18
Анотація до книги "Поцілунок морського бризу"
Мабуть кожна дівчина мріяла вирушити зі своєю подругою на море. Де будуть лише сміх, веселощі та безтурботні дні.
У Мілани та Олександри вийшло здійснити цю мрію і дівчат чекає Одеса. Море, теплий пісок та прогулянка туристичним містом.
А що як їхню ідилію порушать двоє хлопців? Для однієї це буде історія, яка змусить вивернути душу, для іншої — шанс показати себе справжню.
Чи закінчиться все на курортному романі чи перетвориться на справжнє кохання?
У Мілани та Олександри вийшло здійснити цю мрію і дівчат чекає Одеса. Море, теплий пісок та прогулянка туристичним містом.
А що як їхню ідилію порушать двоє хлопців? Для однієї це буде історія, яка змусить вивернути душу, для іншої — шанс показати себе справжню.
Чи закінчиться все на курортному романі чи перетвориться на справжнє кохання?
жіноча дружбаморе і курортний романтрикутник кохання
Зміст книги: 2 глави
Останнє оновлення: сьогодні
14 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСподобалося, як запущені лінії обох головних героїнь. В однієї красень-сусід, в іншої інтелігент-письменник. Поки не підозрюю, як це розвиватися буде далі. Зберігаю собі. ОЦЕ РОЗДІЛИ ДОВГІ.
Вітаю з новинкою! Натхнення та багато читачів. Сердечко в підтримку книги)
Лана Рей, дякую, мені дуже приємно!)
Дідько, наче розділи й велетенські, але ковтаются швидко. Не знав, що й таких "гігантів" писати вмієте. Надіюся, що в Алі адекватний сусід. Мілана та Ігор кумедні заучки такі.
Я думав, що у вас всі книжки будуть відбуватися у Вінниці. Виходить — зрада?)) А взагалі прикольно. Звучить по-новому і дивує, що без позначки 18+. Чу-чу-чу не буде?((((
Дивуюсь вашій продуктивності) Ще дві попередні не закінчені - а ви вже третю публікуєте. Мені цікаво, як ви це все поєднуєте в голові? Розділ вийшов дотепним. Легким і ненав'язливим. Гумор Мілани)))
Станіслав Зоревий, Стараюся розбавляти вибір "страв" для читачів. Та і самій пишеться краще, коли змінюються стилі та атмосфери. Дякую за вашу активність)
Надіюся тут ніхто не матиме роман з батьком подруги... (жартую, бо кайфанула від тієї книги) Така приємна літня атмосфера. Чекаю на продовження.
Аліна, Роман з батьком подруги - це завжди доречно) Але тут зовсім інша історія. Дякую, що читаєте)
Вау! Наскільки по-різному ви вмієте писати. ЦЕ НІБИ КОВТОК СВІЖОГО ПОВІТРЯ. Аля й Ваня дуже цікаво взаємодіють))) чую носом кохання
Маргарита, Дуже тішуся, коли бачу моїх постійних читачів під новими книгами. Намагалася в цьому романі створити абсолютно нових та оригінальних персонажів! Так, кохання тут буде повно. Очікуйте)
Вітаю з новинкою☺️
Агнія Бурне, Спасибі)))
З новинкою) Успізів книзі)
Ларія Ковальська, Щиро дякую!
Вітаю з новинкою)))
Стасія Мун, Спасибі)))
вітаю з новинкою!) бажаю успіху:)
Маргарита Хольська, Щиро дякую!:)
Вітаю з новинкою!
Люмен Белл, Дякую!
Вітаю з новинкою! Успіхів та натхнення! ♥️♥️♥️
Крісті Ко, Дякую!
Вітаю з новинкою)))Обожнюю Одесу, тільки ось повернулась )))
Віккі Грант, дякую))) так, місто мрії)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати