Солодка ненависть
2 172

Солодка ненависть 18+

Романтична еротика

Тетяна Калинова

Тетяна Калинова · автор

В процесі · 39 стор. · Регулярно оновлюється
78
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 46
Анотація до книги "Солодка ненависть"
Я присягнулась помститися чоловікові, який зруйнував моє життя. Чоловікові, через якого я втратила найдорожчих людей. Він — мій ворог. Моя ненависть. Моя ціль.
Я мала наблизитися до нього, втертись в довіру, а потім завдати удару. Усе було просто і зрозуміло. До того моменту, поки я не зустрілась з його поглядом.
Він небезпечний, жорстокий і приховує більше таємниць, ніж я могла собі уявити. Але щоразу, коли він торкається до мене, я забуваю про свої клятви і про свою мету. Щоразу, коли він опиняється поруч, ненависть змішується з бажанням, а пристрасть спалює нас обох в попіл.
Що переможе — жага помсти, чи кохання до чоловіка, якого я повинна знищити? І яку ціну доведеться заплатити за цей вибір?
- пристрасно
- емоційно
- відверто.
- від ненависті до кохання
- заборонене кохання.

від ненависті до коханняшалена пристрасть.емоції на межіпочуття до ворога

Зміст книги: 11 глав
Останнє оновлення: вчора
Глава 1 Аміна
22 дн. тому
Глава 2 Аміна
21 дн. тому
Глава 3 Аміна
18 дн. тому
Глава 4 Аміна
17 дн. тому
Глава 5 Аміна
17 дн. тому
Глава 6 Аміна
11 дн. тому
Глава 7 Аміна
9 дн. тому
Глава 8 Аміна
7 дн. тому
Глава 9 Аміна
5 дн. тому
Глава 10 Данило
2 дн. тому
Глава 11 Аміна
вчора

46 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Нінчик
25.06.2026, 22:35:55

Головне спокійно реагувати на провокації з його сторони і малечі і все буде добре! Дякую і чекаю на продовження!

avatar
Anna Anna
25.06.2026, 18:53:30

Якби Аміні не потрібно було якнайдовше затриматись у цьому будинку, вона сказала б ще пару «ласкавих» слів, а так довелося змовчати.))
Хах, а вони такі прикольні, коли розглядають одне одного: зовні мовчать, а всередині все вирує і в голові купа питань)))
І мені взагалі не подобається ця Тамара Сергіївна, щось прямо напрягає))
Дякую ❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
25.06.2026, 19:03:56

Anna Anna, Ой, люба, вони ще покажуть себе... І дуже скоро. І Тамара в тому числі.
Щиро дякую.)))))))) ❤️❤️❤️

avatar
Юля
25.06.2026, 17:08:25

ох цей строгий Данило Андрійович) я думала що Аміна не витримає і щось йому скаже)))

Тетяна Калинова
25.06.2026, 17:52:19

Юля, Вона ще скаже ;)))) Можете мені повірити.))) Дякую, люба.

avatar
Elizabeth Yevtushenko
25.06.2026, 16:50:15

Цікаво,як далі буде поводитися Корсунь з новою нянею дочки

Тетяна Калинова
25.06.2026, 17:51:16

Elizabeth Yevtushenko, Скоро побачимо. Поки що можна лише сказати, що вона точно його зачепила. Щиро дякую.)))

avatar
Нінчик
25.06.2026, 13:18:23

Подарунок долі або кара божа! На це питання може відповісти тільки автор!

Тетяна Калинова
25.06.2026, 17:49:58

Нінчик, Автор теж поки що не впевнена.)))
Дякую, люба.

avatar
Юля
24.06.2026, 11:44:17

ооо, маленька принцеса дала дозвіл залишити Аміну. Цікаво яка буде їх розмова?) Дякую і чекаю на продовження

Тетяна Калинова
24.06.2026, 22:29:41

Юля, Скоро дізнаємось.))) Та чомусь я впевнена, що все буде добре. ))) Дякую, моя люба.

avatar
Anna Anna
24.06.2026, 11:04:00

Ой-ой, який грізний наш Данило, серйозний чоловік! Але водночас який люблячий татко☺️ просто милота, коли він із Софійкою)))
Аміна ж зачепила його з першого погляду, ніяк ті "очиська" забути не може… Ох, але й випише він їй трохи прочухана))
Тепер Данило точно зацікавився Аміною. Скільки вже тих няньок було, а Софія погодилася лише на неї…))
❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
24.06.2026, 22:28:11

Anna Anna, Шлях до серця Данила Корсуна - це гострий язичок, нахабні блакитні очиська і взаєморозуміння з Софією. Схоже в Аміни є ВСЕ;)))
Дякую, сонечко.

avatar
Наталія Силенко
23.06.2026, 00:15:36

Перша зустріч та розмова з Данилом не дуже вдала, але щасливий сміх Софії того вартий ! І ніхто Аміну не звільнить, і, можливо. задумається над словами няні! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження)

Тетяна Калинова
24.06.2026, 09:47:27

Наталія Силенко, Після такого знайомства, Данило просто не зможе не помічати Аміну. Дякую, сонечко.

avatar
Нінчик
21.06.2026, 23:29:57

Так дівчата знайшли общий язик схоже або вона того сама не розуміючи стала на бік дитини, а не себе!

Тетяна Калинова
24.06.2026, 09:46:18

Нінчик, Вона просто її зрозуміла. Знає як це - сумувати за батьками. Дякую, люба.

avatar
Anna Anna
21.06.2026, 22:37:36

Ха-ха, яка приємна перша зустріч Аміни з Данилом! Просто одразу передала Аміна відчуття першого знайомства… кавою)))

Але й зламала систему☺️ Уявляю, що творилося в голові у Данила, коли вона почала так говорити з ним…)))
Цікаво, чи скаже щось після цього всього Корсун)))
Дякую ❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
21.06.2026, 22:53:35

Anna Anna, Чомусь мені здається, що промовчати він не зможе. Але Аміна має рацію, Софія дійсно щаслива і це має бути головним для батька. Подивимось...
Щиро дякую, сонечко.

avatar
Пацюк Червоній
21.06.2026, 22:14:32

Схоже,Олег причетний до загибелі її батьків.

Тетяна Калинова
21.06.2026, 22:30:53

Пацюк Червоній, Все можливо.)) Скоро про все дізнаємось. Щиро дякую.))

avatar
Наталія Силенко
20.06.2026, 00:34:50

Крига між Софією та Аміною потроху почала танути... А от гра , яку затіяв Олег і втягнув в неї Софію, закінчиться для кого як!))) Дякую, зірочка, обіймаю міцно і чекаю продовження)

Тетяна Калинова
21.06.2026, 19:02:59

Наталія Силенко, Гра тільки починається. І щось мені підказує, що не все буде так як запланував Олег... Щиро дякую, люба.)))

avatar
Юля
19.06.2026, 14:34:19

Перший контакт налагоджено, хоча ще все попереду. Але ох мені здається Олег не правду розповів Аміні а вона буде ненавидіти і малеча така самотня їй хочеться уваги тата. Дякую і чекаю на продовження

Тетяна Калинова
19.06.2026, 14:55:57

Юля, Все ще попереду. І Софія і Корсун і Олег теж... Але зараз дійсно головне, що Софія почала відкриватись Аміні. Дякую, моя хороша.

avatar
Нінчик
17.06.2026, 08:48:44

Дві дівчинки ні в чому не винні але будуть нести відповідальність за помилки минулого інших людей! Дякую і чекаю на продовження! Цікаво, як ці дівчата будуть знаходити спільну мову;)))

Тетяна Калинова
19.06.2026, 13:16:55

Нінчик, Вони обидві знають що таке самотність і брак уваги, так що, я впевнена що в них все вийде. Дуже дякую, люба.

avatar
Anna Anna
19.06.2026, 10:44:33

Якою б капосною, вередливою чи злюкою не здавалася Софія, її поведінці є вагомі причини. Вона — всього лише дитина, якій гостро бракує батьківського тепла.
Дуже шкода, що саме такими методами дівчинка змушена привертати до себе увагу.

Тішить, що Аміна вже потроху знаходить шлях до взаєморозуміння з нею, але головна інтрига залишається: як на це все відреагує Данило?
Дякую ❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
19.06.2026, 13:15:10

Anna Anna, Вже в наступному розділі ми про це дізнаємось. Дякую, сонечко.❤️❤️❤️

avatar
Anna Anna
17.06.2026, 21:26:15

Прийом із самого порогу залишив неприємний присмак... Керуюча персоналом навіть не приховує своєї впевненості, що Аміна довго тут не протримається, і одразу вивалила на неї всю правду про ситуацію)) Софія — дівчинка з непростим характером, до якої складно знайти підхід. Проте в Аміни просто немає вибору, адже зараз нею рухає лише жага помсти...
Я вже в передчутті першої зустрічі Аміни та Данила)))
Дякую ❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
19.06.2026, 13:14:18

Anna Anna, Так, зараз головне затриматись в будинку і знайти з малою спільну мову. Дякую, моя хороша.❤️❤️❤️

avatar
Юля
17.06.2026, 12:18:35

як зустріли, точно буде не легко) але це ж Пивна вона повинна знайти підхід

Тетяна Калинова
19.06.2026, 13:13:09

Юля, Аміна все витримає, хоч легко дійсно не буде. Дякую, моя люба.❤️❤️❤️

avatar
Наталія Силенко
17.06.2026, 09:55:11

Щирі вітання з новинкою! Хай легко пишеться та знайде своїх читачів! Нарешті я вас наздогнала!) Нелегка доля в Аміни! Та й дядько щось собі придумвв: скільки років мовчав, а тепер руками Аміни хоче здійснити помсту??? Щось тут нечисто, щось Олег не все договорює... Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)

Тетяна Калинова
19.06.2026, 13:12:28

Наталія Силенко, Щиро дякую, сонечко, за підтримку. )))) Дякую, що ви зі мною.

avatar
Олег Кучер
19.06.2026, 11:55:53

Мені ця тема дуже подобається, коли герой чи героїня бореться між двома однаково сильними відчуттями. Тому підписуюсь на Вас! Якщо цікаво, запрошую відстежувати і мою сторінку, я пишу в подібному з Вами стилі.

Тетяна Калинова
19.06.2026, 13:11:34

Олег Кучер, Дуже дякую. Підписалась. Успіхів вам. )))

avatar
Нінчик
19.06.2026, 12:49:05

Перемир'я хоч якесь і хитке але все ж результат ! Чекаю на зустріч з татусем! Дякую!

Тетяна Калинова
19.06.2026, 13:10:54

Нінчик, В наступному розділі вони нарешті зустрінуться. Дякую, моя люба.

avatar
Юля
15.06.2026, 11:25:04

Яка цікава історія, а я щось пропустила тільки прочитала. Щось мені здається не все так як розповідає Олег, можливо в нього свої рахунки і він хоче руками Аміни зробити капость. Дякую і чекаю на продовження

Тетяна Калинова
15.06.2026, 12:04:38

Юля, Все можливо. Все може бути не таким як здається. Дякую, моя люба. Дуже радію що ви приєднались до історії.)))

avatar
Нінчик
10.06.2026, 10:03:08

Ох, як цікаво! Це ж що виходить у них така велика різниця в віці буде! Дякую і чекаю на продовження!

Тетяна Калинова
14.06.2026, 20:23:52

Нінчик, Вибачте за затримку. Трохи мене заступорило. Не могла зрозуміти в якому напрямку рухатись. Завтра буде продовження. Дякую, сонечко.

avatar
Ann
09.06.2026, 23:17:07

Вітаю Вас з новинкою ❤️❤️❤️
Успіхів Вам та книзі!!!

Тетяна Калинова
14.06.2026, 20:19:49

Ann, Щиро дякую за підтримку.❤️❤️❤️

avatar
Катя
09.06.2026, 19:01:00

Чи дійсно все так, як каже дядько? А якщо він веде якусь свою гру? І йому просто потрібна шпигунка, щоб отримати бізнес Данила Корсуна.

Тетяна Калинова
09.06.2026, 19:45:19

Катя, Можливо. Все може бути не таким як здається.
Дуже дякую. )

avatar
Anna Anna
09.06.2026, 17:43:02

Ого, скільки нових деталей та інформації відкрилося.
З одного боку, Олег усе правильно каже, і тепер стає зрозуміло, чому він мовчав і не розповідав цього раніше. А от з іншого… до його персонажа все одно залишається дуже багато питань і сумнівів.
Бідна Аміна…Скільки ж треба мати витримки, сил та емоційної стійкості, щоб настільки майстерно грати свою роль? Досягати задуманого, перебуваючи в такій небезпечній близькості поруч із Ним… ох, це неймовірне напруження.
Сюжет закручується дедалі сильніше, а запитань у голові стає тільки більше)))

З величезним нетерпінням чекаю на продовження цієї історії! ❤️

Тетяна Калинова
09.06.2026, 18:05:07

Anna Anna, І це ще не всі деталі... Шкода дівчину. І це вона ще не зустрілась з Корсуном... Тепер її життя дійсно перевернеться з ніг на голову.
Дякую, сонечко.

avatar
Світлана Ц
08.06.2026, 14:38:40

Схоже, що минуле не можна залишити в минулому(( І життя Аміни вже не буде таким "спокійним"...

Тетяна Калинова
09.06.2026, 17:59:19

Світлана Ц, Не буде, це точно. Мені вже її шкода.
Дякую, люба.

avatar
Нінчик
08.06.2026, 13:23:13

Дякую, чекаю на продовження!

Тетяна Калинова
09.06.2026, 17:56:35

Нінчик, Дякую, моя люба.

avatar
Anna Anna
08.06.2026, 11:55:00

Цікаво, що ж там сталося… і чому дядько вирішив розповісти все саме зараз, аж після випуску…
Дуже чекаю на продовження❤️

Тетяна Калинова
08.06.2026, 11:57:19

Anna Anna, Скоро про все дізнаємось. Мабуть в Олега була на це причина.
Щиро дякую, моя люба.❤️❤️❤️

avatar
Anna Anna
07.06.2026, 21:11:03

У Аміни важка доля ще з дитинства... Добре, що поруч залишилася хоч бабуся та дядько, який допомагає бодай грошима, але це все одно підтримка.
А момент з фотографією та каблучкою просто крає серце...
Дякую ❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
08.06.2026, 11:48:41

Anna Anna, Звісно, важко втратити батьків . Особливо так рано. І вже в наступному розділі Аміна дізнається, що тоді сталось.
Щиро дякую, моя хороша.❤️❤️❤️

avatar
Світлана Ц
07.06.2026, 16:45:15

Ну як же без веселощів та гулянки))

Тетяна Калинова
08.06.2026, 11:46:19

Світлана Ц, Ніяк. Та тепер Аміну чекатиме зовсім інше життя... Щиро дякую, сонечко.❤️❤️❤️

avatar
Нінчик
06.06.2026, 10:02:53

Дуже цікаво! Дякую і чекаю на продовження!

Тетяна Калинова
07.06.2026, 14:33:22

Нінчик, Щиро дякую, моя хороша. Завтра буде.

avatar
Світлана Ц
05.06.2026, 23:13:31

Вітаю з новинкою! Натхнення та успіхів!!! Веселе та цікаве життя в студентів)))

Тетяна Калинова
07.06.2026, 14:32:53

Світлана Ц, Щиро дякую, люба, за підтримку.

avatar
Anna Anna
04.06.2026, 22:06:31

Кінець студентського життя та початок чогось нового... Час, коли чекаєш на здійснення мрій, будуєш плани й бачиш навколо безліч можливостей для старту нової історії. Але в Аміни, здається, все від самого початку піде шкереберть і геть не так, як планувалося...
Неймовірно інтригує, тепер дуже чекаю на продовження❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
05.06.2026, 19:23:28

Anna Anna, Аміна точно не очікує того, в що скоро перетвориться її життя. Продовження завтра.
Дякую, моя люба.

avatar
Нінчик
05.06.2026, 10:54:07

Вітаю з новинкою! Успіху книзі і натхнення Автору!

Тетяна Калинова
05.06.2026, 19:17:31

Нінчик, Щиро дякую за підтримку, сонечко. )))

avatar
Оксана Митчик
04.06.2026, 21:23:05

Вітаю з новинкою ❤️

Тетяна Калинова
04.06.2026, 21:31:09

Оксана Митчик, Дуже дякую за підтримку.❤️

avatar
Анна Харламова
04.06.2026, 19:05:25

Вітаю з новинкою, люба! Насолоди від написання та успіхів книзі!
Любові читачів та смачних коментарів! Обіймаююю ❤️

Тетяна Калинова
04.06.2026, 19:51:45

Анна Харламова, Щиро дякую за підтримку, моя люба. Мені дуже приємно.))) Все навзаєм. Обіймаю міцно.❤️❤️❤️

avatar
Саша
04.06.2026, 18:06:41

Ого! Здається буде цікаво. Хоч я в цьому не сумніваюсь, бо всі ваші книги класні. Вітаю з новинкою! Безмежного натхнення.

Тетяна Калинова
04.06.2026, 18:09:47

Саша, Щиро дякую. Мені дуже приємно.)))

Вітаю з новинкою. Бажаю успіхів книзі

Тетяна Калинова
04.06.2026, 16:52:48

Наталья Храпакова, Дуже приємно. )))Щиро дякую.

avatar
Anna Anna
04.06.2026, 16:28:34

Вітаю з новинкою❤️
Успіхів і натхнення ☺️

Тетяна Калинова
04.06.2026, 16:52:20

Anna Anna, Дякую, мояхороша, що ви зі мною. )))

avatar
Даніка Рейвен
04.06.2026, 16:28:10

Вітаю вас з новиночкою)))
Бажаю невичерпного натхнення,успіху книзі,і вам)

Тетяна Калинова
04.06.2026, 16:51:18

Даніка Рейвен, Щиро дякую, люба.))) Мені дуже приємно.

avatar
Соланж Седу
04.06.2026, 16:19:23

вітаю з новинкою)

Тетяна Калинова
04.06.2026, 16:50:52

Соланж Седу, Дуже дякую. )

avatar
Несті
04.06.2026, 16:17:46

вітаю з новинкою)))

Тетяна Калинова
04.06.2026, 16:50:38

Несті, Щиро дякую. )

avatar
Tadelia Ross
04.06.2026, 16:17:10

Вітаю з новинкою, люба!) Успіхів і натхнення)

Тетяна Калинова
04.06.2026, 16:50:22

Tadelia Ross, Дякую, люба.)))

avatar
Віккі Грант
04.06.2026, 16:15:27

Вітаю з новинкою)))

Тетяна Калинова
04.06.2026, 16:50:03

Віккі Грант, Дуже дякую. )))

Вітаю з новинкою

Тетяна Калинова
04.06.2026, 16:49:44

Катюша Автомеєнко, Щиро дякую за підтримку. )))

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше