1 118 621
Анотація до книги "Спокуса Ярого"
— Ти щойно продала себе, — хрипить чоловік, нахиляючись, — І я буду стягувати плату так, як мені заманеться.
Ренат Ярцев — мій зведений брат. Ненормальний. Некерований. Небезпечний мерзотник.
Він завжди був моїм особистим кошмаром. І коли Ярий повертається до міста через чотири роки, я маю необачність стати його боржницею. А він візьме з мене плату так, щоб я згорала від сорому щоразу, коли дивлюся в його очі.
— Ренат, ти мене лякаєш...
— І це тільки початок, Айлін.
Ренат Ярцев — мій зведений брат. Ненормальний. Некерований. Небезпечний мерзотник.
Він завжди був моїм особистим кошмаром. І коли Ярий повертається до міста через чотири роки, я маю необачність стати його боржницею. А він візьме з мене плату так, щоб я згорала від сорому щоразу, коли дивлюся в його очі.
— Ренат, ти мене лякаєш...
— І це тільки початок, Айлін.
невинна героїнязаборонені відносининебезпечний герой
Зміст книги: 88 глав
769 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиРенат, звісно, розлючений, бо, мабуть, злякався за Айлін так, як ніколи в житті. Але ж не казати про це, легше ж, як завжди, прикрити справжні почуття роздратуванням))) Таке враження, що пісня Дорофєєвої Японія прям під них написана)))
Олена, )))) Можливо і таке))) Дякую!)
І його злість подвійна, бо на неї, що сіла до Андрія в машину і до недошумахера, який її мало не скалічив
Marina Marina, Дякую за коментар!))
Даа, Андрій так і наривається на фізичне зауваження від Рената. Цікаво як розвиватимуться події далі. Чекатиму з нетерпінням ніступні главу
Світлана Таран, Дуже дякую!)
Ого як все серйозно стало... Молодці всі: Ренат - без коментарів, як завжди, Ліка - бо не розуміє, що відбувається і просто вирішила розважитись, а Андрій - бо не став вище того, щоб відповісти Ренату за відверто огидну поведінку. Був би Андрій розумніший, так навпаки б їхав навмисло повільно, щоб підкреслити, що хоче побути з Айлін подовше наодинці. Мабуть, якби він до кінця розумів мотиви Рената, то так би і зробив. А тут увімкнувся принцип двох самців на одній території. Цікаво, Ренат хоча б тепер хоч собі зізнається, що веде себе як повний ...
Олена, Дуже вдячна за висловлені емоції!)
І як завжди мила сестричка додає бензину в вогонь, щедро так, не шкодуючи( а вигрібає хто? Ну звісно не вона сама(
Marina Marina, Щиро вдячна!)
Немає слів..Андрійович дурість може коштувати дорого..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Дякую)))
Ох... Цікаво Ренат буде шкодувати? Яка ж емоційна частина..
Дякую за промо.♥️♥️♥️Це ,мабуть,вперше так повезло.
супер
Iryna Kostyria, Дякую)
Айлін вже прогнозує Рената..Його псіхи,тон..Такі передбачувані..
Андрій же теж бачить що Ренат від нього не в захваті..
Але молодець..Не ведеться на провокації..
Дякую ♥️ ♥️♥️
Промика хтось взяв мовчки..Вже й не диво..
Оксана Морус, Дякую за активність) Бажаю продуктивного тижня!)
Андрій нормальний хлопець, поводиться чемно, а вони труситься перед Ренатом, чого так?
Натали Натали, Хтозна... Дізнаємося... Гарного тижня!)
Складний вибір у Айлін з ким їхати - адекватний хлопець чи тиран-аб'юзер, наче все логічно, але почуття у логіки не часто питають думку))) Але якщо поїде з Андрієм, то не знаю навіть яка реакція буде у Рената, точно "здивується")))
розділ від Рената !!!!
Хороший залицяльник для Айлін це, відсутній залицяльник для Рената)
Так, Айлін, звісно Андрій Ренату сподобається, он вже кулаки сверблять, як з ним дружньо обійнятися хоче. А у Регата хочеться спитати, що за нєрвішкі, шановний, адже ж Айлін так, нічого особливого?!))) Тим паче хотів же, щоб вона зникла з їх життя, от і Андрій для цього в поміч))) Чи щось пішло не так і в хотєлках щось змінилось?!;)))))
Вічливість то точно не про Рената..
Хоча корона б не спала подати Андрієві руку..
А ось претензії..Претензії до Айлін аж видзвонюють в повітрі..
Тільки в якості кого ,для неї,висловлює їх Ренат..
Дякую ♥️♥️♥️
супер
Яна, Дякую)
Пухнасте серденько.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
І що зараз буде???
Сказ чи може мирно погрузять речі..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)Але ж і Ліка...
А винна знову буде Айлін...
Дякую ♥️ ♥️ ♥️
.
Оксана Морус, Вдячна)
Ой-ой, зараз щось таки буде, хлопчики вони ж такі півні завжди, коли є перед ким і навіть не завжди є причина, а коли є.. то ховайтесь))
Marina Marina, Щиро дякую за активність!)
В Айлін борються її дві особистості..
Але ж одне вона зрозуміла..Має тепер теж владу над Ренатом..
І їй це подобається..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Дуже дякую!)
Грають обидва, але Ренат тут як риба у воді, хоча риба вже трохи задихалася)
Marina Marina, Дуже вдячна за активність!)
Цікаво хто кого переграє. Чекаємо продовження з нетерпінням
Анна Святая, Дякую))
супер
Айлін переживає ..Але можливо Ліка ,навпаки,була б рада їх з Ренатом стосункам..Адже бачить що між них щось відбувається..
А можливо страх Айлін і не даремний..
Адже вважають себе сестрами..
Дякую ♥️♥️♥️
Промик хтось вхопив мовчки.
Навіть подякувати за годину часу нема коли. Напевне кинулись читати.
Оксана Морус, Щиро вдячна!) Бажаю гарних вихідних!)
Ренат...Милий..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Ну так,один момент був..
А далі ,далі включив свій гидкий характер..
Тільки чому ж розгнівався...
Айлін не розуміє .
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Щиро вдячна!) Гарного вечора!)
Цікаво, що вони скажуть сестрі, що тут можно придумати? Чого вона у нього?
твір чудовий ,чому не має продовження
Тут летить буревій Ліка, так що відсутність білизни, то дрібниці. Головне, щоб попу не напекло)) бо треба посміхатися)
Marina Marina, Вдячна)
У Рената таке зневажливе ставлення до Айлін, такі брудні слова, прям не розумію як чоловік, а 15-річний хлопець, ще й і з адекватної родини може взагалі мати таку неповагу до жінки, навіть якщо в ньому бореться купа емоцій до неї. Біжи, Айлін, біжи він нього, і запам'ятай з якими чоловіками не варто бути разом...
Олена, Дякую!!!)
я б не витримала такого відношення, такого приниження... краще вже зовсім послати його і стати, по трохи, на ноги самій... немов цей всесвіт кружляє лише поряд цієї родини і їх бізнесу))
А Ярий - хамло, що в словах, що в діях...І що це за "соплі"...повна зневага...Тоді і почуття не справжні...
Ліка чомусь знає ,і не сумнівається навіть,де шукати Айлін..
І чому так злякалась,ніби все сталось...
Ну ночувала в Рената ..Що тут такого..
Панікерка...
Дякую ♥️♥️♥️
Чоловіки тільки хорохоряться, що вони такі самовпевнені, а самі теж бувають на грані, вона йому подобається, він про неї з друзями ділиться, тільки їм я не каже, думає, що для нього це принизливо думати про дівчину, такий крутий і тут закохався, він же не знає її відношення до нього, а поговорити, слабо?
Натали Натали, Напевно, так, слабо))) Але побачимо) Гарного тижня!)
Як часто оновлення? Книга супер!!! Захоплює з перших сторінок)))
А що так..Ренат боїться що б Ліка не дізналась..Так Айлін не дурепа..Сама знає що треба мовчати..Але показати зубки то святе..
Дякую ♥️
Оксана Морус, Дуже дякую!)
І як тепер вони зійдуться в пару в майбутньому? Таке ставлення пробачати не можна
Олена Ш, Скоро побачимо))
А що ж так, Ренат, як дівчину спокушати, так перший, а тепер прям злякався, що Ліка дізнається. Веде себе явно не як адекватний дорослий чоловік. З йому зміною поведінки Айлін скоро з глузду з'їде. Знайти б їй краще нормально хлопця, щоб не грався і не принижував, а не оце ось все.
Враження, ніби він її караулив, ще й привід чудовий знайшов, щоб зайвий раз притиснутись) а ніби такий серйозний хлопчик)
Хоч би їй вийшло збігати з його квартири, так і тут не вийшло, це ж він стукає в ванну, гавнюк, не знає як себе вести
Натали Натали, Дякую!) Гарних вихідних)
Йому справді підсрачника треба) дякую за розділ, чекаю продовження)
От гад..Розбурхав дівчинку..
Щей зробив винною..
І вона всю ніч,як на вугіллях..З тривожними думками..
От би хто дав підсрачника Ярому..Смачного..
Дякую ♥️♥️♥️
Вона молодець, він міг бути ніжним, а то получив задоволення, а потім почав хамити, злякався, що приємно було, як пацан, бо вона йому подобається
Натали Натали, Дякую за активність!)
чому так рідко оновлення....
А що хотів..Незайману і досвітчену..
Айлін права.
Її перший раз (навіть такий) стався з ним..Тоді які претензії до невмілості дівчини..
Якось би Ярий визначився зі своїми бажаннями..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Дуже дякую за актив!)
Ох нарешті Айлін красиво йому відповіла. Молодчина
І справді не сподобалося Ренату, що не тремтить, не заїкаїться від збентеження, а чесно говорить про те що сталося. Молодець Айлін!
Айлін на висоті!!! Хочеться, щоб тепер вона знайшла сили ставити свої умови, а Ренат побув на її місці, коли не він визначає що буде далі.
Нуууу тут, у цьому розділі, чесно, аж іскри з очей у мене пішли від задоволення, як вона йому відповіла!!!))))))))♥️ Як кажуть "отримай і розпишись"!))))) Хоч і зрозуміло наскільки їй важко було емоційно вистояти! Дякую за цікаве продовження!!! ♥️
Мені здається, що Ренат сам злякався своїх почуттів до Айлін. Тому і поводиться так.Цікаво, що буде далі)
Справедливості заради, залишу коментар і під цією історією. Тут зворотна ситуація. На початку здавалось історія "так собі", але чим далі, тим більш захоплюючим ставав розвиток сюжету. І я з нетерпінням очікую оновлень, Герої з кожним розділом розкриваються по новому! Дуже цікава психологічна сторона їх взаємовідносин! Тут щира подяка пані Джулії!♥️
Раїса Троян, Щиро вдячна)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати