154 984
Анотація до книги "Під захистом Шторма"
Я прийшла в підпільний бійцівський клуб за сенсацією і збрехала, щоб потрапити всередину. Але власник клубу, небезпечний чоловік із темною репутацією, розкрив мою брехню одразу.
Та замість того, щоб вигнати, поставив умову: місяць поруч із ним. Місяць у світі жорстоких боїв, чужих секретів і чоловіка, якого краще боятися… ніж бажати.
Проблема лише в одному — я вже роблю і те, і інше...
Та замість того, щоб вигнати, поставив умову: місяць поруч із ним. Місяць у світі жорстоких боїв, чужих секретів і чоловіка, якого краще боятися… ніж бажати.
Проблема лише в одному — я вже роблю і те, і інше...
владний геройскладні стосункидуже відверто
“Атмосферний, пристрасний та дуже динамічний роман. «Під захистом Шторма» вражає сильними характерами та відвертою чуттєвістю. Текст написаний настільки легко й емоційно, що від історії неможливо відірватися.”
“Лені потрапила до закритого клубу щоб написати статтю. Але зустріч з Еріком змінила абсолютно все... ”
Зміст книги: 31 глава
187 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиІсторія завершена ❤️ Дякую, що читаєте і лишаєте коментарі!
Усе читаємо))
Цікаво як Ерік відреагує на її появу?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Буде багато емоцій)) Історія добігає фіналу ❤️
Ох ти ж..!!! .. Що ж… чекаємо реакцію Еріка..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Вже є. Тобто скоро буде ) Дякую!)
Яка довга дорога до Еріка чи ні? Скільки всього зруйновано тільки тому, що де Грааф має нечисте сумління й багато грошей!
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, На жаль так. Через таких як де Граааф Ерік надто багато пережив.
коли продовження?
Ліля Даниляк, Доброї ночі. Продовження щодня +- о 00.
Чи буде з чим Лені йти до Еріка? Що ж за питання цікавлять Яна?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Ян будує свій план..чи досягне він цілі?
Над матеріалом Лені працює. Дякую вам))
Напруга все зростає! Що ж гряне після її статті?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Там буде злива новин! Не переключайтеся, так би мовити)
То допоміг відредагувати текст статті! Тепер чекають вибуху?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Схоже на те) Але для них обох зараз важлива не лише стаття, а й що між ними ) Дякую за підтримку нашої історії коментарями )
Статтю то написала, тільки хто ж її надрукує?
Щиро дякую!
Єва Райн, Підтримую)) Ще й будуть битися за матеріал!
Перший абзац одразу затягнув — відчувається що за історією стоїть щось більше. Підписуюсь ❤️
Софія Рен, Це дуже цінно ❤️❤️❤️
Що ж… Вона вирішила написати правду..?!? Але яку..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Це було нелегке рішення. Триматимемо вас у курсі ❤️
От халепа..!!! Що ж тому де Граафу так встало на той клуб..?!?… Невже в місті немає інших місць,які б його зацікавили..?!?…
І Том правий - не варто зараз їхати туди..!!! Чим допоможеш,Лені..?!? Що зможеш сказати,якщо він не чує,бо вже виніс вирок..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Лені не може лишитись осторонь зараз. Навіть попро те, що між нею і Еріком(
А може Тому не вврто ьуло вмішуватися? Хай би Лені сама вирішила?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Так, але Том хоче, як краще для Лені. Вона йому дорога.
Це жахливо, що нк можна зупинити таких я Де Грааф, чим винні люди, що працювали в клубі? Що ж з Еріком?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, На жаль, для таких людей життя інших не аргумент. Їх цікавлять лише гроші та власна вигода((
Добрк що в Лені є Том, погано що нічого не відчуває! Що ж їй скаже Том?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Том гарний друг, але не Ерік(. Дякую)
Вибір без вибору! Принаймні Лені спробувала, боляче але то вибір Еріка!
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Він і мені розбив серце!!
Він… дивний..!!! І не чує нікого..!!! Побачив,висновок зробив,виніс вирок..!!!.. І ніякі пояснення і розумні аргументи не змінять його думку..!!!..
Шкода Лені..!!! Бо ж вона гадала,що між ними є довіра..!!! А то була… просто зручна ілюзія..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Так, на жаль :(
Ерік не повірив дівчині, а повірив фактам. Олівер же використав її, прикрившись редакційним завданням. Що ж залишається Ленні? - Написати і випустити статтю, тільки не таку яку від неї очікує Олівер.
Катя, Це так! Можлива стратегія.
То Ерік вирішив все для себе? Що ж тепер буде робити Лені?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Це можете дізнатися у новому розділі який вже є тут ❤️
Він знає те що йому сказали, але не знає думок й мотивів Лені?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Кожен бачить те що хоче бачити, а він у свому світі..
То все таки Олівер задіяеий у цій афері! То Ерік перевіряв її давши завдання?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Олівер темна конячка )
То Олівер її спеціально заслав всліпу чи то було щось інше? Цікаво як Олівер пов'язаний з клубом?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, ОЙ...Це нам теж не давало спокою..абдейт буде вже завтра ❤️
Тримайтеся, викриємо усю правду разом))
Як я люблю ,, складні,, почуття та історії. З радістью почитаю.
Еллі Мун, Радіємо новим знайомствам! ❤️
Шаленство та пристрасть між ними палає!
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Дякую вам ❤️❤️❤️
Складно з ним..!!! Ой як складно..!!! Але ж тим і цікавіше..!!!… Та й Лені не шукає легких шляхів..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Так, легкі шляхи це точно не про наших героїв))
Що ж Ерік хотів цим тренуванням показати?
Щирл дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Ерік людина дуже неоднозначна) Ми скоро побачимо)
То Ерік для себе вже визначив, хто для нього Лені? Що ж вирішить Лені?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Тут я не скажу) Розв'язка вже близько ❤️
Ближче до вечора в нічному місті віє палке повітря..
Ви відчуєте його о 14.00 та 22.00 ЩОДНЯ прочитавши новий розділ ❤️
Активне оновлення книги))
Початок дуже захопливий і хвилюючий) Сподіваюсь, з Лені буде все гаразд...
Ларія Ковальська, Дякую ❤️ Гарного читання))
Ми з Євою активно оновлюємо книгу, усі новинки виходять за розкладом)
Чому ж Ерік не дає навіть шансу Лені?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Він боїться...його життя має свої таємниці..Які? Дізнаєтеся в нових розділах ❤️
Гммммм… Дуже цікаво виходить..!!! І ніби «так»,але «ні»..!!! Вже б визначився Ерік нарешті..!!! Бо як спати з нею,то не переймався,що небезпечно..!!! А як виконувати роботу,то доступу немає..!!! Може дасть їй самій вирішити..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Отакий він трохи, заплутався)) Треба допомагати йому!
То де Грааф, хотів через Олівера знищити Еріка?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Він гарний кандидат на цю роль, можливо...
То якщо Лені зрозуміла мотив де Граафа, простіше буде вибудовувати стратегію протистояння?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Так, Лені справжній журналіст і аналітик, докопається до всього))
Після такої ночі та откровення, чому Ерік закрився в собі? Що ж там вигадає Лені? Ще ж має бути стаття?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, У Еріка багато "Шарів" Еріка під його сталевою оболонкою)
Хоробрість це зізнатися у своїх страхах..!!!… Що він і зробив,бо знає,що Лені не засудить і нікому не розповість..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Це щира довіра до коханої людини ❤️
Яке щире зізнання! Може найсміливіше, бо відкрив свою слабкість!
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Відкритися завжди не легко, але це великий крок!
ВАУ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!… Як гаряче…!!!… І смачно..!!!…….
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякую вам ❤️❤️❤️
Ааааааа..!!! Будь ласка,ВСЕ,безжальні авторки..!!! .. На самому-самому…!!!..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Вже сьогодні прода ❤️ Дякую, що чекаєте))
Ото витримка в Еріка! В такій напрузі втілити своє бажання! Пристрасно та відверто!
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Він дуже витривалий)) Але втриматися важко...
Матінко рідко, які ж кайфові розділи!
Якщо буде натхнення - запрошую і до своєї історії, буду рада вашій думці♥️
Мар Тен, Дякую ❤️ Приємного читання!
Ох, автори, що ж ви мучите і їх і нас!!)) Готова вже відправитись за край разом з ними)) дякую за смачні розділи.
Наталія Сербенюк, Нам дуже приємно! Дякую))
І ось... мучтесь далі в очікуванні проди))) Як гарно описано!
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Дякую, за підтримку героїв) Це дуже цінно!
Обоє відкрилися! Скільки сили й почуттів!
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Вони обоє ще ті "вогники" )) Хоч і вдавали холодних-серйозних))
Добре мати сестру,яка розуміє тебе по подиху..!!! Не тисне,не читає моралі,а просто підтримує..!!!… І вчить Лені слухати себе,правильно розподіляти силу та ставити пріоритети..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Їй дійсно пощастило мати таку близьку людину ❤️
Яка проникливасестра в Лені!
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, ❤️❤️❤️
Таке шаленство і... все? Чи дотримається обіцянки?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Про це вже дізнаємося згодом))
Ох..!!!… Як… гарно..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Гарно дякуємо, ще й не таке буде, тримайтеся ;)
Як між ними шаленно та гаряче!
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Усе для вас ❤️
справді, біда!
Вень Чжулун, Ще й яка))
цікаво)
Вень Чжулун, Обіймаємо ❤️❤️❤️ Дякую!
Ерік кожен раз дивує і притягує Лені, все більше. То нарешті отримають бажане чи ні?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Бажане вже близько, як і тяжіння між ними))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати