34 192
Анотація до книги "Скло. Його одержимість"
Вероніка Чайка звикла жити так, ніби весь світ давно куплений за гроші її батька. Та за дорогим одягом і зухвалою посмішкою ховається дівчина, яку повільно руйнує власна сім’я, чужа брехня і голод за любов’ю, якої вона ніколи не мала.
Після чергового зриву її відправляють до психолога, і Ніка вирішує, що легко зламає ще одного правильного чоловіка.
Денис Липецький виявляється не схожим на інших. Він не ведеться на її провокації і швидко бачить те, що вона ховала навіть від себе.
І саме тоді Денис вирішує, що зможе розібрати її по частинах і зібрати заново, не помічаючи, як сам заходить на тонкий лід.
Та є одна проблема… Ніхто з них уже не розуміє де закінчується терапія і починається одержимість.
І коли між ними трісне скло всіх заборон, уламками поріже обох...
Після чергового зриву її відправляють до психолога, і Ніка вирішує, що легко зламає ще одного правильного чоловіка.
Денис Липецький виявляється не схожим на інших. Він не ведеться на її провокації і швидко бачить те, що вона ховала навіть від себе.
І саме тоді Денис вирішує, що зможе розібрати її по частинах і зібрати заново, не помічаючи, як сам заходить на тонкий лід.
Та є одна проблема… Ніхто з них уже не розуміє де закінчується терапія і починається одержимість.
І коли між ними трісне скло всіх заборон, уламками поріже обох...
різниця у віцідарк_романзалежні стосунки
“Неймовірна історія кохання двох людей, у якій авторка настільки майстерно передає емоції, що ти проживаєш з ними кожну мить, шкодуючи, що глава закінчилась... Ця книга - мій персональний наркотик. РЕКОМЕНДУЮ)”
“Темна, емоційна і тривожно чесна історія про двох людей, що намагалися врятувати одне одного і майже зламалися разом.
Тут почуття не рятують і не лікують, а затягують глибше, змушуючи їх дивитися в найтемніші кути душі.”
Зміст книги: 60 глав
200 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛюбі читачі! ❤️
Я безмежно вдячна кожному з вас, хто проходить цей непростий та емоційний шлях разом із Нікою та Денисом. Дякую, що проживаєте цю історію зі мною, пропускаєте через себе їхні почуття, пристрасть, біль та сумніви.
Telegram-канал: https://t.me/shanaya_books
Instagram: https://www.instagram.com/alexa_shanaya?igsh=Y3ZmZ29jdDB2cmdx
Там я регулярно ділюся детальними візуалізаціями героїв та естетикою до історій
Міцно обіймаю кожного. Дякую, що ви зі мною!❤️
Я дивлюся, що такими темпами Денис сам до психотерапевта на прийом скоро запишеться. Бо так його вже коробить Марк, а то тільки початок. Шкода мені тут Олю, вірить, кохає і правди не знає... Чекаємо продовження ❤️
Светлана Селезнёва, Та да, понесло чоловіка вже, але для себе вже почав визнавати, що підсів. То може зможе якось пропрацювати свої проблеми. Але ж ми знаємо, шо ні))
О, фізична ломка, коли ти не можеш бути поряд з тим, кого кохаєш, це справді щось... Дякую авторці за такі емоції, які вирують у книзі! Це неймовірно)
Лія Лореляйн, Щиро дякую Вам! Мені дуже приємно! Ціную і радію кожному коментарю! ♥
Захоплююче! Чекаю продовження!
Вень Чжулун, Щиро дякую!
Оххх, мені здається, це вже точка неповернення. Якщо вже Дениса почало так мучити хто з нею, де вона, якщо вже з Олею відчув таке... Незворотні зміни почались. Денис дійсно був весь час сильним, як кремінь, а тут явно зламався. Аби ж тільки не було пагубним це для них, бо обоє вже залежні один від одного, а все противляться цьому. І наче на зло все роблять. Дякую Вам велике!
Lesia Kovanda, Я дуже Вам дякую за такі відгуки! Мені дуже приємно знати, що подобається історія! І що Ви проживаєте ці всі емоції разом зі мною! ♥
Ну Денисе, а чого так нервувати через якусь там мажорку і її партнера чи хлопця, чи жениха. Яка ж тобі різниця? Ти ж можеш спокійно бути з Олею. Чи то хтось прикривається професією і хоче побачити Ніку і допомогти не просто так? То пора собі то визнавати...
Светлана Селезнёва, Як точно Ви підмітили... Дійсно, пора б вже собі признатись, шо це вже не просто професійний інтерес. ДЯкую Вам велике за відгуки і що проживаєте цю історію разом зі мною і героями! ♥
Ну хоч непогано відкупилися)
Вень Чжулун, Але чи піде це на користь Чайці(
Дружба з привілеями це саме те)
Вень Чжулун, А чому б і так!! )) Якщо всіх все влаштовує
Вони одне одного варті...
Вень Чжулун, Так, це точно
Нічого собі драйв)
Вень Чжулун, Шалена парочка)
Поява Марка вже інтригує)
Вень Чжулун, Марк цікаве доповнення в цій історії )
Дуже чекаю на продовження!
Олеся Тиха, Стараюсь оновлювати кожного дня! Дякую Вам!♥
Ахах золота дитина прокотилася на метро - цікаво, що б вона про роботу сказала б?)
Вень Чжулун, Та хай хоть універ закінчить, а там може дозріє та подорослішає і до праці)
Ну це вже патологічна брехня, такий візит...
А це вже був просто токсичний розвод...
Вень Чжулун, Та в їх відносинах все просочене токсичністю.
Точно що радіація, радіоактивна дівчинка)
Вень Чжулун, А як ми знаємо, радіація вбивча сила! )
Неможливо відірватися від читання, чекаю продовження між Чайкою і Денисом♥️♥️♥️
Лана Сетман, ДЯкую Вам велике! ♥
Герої один краще другого в хорошому сенсі цього слова. Мені подобається)
Лада Короп, Дуже Вам дякую ♥
Між ними напруга все зростає, чекаю продовження!
Анна Пономар, Так, накаляється ситуація.
Дякую,шановна Алекса!Читаю ,затамовуючи подих!...Фраза,,Я вільна''досить сильний тригер і для психологів,і взагалі для системи! Натхнення вам!Чекаю продовження!
Александра, Щиро Вам дякую за Ваші відгуки, мій любий читачу! ♥
Денисе, на двох стільцях не всидиш. За Олю хочеться зарядити смачного ляпаса. Тільки як лікар до Ніки телефонує, ага.
Светлана Селезнёва, Як вірно підмічено. Рано чи пізно правда все одно випливе. І будуть наслідки(( Дякую Вам, що Ви ділитесь враженнями ❤️
Ну ладно, очевидно було, що то секс без зобов'язань і вона на тому і зійдуться. А я то вірила(ахахах)
Светлана Селезнёва, Ахах, та мені щось самій подобається Марк, що наче б і більшого для них хотілось )) Дякую Вам за Ваші відгуки❤️
Це саме той випадок, коли зіштовхнулися два протилежних бажання: зламати і розібрати, щоб зібрати заново. Чи буде переможець і переможений? Та обоє будуть палати у почуттях
Марина Моргун, Саме так. Дякую Вам за відгук
Хто ж ти, Ніка ?. Маніпуляторка, чи дівчинка з поламаним світом
Ira, Напевно вона і сама вже не знає, бо губиться в своєму світі. Дякую Вам за відгук
Ніка живе у золотій клітці,все є,гроші,машина,але не вистачає одного єдиного, батьківського тепла, любові.....звідси і така поведінка,непокора, бойкот.....з Денисом ,її лікарем,не прості стосунки,він бачить її,її стан.....і що там тато з мамою задумали.....поговорити...
Ніна Михайловська- Спичак, Так, зламана дівчинка, котру треба зібрати по частинкам
Уууу, у принципі в якій атмосфері сім'я жила, то це очікувано, Дякую за продовження))
У Ніки є все матеріальне. але їй не вистачає духовного: любові та тепла , батьківської турботи... і у відповідь вона так себе поводить... Дякую, зацікавили.
Вау як цікаво, чекаю продовження
Дарина Корецька, Щиро вдячна за відгук. Стараюсь стабільно, регулярно без пропусків викладати.
Цікава книга..
Оксана Шинкаренко, Дякую Вам! ♥
Секс по дружбі.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
А чом би й ні...
Саме з такого й починаються найміцніші стосунки ...
А судячи з того що Марк пам'ятає уподобання своєї Чайки ...
Чого не буває потім..♥️♥️♥️
Оксана Морус, Все може бути, а поки хай розважаються) Діло молоде )
Почала читати і дуже цікаво. Гроші не приносять щастя. Не замінять любов і турботу. Інколи люди які не мають грошей, в є любляча і дружня сім'я то вони найбагатші. Ніка своєю поведінкою хоче привернути увагу, хоче показати і довести щось , але чи це спрацює на користь . Їй просто потрібна любов і турбота. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Щиро вдячна Вам за відгук!! Будемо далі рятувати нашу дівчинку
Ого))) дуже цікаво, як будуть далі і розвиватися їхні стосунки)) йому потрібно бути дуже уважним, адже Чайка все глибше затягує Дениса….
Дякую❤️
Ух як гаряче,але чи буде ця пристрасть мати продовження,а чи стане просто одноразовою акцією.Захоплююча історія
Оо , медична етика полетіла в тар тарари , професіонал поступився місцем чоловіку який живе бажанням . Па па кар' єра . Чайка така Чайка , дай гроші на таксі))) . Пацієнт переграв професіонала?
Ніякі гроші світу не замінять любов та увагу батьків. Безбідне існування не притупить болі байдужості та зрад, а Ніка виявилося вразлива до цього, то її вчинки такий собі протест
Виктория Зёма, Абсолютно вірно. Та тільки такі протести навряд до чогось хорошого доведуть.
Як вони класно один одному підходять . Цікаво що буде далі, дружба дружбою, але щось може піти в іншу сторону))
Катрусяяя, Дякую Велике за відгук)) Ой, враховуючи як у Ніки все завжди не по плану, та і плану ніколи немає, то навіть не знаєш, чого чекати далі♥
Взагалі шалена напруга між Нікою і Денисом! Така хімія і енергетика - зашкалює.
Емоції на межі, гойдалки вже не просто гойдаються, а літають зі швидкістю світла)
А от тепер з Марком у Ніки вимальовується чудовий тандем, та, чи будуть ці стосунки розвиватися далі? Цікаво.
Дуже дякую за класну історію ❤️
Sana Boboho, І я Вам щиро вдячна за відгук! Сподіваюсь буде цікаво♥
Цікавий початок, легко читається.Мабуть правду кажуть, що не все в житті купується за гроші і не завжди вони приносять щастя.Не купити за них любов, повагу, вірність...
Мабуть і золота клітка , вечірки,адреналін не допомогли Нікі стати щасливою...
Таня Черевко, На жаль так, щастя дійсно не купити за гроші!♥
Ось так, гроші не завжди творять чудеса... і не дарують справжніх емоцій ... А Марк примо як чарівник) Бац і без одягу вже. Оце вони зняли стрес) Цікаво ж , що ж тепер буде. Дякую і чекаю на продовження
Marisha Gerasimenko, Так, все абсолютно вірно. Дякую Вам за відгук!♥
Як гарно...життєво і емоційно ніжно...Дякую,мій улюблений авторе!
Александра, І я Вам щиро вдячна за те, що Ви зі мною ❤️
Ну це було очікувано. І мені сподобався тандем Ніки та Марка. Між ними теж є якась особлива хімія. Але мені здається, що в голові та сердечку Ніки вже давно засів Денис. Дякую Вам, кайфую від кожної глави!
Ангеліна, Дякую Вам щиро за такі відгуки. Мені теж подобаються Ніка і Марк, може і вийде з них щось )Побачимо ❤️
Кожен живе своїм життям. Ніка багата дівчинка, але це не приносить їй щастя. Вечірки, швидкість.
Ольга Діденко, Так, не все можна купити за гроші і це тому чудовий приклад. Дякую Вам за відгук ❤️
Дуже цікавий сюжет. Ніка розбещена мажорка, витворяє що хоче. Прийшлось найняти їй психолога. Але Денис не очікував, що втрапить в її тенета. Але як вдало її обіграв її ж методом. Це виявляється спеціально він їй зробив шокову терапію. Але добре, що Макс її забрав до себе, зцілив її ніжністю. Дякую. Цікаво дізнатися, що ж далі.
Марку треба дати належне, не розгубився, і двоє задоволені. Цікаво, як дальше будуть розвиватися події
Ira Ivanys, Так, момент підловив слушний) Дякую Вам за відгук ❤️
Оу, то чи стане Макро більше, ніж другом після цієї ночі, бо поки вона вважає його своїм новим подихом. Будемо чекати ❤️
Светлана Селезнёва, Пара б з них була досить цікава ))
Оце Ніка заліковувала рани , Марк прям часу не гаяв, раз два і уже голі лежать))
Катрусяяя, Скористався нагодою) Але мені здається між цими героями це було прямо очевидно. Між ними теж з самої першої сутрічі іскри одразу полетіли. Але то геть інша хімія
Такий поворот прямо вибух емоцій! Денис реально обіграв. Дуже цікаво, що буде далі. Я точно знаю, що вони закохались вже, але покажи не можу доказати це.
Власа Орлик, Дякую велике за відгук! ❤️
Ох вона й відорва! Прямо коктейль з емоцій...
Лаура Завірюха, Так, вибухова суміш! Дякую Вам за відгук ❤️
З кожним розділом петля все більше і більше затягується. Дзвінок Дениса до Олі і озвучення майбутніх погроз Ніки... Короче, все воно складно, але треба зупиняти, бо може призвести до непоправних наслідків. Але не можна недооцінювати хімію між Денисом і Нікою не можна...
Светлана Селезнёва, Щиро дякую Вам. За такий гарний відгук)) Буду дуже рада читати Ваші емоції і враження частіше.
І дійсно між героями така хімія, і як ми бачимо вони обоє далеко на прості. Сильне протистояння
Ну, що ж так суворо) мамі теж треба особисте життя, якщо тата ніколи нема поруч)))
Олеся Тиха, От вони зі своїм особистим життям довели Ніку, а Денису тепер розгрібати це все. Щей й сам в Нікині ігри потрапив
Так,так,так!Ця шокова терапія сильніша емоція ,чим сама сцена інтиму в кабінеті!???? Дякую , Шаная!енергії і нових творчих ідей!
Александра, Дякую Вам велике ! ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати