154 856
Анотація до книги "Під захистом Шторма"
Я прийшла в підпільний бійцівський клуб за сенсацією і збрехала, щоб потрапити всередину. Але власник клубу, небезпечний чоловік із темною репутацією, розкрив мою брехню одразу.
Та замість того, щоб вигнати, поставив умову: місяць поруч із ним. Місяць у світі жорстоких боїв, чужих секретів і чоловіка, якого краще боятися… ніж бажати.
Проблема лише в одному — я вже роблю і те, і інше...
Та замість того, щоб вигнати, поставив умову: місяць поруч із ним. Місяць у світі жорстоких боїв, чужих секретів і чоловіка, якого краще боятися… ніж бажати.
Проблема лише в одному — я вже роблю і те, і інше...
владний геройскладні стосункидуже відверто
“Атмосферний, пристрасний та дуже динамічний роман. «Під захистом Шторма» вражає сильними характерами та відвертою чуттєвістю. Текст написаний настільки легко й емоційно, що від історії неможливо відірватися.”
“Лені потрапила до закритого клубу щоб написати статтю. Але зустріч з Еріком змінила абсолютно все... ”
Зміст книги: 31 глава
187 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиІсторія завершена ❤️ Дякую, що читаєте і лишаєте коментарі!
Усе читаємо))
Це найкраще, що читала тут, на сайті. Глибоко. Шедевральний текст. Потрібно в редакцію — це мають бачити люди! Це має звучати!?
Любов Поліщук, Дякуємо))
Щиро дякую! На одному диханні! Вразили.
Наталія Науменко, Нам приємно) Завітайте у мою новинку та до Єви ❤️
Ох,це дуже емоційно!
Наталія Науменко, Дякую))
Дякую за чудову історію кохання
Маряна Дорош, Вдячні що читали ❤️
чомусь пропали деякі частини. такі як 13.2 і так розумію, що 14.2 тому що в 15 є згадка про плед і як вони сиділи разом, а в 14 такого немає. І далі так само, не зрозуміло, губеться сюже.Так подобався роман, хочу дочитати
Коментар видалено
Коментар видалено
Складно. Але є над чим замислитися... Дякую.
Таня Ковальчук, Дякуємо ♥️
Просто Дякую
Олеся Шмолнавер, ♥️♥️♥️
дуже дякую за цю книгу
захоплення,лють,сміх ,сльози в кінці - це те що заставила пережити мене ця книга .
Ангеліна Миколайчук, Це чудово що ми змогли охопити такий спектр емоцій)) Тоді все не дарма!
цікава історія, складні герої, підкупає прямота, чесність, з якою герої спілкуються між собою. дякую
Veronika Koshukharenko, Дякуємо за відгук ♥️
Дякую ! Дуже гарна історія, яка залишає насичений післясмак надовго. Натхнення на нові історії!
Светлана, Щиро дякуємо що були з нами ♥️ Завітайте на новинки))
добре
Микола Костюк, ❤️❤️❤️
відмінно
Микола Костюк, Дякую)) Читайте новинки ❤️
Дуже цікава історія, яка захопила з пеших сторінок! Я бажаю Вам творчого натхення - писати далі, а ми з нетепінням будемо читати новинки.
Lia Kline, Дякуємо)) Приємного читання ♥️
Вражаюче Терапевтично й Чіпляюче за душу. Пояснююче - неописуєме.
Велика Вдячність за це.
А також вдячність - за турботу про тих, у кого немає коштів та можливостей при бажанні - заплатити за книгу , що даєте можливості - Зцілятись та Наповнюватись Якісно та Душевно - людям без можливості.
Велика Щира Вдячність.
Любовь, Нам дуже приємно! Дякуємо що були з нами ♥️
Дякую, шалено)
Оля Костюкевич, Дякуємо вам що читали ♥️♥️♥️
Дуже гарна, сильна книжка, дякую. Натхнення Вам♥️
Евгений Щербач, Вдячні вам за такий теплий відгук ♥️
Дуже гарна, захоплююча книга. щиро дякую.
Людмила Овсіюк, Дякуємо що були з нами ♥️
чудова історія...хочеться вірити,що добро завжди перемагає зло,але не завжди...Герої справжні,без прикрас..це підкуповує Успіхів вам,гарних тем,цікавих сюжетів,важливих висновків..і любови..бо куди ж без неї..
Надежда Сальникова, Нам дуже приємно ♥️ Слідкуйте за новими книгами у нас на сторінках)
До речі, від себе випустила новинку!
Дякую вам за цю прекрасну книгу, та дякую за можливість відчувати себе живою, читаючи книгу❤️
Єва Райн, Дякую ♥️♥️♥️
Дякую вам за інтересну книгу. Прочитала з великим задоволенням. Натхнення вам та легкого пера.
Ольга Скоба, Дякуємо вам за теплі побажання! ♥️
Дякую за чудову історію.
Вітрук Инна, Дякую вам що читали ♥️♥️♥️
я так вперше читаю. ви щось таке зробили з частинами, що більше не хочу продовжувати, бісить. Так подобалось......
Ольга Рясна, Книга вже завершена, тому оновили на повні розділи для вашого комфорту в читанні! Сподіваємось, що ще повернетеся до неї ❤️ Прикро, що це завдало вам незручності.
зробіть щось бо пропало пів тексту, всі частини з 1.2, 2.2, 3.2, 4.2..... і тд, так не можливо читати
Єва Райн, не зявляються, навіть після синхронізації.
книга просто бомба. дякую за таку безкоштовну можливість
Ксюша Кир, Дякую вам ♥️ Завітайте у новинку!)
Большое спасибо за возможность прочитать такой чудесный роман.
Елена Лысенко, Дякую) Читайте новинку! І слідкуйте за оновленнями творів у мене на сторінці та Єви ♥️
Останні 20 років тільки дивилась кіно і читала новин на ФБ. Перша повість, яку я почитала за весь цей час. П.С. Інверсії штампів обіграні добре.
Ольга Оленіч, Дякую вам за відгук ♥️
Вони безнадійні,але… в тому і весь смак їх стосунків..!!!…
Дякую вам за чудову,емоційно смачну та інтригуючу історію!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякуємо, що читали з нами ❤️
Надзвичайно захоплююча історія❤️
S Grad, Дякую вам ❤️
Стаття Ленні стала поштовхом для прокуратури відкрити справу проти де Грааса. Також нелегальні працівники отримали документи і можливість відкрити свою справу. Ерік же зрозумів важливість для нього Ленні. Дякую за цікаву книгу.
Катя, Дякую вам)) Ця книга завжди буде в мому серці ❤️ І робота з Євою, це те що дало мені великий поштовх щоб писати далі ❤️❤️❤️ Робота разом була неймовірною))
❤️
Світлана Дасьо Ружицька, ❤️❤️❤️
Історія завершена ❤️ Дякую, що читаєте і лишаєте коментарі!
Усе читаємо))
Дякую за чудову історію ?
Леся Вакулінська, Дякую вам ♥️♥️♥️
Книга,як водоворот затягує.Ви молодці автори!!!Супер!Супер!Супер!!!.
Ліда Козороз, Це велика похвала для нас! Дякую ♥️♥️♥️
Дякую за таку неймовірно захоплюючу історію!
Наталія Сербенюк, Дякую вам що лишалися з нами ♥️ Буду вдячна підтримці від вас у новій книзі!
Як гарно розставлені акценти! Щиро дякую за таку цікаву історію!
Lyudmyla Kovdrysh, Дякую вам ♥️ Можливо в майбутньому знову напишемо з Євою новий шедевр!!
А поки завітайте у новинку, історію яку писала я сама. Завдяки Єві вивчила багато важливих речей, за що безмежно вдячна, і щоб історії були варті уваги завжди покращую свої навички ♥️♥️♥️
Ну добре..!!! Реабілітувався..!!! Отямився,зібрався,знайшов,відбив..!!! І ніби щось вже дійшло..!!! Не буду бити..!!! Але … напоготові,якщо знову дурітиме....!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Ерік змінив стратегію, поки можна помилувати))
Яка книга,з перших сторінок захватує дух.Респект автору,що уміє передати емоції читачам!!!
Ліда Козороз, Усе гаразд!! Дякуємо що читали))
Залишайтеся з нами ❤️
То Ерік зумів не перейти межу!
Щиро дякую
Lyudmyla Kovdrysh, Дякую вам ❤️❤️❤️
Таки важлива Лені для нього! Що ж буде з де Граафом?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Як кажуть, карма страшна річ))
Ех Еріку ти спізнився! То де Грааф почав діяти?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, У нього є свої методи...
От і маєш..!!! Що той щур встиг зробити за пʼять хвилин..?!?.. І що це все..?!?…
Пізно ти,Еріку,з хмар спустився..!!!….. Хочу його тріснути..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Вирішили, що дамо йому останній шанс. Сьогодні виходить фінал!
Читайте ❤️
Але ж Ерік розумів ,що після виходу статті Лені не буде жити звичайне життя, сам сказав ,що такі як де Граф не сплять коли справи пішли до одного місця… чому він її відпустив( тепер хай свою гордість і складний характер заховає і рятує Лені …
Khrystyna Lysak, Будемо бачити як все складеться ❤️
Ця боротьба у кожного всередині, що б зрозуміти, що їм добре вдвох.
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, І Лені і Ерік багато пережили, особливо Ерік. Тому не просто їм відразу повірити в те, що вони можуть бути щасливими.
Вислухав,дякувати Богу..!!! Але далі… мов чурбан..!!! Я його таки хочу чимось стукнути..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, В чергу! Ви не одна з цим бажанням)))
І шо ж то Ерік так тупить?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Він зараз в надто важкому стані, все те морально його просто розтрощило, от він і збирається до купи, а в процесі тупить)
Він таки дурень..!!! Так би його тріснула чимось..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Давайте даму йому шанс спершу)) Тріснути завжди встигнемо))
Цікаво що ж відповість Ерік? Ото напруга!
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Він гострий на язик, щось точно вигадає))
мені цікаво читати
Ліля Даниляк, Радіємо цьому!)) Приємного читання ❤️
Що за вибуховий сюжет!❤️❤️❤️ Текст настільки живий та емоційний, що кожен розділ пролітає за хвилину. Залишила рекомендацію цій прекрасній книзі. Авторкам бажаю натхнення, з великим задоволенням стежу за оновленнями! ❤️
Ана Харві, Щиро вдячні вам! Це надихає і дуже цінно ❤️ Окремо дякую за рекомендацію))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати