17 196
Анотація до книги "Перелюбниця"
У Ірини є все, що називають щасливим життям: турботливий чоловік, маленький син, затишний дім і спокійне майбутнє. Є лише одна проблема — вона ніколи не кохала свого чоловіка.
Зустріч із Романом Гордієнком перевертає її світ. Те, що починається як пристрасть, швидко перетворюється на небезпечну залежність, у якій брехня стає звичкою, а подвійне життя — єдиною реальністю.
Роки потому Ірина вже не впізнає себе. Вона майстерно грає роль ідеальної дружини, приховуючи правду навіть від найближчих. Але коли навколо «Мезона», де працювала Ірина, спалахує гучний скандал, минуле, яке здавалося давно похованим, повертається, руйнуючи все, у що вона вірила.
І тоді Ірині доведеться зрозуміти: що насправді було коханням, а що — лише красивою ілюзією, за яку вона ледь не заплатила найдорожчим
Зустріч із Романом Гордієнком перевертає її світ. Те, що починається як пристрасть, швидко перетворюється на небезпечну залежність, у якій брехня стає звичкою, а подвійне життя — єдиною реальністю.
Роки потому Ірина вже не впізнає себе. Вона майстерно грає роль ідеальної дружини, приховуючи правду навіть від найближчих. Але коли навколо «Мезона», де працювала Ірина, спалахує гучний скандал, минуле, яке здавалося давно похованим, повертається, руйнуючи все, у що вона вірила.
І тоді Ірині доведеться зрозуміти: що насправді було коханням, а що — лише красивою ілюзією, за яку вона ледь не заплатила найдорожчим
зрададарк_романчорні первоцвіти
“Якщо довго грати роль гарної дівчинки, слухняної доньки, взірцевої дружини, одного дня може знести дах… Так сталося і з Іриною… Цікава історія про життя, знайоме кожному!”
“Глибока, емоційна історія Ірини, що змушує задуматися: чи варто брехати серцю заради ілюзії щастя? Це роман про небезпечну гру, де межа між етикою та пристрастю стає надто тонкою.”
Зміст книги: 73 глави
393 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Мама засмутилася через переїзд?)) а нічого, що дочка заміж виходить?))
Ех, ну настільки швидкого і необдуманого рішення я від Ірини не очікувала. Хоча зрозуміти мотиви її дій цілком можна! І ще такий весь ідеальний чоловік, і точно подобається батькам, і колектив оцінить. Шкода, що вона не врахувала одну важливу деталь…
Марія Залевська, Ааа, я так необдумано вийшла заміж перший раз, молоде, зелене. Це нічого, що Ірині 23, що вона бачила в житті
Спонтанне рішення, що тут скажеш)
Адепт мухопітомника, Ну, так буває❤️
Це природньо, що учні закохуються у вчителів, але ж є межа. Дмитро занадто впертий.
Джул, Так, перше кохання, і... спойлерити не буду
Ірина закривається в мушлю. Ян, звісно, молодець — мужик сказав, мужик зробив, і про море круто придумав. Але чи не задихнеться вона в цьому правильному, тихому житті через рік-два?
Мая Сінельська, Побачимо, дякую❤️
Приємно читати про нормальні людські стосунки.
Олег Гончар, Дякую)))
Дуже приємно пишете! Героїня цікава та глибока!
Дякую за вашу творчість ❤️❤️❤️
Юкарі Ейрі, І вам дякую за підтримку))
Як гарно, акварельні риси. Сподіваюсь Ірина знайде своє кохання, попри надто правильну юність
Неба Крайчик, сподіваюсь,що і Тая знайде своє кохання
Що ж, тепер і мені цікаво, як в такій компанії вони відсвяткують весілля, може, дружки теж порозуміються?;)
Марія Залевська, У Таї інший шлях. Сюди б бабу Любу із серіалу "Сліпа"))))))
Як, знайомо. Особливо каліграфічна жорстокість.
Неба Крайчик, Мама моєї подружки заставляла переписувати зошит через одну помилку.
Мати, яка все прораховує, і вирішує за тебе.. нажаль багато хто пройшов через ці дитячі травми.
Неба Крайчик, В мене було все набагато гірше, але Ірині і цього достатньо.
Сага про форсайтів. Приємний флеш бек, дякую вам ❤️
Неба Крайчик, І вам дякую, що читаєте❤️❤️❤️
Все настільки чудово описано, що просто неможливо знайти у собі сили відірватися.❤️❤️❤️
Аріда Демоніар, Дякую)))
Ох вже ці мами, хоч так, хоч сяк, а таки будуть шукати любий спосіб аби засватати
Аріда Демоніар, Як тоді казали: "Дівка, товар, що швидко псується. Треба якомога швидше позбутися" .
Підготовка проведена, все узгоджено, але тремтіння від майбутньої події нема(
Marina Marina, Трішки буде
Неприємний досвід. Але нажаль життєвий. Таких Орестів мабуть у кожної жінки кілька.
Неба Крайчик, Орест досить приземлений, вирішив виручити Ірину, фу, аж самій огидно.
Щось у цьому лікареві таки є, Ірина зачарована ним))
Неба Крайчик, Ну він класичний "принц" того часу для таких от юних створінь
Дуже рада, що у Зінаїди Петрівни виявилося таке добре серце. З нетерпінням чекаю на 24 квітня!
Юлія Самборська, Сьогодні буде, пишу))
Ірина обирає серцем, в її віці цілком логічно захопитися таким чоловіком. Сподіваюсь що він не розіб'є їй серце
Неба Крайчик, В моїй юності більшість моїх подружок захопилися б таким чоловіком))
Новий одяг, ох цей чаруючий момент. Тоді ще не було такого розуміння як шопінг )) пригадую і ті хімії, майже у всіх порядних жінок)) дякую авторко. Посміхнули
Неба Крайчик, Хімія це жах, особливо в перші дні))
Іноді мрії збуваються, радію що Ірині вдалось отримати сукню мрії
Неба Крайчик, Мама вирішила допомогти доньці, так
Ого, бідна дівчинка, так готувалась до свята... А свято і справді принесло сюрпризи, мати однокласниці, як дивно доля грає з людьми
Неба Крайчик, Так, дякую за підтримку❤️
Вітаю з марафону від Автора до автора, читач Лексін Маршал чекає від Вас запитання. Дякую
Ірина Бібік, Дякую, сьогодні буде
Це сумно, що в Ірини немає іскри до Яна, але він виглядає дійсно хорошим чоловіком. І, відверто кажучи, спокій і надійність цінніші за пристрасть. Все жвін їй не бридкий, отже шанс на теплі почуття є.
Валентина Бродська, І не треба) Чекаю продовження)
Ура, здається що в них налагоджуються теплі і приємні стосунки))
Неба Крайчик, Можливо. Цілком підійде під опис "так як у всіх".
♥️♥️♥️
Адепт мухопітомника, ✨✨✨
❤️❤️❤️
Ася Кас, ✨✨✨
Цікавий педагогічний проєкт
Любава Олійник, Так, дякую❤️
10 глав за добу? Оце так виклик! Опис сукні з "Барабана" — це просто розрив сердечка, наче сама на тій картонці стояла в 2004-му. Чекаю на момент з Артуром.
Валентина Бродська, Знайоме відчуття, через нього, напевне, пройшли майже всі☺️
Юність така юність..)) і тепло і сумно чомусь
Дуже цікава реалістична історія: ностальгічна, в ній є сцени, знайомі, мабуть, всім або більшості...
Чудово передані емоції персонажів, особливо захопливо слідкувати за головною героїнею. Читати дуже легко, книга веде за собою!❤
Валентина Бродська, і правильно робите,бо читачі можуть знайти невідповідності
Уявляю, наскільки переживають батьки...
Ой, хороші хлопці, до яких ти байдужа, - взагалі не той варіант.
І половинку має серце шукати, а точно не батьки... Навіть якщо ми потім пошкодуємо про цей вибір, він має бути нашим.
Марія Залевська, О так!
Дуже цікаво! Очікую на продовження. Побільше вам натхнення!
Тетяна Степанкевич, Щиро дякую, писатиму далі ❤️❤️❤️
Глибока історія. Життя це завжди вибір…
Тетяна Губоній, Так, дякую за коментар❤️❤️❤️
Від добра добра не шукають? А якщо там не все так добре?
Анна Лінн, Почитаємо, дізнаємося ❤️
Ян занадто хороший, щоб бути просто "зручним чоловіком"
Ірина Котенко, Так, але він сам погодиться на шлюб без взаємного кохання
Неймовірно цікаво, що буде далі?
Юлія Самборська, Весілля
Нарешті ми побачили справжнього Яна! Шахи, авіамоделювання, дипломні роботи...
Мая Сінельська, Так, я думаю, Яна полюбить багато хто із читачок, або ж точно йому співчуватиме.
Із задоволенням прочитала перші розділи, читається легко, одразу відчувається атмосфера. Ірина дуже цікава персонажка, передусім тим, що її легко впізнати і зрозуміти. Момент з Орестом дуже неприємний, втім тішить, що все минулося. Ну, а лицар у сяйливім обладунку, безперечно вартий уваги)
Кайла Броді-Тернер, Щиро дякую, може колись ще зазирнете, особливо, коли книгу допишу. ❤️❤️❤️
Ян — справжній мужик: ремонт робить, сусідам допомагає, мізки на місці і руки з плечей.
Олег Гончар, Для нормальної дівчини — скарб!
Вітаю, на марафоні від автора до автора до Вас питання читачів по Вашому твору
Ірина Бібік, Дякую, відповіла ❤️
14: закінчилося не так, як я думала, але не менш боляче.......
Марія Залевська, Так, неприємна ситуація
13: щось мені здається, що він або прибрехує, або спеціально тисне на жалість, маніпулює дівчиною... Ситуація, безперечно, теж знайома багатьом молодим недосвідченим дівчатам... Особливо закоханим... Відчуваю, чим це закінчиться, але перевіримо...
Марія Залевська, Він дорослий, вирішив розважитися, поки коханка з сім'єю Новий рік зустрічає
16: легко впізнати себе в юності: коли емоції і гормони роблять своє, закоханість вбиває логіку і розум... Передчуваю, що ця поїздка не принесе нічого гарного, особливо, після того, як вона знайшла картину, і ще й ця сухість чоловіка відносно неї... Прикро і боляче за героїню, але це її шлях і її уроки ❤
Марія Залевська, Так, їй внутрішній голос нашіптував, але хто там прислухався, тут головне сукня під колір Мерседеса
17: тато такий дбайливий... Дуже зворушливо і приємно спостерігати, як допомагає донечці...
Марія Залевська, Так, в цій книзі в мене нормальний тато)))
Цікава ситуація з татом Марини... Капець, здається, жертв забороненого роману (який, несумнівно, є) - більшає... Шкода дівчинку, але я не розраховувала на інший перебіг подій...
Сподіваюся, та її версія дійсно померла в столиці. А вижила сильніша, яка більш себе цінує ❤
Марія Залевська, Не так легко стати іншою, більш за все Ірина "заморозила" свої емоції, відключила здатність кохати. Це зробить її вразливою перед майбутнім вибухом (появою Максима), бо емоційний голод неможливо тамувати вічно.
В Києві колись і частина мого серця залишилася... Мені знайома ця історія, ці почуття... Цей біль...
Дуже життєво... Я була теж юна і дурнувата, але мені взагалі було один день як сімнадцять рочків... Я ще й вчителька)))) Скільки співпадінь...
Марія Залевська, Нас багато таких було: юних і довірливих
21: теж історія, знайома багатьом молодим вчителям і вчителькам... Актуальна і небезпечна...
А хлопець здається дуже цікавим. Аби трошки зачекав, закінчив школу, а тоді вже під'їжджав до пані...
Марія Залевська, Юнацький максималізм, ех..
Якщо що, шість років - це зовсім небагато ;))
Але ситуація і обставини, звичайно, не надто "ті"...
Марія Залевська, Так, кожен має пройти свій шлях.
Ян виглядає як гарна людина і гарна партія для Іри.
Але особисто я - за Дмитра))) Сподіваюся, за п'ять років усі подорослішають, вони знову зустрінуться, навіть, якщо Іра вирішить вийти за Яна, а я не сумніваюся, що він запропонує.
А взагалі її вік - це ще дитсадок! Як можна було щось говорити про самотню молодість??? Їй що, п'ятдесят, а вона в дівках ходить? Зрозуміла напруга в колективі, але це треш, шкода дівчину, яка знаходиться під постійним впливом оточення... Чекаю на продовження!
Марія Залевська, У вас гарне авторське чуття, тільки років більше пройде ;)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати