2 172
Анотація до книги "Солодка ненависть"
Я присягнулась помститися чоловікові, який зруйнував моє життя. Чоловікові, через якого я втратила найдорожчих людей. Він — мій ворог. Моя ненависть. Моя ціль.
Я мала наблизитися до нього, втертись в довіру, а потім завдати удару. Усе було просто і зрозуміло. До того моменту, поки я не зустрілась з його поглядом.
Він небезпечний, жорстокий і приховує більше таємниць, ніж я могла собі уявити. Але щоразу, коли він торкається до мене, я забуваю про свої клятви і про свою мету. Щоразу, коли він опиняється поруч, ненависть змішується з бажанням, а пристрасть спалює нас обох в попіл.
Що переможе — жага помсти, чи кохання до чоловіка, якого я повинна знищити? І яку ціну доведеться заплатити за цей вибір?
- пристрасно
- емоційно
- відверто.
- від ненависті до кохання
- заборонене кохання.
Я мала наблизитися до нього, втертись в довіру, а потім завдати удару. Усе було просто і зрозуміло. До того моменту, поки я не зустрілась з його поглядом.
Він небезпечний, жорстокий і приховує більше таємниць, ніж я могла собі уявити. Але щоразу, коли він торкається до мене, я забуваю про свої клятви і про свою мету. Щоразу, коли він опиняється поруч, ненависть змішується з бажанням, а пристрасть спалює нас обох в попіл.
Що переможе — жага помсти, чи кохання до чоловіка, якого я повинна знищити? І яку ціну доведеться заплатити за цей вибір?
- пристрасно
- емоційно
- відверто.
- від ненависті до кохання
- заборонене кохання.
від ненависті до коханняшалена пристрасть.емоції на межіпочуття до ворога
Зміст книги: 11 глав
Останнє оновлення: вчора
46 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯкщо історія вас зацікавила, подаруйте їй сердечко. Буду дуже вдячна.
Всіх обіймаю.
Головне спокійно реагувати на провокації з його сторони і малечі і все буде добре! Дякую і чекаю на продовження!
Якби Аміні не потрібно було якнайдовше затриматись у цьому будинку, вона сказала б ще пару «ласкавих» слів, а так довелося змовчати.))
Хах, а вони такі прикольні, коли розглядають одне одного: зовні мовчать, а всередині все вирує і в голові купа питань)))
І мені взагалі не подобається ця Тамара Сергіївна, щось прямо напрягає))
Дякую ❤️❤️❤️
Anna Anna, Ой, люба, вони ще покажуть себе... І дуже скоро. І Тамара в тому числі.
Щиро дякую.)))))))) ❤️❤️❤️
ох цей строгий Данило Андрійович) я думала що Аміна не витримає і щось йому скаже)))
Юля, Вона ще скаже ;)))) Можете мені повірити.))) Дякую, люба.
Цікаво,як далі буде поводитися Корсунь з новою нянею дочки
Elizabeth Yevtushenko, Скоро побачимо. Поки що можна лише сказати, що вона точно його зачепила. Щиро дякую.)))
Подарунок долі або кара божа! На це питання може відповісти тільки автор!
Нінчик, Автор теж поки що не впевнена.)))
Дякую, люба.
ооо, маленька принцеса дала дозвіл залишити Аміну. Цікаво яка буде їх розмова?) Дякую і чекаю на продовження
Юля, Скоро дізнаємось.))) Та чомусь я впевнена, що все буде добре. ))) Дякую, моя люба.
Ой-ой, який грізний наш Данило, серйозний чоловік! Але водночас який люблячий татко☺️ просто милота, коли він із Софійкою)))
Аміна ж зачепила його з першого погляду, ніяк ті "очиська" забути не може… Ох, але й випише він їй трохи прочухана))
Тепер Данило точно зацікавився Аміною. Скільки вже тих няньок було, а Софія погодилася лише на неї…))
❤️❤️❤️
Anna Anna, Шлях до серця Данила Корсуна - це гострий язичок, нахабні блакитні очиська і взаєморозуміння з Софією. Схоже в Аміни є ВСЕ;)))
Дякую, сонечко.
Перша зустріч та розмова з Данилом не дуже вдала, але щасливий сміх Софії того вартий ! І ніхто Аміну не звільнить, і, можливо. задумається над словами няні! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження)
Наталія Силенко, Після такого знайомства, Данило просто не зможе не помічати Аміну. Дякую, сонечко.
Так дівчата знайшли общий язик схоже або вона того сама не розуміючи стала на бік дитини, а не себе!
Нінчик, Вона просто її зрозуміла. Знає як це - сумувати за батьками. Дякую, люба.
Ха-ха, яка приємна перша зустріч Аміни з Данилом! Просто одразу передала Аміна відчуття першого знайомства… кавою)))
Але й зламала систему☺️ Уявляю, що творилося в голові у Данила, коли вона почала так говорити з ним…)))
Цікаво, чи скаже щось після цього всього Корсун)))
Дякую ❤️❤️❤️
Anna Anna, Чомусь мені здається, що промовчати він не зможе. Але Аміна має рацію, Софія дійсно щаслива і це має бути головним для батька. Подивимось...
Щиро дякую, сонечко.
Схоже,Олег причетний до загибелі її батьків.
Пацюк Червоній, Все можливо.)) Скоро про все дізнаємось. Щиро дякую.))
Крига між Софією та Аміною потроху почала танути... А от гра , яку затіяв Олег і втягнув в неї Софію, закінчиться для кого як!))) Дякую, зірочка, обіймаю міцно і чекаю продовження)
Наталія Силенко, Гра тільки починається. І щось мені підказує, що не все буде так як запланував Олег... Щиро дякую, люба.)))
Перший контакт налагоджено, хоча ще все попереду. Але ох мені здається Олег не правду розповів Аміні а вона буде ненавидіти і малеча така самотня їй хочеться уваги тата. Дякую і чекаю на продовження
Юля, Все ще попереду. І Софія і Корсун і Олег теж... Але зараз дійсно головне, що Софія почала відкриватись Аміні. Дякую, моя хороша.
Дві дівчинки ні в чому не винні але будуть нести відповідальність за помилки минулого інших людей! Дякую і чекаю на продовження! Цікаво, як ці дівчата будуть знаходити спільну мову;)))
Нінчик, Вони обидві знають що таке самотність і брак уваги, так що, я впевнена що в них все вийде. Дуже дякую, люба.
Якою б капосною, вередливою чи злюкою не здавалася Софія, її поведінці є вагомі причини. Вона — всього лише дитина, якій гостро бракує батьківського тепла.
Дуже шкода, що саме такими методами дівчинка змушена привертати до себе увагу.
Тішить, що Аміна вже потроху знаходить шлях до взаєморозуміння з нею, але головна інтрига залишається: як на це все відреагує Данило?
Дякую ❤️❤️❤️
Anna Anna, Вже в наступному розділі ми про це дізнаємось. Дякую, сонечко.❤️❤️❤️
Прийом із самого порогу залишив неприємний присмак... Керуюча персоналом навіть не приховує своєї впевненості, що Аміна довго тут не протримається, і одразу вивалила на неї всю правду про ситуацію)) Софія — дівчинка з непростим характером, до якої складно знайти підхід. Проте в Аміни просто немає вибору, адже зараз нею рухає лише жага помсти...
Я вже в передчутті першої зустрічі Аміни та Данила)))
Дякую ❤️❤️❤️
Anna Anna, Так, зараз головне затриматись в будинку і знайти з малою спільну мову. Дякую, моя хороша.❤️❤️❤️
як зустріли, точно буде не легко) але це ж Пивна вона повинна знайти підхід
Юля, Аміна все витримає, хоч легко дійсно не буде. Дякую, моя люба.❤️❤️❤️
Щирі вітання з новинкою! Хай легко пишеться та знайде своїх читачів! Нарешті я вас наздогнала!) Нелегка доля в Аміни! Та й дядько щось собі придумвв: скільки років мовчав, а тепер руками Аміни хоче здійснити помсту??? Щось тут нечисто, щось Олег не все договорює... Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)
Наталія Силенко, Щиро дякую, сонечко, за підтримку. )))) Дякую, що ви зі мною.
Мені ця тема дуже подобається, коли герой чи героїня бореться між двома однаково сильними відчуттями. Тому підписуюсь на Вас! Якщо цікаво, запрошую відстежувати і мою сторінку, я пишу в подібному з Вами стилі.
Олег Кучер, Дуже дякую. Підписалась. Успіхів вам. )))
Перемир'я хоч якесь і хитке але все ж результат ! Чекаю на зустріч з татусем! Дякую!
Нінчик, В наступному розділі вони нарешті зустрінуться. Дякую, моя люба.
Яка цікава історія, а я щось пропустила тільки прочитала. Щось мені здається не все так як розповідає Олег, можливо в нього свої рахунки і він хоче руками Аміни зробити капость. Дякую і чекаю на продовження
Юля, Все можливо. Все може бути не таким як здається. Дякую, моя люба. Дуже радію що ви приєднались до історії.)))
Ох, як цікаво! Це ж що виходить у них така велика різниця в віці буде! Дякую і чекаю на продовження!
Нінчик, Вибачте за затримку. Трохи мене заступорило. Не могла зрозуміти в якому напрямку рухатись. Завтра буде продовження. Дякую, сонечко.
Вітаю Вас з новинкою ❤️❤️❤️
Успіхів Вам та книзі!!!
Ann, Щиро дякую за підтримку.❤️❤️❤️
Чи дійсно все так, як каже дядько? А якщо він веде якусь свою гру? І йому просто потрібна шпигунка, щоб отримати бізнес Данила Корсуна.
Катя, Можливо. Все може бути не таким як здається.
Дуже дякую. )
Ого, скільки нових деталей та інформації відкрилося.
З одного боку, Олег усе правильно каже, і тепер стає зрозуміло, чому він мовчав і не розповідав цього раніше. А от з іншого… до його персонажа все одно залишається дуже багато питань і сумнівів.
Бідна Аміна…Скільки ж треба мати витримки, сил та емоційної стійкості, щоб настільки майстерно грати свою роль? Досягати задуманого, перебуваючи в такій небезпечній близькості поруч із Ним… ох, це неймовірне напруження.
Сюжет закручується дедалі сильніше, а запитань у голові стає тільки більше)))
З величезним нетерпінням чекаю на продовження цієї історії! ❤️
Anna Anna, І це ще не всі деталі... Шкода дівчину. І це вона ще не зустрілась з Корсуном... Тепер її життя дійсно перевернеться з ніг на голову.
Дякую, сонечко.
Схоже, що минуле не можна залишити в минулому(( І життя Аміни вже не буде таким "спокійним"...
Світлана Ц, Не буде, це точно. Мені вже її шкода.
Дякую, люба.
Дякую, чекаю на продовження!
Нінчик, Дякую, моя люба.
Цікаво, що ж там сталося… і чому дядько вирішив розповісти все саме зараз, аж після випуску…
Дуже чекаю на продовження❤️
Anna Anna, Скоро про все дізнаємось. Мабуть в Олега була на це причина.
Щиро дякую, моя люба.❤️❤️❤️
У Аміни важка доля ще з дитинства... Добре, що поруч залишилася хоч бабуся та дядько, який допомагає бодай грошима, але це все одно підтримка.
А момент з фотографією та каблучкою просто крає серце...
Дякую ❤️❤️❤️
Anna Anna, Звісно, важко втратити батьків . Особливо так рано. І вже в наступному розділі Аміна дізнається, що тоді сталось.
Щиро дякую, моя хороша.❤️❤️❤️
Ну як же без веселощів та гулянки))
Світлана Ц, Ніяк. Та тепер Аміну чекатиме зовсім інше життя... Щиро дякую, сонечко.❤️❤️❤️
Дуже цікаво! Дякую і чекаю на продовження!
Нінчик, Щиро дякую, моя хороша. Завтра буде.
Вітаю з новинкою! Натхнення та успіхів!!! Веселе та цікаве життя в студентів)))
Світлана Ц, Щиро дякую, люба, за підтримку.
Кінець студентського життя та початок чогось нового... Час, коли чекаєш на здійснення мрій, будуєш плани й бачиш навколо безліч можливостей для старту нової історії. Але в Аміни, здається, все від самого початку піде шкереберть і геть не так, як планувалося...
Неймовірно інтригує, тепер дуже чекаю на продовження❤️❤️❤️
Anna Anna, Аміна точно не очікує того, в що скоро перетвориться її життя. Продовження завтра.
Дякую, моя люба.
Вітаю з новинкою! Успіху книзі і натхнення Автору!
Нінчик, Щиро дякую за підтримку, сонечко. )))
Вітаю з новинкою ❤️
Оксана Митчик, Дуже дякую за підтримку.❤️
Вітаю з новинкою, люба! Насолоди від написання та успіхів книзі!
Любові читачів та смачних коментарів! Обіймаююю ❤️
Анна Харламова, Щиро дякую за підтримку, моя люба. Мені дуже приємно.))) Все навзаєм. Обіймаю міцно.❤️❤️❤️
Ого! Здається буде цікаво. Хоч я в цьому не сумніваюсь, бо всі ваші книги класні. Вітаю з новинкою! Безмежного натхнення.
Саша, Щиро дякую. Мені дуже приємно.)))
Якщо історія вас зацікавила, подаруйте їй сердечко. Буду дуже вдячна.
Всіх обіймаю.
Вітаю з новинкою. Бажаю успіхів книзі
Наталья Храпакова, Дуже приємно. )))Щиро дякую.
Вітаю з новинкою❤️
Успіхів і натхнення ☺️
Anna Anna, Дякую, мояхороша, що ви зі мною. )))
Вітаю вас з новиночкою)))
Бажаю невичерпного натхнення,успіху книзі,і вам)
Даніка Рейвен, Щиро дякую, люба.))) Мені дуже приємно.
вітаю з новинкою)
Соланж Седу, Дуже дякую. )
вітаю з новинкою)))
Несті, Щиро дякую. )
Вітаю з новинкою, люба!) Успіхів і натхнення)
Tadelia Ross, Дякую, люба.)))
Вітаю з новинкою)))
Віккі Грант, Дуже дякую. )))
Вітаю з новинкою
Катюша Автомеєнко, Щиро дякую за підтримку. )))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати