я, смакуючи ним, як цукеркою. - Присідай, нам треба обговорити умови твоєї роботи.
Він показує на той самий злощасний стілець, через який я осоромилась перед майбутнім босом. Стою, не рухаюсь, не маю наміру повторювати ту ж саму помилку.
— Ну, - промовляє з нетерпінням.
— Я постою, дякую, - відповідаю стримано, відчуваючи, як щоки починають палати.
— Гаразд, тоді поговоримо стоячи, - каже ліниво, не поспішаючи обходить стіл. - Люблю бути на одному рівні зі співбесідником.
— Боюсь, це неможливо в нашій ситуації, - доводиться підняти голову, щоб зустрітись з його уважним поглядом.
— Я б воліла, щоб ви називали мене Єва, - нарешті кажу, зробивши крок уперед.
— Як скажеш, Єво, - розтягує моє ім'я, смакуючи ним, як цукеркою. - Присідай, нам треба обговорити умови твоєї роботи.
Він показує на той самий злощасний стілець, через який я осоромилась перед майбутнім босом. Стою, не рухаюсь, не маю наміру повторювати ту ж саму помилку.
— Ну, - промовляє з нетерпінням.
— Я постою, дякую, - відповідаю стримано, відчуваючи, як щоки починають палати.
— Гаразд, тоді поговоримо стоячи, - каже ліниво, не поспішаючи обходить стіл. - Люблю бути на одному рівні зі співбесідником.
— Боюсь, це неможливо в нашій ситуації, - доводиться підняти голову, щоб зустрітись з його уважним поглядом.
бос та підлеглаемоційно та гарячедівчина у скруті
Зміст книги: 46 глав
Останнє оновлення: сьогодні
82 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, мої любі читачі ♥️
Запрошую прослідкувати за історією Давида.
Оновлюватись книга буде п'ять разів на тиждень.
Приємного читання ♥️
Батько знову ламає сина недовірою до нього та Давид сам винен своєю безвідповідальною колишньою поведінкою. Втратив довіру батька,тому отримує покарання. Даль тільки,що і Єву карає нізащо. Тому тепер потрібно дійсно братися за справу та доводити свою спроможність керувати бізнесом. А от від солоденького Єва його відлучить, бо дала славо його батькові. Втрачати роботу їй не можна. Чи витримають вони таке?
Дякую!♥️
Наталья Русанова, Якби Давид був серйозний, у батька критерій не було б. Може хоч страх втратити Єву змусить його взятись за розум.
А от чи довго Єва зможе тримати його на відстані, це вже час покаже)
Дякую вам ♥️
Батько ще той інтриган,вже щось прокрутив в голові і хоче це реалізувати. Давиду і Єві буде не солодко від цього,вже передчуваю. Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.
Наталія Хомишин, Він не хороший, і не поганий. Він бізнесмен, який шукає вигоду
нащо вона виправдовується??!!
представлялася і все, встала вийшла далі розмова з Давидом
бідна єва постраждає
Ольга Суниця, сумно!!
А батько Давида; слів в розмові з дівчиною дуже не добирає. І чим він краще за того ж Максима,йому лише гроші стрибають в очах. І нічого принижувати ту,яка говорить правду і, яка може стати його невісткою. Пихатий дурень! І де ж той Давид тиняється? Тут потріьна його підтримка і захист Єві.
Дякую!♥️
Наталья Русанова, Занадто самовпевнений чоловік
Єва з переляку вибовкала те що можна було і не говорити. Але маємо ,що маємо. Дівчинка просто не хотіла щоб на Давида перли,не важливо хто це. Захищає інтереси Давида. Розумничка наша. Дякую за таку чудову проду, чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, Дякую за вашу увагу ♥️
Капец.... Єво, ну для чого то((( Тепер батько ще більше буде злий на Давида. Хоча ... вона була змушена сказати причину. Дякую, Олю ♥️
(Ivanka), Вона нервує, щось вигадувати не додумалась
Ну ви прямо прочитали мої думки щодо продовження цього вечора. Це просто феєрично ,все що відбувається між ними двома. Прямо вогонь. Єва така смілива ,Давиду випав джек пот. Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням
Ирина Онощенко, Їй добре з Давидом, от вона і розквітає)
Лікування боса проходить успішно. І пацієнт, і лікарка задоволені.))
Дякую за оновлення!♥️
Наталья Русанова, Гарний метод піднести на ноги)))
Давиду перепало добренько,але Єва обробила його рани та стомлені заснули,але ж як він тепер її ще більше боготворить свою бойову кохану.
Дякую!♥️
Наталья Русанова, Вони заслужили на відпочинок)
Давиду таки попало добряче, шкода. Але добре що відпустили і не зробили нічого гіршого. Сподіваюся нічого серйозного там немає? Дякую за проду чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, Поставили декілька синців, переживе)
Фух можна видихнути, а то я вже переживала за Давида та Єву. Щоб той Максим нічого не зробив їм. Хоч Давиду і дісталося . Нічого до весілля заживе хіхі. Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, Вони тримались разом, тому перемога їм у винагороду)
Дякую вам ♥️
Єва - його хоробра пантера! І таки ж допомогла своєму коханому босу
Дякую за оновлення! Чекаю на нове!♥️
Наталья Русанова, Дякую ♥️
Мстивий дон Максим бажає помсти. Та він їх отримає,як тільки Давид трішки відійде від несподіванки. А Єва таки не витримала, кинулася допомагати босу.
Дякую за оновлення!♥️
Наталья Русанова, Думаю, разом вони справляться)
Дякую за коментар ♥️
Ну Єва і левиця, як вона кинулася на допомогу Давиду. Все таки той мужик не може відстати від них. Дуже чекаю на продовження, дякую за проду.
Ирина Онощенко, Він хоче реваншу
Дякую за коментар ♥️
Невже той Максим вирішив розібратися саме таким чином?? Дуже чекаю на продовження, дякую за проду.
Ирина Онощенко, Здається що так
Автор дякую. Ви дуже неймовірно описуєте емоції героїв. З нетерпінням чекаю продовження. Бажаю Вам натхнення ❤️❤️❤️❤️
Anastasiia Yaruta, Дякую за приємні слова ♥️
Все так добре між ними. Мені здається що щось таки поруше цю ідилію, вже чекаю що ви нам придумали. Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, До хепі енду ще рано, це точно
Все йде так добре, цікаво, в чому підвох) Бо зазвичай, коли одразу від чоловіка зносить дах, він потім дасть тобі ментального прочухана)
Кеті Хоукс, Нехай дівчина хоч трішки покайфує) а там побачимо))
Вавввв...та вони і справді створені один для одного, щоб '' отримувати кайф від гарячого кексу '' , а згодом і від кохання. Дякую, Олю ♥️ Чекаю продовження.
(Ivanka), Зустрів ідеальну пару)
Давид та Єва інь та ян.Нарешті доля знайшла Давиду пару. Ці проди були неймовірні. Дякую, та чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, Щиро тішуся, що вам сподобалось♥️
Наступний розділ теж з перчиком)
Ну нарешті Давиду поталанило з дівчиною,яка любить великих. Щастя і йому привалило.)))
Наталья Русанова, Повезло так повезло)))
Оххх...гаряченьке.... А я чомусь думала, що наша Єва '' незаймана '', а тут на тобі...'' любить великих '' ))) Клас. Чекаю продовження. Дякую, Олю ♥️
(Ivanka), Наша Єва ідеально підходить Дивиду)
О нарешті дійшли до гаряченького. Клас. Чекаю на продовження, дякую за проду.
Ирина Онощенко, Герої наші дозріли)))
Таккк....'' чемного боса '' пограли, а тепер можна дати волю своїм емоціям))) Дочекались обоє) Дякую, Олю ♥️ Чекаю продовження. Мирних та спокійних свят.
(Ivanka), Далі буде гаряче)
Дякую ♥️
Тебе теж зі святом♥️
Мало дав тому Максиму, все таки Давид повів себе як справжній чоловік. Захистив честь дівчини.
Ирина Онощенко, Єва дарма сумнівалась
Молодець Давид,що накостиляв тому мерзенному падлюці!!! Плішивий старий козел, а туди ж хоче
молоденьку дівчину. От і отримав за
неповагу до Єви від боса. А за погрози
потрібно було Давиду ще добавити
тому збоченцю.
Дякую!♥️
Наталья Русанова, Дякую вам ♥️
Теж думаю, що мало отримав. Але сподіваюсь, що він це запам'ятає на все життя
Давад не розчарував... Так тому гпду й треба... Тільки щоб гад тепер не виставляв палки в колеса Давиду..
Khrystyna Aleksevych, Той гад спочатку хай носа публікує)
А Давид, як справжній чоловік, захищає честь дівчини. За наслідки не думає
Вітаю з передплатою ✨✨✨ Нехай легко пишеться та продається. Книга цікава та варта уваги)))
(Ivanka), Дякую ♥️
Так Єво, без паніки. Давид не віддасть тебе лисому збоченцю. Він лише уточнив, а далі і сам його пошле... Дякую, Олю ♥️ Трішки пропустила, але наздогнала. Чекаю продовження.
Ольга Суниця, Так і є(
Оце так пропозиція ділова, нічого не скажеш. А що Давид? Не думаю що він згоден із цим. Дякую за проду, чекаю на продовження.
Ирина Онощенко, Він перевіряє інформацію, перед тим, як діяти)
Що це за розмови? Надіюся Давид пошле його... Знайде Єву і вони поїдуть додому....
Khrystyna Aleksevych, Цей Максим взагалі не має меж
Давид змінився, чи міняється( з першої книги в другу), подорослішав... Приємно його бачити в " такому світлі", адже, він колишній розбалуваний мажор- студент" в заможного батька, де гроші не мали рахунку. Єва з бідної сім'ї, абсолютно протилежний світ..., але Давида це не відштовхує. Схоже він переосмислив своє життя і не грається з Євою в "почуття", адже, дівчина до нього не байдужа.
Чекаю продовження.❤️
Наталія Підгорецька, Дякую за коментар ♥️
ия
Як мені подобається,що Давида ви розкриваєте з такої сторони. Справжній чоловік розкривається. Вау ,я в захваті. Дякую за проду, чекаю на продовження.
Ирина Онощенко, Рада, що вам подобаються його зміни)
Як між ними іскрить! Але кожен приховує це тяжіння та чи надовго вдасться приховувати той вир емоцій,що вже є у серці?
Дякую!♥️
Наталья Русанова, Потрібен поштовх)
Атмосфера затягує з перших рядків. Буду стежити за розвитком подій ?
Софія Рен, Дякую ♥️
Давид ще той змій спокусник.Оці його фрази двозначні вводять Єву в ступор. Вона сама простота, хороша дівчинка. Дякую, чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, Наче кіт з мишкою)
От хитрий жук Давид. Можно було і не уточнювати як саме подобається Єва йому. Тепер буду думати ,що ж там напридумувала собі вона. Дякую, чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, Дякую ♥️
Дівчина так хвилюється, а він ще грається з нею))
Ну хоч визнала сама перед собою,що все сподобалося. А далі буде видно. Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, Рада, що вам подобається♥️
Яке сум'яття почуттів між них,як вибух. Та чужі кроки отямили Єву, злякалася сама такої поведінки та добре,що Давид все пояснив,що він не грається з нею. Отже почуття взаємні та поспішати вона не хоче,а чи зможе опиратися цим почуттям?
Наталья Русанова, Важко опиратись, коли обох тягне одне до одного
А що Єва може думати, вона тільки прийшла на роботу,а тут така спокуса у вигляді Давида. Хоч би Давид не налажав. Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, Дякую вам ♥️
Чи стримаються обидва?? Здається мені що Єва зупинить Давида. Вже чекаю на продовження. Дякую.
Ирина Онощенко, Єві буде важко це зробити, адже їй самій подобається)
цікаво
даша, Дякую ♥️
цікаво ждуупродовженгя
Наталія, Дякую ♥️
Мммм...і як Давид ще тримається? Добре, що симпатія взаємна. А ще попереду спільне відрядження))) Клас. Чекаю продовження. Дякую Олю ♥️
(Ivanka), Відрядження, гарний привід для зближення)
Таки знайшов дівчину,яка сподобаоася вперше після Міри. І козання, і ревність роздирають його, і він не знає як надовго вистачить у нього сил. Та ще він не знає,що теж подобається Єві. Можливо командировка доаоможе їхньому зближенню.
Дякую!♥️
Наталья Русанова, Це добре, що цей раз все взаємно)
Дуже цікава і захоплююча історія!
Чекаю на продовження
Ірина Семенніченко, Дякую ♥️
Дуже цікава і захоплююча історія.
Буду з нетерпінням чекати наступного розділу...
Ірина Семенніченко, Дякую ♥️
Давид аж кипить від ревнощів. Який усе таки він ревнивий,але ще помітила що він з другого боку став більше себе стримувати та опановувати. Росте хлопець, чоловіком стає. Так класно за цим спостерігати.Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, Дякую за увагу до книги ♥️
Чи надовго вистачить його терпіння) але він старається
Вітаю з новинкою. Нехай ця історія зачепить серце кожного читача, а муза ніколи не залишає автора.
Стейсі Мур, Дякую ♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати