Перелюбниця
17 196
Букнет Сучасна проза Перелюбниця

Перелюбниця 18+

Сучасна проза

Валентина Бродська

Валентина Бродська · автор

Повний текст · 178 стор.
170
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 393
Анотація до книги "Перелюбниця"
У Ірини є все, що називають щасливим життям: турботливий чоловік, маленький син, затишний дім і спокійне майбутнє. Є лише одна проблема — вона ніколи не кохала свого чоловіка.

Зустріч із Романом Гордієнком перевертає її світ. Те, що починається як пристрасть, швидко перетворюється на небезпечну залежність, у якій брехня стає звичкою, а подвійне життя — єдиною реальністю.

Роки потому Ірина вже не впізнає себе. Вона майстерно грає роль ідеальної дружини, приховуючи правду навіть від найближчих. Але коли навколо «Мезона», де працювала Ірина, спалахує гучний скандал, минуле, яке здавалося давно похованим, повертається, руйнуючи все, у що вона вірила.

І тоді Ірині доведеться зрозуміти: що насправді було коханням, а що — лише красивою ілюзією, за яку вона ледь не заплатила найдорожчим

зрададарк_романчорні первоцвіти

Зміст книги: 73 глави
Глава 1
Глава 2
Глава 3
Глава 4
Глава 5
Глава 6
Глава 7
Глава 8
Глава 9
Глава 10
Глава 11
Глава 12
Глава 13
Глава 14
Глава 15
Глава 16
Глава 17
Глава 18
Глава 19
Глава 20
Глава 21
Глава 22
Глава 23
Глава 24
Глава 25
Глава 26
Глава 27
Глава 28
Глава 29
Глава 30
Глава 31
Глава 32
Глава 33
Глава 34
Глава 35
Глава 36
Глава 37
Глава 38
Глава 39
Глава 40
Глава 41
Глава 42
Глава 43
Глава 44
Глава 45
Глава 46
Глава 47
Глава 48
Глава 49
Глава 50
Глава 51
Глава 52
Глава 53
Глава 54
Глава 55
Глава 56
Глава 57
Глава 58
Глава 59
Глава 60
Глава 61
Глава 62
Глава 63
Глава 64
Глава 65
Глава 66
Глава 67
Глава 68
Глава 69
Глава 70
Глава 71
Глава 72
Епілог

393 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Марія Залевська
17.04.2026, 23:38:52

Мама засмутилася через переїзд?)) а нічого, що дочка заміж виходить?))
Ех, ну настільки швидкого і необдуманого рішення я від Ірини не очікувала. Хоча зрозуміти мотиви її дій цілком можна! І ще такий весь ідеальний чоловік, і точно подобається батькам, і колектив оцінить. Шкода, що вона не врахувала одну важливу деталь…

Марія Залевська, Ааа, я так необдумано вийшла заміж перший раз, молоде, зелене. Це нічого, що Ірині 23, що вона бачила в житті

Спонтанне рішення, що тут скажеш)

Адепт мухопітомника, Ну, так буває❤️

Це природньо, що учні закохуються у вчителів, але ж є межа. Дмитро занадто впертий.

Джул, Так, перше кохання, і... спойлерити не буду

avatar
Мая Сінельська
18.04.2026, 14:21:13

Ірина закривається в мушлю. Ян, звісно, молодець — мужик сказав, мужик зробив, і про море круто придумав. Але чи не задихнеться вона в цьому правильному, тихому житті через рік-два?

Мая Сінельська, Побачимо, дякую❤️

avatar
Олег Гончар
19.04.2026, 13:40:41

Приємно читати про нормальні людські стосунки.

Олег Гончар, Дякую)))

avatar
Юкарі Ейрі
19.04.2026, 14:35:04

Дуже приємно пишете! Героїня цікава та глибока!
Дякую за вашу творчість ❤️❤️❤️

Юкарі Ейрі, І вам дякую за підтримку))

avatar
Неба Крайчик
20.04.2026, 14:07:48

Як гарно, акварельні риси. Сподіваюсь Ірина знайде своє кохання, попри надто правильну юність

Показати 2 відповіді
Пацюк Червоній
23.04.2026, 16:03:43

Неба Крайчик, сподіваюсь,що і Тая знайде своє кохання

avatar
Марія Залевська
19.04.2026, 14:53:25

Що ж, тепер і мені цікаво, як в такій компанії вони відсвяткують весілля, може, дружки теж порозуміються?;)

Марія Залевська, У Таї інший шлях. Сюди б бабу Любу із серіалу "Сліпа"))))))

avatar
Неба Крайчик
19.04.2026, 14:53:38

Як, знайомо. Особливо каліграфічна жорстокість.

Неба Крайчик, Мама моєї подружки заставляла переписувати зошит через одну помилку.

avatar
Неба Крайчик
19.04.2026, 14:55:19

Мати, яка все прораховує, і вирішує за тебе.. нажаль багато хто пройшов через ці дитячі травми.

Неба Крайчик, В мене було все набагато гірше, але Ірині і цього достатньо.

avatar
Неба Крайчик
19.04.2026, 14:57:03

Сага про форсайтів. Приємний флеш бек, дякую вам ❤️

Неба Крайчик, І вам дякую, що читаєте❤️❤️❤️

avatar
Аріда Демоніар
19.04.2026, 18:12:55

Все настільки чудово описано, що просто неможливо знайти у собі сили відірватися.❤️❤️❤️

Аріда Демоніар, Дякую)))

avatar
Аріда Демоніар
19.04.2026, 18:23:30

Ох вже ці мами, хоч так, хоч сяк, а таки будуть шукати любий спосіб аби засватати

Аріда Демоніар, Як тоді казали: "Дівка, товар, що швидко псується. Треба якомога швидше позбутися" .

avatar
Marina Marina
20.04.2026, 11:22:51

Підготовка проведена, все узгоджено, але тремтіння від майбутньої події нема(

Marina Marina, Трішки буде

avatar
Неба Крайчик
20.04.2026, 14:10:44

Неприємний досвід. Але нажаль життєвий. Таких Орестів мабуть у кожної жінки кілька.

Неба Крайчик, Орест досить приземлений, вирішив виручити Ірину, фу, аж самій огидно.

avatar
Неба Крайчик
20.04.2026, 14:13:19

Щось у цьому лікареві таки є, Ірина зачарована ним))

Неба Крайчик, Ну він класичний "принц" того часу для таких от юних створінь

avatar
Юлія Самборська
21.04.2026, 22:23:13

Дуже рада, що у Зінаїди Петрівни виявилося таке добре серце. З нетерпінням чекаю на 24 квітня!

Юлія Самборська, Сьогодні буде, пишу))

avatar
Неба Крайчик
22.04.2026, 15:40:35

Ірина обирає серцем, в її віці цілком логічно захопитися таким чоловіком. Сподіваюсь що він не розіб'є їй серце

Неба Крайчик, В моїй юності більшість моїх подружок захопилися б таким чоловіком))

avatar
Неба Крайчик
22.04.2026, 15:45:14

Новий одяг, ох цей чаруючий момент. Тоді ще не було такого розуміння як шопінг )) пригадую і ті хімії, майже у всіх порядних жінок)) дякую авторко. Посміхнули

Неба Крайчик, Хімія це жах, особливо в перші дні))

avatar
Неба Крайчик
23.04.2026, 10:43:57

Іноді мрії збуваються, радію що Ірині вдалось отримати сукню мрії

Неба Крайчик, Мама вирішила допомогти доньці, так

avatar
Неба Крайчик
23.04.2026, 10:59:12

Ого, бідна дівчинка, так готувалась до свята... А свято і справді принесло сюрпризи, мати однокласниці, як дивно доля грає з людьми

Неба Крайчик, Так, дякую за підтримку❤️

avatar
Ірина Бібік
22.04.2026, 10:32:21

Вітаю з марафону від Автора до автора, читач Лексін Маршал чекає від Вас запитання. Дякую

Ірина Бібік, Дякую, сьогодні буде

Це сумно, що в Ірини немає іскри до Яна, але він виглядає дійсно хорошим чоловіком. І, відверто кажучи, спокій і надійність цінніші за пристрасть. Все жвін їй не бридкий, отже шанс на теплі почуття є.

Показати 2 відповіді

Валентина Бродська, І не треба) Чекаю продовження)

avatar
Неба Крайчик
20.04.2026, 14:15:54

Ура, здається що в них налагоджуються теплі і приємні стосунки))

Неба Крайчик, Можливо. Цілком підійде під опис "так як у всіх".

♥️♥️♥️

Адепт мухопітомника, ✨✨✨

avatar
Ася Кас
20.04.2026, 20:58:59

❤️❤️❤️

Ася Кас, ✨✨✨

avatar
Любава Олійник
21.04.2026, 01:25:08

Цікавий педагогічний проєкт

Любава Олійник, Так, дякую❤️

avatar
Юлія Самборська
23.03.2026, 18:00:06

10 глав за добу? Оце так виклик! Опис сукні з "Барабана" — це просто розрив сердечка, наче сама на тій картонці стояла в 2004-му. Чекаю на момент з Артуром.

Показати 2 відповіді
Аріда Демоніар
19.04.2026, 18:11:29

Валентина Бродська, Знайоме відчуття, через нього, напевне, пройшли майже всі☺️

avatar
Неба Крайчик
19.04.2026, 14:58:03

Юність така юність..)) і тепло і сумно чомусь

avatar
Марія Залевська
16.04.2026, 16:05:04

Дуже цікава реалістична історія: ностальгічна, в ній є сцени, знайомі, мабуть, всім або більшості...
Чудово передані емоції персонажів, особливо захопливо слідкувати за головною героїнею. Читати дуже легко, книга веде за собою!❤

Показати 5 відповідей
Пацюк Червоній
18.04.2026, 20:19:20

Валентина Бродська, і правильно робите,бо читачі можуть знайти невідповідності

Уявляю, наскільки переживають батьки...

avatar
Марія Залевська
16.04.2026, 16:33:44

Ой, хороші хлопці, до яких ти байдужа, - взагалі не той варіант.
І половинку має серце шукати, а точно не батьки... Навіть якщо ми потім пошкодуємо про цей вибір, він має бути нашим.

Показати 3 відповіді

Марія Залевська, О так!

Дуже цікаво! Очікую на продовження. Побільше вам натхнення!

Тетяна Степанкевич, Щиро дякую, писатиму далі ❤️❤️❤️

avatar
Тетяна Губоній
15.04.2026, 23:13:07

Глибока історія. Життя це завжди вибір…

Тетяна Губоній, Так, дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Анна Лінн
15.04.2026, 23:15:57

Від добра добра не шукають? А якщо там не все так добре?

Анна Лінн, Почитаємо, дізнаємося ❤️

avatar
Ірина Котенко
15.04.2026, 23:28:20

Ян занадто хороший, щоб бути просто "зручним чоловіком"

Ірина Котенко, Так, але він сам погодиться на шлюб без взаємного кохання

avatar
Юлія Самборська
15.04.2026, 23:29:17

Неймовірно цікаво, що буде далі?

Юлія Самборська, Весілля

avatar
Мая Сінельська
15.04.2026, 23:34:04

Нарешті ми побачили справжнього Яна! Шахи, авіамоделювання, дипломні роботи...

Мая Сінельська, Так, я думаю, Яна полюбить багато хто із читачок, або ж точно йому співчуватиме.

Із задоволенням прочитала перші розділи, читається легко, одразу відчувається атмосфера. Ірина дуже цікава персонажка, передусім тим, що її легко впізнати і зрозуміти. Момент з Орестом дуже неприємний, втім тішить, що все минулося. Ну, а лицар у сяйливім обладунку, безперечно вартий уваги)

Показати 5 відповідей

Кайла Броді-Тернер, Щиро дякую, може колись ще зазирнете, особливо, коли книгу допишу. ❤️❤️❤️

avatar
Олег Гончар
15.04.2026, 23:44:55

Ян — справжній мужик: ремонт робить, сусідам допомагає, мізки на місці і руки з плечей.

Олег Гончар, Для нормальної дівчини — скарб!

avatar
Ірина Бібік
16.04.2026, 10:55:43

Вітаю, на марафоні від автора до автора до Вас питання читачів по Вашому твору

Ірина Бібік, Дякую, відповіла ❤️

avatar
Марія Залевська
16.04.2026, 16:10:39

14: закінчилося не так, як я думала, але не менш боляче.......

Марія Залевська, Так, неприємна ситуація

avatar
Марія Залевська
16.04.2026, 16:07:26

13: щось мені здається, що він або прибрехує, або спеціально тисне на жалість, маніпулює дівчиною... Ситуація, безперечно, теж знайома багатьом молодим недосвідченим дівчатам... Особливо закоханим... Відчуваю, чим це закінчиться, але перевіримо...

Марія Залевська, Він дорослий, вирішив розважитися, поки коханка з сім'єю Новий рік зустрічає

avatar
Марія Залевська
16.04.2026, 16:13:46

16: легко впізнати себе в юності: коли емоції і гормони роблять своє, закоханість вбиває логіку і розум... Передчуваю, що ця поїздка не принесе нічого гарного, особливо, після того, як вона знайшла картину, і ще й ця сухість чоловіка відносно неї... Прикро і боляче за героїню, але це її шлях і її уроки ❤

Марія Залевська, Так, їй внутрішній голос нашіптував, але хто там прислухався, тут головне сукня під колір Мерседеса

avatar
Марія Залевська
16.04.2026, 16:16:33

17: тато такий дбайливий... Дуже зворушливо і приємно спостерігати, як допомагає донечці...

Марія Залевська, Так, в цій книзі в мене нормальний тато)))

avatar
Марія Залевська
16.04.2026, 16:20:13

Цікава ситуація з татом Марини... Капець, здається, жертв забороненого роману (який, несумнівно, є) - більшає... Шкода дівчинку, але я не розраховувала на інший перебіг подій...
Сподіваюся, та її версія дійсно померла в столиці. А вижила сильніша, яка більш себе цінує ❤

Марія Залевська, Не так легко стати іншою, більш за все Ірина "заморозила" свої емоції, відключила здатність кохати. Це зробить її вразливою перед майбутнім вибухом (появою Максима), бо емоційний голод неможливо тамувати вічно.

avatar
Марія Залевська
16.04.2026, 16:22:31

В Києві колись і частина мого серця залишилася... Мені знайома ця історія, ці почуття... Цей біль...
Дуже життєво... Я була теж юна і дурнувата, але мені взагалі було один день як сімнадцять рочків... Я ще й вчителька)))) Скільки співпадінь...

Марія Залевська, Нас багато таких було: юних і довірливих

avatar
Марія Залевська
16.04.2026, 16:26:18

21: теж історія, знайома багатьом молодим вчителям і вчителькам... Актуальна і небезпечна...
А хлопець здається дуже цікавим. Аби трошки зачекав, закінчив школу, а тоді вже під'їжджав до пані...

Марія Залевська, Юнацький максималізм, ех..

avatar
Марія Залевська
16.04.2026, 16:30:44

Якщо що, шість років - це зовсім небагато ;))
Але ситуація і обставини, звичайно, не надто "ті"...

Марія Залевська, Так, кожен має пройти свій шлях.

avatar
Марія Залевська
16.04.2026, 16:40:08

Ян виглядає як гарна людина і гарна партія для Іри.
Але особисто я - за Дмитра))) Сподіваюся, за п'ять років усі подорослішають, вони знову зустрінуться, навіть, якщо Іра вирішить вийти за Яна, а я не сумніваюся, що він запропонує.
А взагалі її вік - це ще дитсадок! Як можна було щось говорити про самотню молодість??? Їй що, п'ятдесят, а вона в дівках ходить? Зрозуміла напруга в колективі, але це треш, шкода дівчину, яка знаходиться під постійним впливом оточення... Чекаю на продовження!

Марія Залевська, У вас гарне авторське чуття, тільки років більше пройде ;)))

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше