851
“Брехня, Правда, Надія”
Анотація до книги "Правда від нього"
ДРУГА КНИГА ТРИЛОГІЇ.
Мері Вілсек завжди вважала свій Дар слабким, але одного дня все змінилося.
Між нею та Ітаном спалахує не тільки ненависть, а й щось значно небезпечніше — пристрасть, яка ламає стіни, розносить зали та змушує тремтіти саму магію.
Чим глибше вони занурюються один в одного, тим сильніше стає їхній зв’язок. Сили, про які вони навіть не підозрювали, прокидаються в обох. Таємниці минулого, древні прокляття, зрада королівської родини та сила, що може змінити долю цілого світу — все це виходить на поверхню.
Але за кожну велику силу доводиться платити. І коли баланс магії порушується, комусь доведеться зіткнутися з найстрашнішим вибором у своєму житті.
Мері Вілсек завжди вважала свій Дар слабким, але одного дня все змінилося.
Між нею та Ітаном спалахує не тільки ненависть, а й щось значно небезпечніше — пристрасть, яка ламає стіни, розносить зали та змушує тремтіти саму магію.
Чим глибше вони занурюються один в одного, тим сильніше стає їхній зв’язок. Сили, про які вони навіть не підозрювали, прокидаються в обох. Таємниці минулого, древні прокляття, зрада королівської родини та сила, що може змінити долю цілого світу — все це виходить на поверхню.
Але за кожну велику силу доводиться платити. І коли баланс магії порушується, комусь доведеться зіткнутися з найстрашнішим вибором у своєму житті.
магіямагічна академіядуже відверто
“Мері та Ітан починають новий етап відносин, але попереду ще більше таємниць. Нові почуття, пристрасть і незбагненний зв’язок їхніх магічних сил — все це приносить велику відповідальність і змушує робити складний вибір. ”
Зміст книги: 43 глави
Останнє оновлення: вчора
62 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМері дуже здібна учениця, швидко опановує нові можливості)) А Принц чудовий вчитель)) Але багато чого тримається саме на їхньому зв'язку і почуттях♥️♥️♥️ Ну і Кір теж допомагає))
Анна Лір, Вчитель і мучитель))) Обмежив їй доступ к сексу))) ахаха) Поки не вийде))
Ви маєте рацію, насправді взагалі все тримається саме на їхньому звʼязку і почуттях ♥️♥️♥️
Кір трішки допомагає!)) Ну намагається, як мінімум ♥️♥️♥️ Дякую вам ♥️
Ціла нарада проходить про те, як Кіріану завоювати дівчину))) Ну поради слушні)))
Анна Лір, Ахаха) Ну він не соромиться збирати наради))) І так, деякі справді слушні!)) ♥️♥️♥️
Це так мило, як Кіріан приборкує свою Іскорку))) Ну кекси звісно ніколи зайвими не бувають, ще круасани можна принести))) Вона явно вже зацікавилась своїм новим шанувальником)))
Анна Лір, Ммммм) Дяяяякууую, радію, що мило)) Ох він ще з нею намучиться)) Але вона того варта ♥️♥️♥️
Кексики точно зайвими не будуть)) Він вирішив, що лагідна відьма - це сита відьма))) ахаха)))
Угуу)) Зацікавилася ще і як!) ♥️♥️♥️♥️♥️
О боже, оце дійсно вони шоу для Кіріана влаштували)))) Взагалі його присутність їх не бентежить)))) А він дуже любить коментувати все що бачить, ахах))) Ну зате з'ясували важливу інформацію про свої сили. Тепер зрозуміло, як Мері може подолати короля)
Анна Лір, Ахаха)) ТАК) Ці двоє зі своїми почуттями не можуть впоратися)) Доречі.. не просто так))) Але адекватно це розкриється аж в наступній книзі)
Ооо, Кір точно любить все коментувати) Він взагалі дуже відкритий в цьому плані))) І емоційний))
Точно-точно!)) Дуже важливу інформацію ♥️♥️♥️
Здається, Ітан з цієї розмови зрозумів щось дуже важливе, але я поки не розумію, що ж саме)) Він виходить теж не знав, наскільки великі його сили?
Анна Лір, Мммм)) точно зрозумів щось дуже важливе ♥️ Скоро дізнаємося ♥️♥️♥️♥️♥️
Він не знав, і вони поки всі навіть гадки не мають, наскільки....♥️♥️♥️
Ахах, Кір вже й відьмами фліртує))) Який безстрашний))
Анна Лір, Він взагалі нічого не боїться))) А тут ще й така відьмочка!)) Хочеться погратися з вогнем ♥️♥️♥️
Трійничок, ой я не можу))) Але тут уже всі встигли і поревнувати, особливо Мері коли почула про дівчат)))
Анна Лір, ахаха)) Радію, що посмішила вас!)))) Тааак, Мері взагалі вибухнула майже від ревнощів)))) ♥️♥️♥️♥️♥️
Ахах, вони по ділу прийшли, а Кір їм про пози вже збирався розповідати))))))))) А взагалі жахливе місце той замок(( там треба бути дуже обережними
Анна Лір, Ахахах) Таак) Кір такий)))) Одразу до діла! Покращувати сексуальне життя друзів))))
Точно треба бути обережними... ♥️♥️♥️
Ой вони так мило спілкуються під час заняття))) Але напевно це трохи відволікає))) так, тут щось важливе починається, що то за замок відьом? Здається буде новий етап пригод♥️♥️♥️
Анна Лір, Мммм)) ахах) І мило, і хтиво) І це точно відволікає!))) ТАК! Починається щось дуже важливе.... ви вірно все зрозуміли)) ♥️♥️♥️♥️♥️
Ура, вона повернулася! Тааак, в їхньому випадку краще не говорити словами а дати відчути! Яка неймовірно ніжна мить! Ну звісно вона теж кохає!♥️♥️♥️
Анна Лір, Таак ♥️ Однозначно краще розмовляти почуттями)) Адже вони обидва кохають одне одного ♥️ І Принц зробив все, що міг, його провини в тому, що сталося немає ♥️
Дяяяякую вам, я дуже радію, що змогла цю ніжність передати ♥️♥️♥️♥️
Так, Мері звісно потрібен час подумати і все перетравити, але Ітан там себе згризе почуттям провини, поки вона повернеться. Але я теж вважаю, що він зробив усе що міг і навіть більше)
Анна Лір, Ви дуже вірно все написали! Їй треба час осмислити, обдумати все це. Ох, Ітан давно гризе себе цими думками і провиною( Хоча він не винен.... ♥️
Оооо, оце так правда від нього! Цей розділ виправдва назву книги! Тепер все дуже зрозуміло, але ж як шкода його маму і батьків Мері... Дуже сумно... Ох, і он чому та футболка така важлива! боже я плачу(((
Анна Лір, Так, насправді книга називається саме так на 99% через цей розділ, і ще на 1 через інший... адже Ітан притримав ще одну таємницю невеличку від Мері) Дякую вам, я дуже радію, що вам шкода... у нього і у Мері життя солодким точно не було(
тааак...) саме тому така важлива ♥️
Які розпусні думки бувають у Мері))) Але Ітана ніхто не змушував їх читати, тож сам винен)))) Та відчувається, що розмова буде серйозна, і цього разу її думки не втіляться в реальність(((
Анна Лір, Дуууже-дуже розпусні)) Як і вона сама насправді))) Ахаха) Це точно!) Він сам їх читає, тож провина повністю його))) Так.. ви маєте рацію! Розмова дійсно буде серйозна.. і її бажання доведеться відкласти(
Землетрус, ахах)) Ох уж ці друзі, люблять дражнитися))
Анна Лір, ахаахха) тааааак!) Ой і довго ж ще вони будуть їх дражнити!))) Не зупиняться)))) ♥️♥️♥️
Дуже плідне тренування)))) Але нічого собі, який потужний виявляється в неї дар. Та справді ще треба навчитися його контролювати, але я впевнена, що Ітан з цим допоможе, він чудовий наставник))
Анна Лір, Точно-точно))) Дуууже плідне) Таких далі буде багато)) Та й взагалі далі книга буде гаряча) Але я вже знаю, що вас цим не налякати))) Проте все обумовлено сюжетом))
Ітан точно допоможе Мері навчитися керувати цим даром!)) ♥️
Оце так нічка! точно що вибухова))))) Яке несподіване розкриття її дару! Але це було дуже класно, що вони могли не стримуватися обидва, особливо що Мері не стримує свій дар, а Ітану це подобається))) Як вона не встигає подумати, а він вже відповідає))))
Анна Лір, Тааак!) Вибухова в усіх сенсах!))) ахаха)))
Дуже несподіване, для Мері так точно! Ви маєте рацію!) Мері нарешті знайшла людину, з якою може відпустити себе повністю ♥️ Ітану дуже подобається!)) Він взагалі буде кайфувати, що його кохана така сильна!)) ♥️
Ммм)) З думками це точно) Дуже зручно насправді))) ♥️♥️♥️
Дякую за таке гаряче продовження. Мені дуже сподобалась перша книга і ця теж. Чекаю продовження.
Я люблю читати кожен день або хоча б через день. Бо якщо довга перерва, сюжет трохи забувається.
Nata beta reader, Я вам дуже вдячна за коментар, бо я не бачу, хто читає книгу, можу лише по коментарям відслідкувати! Я дуже втішена, що вам сподобалася минула книга і подобається ця, дякую за теплі слова, і дякую, що чекаєте продовження! Чудово вас розумію, як читачка. Дійсно можна і сюжет забути, якщо довго не отримувати оновлення.
Радію, що продовження вам сподобалося) Ця книга буде доволі гаряча)
Дякую вам дуже, ви мене втішили ♥️
Оооо, оце так розмова в ресторані! Ну звісно Мері в шоці, у неї там такі цікаві думки були)))))) Але насправді дуже класно, що вони розкрили всі таємниці!))))
ООООО!!!! Гаряченько!!!! І ще одне несподіване зізнання! Але з Ітаном Мері нарешті може відпустити свої страхи і віддатися почуттям! А це були тільки пальці, охх, що ж чекає попереду, мммм)))))❤️❤️❤️❤️
Анна Лір, Мені в шоці і трішки злякалася думаю)) бо думки і правда були неоднозначні)))) Так ♥️ Майже все відкрито вже ♥️♥️♥️
Тааак!!!)) нарешті може відчути задоволення сповна!))) А Ітана. думаю, потішило її зізнання))) Його его там напевно святкує))ахаахаха)))
Ооо, попереду буде гарче і цікаво!))) Дякую вам ♥️♥️♥️
О, так значить то був чесний обмін? Оце так сюрприз Мері залишила в шафці)))) Він вартий усіх його футболок)))
Оу, то ця футболка справді якась особлива? Цікаво❤️❤️❤️
Анна Лір, Ммммм))) Вартииий) Я думаю Ітан в шоці приємному)))
Тааак, вона особлива♥️ Про це трішки згодом обовʼязково буде!)) ♥️♥️♥️♥️
Яке гаряче трунування! Мері продовжує провокувати бідного принца)))) Ахах, в найцікавіші моменти постійно хтось приходить, ну треба ж було Кіріану так невчасно з'явитися))))
Анна Лір, Тааааак, Мері вже хоче перейти до наступної фази)) ахаха))) Ооо, Кір постійно всім заважає)) Доведеться підшукати і йому пару))) Щоб відволікти))) ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою. Нехай ця історія зачепить серце кожного читача, а муза ніколи не залишає автора.
Стейсі Мур, Щиро дякую за привітання і побажання ♥️♥️♥️
Ну у Томаса вже не було шансів. Там Кріс так готувалася))) Нарешті все сталося, було дуже пристрасно і гарно!
Мері та Ітан теж дуже милі, вона таки забрала цю футболку, ахах)))
Анна Лір, Точно не було)) І не варто було опиратися так довго) Вже давно б усі були задоволені!))) Дякую!)) Дуже радію, що вам було гаряче ♥️♥️♥️
ахахах) Таак, Мері та Ітан булочки)))
Дякую вам ♥️♥️♥️
Гарна обкладинка і цікавий сюжет❤️
Олівія Мунлайт, Це дуже круто) Я раніше могла книгу за день бахнути)
Дякую що поділилися враженнями ♥️
Щось не щастить Кріс і Томасу)) Ніяк не вдається усамітнитись, постійно хтось вривається)))))
А у Мері та Ітана якраз всі умови склались, невже так нічого і не станеться? Це ж яка сталева витримка у принца))❤️
Анна Лір, Ахаха)) Ой це точно!!!))) Ну але на цей раз вони зволікати вже не будуть!)))) І так вже зачекалися) Скільки можна то терпіти))))
Мммм) Точно що склалися!)) Але на цей раз між ними нічого не буде ♥️ Витримка ще й якаааа ♥️♥️♥️
Дякую вам ♥️♥️♥️
Оу, починається гаряченьке))) Ну Томас як би не опирався, а Кріс все одно знайде спосіб його звабити))) Не ввечорі, так зранку, ахах))))
О ні, оце так Кіріан невчасно, ну як же так!!!
Анна Лір, Так)) Починається потроху)) Я взагалі не знаю, звідки така витримка у Томаса)))) Але Кріс таки отримає бажане)))
ахаха)) Кір дууууже невчано!)))) Все обломав))))
Дякую вам ♥️♥️♥️♥️
Любить готувати? Ще плюс 1000 балів))))
Ооо, а я вже думала, що після вечері буде цікаве продовження))) Щось вони не поспішають))))
Анна Лір, Таааккк) Сто відсотків плюс бали))) ахахах)))
О, я б теж хотіла)) Але ще треба трішки зачекати)) ♥️♥️♥️♥️
Нарешті вони поговорили і Кріс розповіла правду)))) Розділ був дуже напружений але в той час і дуже милий, ніжний♥️
Дякую за продовження ♥️
Marjana Serednanska, Так-тааак!!)) Нарешті!)))) Я дуже радію, що вам сподобався розділ і стільки емоцій викликав))) Кріс дуже самостійна, та й між ними з Томасом це гаряче-холодно постійно, тож вона не могла з ним поділитися) Але нарешті все добре))) Тепер час Кріс трішки побігати за Томасом)))))
Дякую вам за коментар ♥️♥️♥️
Ну от! А варто було лише сказати правду, лише попросити! Який же Томас молодесь, таке сонечко, ще й такий шляхетний, від сексу відмовляється)))❤️
Анна Лір, Таааак!!! Треба було всього лише поговорити ♥️ Томас булочка))) Відмовляється....)) Тепер його час настав їй відмовляти))) іхіхіх))) Трохи помінялися місцями))))
Дякую вам за коментар♥️♥️♥️
Ооуу...Томас буде в люті коли побачить Кріс всю побиту і в крові......мені її дуже шкода, я можу зрозуміти дії Кріс, вона робить усе для того щоб допомогти мамі......добре що вона додумались подзвонити Томасу...
Marjana Serednanska, Томас тоооочно буде розлючений і схвильований, коли побачить її такою...
Так, Кріс ніколи б не пішла на таке, якби не мама... І ви маєте рацію, найвірніше рішення, яке вона могла прийняти - це подзвонити йому ♥️ Будемо сподіватися, що він допоможе їй!
Дякую, Маряʼно ♥️♥️♥️
ОМГ!!! Кріс!!! Ох бідолашна!!! Ну хоч зробила єдину правильну річ - подзвонила йому. Чи справді він не буде ставити питань? Щось сумніваюсь, але головне щоб вилікував❤️❤️❤️
Анна Лір, Так((( Насправді Кріс взагалі пощастило, що вона змогла дійти до університету жива...
Дзвінок Томасу, скоріше за все, врятутвав їй життя ♥️
Мммм)) Сприводу чи не буде ставити питань вірно ви сумніваєтеся)) Томас... і не ставити питань, коли Кріс в такому вигляді - звучить як фантастика)) ахаха)
Але головне зараз це допомогти їй ♥️♥️♥️
Ну так, Томас теж не залізний. От тепер Кріс відчула різницю і усвідомила, що втратила!!!
Анна Лір, Томас точно не залійзний. До цього він вважав, що це їх така гра) Але після того, як дізнався, що у неї побачення... далі буде пояснення від нього.
А Кріс і правда відчула різницю) Ще і яку))) Сподіваємося, що допетрає точно, що це означає)) ♥️♥️♥️
Кріс все тільки ще більше ускладнює! Коли всім кажеш різні версії, то легко попастися на брехні) Бідний Томас, він просто зів'яв, коли почув про побачення( Ну головне, щоб Кріс не постраждала в цих боях ще більше, бо тоді точно не можна буде списати це на бурхливу ніч.
Радію, що Ітан і Мері стають ще ближчими, і Мері хоче проводити з ним усе більше часу♥️♥️♥️
Анна Лір, Ох, ну точно все ускладнює! Ще і як.. Для Томаса це був певною мірою удар, адже він вважав, що між ними все таки щось є...
Так, скоро вже списати не вийде, ви маєте рацію. Будемо сподіватися, що все буде добре...!
Мммм))) Тааааккк)) Мері та Ітан доволі зблизилися) Скоро вже втримати це в рамках дружніх відносин не вийде))) ♥️♥️♥️♥️♥️
Кріс((((( Так шкода її, що доводиться таким займатись((( А вона справді думала, що Томас нічого не помітить? Ну я дуже рада, що він її зцілив, але якщо так продовжуватиметься далі, він витягне з неї правду, і це їй піде тільки на краще ♥️♥️♥️
Анна Лір, Кріс і правда дуже шкода(( Побачимо, чи Томас встигне дізнатися правду ♥️♥️♥️ Дякую вам!))
Нарешті я дізналась як звуть нашого Принца)))) Я вже думала, що десь в книзі пропустила момент з його іменем, а виявляється ніііі....він просто в нас таємничий)))
Дуже радію що Мері нарешті дізналась хто такий Тінь...і що в них з'являються почуття один до одного))))
Ситуація з Кріс мені зовсім не подобається...ті магічні бої щось мене насторожують......
Marjana Serednanska, Так ♥️ Ви не пропустили)) Тут прийнято звертатися по титулу, якщо він є)
Оооо, у них точно зʼявляються почуття!))) Подивимося, скільки вони протримаються, перш ніж дах зірве обом ♥️
І не дарма насторожують... Побачимо, у що це все виллється(
Дякую вам, Марʼяно ♥️♥️♥️
ВІтаю з новою частиною))
Катерина Винокурова, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою)
Юлія Богута, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою!)))♥️♥️♥️
Тетяна Степанкевич, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою( продовженням) Бажаю успіхів книзі, натхнення Вам і вірних читачів))))
Marjana Serednanska, Щиро дякую вам за привітання і побажання ♥️♥️♥️♥️
Ітан)))))) Яка ж він солоденька зефірка))) З тими круасанами так заморочився, божечки!!! Ну Мері ще нормально відреагувала, і я думаю, вона і так вже вирішила для себе, що вони не просто друзі))))
Ахаха, а жарт про лосини шикарний. Дійсно, нічого ходити в такому і зваблювати ідеальними формами)))❤️❤️❤️
Анна Лір, Тааак!) Він дуже солодка булочка, хоча зефірка мені навіть більше подобається ♥️♥️♥️
Таак) І справді заморочився!)) Мммм) Я думаю точно Мері вже для себе все вирішила))))
Ахахаха))) Ой, зваблює це тооооочно))) Ще і як ♥️♥️♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою! Хай полонить серця читачів!
Натхнення та успіхів книзі ❤️
Анна Харламова, Дякую дуже за привітання і побажання ♥️♥️♥️
Обіймаю ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою. Обкладинка супер!
Оксана Соловій, Щиро дякую за привітання і теплі слова ♥️♥️♥️
❤Вітаю з розкішною новинкою❤
Марія Залевська, Щиро дякую за привітання і теплі слова ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою ❤️✨❤️
Христина Вілем, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою ♥️✨♥️
Ольха Елдер, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️
Вітаю вас з новинкою ❤️❤️❤️ Бажаю успіхів книзі
Світлана Романюк, Щиро дякую за привітання та побажання ♥️♥️♥️
Вітаю❤️ з новинкою❤️
Белла Ісфрелла, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️
Чудова новиночка)) Вітаю ♥️♥️
Ірина Саха, Щиро дякую за привітання і теплі слова ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою)))
Віккі Грант, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️
Чарівні у вас обкладинки✨️ інтригуюча анотація))
Бажаю успіхів книзі ❤️
Ганна Літвін, Щиро дякую за привітання та побажання ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою!
Гончарчик Мілана, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати